Dobry start

Czy ktoś dostał już 300 plus?
Jeśli wniosek został złożony w lipcu lub sierpniu, wypłata przyznanego świadczenia dobry start nastąpi nie później niż do 30 września. W przypadku wniosków złożonych w kolejnych miesiącach (tj. wrześniu, październiku lub listopadzie) wypłata świadczenia nastąpi w ciągu 2 miesięcy od dnia złożenia wniosku.

także spokojnie, jest jeszcze dużo czasu
Wiem ale jak składałam 1.07 i niby dziś mają być przelewy ale ja na pue nie mam nic nawet że obsluzony
A co oznacza status w trakcie weryfikacji czy każdy tak ma jak zlozy
Mój wczoraj został zatwierdzony, składane było 1 lipca. jest czas jeszcze spokojnie
A masz już termin wypłaty
Nie podają terminu, w zeszłym roku dostałam pod koniec lipca
Dzień dobry.Składałam wniosek 1.07 na dwie córki. 16.07 został przyznany na jedna i wczoraj wskoczyła wypłata na 19.07 i dziś dostałam przelew na jedna córke a na druga jest dalej w trakcie weryfikacji.
Nie wiem ale to dziwne że na jedną jest a na drugą nie zawsze to razem szło .
Też dziwne mi się to wydaje,bo w jednym wniosku składałam. Może w tym roku wypłacaja rocznikami. Narazie poczekam zobaczymy czy w przyszłym tygodniu coś ruszy.
Ja składałam 1 ego i nie mam nic na pue koleżanką 5 ego i już ma że przyznane a niby wszystko idzie datami. Smieszne
Witam a macie też tak, ze wniosek jest w trakcie weryfikacji?
Ja tak mam
Ciekawe co to znaczy bo ja już tak mam od ponad tyg. 2 wpłynął im wniosek i do tej pory w trakcie weryfikacji
Kom 10
Śmieszne to są takie pytania.
Przecież widać wszystko na Pue.
Gadaniem nie przyspieszysz wypłaty.
Kom.13
Weryfikacja - działanie zmierzające do rozstrzygnięcia.
Jeśli dla Pani śmieszne nie musi Pani odpowiadać,
Pozdrawiam
Ja też mam cały czas weryfikacji więc nie bardzo rozumiem co to oznacza czy coś się nie zgadza dlatego tak to długo trwa proszę o odpowiedź
Pani Elizo u mnie to samo dlatego pisamam bo też mam tam pierwszy raz
Prawdopodobnie dane się nie zgadzają trzeba złożyć nowy wniosek
Pani Elizo złożyła Pani nowy wniosek?
Trzeba ćwiczyć cierpliwość.
Dziewczyny spokojnie.
Co się odwlecze to nie uciecze.))
Dzień dobry składałam wniosek 1.07 i u mnie do dnia dzisiejszego cisza zero przyznania i zero wypłaty woj.slaskie
U mnie dzisiaj wskoczyło że obsłużony
U mnie u dwójki dzieci ze rozpatrzony a u jednego ze w trakcie weryfikacji...dziwne
U mnie nadal cisza wniosek złożony 1.07 i do teraz cisza Nadal nie mam odpowiedzi
U mnie przyznane dwa zero kiedy wypłata jeden ze w trakcie weryfikacji
Status wniosku obsłużony, myślę ze w poniedziałek wypłacą. Nie mam daty wypłaty. Wniosek z 5 lipca - Wrocław
z doniesień medialnych w piatek i w poniedziałek maja byc wypłaty
Jeszcze wierzysz w doniesienia medialne ?
U mnie nadal cisza wniosek złożony 1.07 i do dnia dzisiejszego cisza
U mnie dziś wskoczył że obsluzony ale bez daty wyplaty
U mnie też wskoczył na opsużony ale bez daty wypłaty . A wskoczył w piątek
Składałam 2.07 zarejestrowany
Cały czas w trakcie weryfikacji
Właśnie wszedł przelew bez daty wypłaty w piątek obsłużony a dziś już wypłatę mam na kącie
Dziś z rana wskoczył jako obsłużony. Czy ktoś dziś ma tak samo? Z dzisiaj... Czy wejdzie dziś wypłata?
S.T A masz datę wypłaty? Jak dopiero dzisiaj wskoczył jako obsłużony to wątpię żeby przelew dzisiaj wpłynął na konto.
Ja mam od zeszłego tygodnia jako obsłużony (wniosek złożony 1 lipca), ale brak daty wypłaty. Pamiętam że w zeszłym roku miałam szybciej przelew niz na pue datę przelewu, zobaczymy jak będzie w tym roku .
Aga nie ma dat wypłat
U mnie od 2 lipca w trakcie weryfikacji...
Ja składałam 1.07 i dalej mam zarejestrowany
Wypłaty ruszyły już 9 lipca ,a nie tak jak pisali ,że niby od piątku .
S.T są daty wyplat ale może pokazać się później.
Ja składałam 1 lipca i nie mam jeszcze nic. A koleżanka składała 5 lipca i ma już pieniądze . Nie wiem dlaczego dostała wcześniej, składając wniosek później
A ja składałam wniosek 1 lipca na dwójkę dzieci - bliźniaków. Dostałam decyzję 16 lipca, przelew 19 lipca 2024r. tylko na jedno z nich. Jestem w trakcie wyjaśniania co i jak.
Bo to system
Losuje sobie wnioski i zatwierdza . Nawet złożone dzisiaj mogą być szybciej obsłużone . Niestety w tym roku jest bałagan .
Ciekawa jestem kiedy mi przyznają bo wniosek złożony 1.07 i do dnia dzisiejszego cisza
Ciekawe, czy przelewy idą tylko w poniedziałki i piątki. Mam status obsłużony z 20.07.bez daty pisma i daty wypłaty.
Ciekawe, czy przelewy idą tylko w poniedziałki i piątki. Mam status obsłużony z 20.07.bez daty pisma i daty wypłaty.
Dzwoniłam do Zusu to mówią ,że mają tak dużo wniosków dlatego to schodzi dłużej . A prawda taka ,że jest losowo ,a nie po kolei . Z datą wypłaty ponoć jest różnie jedni z 19 lipca dzisiaj dostali ,a z 20.07 dalej czekają na datę wypłaty . Ale najważniejsze ,ze jest już zatwierdzony . Ja składałam na 3 dzieci i dalej czekam cisza .
W ubiegłym roku byłe przecież tyle samo wniosków a dużo sprawniej były obsługiwane. Musieli coś zmienić.
Mylące są statusy wniosków - obsłużony - mimo braku decyzji i przelewu
Wniosek złożony 1 razem z moją mamą składałam - mama dziś została kasę i miała datę wpisana na dziś ja mam wniosek obsłużony świadczenie przyznane bez daty wypłaty więc nie wiem do czego to zależy
W zeszłym roku składałam wniosek 5 lipca a 26 miałam pieniądze na koncie
Ja składałam 2 lipca do tej pory cisza w trakcie weryfikacji pisze
W zeszłym roku składałam wniosek 5 lipca a 26 miałam pieniądze na koncie
Mial ktoś z was sytuację że daty wypłaty na pue nie było a mimo to dostał przelew ?
Aga były takie sytuacje
O której godzinie można się spodziewać przelewu z zusu?
Wszystko zależy od tego o której są księgowania przelewów w banku w którym ma się konto . Mi zazwyczaj przelewy z ZUS-u wchodzą na konto ok 13
PKO po 8 rano zazwyczaj
Zastanawia mnie też dlaczego piszą o tych dwóch datach wszędzie. 19 i 22 lipca a co dalej?
Ja dziś dodałam przelw w piątek byk obsłużony bez daty pisma nie wiem od czego to jest zależne . Wniosek składany 1 lipca
Orientuje się ktoś jaki będzie kolejny termin wypłaty?
Narazie nic nie słychać o nowych datach
Też się chętnie dowiem. Dzwonię do zusu i ciągle zajęte
Moniak w zusie nic się niestety nie dowiesz
Mania w sumie racja. Sami nie widzą co tam robią
Gdzieś na stronie było napisane, że wtorek i środa kolejne przelewy, ale nie wiem ile w tym prawdy
Właśnie wyczytałam że na 23 i 24 kolejne wypłaty .
Wniosek złożony 02.07, nadal cisza. Status w trakcie realizacji ( zarejestrowany, nie obsłużony)
Również czytałam właśnie że jutro i pojutrze kolejne wypłaty mają być .
POWIE KTOŚ GDZIE MOZNA ZNALESC DATĘ WYPŁATY 300÷?
Do kom.60. a dostałaś decyzje
Ja składałam 1wszego , w piątek 19 stego obsłużony , a terminu wypłaty nadal nie mam , ani daty pisma . W poprzednim roku składałam 18stego , pieniądze otrzymałam 3ciego , a data pisma 13stego , więc nie wiem jak oni to robią , ale można dostać przelew bez terminu wypłaty .
A teraz mam pytanie takie czy ktos z rana dzis po 7 juz mial obslużony wniosek i juz dostał przelew na konto dzis?
I której mieliście przelewy? Rano czy popo?
Miałam w pt miałam decyzję na jedno dziecko, zaś na drugie w trakcie weryfikacji. Dzisiaj koło 10 już oba wnioski z potwierdzeniem ale terminu wypłaty nadal nie mam
Czy dostał ktoś 300+ a nie było na pue daty zwrotu?
Halina... Tak dziś dostałam
A ktos dostał na konto już jak dzis miał obsłużony?
Ja miałam obsłużony rano a przelew pewnie jutro.
W piątek miałam obsłużony wniosek dzisiaj dostałam na pue decyzję o przyznaniu ale terminu wypłaty jeszcze nie ma.
A wogole ma ktoś termin wyplaty lub datę pisma?
Dziś wskoczyło obsłużony.
Świadczenie przyznano .
Brak pisma i daty wypłaty
Wniosek złożony 1go lipca na dwójkę dzieci. Status obsłużony i świadczenie przyznane 20go lipca. Pewnie na dniach przyjdzie przelew.
A ile osób jeszcze z 1.07 nie ma obsłużonego wniosku ?
Przyszła teraz decyzja o przyznaniu i data pisma z 22 ale terminu nie ma jeszcze . Wniosek składany 1 lipca
Złożyłam 01.07. Dziś wyskoczyło że obsłużone ale bez żadnej daty kiedy itp. Jeszcze nie wypłacone
Wniosek złożony 08 lipca status obsłużony świadczenie przyznane 19 lipca dzisjaj przelew na kąto
Cześć składałam wniosek 1 lipca,jest jeszcze werefikowany, a moja koleżanka składała 8 lipca i co ona dostała odpowiedź a dziś pieniądze, masakra z tym zusem
W tym roku mają bałagan
Ja również w trakcie weryfikacji. Wniosek złożony 03.07.
Witam wniosek zlozony 01.07 caly czas zarejestrowany, w poprzednich latach juz mialam wyplacone 20.07, teraz nie wiem ile to potrwa. Pozdrawiam.
Witam mam pytanie czy jak mam w trakcie weryfikacji na puezus to znaczy , że jest błąd we wnioskach czy po prostu każdy tak ma przed obsłużony ?
Ja tak mislam od 01.07 dziś wyskoczyło że obsłużony więc raczej wszystko ok
Ciekawe jak dziś będą płacić. Ja wczoraj dostałam pismo ale bez daty wypłaty.
Moniaw ponoć jakby był błąd już by była jakaś informacja tak mi Pani z Zusu powiedziała
Mi po 6:35 Wskoczyło przyznane mam obsłużony wniosek z dnia 1.07 daty pisma brak. Zerkam o daty przelewu też nie ma jeszcze . Ponoć z 18 dużo osób miało przelewy na 23 .
Mania okaże się jak to będzie
Nie jest zasadą kiedy złożysz wniosek. Rok temu złożony 3 lipca rozpatrzony 1 sierpnia dwa lata temu złożony 2 sierpnia obsłużony już 4 sierpnia. W tym roku złożony 1 lipca i dopiero wczoraj 22 lipca został obsłużony. Ciekawe kiedy wypłata??? Też myślałam kto pierwszy ten szybciej a tu przecież jest zawsze czas... Napisałam do ZUS obsłużyli od ręki chyba tylko z powodu ponaglenia No nic bałagan wakacyjne czekamy na "szybki start" i ruszamy na podbój księgarni
Wnioski złożone na dwójkę dzieci 1.07 wskoczyło że obsłużone 19 stego lub 20 stego . Wczoraj wieczorem że przyznane swiadczenie .. mam nadzieję że przelew wskoczy dziś .
W zeszłym roku złożyłam 3 i obsłużony był po 24Dniach dopiero, tak więc... Cierpliwości !
No to ja jeszcze decyzji na mejlu nie mam ale liczę na dzisiejsze wpływy
Wniosek złożyłam 1.07. 20 stego że świadczenie przyznane dzisiaj o 7 rano pismo na meilu że przyznane więc może dzisiaj będzie przelew ale nie mam na pue daty wypłaty jednak a podobno pojawia się parę dni przed więc nie wiem sama
Dzwoniłam przed chwilą do ZUS czy dzisiaj są również wypłaty dostałam odpowiedź że wypłaty są robione na bierząco i ciężko jej odpowiedzieć na to pytanie...
Dzień dobry Czy ktoś z Państwa już z Wielkopolski dostał 300 plus bo u mnie cisza
W zeszlym roku miałam szybciej przelew niż pismo i żadnej daty wypłaty ... Więc raczej to nie powiedziane że będzie pisało kiedy zwrot
Ja w tym roku złożyłam po raz pierwszy . Syn od września zaczyna 1 klasę. 1.07 złożony wniosek i do dziś zarejstrowany...
Składałam wniosek 01.07. Nadal jest w trakcie weryfikacji 23.07.
Do kom 107

Nie miała jeszcze pani decyzji na mejlu? A gotówka weszła na konto? Kto jeszcze tak miał?
Ja miałam w zeszłym roku że dostałam gotówkę 3 sierpnia na konto a 13 stego sierpnia że świadczenie zostało przyznane
W sumie...nie ma w takim razie zasad... Wolna amerykanka haha.
Z tego co widzę to nie ma ogólnej zasady wypłaty
I podejrzewam że pracownicy ZUS też nie mają pojęcia bo idzie to z systemu więc nie ma co czekać będzie to będzie
Czy ktoś dostał dziś przelew
Zależy od banku ale pierwsze przelewy przychodzące są chyba w okolicach godziny 10. U mnie w banku o 11
U mnie też zawsze koło 11 dopiero wypłaty z ZUS więc cierpliwie poczekam jeszcze godzinkę
Ewelina ale ma pani potwierdzone że obsłużone i że przyznane swiadczenie ??
Tak mam że obsłużony i dzisiaj o 7 rano dostałam meila o przyznaniu świadczenia
Ale terminu wypłaty Pani nie ma jeszcze?
Nie terminu nie mam ale w zeszłym roku też nie miałam i przelew przyszedł termin wyskoczył później
A ok to daj znać jak dostaniesz przelew
Dam jak tylko dostanę zaraz napiszę
Dajcie panie znać czy przyjdzie przelew też dam i tak jak pisałam nie ma co patrzeć na termin wypłaty na stronie zusu bo też miałam w zeszłym roku kasę na koncie a tam dopiero pozniej wskoczył zapis
Słuchajcie Panie właśnie znalazłam decyzję na mejlu z 1 w nocy ale uwaga w...spamie. Więc jakby coś to szukajcie też tam. Ja bym nawet nie wiedziała.... Haha czysty przypadek.
Wypłata wejdzie dziś ale to już zależy od banku odbiorcy.
Pozdrawiam
S.T skąd pani wie że akurat dziś ??? Ja też miałam wczoraj meila po 20 stej że świadczenie przyznane
Ani bo teraz już z dnia na dzień po decyzji wysłanej
ZUS wysyła pieniądze do siedmiu dni od otrzymania pozytywnej decyzji .
1.07 składam wniosek na trójkę dzieci, na jedno wniosek obsluzony 16.07, 19.07 był przelew. Na pozostałą dwójkę wniosek obsłużony 19.07, brak terminu wypłat i brak przelewu.
7 dni to jest termin maxymalny urzędowy w 90% przypadków po decyzji wypłata jest niemal od razu
S.T widzisz co pisze Magdalena że 7 dni od decyzji także nie powiedziane że dostaniemy dziś .
Mam na meilu potwierdzenie przyznania świadczenia na pue odsłużony od niedzieli brak daty wypłaty
Aaa ja od piątku mam obsłużony i tez nie mam daty wypłaty
Aaa nie zawsze musi być data wypłaty może być po przelewie
Ja dostałam decyzję na emaila dziś o 3 rano ,natomiast obsłużony na portalu już miałam od tygodnia ,więc zastanawiam się kiedy przyjdzie przelew ,a składałam 1.07
A w tamtym roku dostałam 31.07 a decyzję na e-maila w sierpniu
Więc nie rozumiem za bardzo nic z tego ,ani daty wypłaty ani nic na pue zus
Też dostałam decyzję na e-maila dziś rano. Czekam do 12 czy będzie dziś przelew
A miał ktoś tak ,że dostał decyzję rano na emaila i pieniądze w ten sam dzień?
W zeszłym roku to nawet decyzji nie miałam a kasę miałam
Mi dziś w nocy decyzja przyszła i nie miałam przelewu także lipa
Ja miałam 18go przyznane ,a dziś wskoczyła data wypłaty na 24lipca , nie wiem czy dziś przyjdzie czy dopiero jutro. Wniosek złożony 3 lipca
Myślę, że nie bedą trzymać tych obslużonych i wydanych decyzji tylko natychmiast puszczają przelew. Wiadomo to jest online ale na przykład w gminie jak byłam to jeśli decyzji wydanej nie było nie dostałeś kasy a nawet jeśli osobiście nie odebrałeś jej. Przelew natychmiast po odebraniu. Więc nie wiem może ZUS
Jeden wielki syf Pani wyżej złożyła wniosek 3.07 i ma informacji że wypłata jutro ja złożyłam 1.07 i ani nie ani be nie wiem co jest z tym ZUS porażka
Niestety brak przelewu chyba że jeszcze wleci przed 15 sta ...
Jak nie było do tej pory to bardzo wątpię czy będzie dzisiaj napisałam wiadomość na pue do ZUS dlaczego jest taki syf
Poznań czy ktoś dostał ? Ja wczoraj że obsłużony ,świadczenie przyznane na 3 dzieci ale u córki nie mam daty pisma a u synów tak .
U mnie też przelewu brak
Ja też tak uważam ,bo też składałam 1.07 ,a Ci co pozniej to już dostali ,to tak trochę nie w porządku,ale co to Zus obchodzi .
Też składałam 1.07 .... Pewnie lada dzień kasa wplynie
Też składałam 1.07.... status: obsłużony.....Dajcie znać jak wam dzisiaj wpłynie kasa
Ja złożyłam 1.07 i ciągle pisze, że zarejestrowany w trakcie weryfikacjii a przelewu brak
Ewelina też pisałam do nich wczoraj kiedy kasa skoro jest wniosek obsłużony itd zero odezwu
A dostawałyście popołudniu przelewy czy raczej do poludnia?
Po południu nie raczej ja tam dzwonię ale jest zajęte
Poczekam na tej infolini choćby bym miała cały dzień wisieć na telefonie
Do mnie przychodziły nawet o 17 przelewy z zusu ale to chyba zależy od banku. U mnie Pekao
24 lipca wypłata to 24 nie dzień wcześniej .
Mania tu nikt nie pisze o wypłacie dzień wcześniej. Jesteśmy porostu zdziwione że nasze wnioski złożone 1.07 nadal mają rożny status a niektórzy złożyli 3.07 i już kasę na koncie dawno mieli
Słuchajcie a gdzie to jest napisane data wypłaty? Bo wiedzę, że niektórzy piszą, że mają datę wypłaty. Gdzie to u licha znaleść? Hmmmm
Na stronie zus, dobry start, szczegóły wniosków, zaznacz wniosek a potem szczegóły, zaznacz dziecko i data wypłaty - troche chaotycznie ale myslę że dasz radę :-)
Ja złożyłam 2.07 i tez w trakcie weryfikacji. W Wawie wskoczyło na konta i obsłużony z 1.07 :) trzeba czekać. W tamtym roku złożyłam 3.07 i 18.07 miałam na koncie. Nie wiem od czego to zależy.
Wczoraj decyzja na maila. Przelewu brak
A skąd weszłam w pdf daty wypłaty nie ma jest data wpływu, daty pisma nie ma też psia krew
Ja też nadal daty wypłaty na portalu nie mam
Złożyłam wniosek 1.07, wczoraj został obsłużony(22.07) , a dziś przyszło pismo o decyzji. Przelewu brak.
Wczoraj decyzja na maila a przelewu brak
Jasia niestety system
Sam sobie losuje jaki wniosek obsłużyć nie ma tak ,że tylko z 1 lipca obsługuje . Nawet osoby z 20 lipca mogą mieć wcześniej obsłużone niż te z 1 lipca .
Chyba faktycznie do tygodnia czasu od decyzji na emaila
Ale mogli by łaskawie wpisać datę wypłaty na portalu ,wtedy człowiek by wiedzial
W zeszłym roku miałam najpierw kasę a kilka dni później decyzję. Jakoś to dziwne trochę :-) No ale zobaczymy której z nas z 1.07 system wypłaci najwcześniej hahah
W tamtym roku składałam 1.07. Decyzja przyszła 24.07 a wypłata była 02.08. To chyba nie zależy od daty złożenia
Sprawdzałam przed chwilą i brak przelewu. Złożyłam 1 lipca a koleżanka 5 i 19 lipca już miała pieniądze na koncie. Bez sensu
Nie zazdroszczę paniom pracującym w zusie ale chyba troszkę bałagan tam mają .... ale zły system i potem im się obrywa jak ktoś nerwowy się trafi
Dodzwoniłam się do ZUS przedstawiłam sytuacje i Pani określiła się że to nie jest zależne od niej kiedy kto dostanie bo ogólnie ZUS ma 2 miesiące na wypłatę
I po temacie hehe
Hahaha ubawiłaś mnie :-)
Niech da znać kto miał decyzję na mejla dziś i wypłatę dziś
Moj wniosek został wczoraj obsłużony a dziś dostałam dexyzje na emeila ale nadal brak daty kiedy przelew..
Czy jest ktoś to dostał wczoraj decyzję a dzisiaj przelew ?
Czy ktoś złożył wniosek 01.07 i nadal nie ma decyzji?
Ja też dostałam po północy decyzję i przelewu brak
Czy jest ktoś to dostał wczoraj decyzję a dzisiaj przelew ?
Wniosek złożyłam 1.07 wczoraj dostałam decyzję na email, brak ustalonej daty wypłaty i brak przelewu póki co.
Dostał ktoś dzisjaj przelew z decyzją dzisiejsza która była na mailu
Ja dostałam wczoraj o 19 decyzję a przelewu brak
Następne wyplaty będą w piątek i poniedziałek, dzisiaj nie było przelewow.
Złożyłam wniosek dnia 03.07.24 na dwoje dzieci.
Status wniosku:obsłużony. Brak natomiast daty wypłaty.
Dziś też brak przelewu. (23.07.24) z Zus.
Ilonka a skąd wiesz? Dzwoniłaś do zusu?
Ja złożyłam 1.07. Dzisiaj rano jako obsłużony ale daty wypłaty nie ma. Pamiętam że w tamtym roku dostałam pieniądze szybciej niż się pojawiła data wypłaty.
Moze popołudniu będą jeszcze jakieś przelewy
Nie będzie, przelewy będą 26 i 29
Wiecie co, w tamtym roku pytałam bratową, która pracuje w ZUS jak to jest z terminami. kwestia kto z jakiego Miasta. Jeśli maję wniosków 10000 danego dnia, a inne gminy mają 100 no to jest różnica. Spokojnie przyjdą :) Rok temu składałam 1.07 dostałam przelew 5 sierpnia, a na pue zmieniło się po przelewie i to parę dni po i po przelewie na email decyzję dostałam. W tym roku składałam 2.07 i jest w trakcie weryfikacji więc zapewne będzie podobnie.
Pani u góry napisała że ma termin przelewu na 24 lipca więc płacą .
A ja wam napisze tak ja zlozylam wniosek 1.07 z rana ,mojej mamie skladalam tez 1.07 wieczorem i wiecie co moja mama decyzje o przyznaniu otrzymala juz 18.07 a ja dopiero dzis w nocy , moja mama kase dostala juz wczoraj a ja dalej nic , pomimo ze jest decyzja o status obsluzony nawet terminu nie ma . Wojewodztwo pomorskie z tego samego powiatu. No smiech na sali rownie dobrze moglabym zlozyc wniosek dzis i tez bym miala tak szybko jak inni. Uwazam ze jest to noe sprawiedliwe
Czy wypłacają dzisiaj czy nie
Jeśli dziś przelew nie przyszedł to już nie będzie bo zazwyczaj są do południa . Dziś i jutro miały być wypłacane , tak czytałam wczoraj w artykule
Spokojnie dzis i jutro tez s@ wyplaty. Wpiszcie hasło kCzy 23 lipca bedzie wypłata dobry start w google i jest artykuł
A wszytko zależy od Tw banku ja nawet przed 18 dostaje
A w jakim banku masz konto?
Bank Spółdzielczy
A dostał wg ktoś dziś przelew ?
Dokładnie S.T . Ja w tamtym roku dostałam przed 17stą przelew .
I jesli nie wskoczy dzis przed 18 to moze byc jutro o 8 rano już - jesli dzis wysłane
To prawda jest info o wypłatach 23-24
Ja mam w PKO i zazwyczaj zaraz po 12 mam pieniądze z zusu na koncie. Ale ZUS robi przelewy w trzech transzach. Więc może być później
Mi w bnp robią rano po 11, ale tym razem wzięłam na konto w ing na tą wyprawkę i zobaczymy
Piszą że jutro i w środę kolejne przelewy
Dzis i jutro dzis jest 23
To rozumiem, że wszystkie obecne tu panie są beż grosza w portfelu i wyzywają na zus, że przelewu nie zrobił zamiast lepiej pieniędzmi gospodarować? Jakoś ani słowa o wyprawce, książkach czy promocji na art szkolne tu nie było
Aga jutro i w środę jest 24
Ja skladalam 12 lipca na meila dostalam, ze obsluzony wczoraj i nic dalej cisza
Zus ma czas do 30 września na wypłatę, żadna Pani na infolinii nie pomorze, to jest system, czasy mamy takie że w jeden dzień jesteś w stanie zrobić wyprawkę, do września jest naprawdę sporo czasu.
KOMENTARZ 205 PROSZĘ poczytac ja wspominałam
Od 1.07 było w weryfikacji ,wczoraj że obsłużony.
Decyzja o przyznaniu jest na pue,teraz czekamy na wypłaty.
Czas ZUS ma do końca września .
Nie mniej jednak zawsze dostaje do konca lipca jeżeli składam na początku.
Koleżanka składała tego samego dni a co ja i wczytaj miała wypłaty.
Tak że nie ma na to reguły
Dzieci czekają dla nich to frajda
Komentarz 205 pusty portwel" pusty dzban!!!! Nie Masz nic do sensownego w temacie do wnoszenia to nie wnos! Różne są sytuacje itd .a tu jest konkretne forum ale zawsze jakaś hiena z głupim komentarzem się znajdzie
Niech takie marudy rozlicza kiedyś po drugiej stronie !!!!
Te 300 zł to kropla w morzu tak naprawdę. Chodzi o fakt że trąbią że kto złożył wcześniej wniosek dostanie szybciej pieniądze. Okazuje się jednak że Ci co złożyli później już dostali pieniądze w my z 1 lipca nic
Napiszcie czy w ogóle dziś ktoś dostał przelew z zus
205 nie rozumiem po fo komentujesz. Niektórzy czekają jak na zbawienie na te 300zl mimo że to małe pieniądze a po drugie nie chcesz nie wypowiadaj się. I po co tu w ogóle jesteś??? Nudzisz się ?
Do pani o numerze seryjnym 205 haha
pani tak ma zawszę? Czy to przez te upały?
Do 205:
To ciekawe co piszesz , gdyby ciebie nie interesowaly wyplaty 300 plus to chyba bys tu nie weszla prawda ? Jak mozna wejsc na forum gdzie kazdego interesują wyplaty i terminy ,a napidac tak obrzydliwy komentarz? Nie ma znaczenia czy ma ktos pusty portfel czy nie , chodzi o zasade ze mialo być wczesniej a jest jak zawsze , ja osobiście chcialabym juz miec te 600 zl ,bo wiedzialabym co mam dalej robic , nie da sie kupic dzieciom wszystkiego na raz ,
Ta pani 205 to na bank ta sama co dzisiaj odebrała telefon w ZUS i nie wiedziała jak wybrnąć z sytuacji jak zapytałam,, dlaczego jest taki syf,, hahaha
Do komentarz 218 Ewelina

Ha ha ha ha
Wygrałaś dzisiejszy konkurs na komentarz dnia ;-)
Ubawilam się po pachy :-)
Co zrobić na takich ludzi jak komentarz 205!!!
Rozwalilas system
Teraz nie będzie kasy przez ms.,jeśli to była ta pani :-).
Więc nie tylko ja dostrzegłam ,że te panie w ZUS są jakby szkolone do kłamstw
Do 219 Gigi

Bo to inaczej to się w tym kraju nie da hahaha
Zmieniając temat hahahh czy któraś z was dostała dzisiaj kasę ? :-)
A pani z ZUSu (205) to już podziękujemy hahahh
Tak czytam te wszystkie wypowiedzi i ręce mi opadają. Trafiłam na to forum żeby sprawdzić jak wygląda czas obsługi nic więcej, wszystko przez to że dostałam meila że wniosek obsłużony. Mamy 23.07 i cholera nie wierzę, że każdy tutaj idzie faktycznie na zakupy szkolne po otrzymaniu przelewu. Przypominam szkoła zaczyna się 02.09 w tym roku. Podstawówki mają książki za darmo. Zeszyty i przybory najfajniejsze promocje zawsze w sierpniu. Rozumie że jakby nie było 300 to dzieci nie miałyby nic do szkoły. Żałośnie się to wszystko czyta. Rozumie forum, że obsłużony, że w weryfikacji, q tu nic tylko kiedy pieniądze
Nikt nie dostał całą kasa poszła na konto pani z numerem 205 hahaha nie no żartuje teraz na poważnie to mimo że mam decyzję mam zatwierdzone na pue wniosek był złożony 1.07 to lipa przelewu nie było ale mam pełne pokłady nadziej na jutrzejszy dzień hehe
Komentarz do 222

Bo my zaczynamy edukację miesiąc wcześniej żeby dzieci w przyszłości nie wyrosły na coś w stylu pani z numerem 222 i pani z numerem 205
Do komentarz 222
Cholera" żałosna to jest ta wypowiedź
Nożyce się odezwały ...ale olewamy takie komentarze Dziewczyny ...głupiemu trzeba ustapic
(Wyczowam tu jednak panią 205 z innego IP)
Co do pytania powyżej
Przypominam sobie ,że rok temu złożyłam 1-ego a dostałam pieniądze 24 nie chodzi już o dzień ma.tylko tygodnia był to poniedziałek
Może się sprawdzić czarniejszy scenariusz ,że płacą w piątek i poniedziałek
Ale nie musi
Nie znam jednak ja osobiście nikogo kto dostał przelew dziś
Oczywiście to tylko takie głośne myślenie
Była Pani wyżej co pisała że wskoczyło jej że wypłata 24 więc to mnie trzyma przy nadziei że może jednak będą jutro
Ja sprawdziłam i w zeszłym roku przelew dostałam w środę.
Moniko Dałaś nam nowa nadzieję ,że może jutro będzie nowy lepszy dzień ;-)
Ja w tamtym roku dostałam najpierw przelew 3.08 - był to czwartek . A datę pisma 13.08 , ehh ... A w tym roku mam pierwszą datę pisma , a przelewu brak , a wniosek składałam 1.07 o godzinie 00:02.
Ja dostałam dziś przelew.
Wniosek złożyłam 1 lipca.
Wczoraj status na pue obsłużony, po północy decyzja na mailu, a dziś o 11 pieniądze na koncie.
Bank Credit Agricole
Woj. Łódzkie
To co rodzice ktOś wreszcie dostał dziś na konto 300+????
Przelewy sa robione codziennie ja tea nie mama day wyplaty ale jak dzwonilam do zus to powiedziano mi zero mama na 25 przelew a skladalam 3 lipca
Efka zajebiście ja identyczna stytuacja...złożenie,obsługa, decyzje tylko czekam do 18 na przelew jest cień nadzieji
1.07.2024r. złożyłam wniosek na dwoje dzieci, a 17.07. miałam info o przyznaniu świadczenia na córkę z wypłatą na 22.07., natomiast na syna mam info o przyznaniu świadczenia ale nie ma daty o terminie wypłaty. Troszkę to dziwne bo zawsze było wszystko razem
Raczej już dziś nie będzie przelewów
Dziewczyny kochane przerwy robią codziennie i powinny być na dniach.
No nic dziś jednak nie było przelewu
Do pewnej Pani jako autorka posta niby 222 do Pani z numerem 224. Nigdy wcześniej nie korzystałam z tego z czym masz największy problem, że przelew jeszcze nie wpłynął na Twoje konto. Gdyby nie fakt co widzę w koło siebie madki zerujace na + a oszczędzajace na dzieciach nigdy bym tego nie zrobiła. 16 lat wychowuje dziecko sama bez alimentów funduszu alimentacyjnego itp. Nie czekając na to co ktoś mi da a ciężko pracując żeby moje dziecko miało lepiej. Więc nie pisz kobieto że ty zaczynasz już edukację swojego dziecka teraz bo jakbyś miała pijecie co piszesz to byś wiedziała że edukacja zaczyna się w domu a jak uczysz dziecko że żyje się tylko za to i kształci tylko za to co państwo da też wyrośnie na taką osobę. Chętnie podam Ci meila jakbyś chciała pokazać że od razu po otrzymaniu przelewu wydałaś piwniadze na przybory szkolne z taką determinacja jak czekasz na te przelew. Publicznie Cię wtedy przeproszę a teraz mam jedno zdanie na ten temat
Dlaczego ludzie zaglądają sobie do portfeli. Może te 300 jest komuś potrzebne na jedzenie, może na zapłacenie rachunku. To nie jest ważne. Dziecko i tak będzie miało kupione rzeczy, potrzebne do szkoły. Nie ważne czy za te pieniądze czy nie. Każdy kto złożył wniosek czeka i sprawdza. Po co wchodzić na forum dotyczące danego tematu, skoro nie jest się zainteresowanym danym tematem. Po to żeby się pochwalić że ja nie biorę? Ja nie czekam?
Pani Moniko jak Pani zauważyła to forum dotyczące programu dobry start i jego przeznaczenie jest oczywiste a nie ze na jedzenie, rachunek lub coś innego. Skąd Pani wie że dzieci będą miały z tego wyprawkę, czy w ogóle będą miały. Mamy lipiec a oczekiwanie na pieniądze jak na zbawienie. Forum nie tyczy się wsparcia finansowego na bieżące wydatki
Do Półki 238
Która robi tuż siebie superbohatera ,i pewnie sama jedyna pracuje i to z siebie cierpiernice jakby te dziecko od 16 lat za kare wychowywała
To zaskoczę Cię pani nie mówiłam i tym bo po co
A każdy czeka na pieniądze w jakimś celu a Pani matka Polka uważa zapewne że my Dziewczyny w szyję będziemy dawać" za te kasę a ona potrafi tylko sobie radzić
A otwórz nie ,ja też wale na etacie i przypadkiem sama wychowuje dwójkę
I kocham szalenie swoje dzieci jak inne tu Panie
A kasa wiadomo jak jest to dopiero się wie ,że jest " a pieniądze teraz zawsze są potrzebne
Jak słyszę takie dewoty to już mi się normalnie scyzor otwiera
Nie Jesteś jedną pracująca , a kobiety które wychowują dzieci w domu też cięzko zapieprzaja a i nie powiem.,że gorsze są te które mają mężów i np .mają troszkie łatwiej ,im po równo się należy
I nie będę wylewac jadu zazdrości bo inne Panie mają męża a ja np .już nie
TO JEST FORUM GDZIE PANIE SZUKAJA INFORMACJI ODNOSNIE WYPLATY Dobry Start
Do Polka.
Ja się z Pania nie zgodze tak jak Pani pisze jest to program dobry start i wypowiadajace się tu kobiety uwazaja za niesprawiedliwe,ze ten kto zlozyl wniosek wczesniej nie otrzymal tych pieniedzy ,a ci ktorzy zrobili to pozniej już maja . I o to tu chodzi ,a nie o to na co zostana przez te mamy przeznaczone , nie powinno to pani wogole obchodzic . Tak Pani syczy ,ze + itd. ,a sama je Pani otrzyma to prosze nie brac skoro sobie tak Pani swietnie radzi. Po za tym to tak jak pisalam wczesniej te 300 zl to kropla w morzu potrzeb wyprawki dziecka ,a co dopiero dwojki , ja np. Chciałabym juz je otrzymac ,bo moglabym powoli zaczac kompletowac wyprawkę to nie tylko zeszyty ,dlugopisy itd. To rowniez przybory do plastyki tak jak np. Pastele olejne,farby .i przerozne pierdoly , to również stroj na wf , buty ,kapcie. Naprawde az tak pania bola te 300 zl ? Oczywiscie kazde dziecko je otrzyma ,ale sa rodzice ktorzy zaczynaja przygotowanie wyprawki juz w lipcu , ta
Zake i złośliwości na los
Proszę zaniesc do Jaworowicz
Do Polka
Po za tym , to ,ze kobieta nie pracuje to tez nic zlego moze po prostu nie moze ? Pomyslala Pani o tym , ? Ja z checia sie z Pania zamienie ,dam do pilnowania syna z autyzmem i drugiego z adhd i migrena ? Chce Pani ? To prosze nie mierzyc wszystkich jedna miara i wysuwac swoich glupich teorii o + , bo to jest zalosne .
Taka prawdziwa Polka" z tej Półki powyżej
Wcale Amerykańska nic nie jest
Naprawdę prawdziwa zrzęda
Nic tu nie wniosła prócz nieciekawej atmosfery
Gdzie Solidarność jajnikow
No gdzie ja się pytam
To chyba człowiek Prezesa jest
Czy któraś z Was czytała w ogóle kiedy i do kiedy są wypłaty. To o to chodzi nie udaje męczennicy nie jsstem zazdrosna o to cz6 któraś ma męża czy nie. Dziwi mnie tylko mentalność kobiet które nie potragoa6w spokoju zaczekać tylko dzwonią do zus sprawdzają konta 5 razy dziennie. I nie nie przelewa mi się nie śpię na pieniądzach ale wiem że jak już mam status obsłużony i świadczenie przyznane to gdzieś w domowym budżecie m9geto ująć a nie na tu o teraz. Później się dziwicie że każdy psioczy na to ze z jego podatków na to idzie
Do Polka
I czy Pani czyta to co pisze ? Wiemy do kiedy i kiedy sa wyplaty , dlatego uwazamy za nie sprawiedliwe ze jedne juz maja a inne nie . I dlatego pytamy ktora już ma . No bardziej Łopato logicznie nie umiem Pani wytlumaczyc. My o niebie a Pani i chlebie , chociaz nawet zastanawiam sie czy powinnam pisac ,,Pani,, skoro ty dajesz do nas na ty. W piasku sie z toba nie bawilam . Troche kultury , moj ma tez placi podatki i wkoncu cos sie dzieciom w tej Polsce nalezy , w kazdym cywilizowabym kraju sa socjale dla dzieci i to dwa razy wyzsze . Te nasze dzieci kiedys beda pracować na wasze emerytury,bo jak wiadomo to co teraz odlozone na konta zus juz jest skradzione
Do przedmówczyni, masz rację to niesprawiedliwe, że wnioski później wysłane są rozpatrzone a wcześniejsze jeszcze nie. Trąbią wszędzie,że im szybciej złożymy wniosek, tym szybciej wypłata i po to założone to forum. Pozdrawiam
Do przedmówczyni, masz rację to niesprawiedliwe, że wnioski później wysłane są rozpatrzone a wcześniejsze jeszcze nie. Trąbią wszędzie,że im szybciej złożymy wniosek, tym szybciej wypłata i po to założone to forum. Pozdrawiam
W zeszłym roku wysłałam wniosek 1 lipca i wypłata była 25 lipca. W tym roku się zagapiłam i złożyłam 5 lipca. Wniosek nadal w weryfikacji. Nie ma reguły.Skoro weryfikują wniosek już ponad dwa tygodnie to nie mam pytań …
Ja w zeszłym roku złożyłam wniosek 5 lipca i za dwa tygodnie miałam przelew.
Lipa w tym roku
Wniosek złożony 2.07 na dwoje dzieci.18 lipca decyzja że obsłużony tylko jeden wniosek i wypłata 23 .Drugi nadal w trakcie weryfikacji.
Wniosek złożony 1.07 w sobotę wskoczyło że obsłużony w niedzielę wieczorem przyznany a dziś wskoczyło że wypłata na jutro .
Również mi wskoczyła data na jutro. Ciekawe czy wypłacają tak jak jest termin czy dzień wcześniej
Wniosek złożony 1.07 , obsłużony 19.07 , data pisma 22.07 . Dzisiaj wskoczyło , że wypłata jest na 25.07 (jutro) tak więc dziewczyny czekajcie cierpliwie :) . Pozdrawiam.
Wniosek złożony 1.07, w poniedziałek wyskoczyło że obsłużony,data pisma 23.07,daty wyplaty brak.
Czyli widać że nie ma różnicy kiedy złożony i że nie idzie to oo kolei. Ja złożyłam 1.07. Wczoraj rano wskoczyło że obsłużony ale nic więcej nie ma, więc czekam
Pamiętam, że w tamtym roku wcześniej się pojawiły pieniądze na koncie niż data wypłaty na pue.
U mnie 1 złożony, 20 przyszło że obsłużony, 23 informacja na maila i w nocy przyszedł termin wypłaty na 25.
Wniosek złożony 1.07, 22.07 obsłużony, 23.07 decyzja na maila. Termin wypłaty 25.07
Witam, u mnie sytuacja dokładnie taka sama jak u ~Magdalena :) Pozdrawiam
Czyli dzisiaj będą wyplaty, ZUS zawsze wszystkie robi dzień wczesniej
Dr
Z tego co widac po wypłatach 800 to ZUS robi przelew dzień wcześniej
Mi dziś wskoczylo data pisma 23.07. Ale daty wyplaty nie ma
U mnie 20.07 - wniosek obsłużony.
Wczoraj decyzja na maila
Dziś wskoczyło że wyplata 25. 07.24r
Pozdrawiam
U mnie nadal w trakcie weryfikacji
Złożone 5.07 ..
Pewnie zero szans że będzie do końca tygodnia kasa na koncie …
Wniosek złożony 01.07 decyzja 22.07 dzisiaj wyskoczyła wypłata na 25.07 może dzisiaj będzie zobaczymy. W każdym bądź razie jutro na pewno ;)
Wniosek złożony 01.07
Obsłużony 22.07
Decyzja na maila 23.07
Dziś wskoczyło wyplata na 25.07
Wniosek złożony 1.07 , data pisma 22.07 , dziś rano wskoczyła data wypłaty na 25.07
A dziś dostał już ktoś przelew?
Mnie też wskoczyła data wypłaty na 25.07 na pue
Do kom.Dorota ,Laura i Aga
Czyli obsługa pełne dwa tygodnie na to wychodzi ja złożyłam 3 dni później czyli na chłopski rozum w tym tygodniu powinni już obsłużyć ?
U mnie tez złożony 1.07 obluzony 22.07 decyzja 23.07 w nocy i termin 25.07 , u mnie przelew ZUS przychodzi okolo 10.30 do 11 ,moja mama miala o 10.26 Millenium
Dziewczyny, ZUS 300+ wyplata zgodnie z datą wyplaty, nie robią dzień wcześniej jak 800+
Wniosek złozony 1.07 termin wyplaty 25.07
Ja mam z zusu przelewy zawsze po 10.20 więc jak mi przyjdzie to dam znać.
U mine tez wniosek obsluzony data wyplaty 25 ale tylko na jednego syna czy ktos ma podobnie
Do Milena .
Milena a mojej koleżance wskoczyła data wczorajsza i co ? A przelewu nie ma. Mi tez wskoczyła na 25-go , a jej chyba jedynej data wczorajsza .
Ja składałam na trójkę dzieci a datę wyplaty mam tylko.na jedno dziecko
Tak dziś już przelewy na PKO są już
W zeszłym roku składałam 3 go lipca a pieniądze na koncie miałam 28 lipca. Data wypłaty wskoczyła chyba 3 dni przed. W tym roku wniosek złożyłam 15 lipca i mam termin wypłaty na 25 lipca. Info o dacie pisma i terminie wypłaty wskoczyło mi 22 go. Nie wiem jakie są reguły działania systemu tego... Z tego co poetami najszybciej było jak wniosek składało się w mgops a w życie dużo wniosków na raz i stąd pewnie ten bałagan.
Do Dominika
A na kiedy miałaś termin wypłaty?
Do komentarza 282 z terminem na jutro?
Do komentarza Pani Magdy.
Dzien dobry.
Wniosek 1.07
Data pisma 23.07
Termin wyplaty 25.07 ale też na jednego synka.
Drugi miał wszystkie daty tak samo, tylko nie ma terminu wypłaty. Pozdrawiam
Do Natalia na 24 i są dziś
A gdzie piszą terminy wypłat mam wniosek przyznany ale nie pisze o terminie wypłaty
U mnie złożony 1,data pisma 22 a daty wypłaty brak na jedno dziecko.
Na drugie dopiero dziś widzę, że obsłużony ale nawet meila jeszcze nie ma. Jakieś cyrki,rok temu było wszystko razem i jakoś szybciej.
Witam
Wniosek złożony 2 lipca data przyznania 19 lipca i decyzja w ten sam dzień na e-mail. Dwoje dzieci. Termin wypłaty na 25 lipca. Województwo wielkopolskie.
Pozdrawiam
Dzień dobry dzisiaj wskoczyła data wypłaty na 25 lipiec buziaczki dla Was
Czy ZUS 300+ wypłaca też dzień wcześniej ?
Dajcie znać ,jeśli któraś miała na 25.07 a dostała dziś . Ale widząc jednej Pani wpis ,to wypłacają w ten dzień ,który jest napisany na pue.
Dam znać dziewczyny na pewno
Lilla, nie
Też dam znać
Też dam znać
Komentarz do Półka

Tutaj już wczoraj takie dwie były co też szczekały i już dzisiaj nie szczekają więc radzę wyjść z forum jeśli się coś nie podoba bo większość kobiet tu nie zgadza się z niesprawiedliwością i MAJĄ RACJĘ bo jak będziemy przytakiwać na to co się dzieje to kraj będzie robił z nami co będzie chciał więc proszę sobie wsadzić te morały w buty i nie wychylać się tu
Do polka ( komentarz wyżej)
Zlozenie wniosku 1 07 data pisma 19 a wyplata wskoczyla na 25 07
Obsłużony 23.07 decyzja 23.07 po godzinie 21 brak daty pisma
1.07.złożony wniosek, 17.07.data pisma a na 22.07.wypłata ,na drugie dziecko 1.07.złożony wniosek,23.07.data pisma i na 25.07.wypłata
25 weszły pieniądze na konto
Do kom 303 Aaa w jakim banku ? I na 25.07 miałaś wypłatę ? Pozdrawiam
Do Kaliberek. Pko tak na 25
Ciekawe czy ZUS robi jeden przelew rano ? Czy kilka o różnych godzinach? Mam konto w banku PKO i zastanawiam się czy dziś jeszcze mogą być pieniążki.
Wniosek złożony 2.07 wczoraj dostałam e-mail że potwierdzone na epue wskoczyło że obsłużony ale żadnej daty nie mam .data musi się pojawić żeby wiadomo było kiedy przelew pójdzie
Dziękuję za odpowiedz pozdrawiam
Termin 25 ciekawe czy jest szansa dzisiaj na przelew
Wniosek złożony 1,07 w poniedziałek dostałam mejla ,dziś wchodzę na wypłatę i pisze że 25 będzie wypłata,wczoraj wchodziłam kiedy wypłata i nie było
Z 25 będą jutro, Pani wyżej musiała mieć datę 24
Ja zlozylam 12 wniosek, dzis kasa byla na koncie
Data 25 , przelew przed chwila .
Do Mmm: nie wprowadzaj w błąd .
Iza ja też mam od wczoraj obsłużony czekam na datę pisma i wypłaty
Czyli Panie które miały datę wypłaty na 25 dostały dzisiaj pieniążki?
Nie ja jeszcze nie dostałam ,a na jutro mam ,ale Pani pisała ,chyba nawet dwie ,że dostały dziś
Ja też mam na 25 i zawsze przelewy z ZUS mam koło 10 i nie mam na koncie więc pewnie dziś już nie będę miała
Ania, Spojrzyj jeszcze raz na datę wypłaty, połowa tego forum ma datę wypłaty na 25.07 łącznie ze mną i nikt dziś przelewu nie miał.
Przestańcie wprowadzać w błąd 300 plus zawsze jest płacone w dany dzień ...
Ja też mam datę 25. I dziś mi wszedł przelew specjalnie patrzyłam na zusie jaka jest data
Złożyłam 2.07 i cisza,nie wiem od czego to zależy, inni piszą że później złożyli i mają i decyzję i pieniądze...w tym roku jakiś dosłownie bajzel mają
Też mam datę 25, i przelewu nie mam
To też zależy od banku jak księguje pieniądze
Ja również mam na 25 i przelewu nie mam
Ja uważam że te Panie które dostały dziś ,mają konto w Pko,więc przelewy są od razu ,tzw. wewnętrzne,nie potrzebna żadna sesja Elixir ,tak jak do innych banków ,więc wydaje mi się że otrzymały
Do Aaa Przelewy z 25 będą jutro. Nie wprowadzam nikogo w błąd
Hej dziewczyny. Mi wyskoczył termin na 25 lipca.
Jeśli wyszły przelewy dziś ok 9 rano ,to powinny pojawić się popołudniu ,bądź dopiero jutro,bo wnioskując Pani z PKO dostała ok 9.30 więc przelewy tak wyszły .
Teraz przelew doszedł obsluzony 19.07 cedit agricole.
Do Mmm
Przecież jest napisane że Panie z datą 25 dostały dzisiaj
Kobietki to nie jest tak jak piszecie , Zus ma jakis inny system wyplat i tak jak ja zawsze dostaje 800 plus okolo 10.30-11 to w swoim banku nie mam o tej porze ksiegowan , zus ma jakis swoj system wysylania i ksiegowania od razu na kontach. Ja czekam do 11 tylko tez mam termin na 25.07 zobaczymy
Do kom328 do jakiego terminu?
Komentarz to Maz

A jaką datę wypłaty Pani miała?
Do Mmm. No potwierdzenia ci tu nie wyśle chyba lepiej wiem jaka mam datę i kiedy weszlo
Do Maz
Na kiedy termin wypłaty?
Termin na 25. Bank Millenium. Śląsk. Brak przelewu.
Ja mam z terminem na 25 sty i też mam credit Agricole i niestety nie mam przelewu
Wniosek złożony 1 lipca. 23 lipca wniosek obsłużony, świadczenie przyznane. Decyzja na email również wczoraj. Na razie brak daty wypłaty.
Ja też dostałam dzisiaj potwierdzenie na e-maila o przyznaniu ale nie ma tam żadnej daty wyplaty
Wniosek złożony 1 lipca . 22 decyzja na maila i pue ale brak daty wypłaty póki co niestety.
Wniosek złożony 1.07
Obsłużony 23.07
Ale nic więcej się nie pojawiło
Dziewczyny wskoczyło mi 22.07 obsłużone a data wypłaty na 25.07 i jeszcze nic nie dostałam jak coś! Będę dawać znax
A co do godzin księgowania to faktycznie u mnie jest tak że zazwyczaj dostaje tak jakby między deskami przychodzącymi, więc może faktycznie mają jakiś swój system
Wniosek zlozony 3.07.2024 na dwoje dzieci obsłużony brak daty kiedy/świadczenie przyznane brak meila z decyzja.Dzisiaj wskoczyła data wyplaty na dwoje dzieci z terminem na jutro 25.07.2024
Zlozony 1.07
Obsłużony 23.07
Decyzja 23.07 po godzinie 22
Brak daty pisma i wypłaty
Bank Millennium nie przyszło nic także chyba dziś nie będzie nic
Złożony 3.07
Obsłużony 23.07
Brak maila
Brak daty pisma oraz brak daty wypłaty
Ja w PKO zobaczę po 12. Bo zawsze o tej godzinie mam przelewy z zusu. Ale to niesprawiedliwe. Piszą tutaj Panie, które składały wnioski 12 lipca a już mają pieniądze. Ja z 1 lipca i nie mam przelewu póki co
Z lubelskiego jest tutaj ktoś? I może coś powiedzieć czy ma
Ja jestem z lubelskiego, mam termin wypłaty na 25 i nie mam przelewu dziś, bank pocztowy
Raz miałam w millenium przelew z zusu po 12 a tak to zawsze między 10.15 a 11 więc raczej dzisiaj już nie liczę na przelew data wypłaty na 25
Dziewczyny,adata wyplaty to kiedy wskakuje? Bo u mniedata pisma z 23.07 a daty wyplaty brak. Wnocy tylko czy jak?
Mi wskoczyła dziś rano data wypłaty na jutro
Witam.
Wszystkie informacje jeżeli chodzi o wypłatę 300 + Dobry Start jest w tabelce obsługa wniosku pisze ,,Szczegóły,,i tam jest kiedy świadczenie będzie do Państwa wysłane,,
Pozdrawiam
Komentarz 349 Lidia
A kiedy składałaś bo ja 2.07 i nic dalej zarejestrowany
Data wypłaty wskoczyła mi razem z datą pisma albo w nocy albo z samego rana bo wczoraj nie było nic rano przed 8 jak weszłam na pue to już było widoczne decyzję na meila dostałam wczoraj o 7 rano
Ja decyzję dostałam 23 a dziś wskoczyło że wypłata 25.07
Komentarz 354 składałam 1 lipca
Dziś pojawiła się data wypłaty ba 25 lipca. Wniosek z 5 lipca, brak pisma o przyznaniu.
Mam termin wyplaty na 25.07,wniosek składany 1.07. Terminy wypłat są spójne z przelewem,ten san dzień a nie wczesniej
Sprawdzałam. Kasy jak nie było, tak nie ma.
Wyplaty będą 25. Tylko jedna osoba napisała że dostała dzisiaj z datą 25
Wniosek złożony 1 lipca.
Obsłużony 22 lipca.
Decyzje 23 lipca o 1 w nocy.
Daty wypłaty nie ma.
Czy ktos ma tak i dostał już?
Ja dostałam informację na Pue 23.07 że został obsłużony a 25.07 mam dostać pieniądze,wniosek składałam 1.07
Jaka to jest sprawiedliwość, że wnioski z 5 lipca mają daty, a z 2 lipca nawet nie obsłużone?
Gosiu 364 nie ma sprawiedliwości to już norma. System działa zamiast człowieka. Po prostu trzeba czekać
Właśnie o co tu chodzi.... Ja patrzyłam z poprzednich lat to tak do 2 tyg i wszystko załatwione.... w tym to jakiś chaos... też 2.07 złożone i cisza...
Ja również 2 składałam i nic ani decyzji dalej w weryfikacji
Ja 2 lipca skladalam i dziś wskoczylo obsłużony. Nie ma terminu wypłaty.
Witam 17 składany wniosek przez bank dzis pokazuje datę wypłaty na 25
Pojawiła się data pisma 23 lipica ciekawe kiedy wypĺata. Dzieci niecierpliwe już by chciały na zakupy
Ale Wy wiecie ,że ZUS na rozpatrzenie wniosku ma 30 dni ,na wypłatę tyle samo . Nie minął nawet miesiąc, a Wy jak się zachowujecie ? Dramat .
PANI MONIKA 367 gratulacje szybko poszło
Pani Monika 369 oczywiście
Do Aga
Dramat to jest to co robi zus , wniosek zlozony 1.07 a inni 5.07 12.07 i juz maja kase , a ci co szybciej nic. Wyjdz jak ci nie pasuje i nie wracaj
Czy ktoś dostal 300 plus na 25 lipca dzisiaj
Termin na jutro. Nadal nic. Czyli 25 i nie ma już co liczyć na popołudnie.
W zeszłym roku wniosek złożyłam 1 lipca i 19go już na koncie. Tego się nie ogarnie. Oni chyba sami nie wiedzą jak działa ich właany system zatwierdzania wniosków. Dwa lata temu składałam 27 lipca i 10 sierpnia już było. W tym roku ten nieszczęsny 25ty
Witam, również dziś dostałam 300 na jedno dziecko na drugie nie, więc też nie rozumie jak ZUS w tym roku to wypłaca? pani Anno dostała pani na drugą córkę przelew?
Składałam 1 lipca nie ma decyzji ani przelewu.Gdansk
Czy ma ktoś w alior bank koto jutro wyplata 300 plus na 25 lipca pierwszy mój wpływ w tym banku o której pierwszy przelew
Tym bardziej jak się rozmawia z niektórymi Paniami z Zusu to nie chcą rozmawiać mówią ,że do 30 września mają czas i tyle . A na pytanie jak to jest zatwierdzane ,że osoby z 5 maja bądź z 15 lipca już mają . No tak już bywa trzeba wszystko zatwierdzić i tyle .
Czy ktos dostał dziś 300+ obslużony 22 lipca i bez daty wypłaty?????????????
Dzwoniłam dziś do ZUS bo wniosek w trakcie weryfikacji cały czas i pani powiedziała mi że może w następnym tygodniu dostanę i żebym się nie zdziwiła że na razie tylko na jedno dziecko
Ja składałam 1 lipca, decyzja przyznania była 17.07.,a wczoraj mi przyszło PUE że przelew na 25.07.Ja myślę że to zależy od banku ja mam w Spółdzielczym i na dzisiaj nic,może jutro.
Witam ja dostałam e-mail w poniedziałek 22.07 że świadczenie zostało przyznane i na córkę i na syna jednocześnie ale przelewu nie dostałam
Czyli co jak mam tylko na jedno dziecko wpisaną datę wyplaty na 25 to na inne nie dostanę jutro?
Wniosek złożony 1.07
Data pisma 23.07
Wypłata na jutro tj.25.07
A wniosek obsłużony wyświetlało się Ok.20.07 na dwójkę dzieci i od razu przyznane na dwoje
Nie wiem jak w tym roku to wygląda, ale rok temu złożyłam 3.07, przelew był 24.07 a informacja o przyznaniu dopiero 1.08. Nie pamiętam tylko czy przed informacja pojawiła się data wypłaty na PUE. Teraz póki co mam, że wniosek obsłużony ale ani daty wypłaty, ani przelewu jeszcze nie
Dokładnie, każde dziecko rozliczane jest indywidualnie, (dotychczas zawsze mialam wypłatę jednego dnia dla obojga dzieci) w tym roku mam wypłatę na jedno dziecko - 25.07, na drugie jest przyznane ale terminu wypłaty nie mam. Także jesli dostala Pani termin wypłaty na jedno dziecko to pieniążki beda tylko na jedno. Drugie dziecko dostanie w innym terninie. Pozdrawiam
Jeżeli chodzi o przelewy 300+ to ZUS wysyla w ten dzień który jest podany jako termin wypłaty,nigdy wcześniej.
Sprawdzałam 3 razy nie mam czegoś takiego jak data wypłaty gdzie to jest w pue-zus?decyzja jest z 23.07 ale nic więcej
Klika się w dziecko a potem na dole wyplaty i zwroty
Ja we wtorek miałam wniosek obsłużony, teraz dostałam informację o przyznaniu ale daty wypłaty nie mam nadal
Rok temu wypłata 4 sierpnia a decyzja dopiero 18 sierpnia, czy w tym roku ktoś dostał wypłatę świadczenia przed decyzją?
Ja mam termin wyplaty na jutro 25.07 na obydwoje dzieci ,ale mam znajoma co dostała na jedno a na drugie dopiero jutro ma termin wiec nie jest regula ze na kazde innego dnia
Wniosek składałam 02.07, wczoraj obsłużony dziś decyzja, brak daty wypłaty
Składałam 2 lipca i wniosek tylko zarejestrowany
Zastanawia mnie, dlaczego z taką niecierpliwością czekacie na wypłatę 300 plus?
Rok szkolny za ponad miesiąc, nie chce mi się wierzyć, że pod koniec lipca zakupy zeszytów, kredek itp. są tak ważne..
Do kom 398 zastanawia mnie co tu robisz wśród osób które czekają…
Do kom 396 u mnie identycznie
Myślałam, że to forum Gofin (w założeniu osób zainteresowanych tematyką strony), a nie forum osób, które czekają na 300 plus XD
Do XXX : hahhaha jak czytam niektórych komentarze to śmiać mi się chce . Najlepiej gdyby przelewy dostawali już na drugi dzień od złożenia wniosku !
Zus ma swoje terminy i tyle ,a niektóre już wydzwaniaja po ZUSie . Masz rację, bo na już zeszyty potrzebują.
Najwidoczniej nawet to forum schodzi na psy...
Jeszcze kilka lat temu dyskusje dotyczyły jedynie tematów związanych z odpowiednią tematyką, a teraz... chyba brakuje moderatora (jakiegokolwiek)...
A dla niecierpliwych polecam złożenie wniosku pod koniec listopada. W zeszłym roku wysłałam wniosek na ostatnią chwilę i 3-4 dni później otrzymałam przelew.
Złożone 02,07,2024 przez bank
wcześniej nie sprawdzałam co się dzieje z wnioskiem
teraz przed chwilą sprawdziłam
obsłużony
data wypłaty 25,07,2024 czyli jutro, zobaczymy
w zeszłym roku była wpisana data wypłaty 04,08 i tak przyszedł przelew
Składam na początku nie dlatego, że się niecierpliwię, tylko zwykle jakaś przypominajka mi sie pojawia gdy już można składać, gdy wchodze do banku, to po prostu w 2 minuty składam i już o tym nie myślę
Jedni odkładają wiecznie na jutro, inni działają od razu i doskonale to rozumiem.
Nie rozumiem jedynie sprawdzania konta po x razy dziennie i liczenia na cud, że przelew będzie dzisiaj, pomimo że ZUS wpisał termin wypłaty na dzień kolejny, z ostatnich komentarzy wnioskuję, że 25.
Przecież te pieniądze nie zaginą, w końcu znajdą się na kontach.
Dajcie znać o której dostaniecie przelew dziewczynki :)
Dzien dobry wszystkim mam pytanie czy ktoś z państwa dostał świadczenie bez daty wypłaty podanej?
Hej ja składałam 1go sierpnia wniosek obsłużony data pisma 22.08.2024 brak daty wypłaty do dziś moja mama składała 5 sierpnia i już 19 tego miała na koncie jak myślicie będą jeszcze wypłaty do końca sierpnia
Do komentarza 409 - ja w tamtym roku dostałam przed otrzymaniem decyzji. Wypłata była 24.07 a decyzja 1.08, w tym roku póki co mam wniosek obsłużony, decyzję dostałam ale brak daty wypłaty
Data pisma 300+ miałam obsłużony 23.07.24, data przelewy który wpłynie na konto to 26.07.24. Bo już mam datę przelewu na stronie zusu.
Też miałam obsłużony 23.07
U mnie wniosek z 1.07. Obzluzony 19.07 a data pisma 23.07. Dzisiaj wskoczyła data wyplaty na 26.07
U mnie obsłużony 24.07. Data pisma też 24.07. Wniosek składany 01.07.
U mnie 23.08 obsłużony data pisma 24.08 ale daty wypłaty brak
U mnie wniosek złożony na 3 dzieci 3.07 ,Obsłużony 22.07 data pisma tylko na 2 dzieci tez 22.07 .na 3 dziecko że przyznane bez daty pisma .Potwierdzenie na maila przyszło 22.7 .brak daty wypłaty na Pue .
Zlozony 1 lipca obsłużony 23 lipca data pisma 23 lipca brak daty wypłaty
Wniosek składany 2 lipca, obsłużony brak decyzji , przed chwilą wskoczyła data wypłaty 26.07
Mi tak samo dzisiaj wskoczyła data wypłaty na 26 czyli jutro ;)
Mi też dziś wskoczyła data wypłaty na jutro.
Właśnie weszła mi data na jutro na 2 dzieci ale u córki nie mam podanej bo brak daty pisma .To oni później dopiszą datę na nią ?
Dostał już ktoś dziś przelew kto ma konto w PKO?
Wniosek z 1 lipca,data pisma 22 i wypłata wskoczyła na 26.
Nie wiem po co człowiek się spieszy jak składający tydzień później dawno dostali pieniądze.
Chodzi o czystą sprawiedliwość nie zazdrość czy coś.
Wnioski powinny być obsługiwane datą wpływu.
Gdzie sprawdzić datę wypłaty?
Ja składałam 9.08 i dziś wskoczył jako obsłużony ale bez daty wyplaty
Wniosek 2 lipca dziś obsłużony, brak daty wypłaty
Do 425 wybierasz szczegóły - zaznaczasz dziecko - na dole masz wypłaty i zwroty - w okienku pojawia się data wypłaty
Oooo wskoczyła data wypłaty na jutro
To pocieszający jest fakt, że może się zdarzyć, że i dziś wskoczy na konto jak to niektórym przedmówczyniom wczoraj z dzisiejszym terminem
U mnie wniosek złożony 1.07, 23.07 wyskoczyło że obsłużony,i tego też dnia dostałam decyzję a dziś nie dawno wskoczyła data wyplaty na 26.07
Do S.T
Nie licz , na to to byly tylko dwie dziewczyny, a my musimy czekac do dzis, tez mam na dziś termin i wczoraj nie dostalam . Przygotuj sie na jutro
Jasne, że nie liczę każdy zna to powiedzenie umiesz liczyć ....
Witam gdzie sprawdzić tom date wypłaty
Do Aga 434 .
Przeczytaj komentarz 428 . Tam koleżanka już napisała .
Wniosek złożony 1.07 . Meil 23.07. Nie sprawdzałam nigdzie daty wpłaty więc nie wiem , tylko odczytałam meila gdyż sprawdzam go codziennie. Wplata na 2 dzieci dziś weszła na konto . Pozdrawiam
Dostała już któraś przelew? Jeśli credit agrciole to dajcie znać!
Dzień dobry przelew przyszedł teraz data wypłaty była na 25 Pozdrawiam
Dodam jeszcze że bank Millennium
Przyszedł przelew data na 25.07 bank millenium
Mnie właśnie wpłynęło na konto ,miałam wypłatę na 25.07
Bank Millennium
Właśnie dostałam przelew. Termin na dziś, Millenium
Dziewczyny właśnie mam przelew wniosek składany 1-ego
Email ,że przyznane 22/07
Bank millenium pomorskie
Do 423 ja mam w PKO. Przelewy mam dopiero po 12. Dam znać jak przyjdzie przelew.
Witam
Właśnie dostałam przelew ,konto w Rewolut.
Wniosek złożony 1 lipca na 1 dziecko .
Pozdrawiam
Czy ktoś miał datę pisma z 24.01. I ma przelew na jutro ?
Przyszedł 20 min temu przelew z datą wypłaty na 25.07
1 przelew już za mną. Chwilę temu Credit Agricole. Czekamy teraz z datą 24.07 kiedy wejdzie wyplata
Dziewczyny z uwagi na to ,że ja mam już pieniądze ,życzę pozostałym Byście długo nie czekały
Wiemy jak jest dziś i jak ma się dzieci
Kasy nigdy nie jest zbyt wiele ...
Nie lecę co prawda za to walić w szyję jak niektóre sugerowały można było wywnioskować
Ale wiadomo ja już nie czekam
Dziękuję za wszystkie pomocne info
Życzę Wam dużo zdrowia i wytrwałości
Szkoda że na kawkę nie możemy pujsc
I to z innej kieszeni oczywiście ;-)
Do zobaczenia " za rok
Mam datę pisma z 24.07 czy ktoś ma już datę wypłaty na jutro? Woj.mazowieckie powiat nowodworski
Monika ja jeszcze nie mam na drugie dziecko a też wskoczyło 24.07 a składałam wniosek 1lipca
Data pisma z 24 lipca,wniosek złożony 2 lipca .Czy ktoś już ma może termin wypłaty?
Ja mam datę pisma 23.07 i nie mam daty wypłaty jeszcze
Witam
Właśnie sprawdziłam mam informację że obsłużony. Wniosek złożony 02. Lipca. Kasy na koncie jeszcze nie ma.
Miał ktoś wpływ 300+ z datą 25.07 bank PKO żubr
Witam, na dziś miałam termin wypłaty na PUE i o 10:30 przyszedł przelew (Santander). Pozdrawiam :)
U mnie było tak ... Składałam 1 wniosek i moja mama również 1 . Ona 19 miała już pismo a ja dopiero 24 . Ona kasę dziś a ja nie. Ten sam adres . Wnioski składane w odstępie czasowym 15 minut
Witam. Datę na pue miałam na dzisiaj. Przelew przyszedł o 10.30 bank Millennium
Pozdrawiam;)
Do 456 w tym banku o 12 przelew powinien dotrzeć
Data wypłaty na 25.07. przelew właśnie przyszedł - mBank
A czy ktoś dziś dostał z datą wypłaty 26.07??????? Dajcie znać
Przelew na dzisiaj tj.25.07 właśnie przyszedł,bank BNP
Dzisiaj wskoczylo mi że obsluzony, 2.07 zlozylam ale brak pisma i daty.... W tym roku to jakaś ruletka... składałam na 4 dzieci i wszystkie zostały obsluzone... także czekamy
23.07 na pue przyszła decyzja a dziś wskoczyła data na 26.07 z wypłatą.
U mnie wniosek złożony 1 lipca, trójka dzieci, powiadomienie o przyznaniu dla całej trójki przyszło 23.07, dziś 25.07 przelew dostałam, ale na dwoje dzieci....czytam wasze wpisy i widzę, że się zdarza,ale to nie jest komfortowe.
Bank PKO z żubrem, właśnie przyszedł przelew
Bank PKO z żubrem, właśnie przyszedł przelew
Witam wniosek złożony 1.07 decyzja przyszła wczoraj w nocy obsłużony był 22.07 bez daty przelewu czy ktoś miał wcześniej przelew niż date
Składałam 1.07 dostalam email 22.07 że zostało przyznane świadczenie a dziś dostałam po 10 przelew na konto
Ja mam w banku ING
Ja mam w banku ING
Do komentarza 458.Ja składałam.wnioski na dwoje dzieci 2 lipca w tym samym czasie.Na jednego syna przelew był 23 ,drugi wniosek obsłużony ale czekam na wypłatę.
Witam złożyłam wniosek na 300+ 1 lipca decyzja o przyznaniu wpłyneła 23 lipca, dziś 25 wypłata ale tylko na jedno dziecko czy ktoś tak miał że dostał pieniądze tylko na jedno dziecko a decyzja była na dwoje dzieci ?
Czy ktoś składał wniosek 3.07 i nie ma wziąć ani informacji na mailu ani terminu wypłaty ?
Mam tylko że wniosek obsłużony.
Czy jedt ktos kto dzis dostał pieniadze z dat@ wyplaty jutrzejszą?????
Świadczenie przyznane na troje dzieci a wpłynęło dzisiaj tylko na dwójkę .
Do komentarza 474
Tak, dokladnie tak miałam... Przyznanie, decyzja na obojga dzieci a wyplata osobno.
Jeden syn wypłata 25.07, drugi 26.07
Pozdrawiam
Jak długo czeka się aż wskoczy termin wniosek składany 2.07 obsłużony był 23.07 a żadnego terminu nie ma
I.M u mnie tak samo
I.M Łuska
U mnie to samo
Do komentarz 475
Ja składałam 2 lipca i dziś przyszła na maila decyzja o przyznaniu, ale terminu wpłaty brak, inni składali dużo później i mają już pieniądze, proszę się uzbroić w cierpliwość bo jak już jest decyzja to powinno być na dniach.
Dziś rano wskoczył termin na 26.07.2024
Dziś wskoczyło,że wniosek obsłużony i dostałam decyzję na maila . Daty nadal brak .
Pani Kamilo od rana wskoczyło czy na południe?
A tak z tego co widzicie to data wypłaty przeważnie rano się pojawia? Czy zdarzyło się komuś w ciągu dnia?
Właśnie mi też chodzi o termin czy jest możliwość że będzie na jutro ? Skoro decyzja przyszła na e-maila w tamtym roku np miałam już 26.07 pieniądze a decyzja na email przyszła dopiero 8.08 więc nie wiem od czego jest to zależne
Pani Magdo wniosek obsłużony i decyzją ma maila o 14 .
Ja też w tamtym roku został przelew a decyzję dopiero około tydzień później
Najlepiej się zalogować na pue ZUS. Składałam wniosek 8.7 . Został zatwierdzony 18.7 jako obsłużony w zakładce szczegóły, a potem po zaznaczeniu wniosku na poszczególne dziecko jest napisane, że wypłata będzie 26.7. więc powinna niebawem dotrzeć:) wiem że mają 2 m-ce ale może być różnie u nas widać szybko.
Czy ktoś ma decyzję i pismo z 24.01. I dostał termin wypłaty na jutro ??
Myślicie, że jak do tej pory nie mam daty wypłaty na pue to już nie ma nadziei że jutro będzie?
Do komentarza 491
Ja właśnie mam z 24.07 decyzję i nic więcej...daty wypłaty brak, więc wydaje mi się że jutro nie będzie jednak
Dostałam wiadomość zwrotną od Zusu online
2.07 składałam wniosek
23 przyszło ze obsłużony
A dzisiaj dostałam wiadomość że termin wypłaty będzie 29.07
Pewnie niebawem się pojawi w terminie
Ja nigdy nie miałam kasy zaraz po otrzymaniu decyzji na e maila z Zusu, zawsze czekam kilka dni nawet kilkanaście, także nic tylko uzbroić się w cierpliwość decyzje wczoraj dostałam
Wniosek złożony 1 lipca , 23 obsłużony a data wypłaty na 29 lipca.
U mnie decyzja była 24.07 ale daty wypłaty nie mam nadal
Ja zlozyzlam wniosek w sr. W czw juz mialam pieniadze szybko 1 dzien bez zadnego potwierdzenia, ze wniosek w realizacji czy obsluzony
Nsjlepiej zlozyc pozniej wniosek i pienisdze sa od razu
Nsjlepiej zlozyc pozniej wniosek i pienisdze sa od razu
Nsjlepiej zlozyc pozniej wniosek i pienisdze sa od razu
Co nazywacie decyzja?? Informacje o przyznaniu świadczenia? Czy przychodzi konkretnie "decyzja"?
No to chyba prawda, że lepiej złożyć później bo znam przypadek że ktoś złożył jednego dnia i na drugi był przelew
Na jedną córkę dostałam a na drugą mam w czasie weryfikacji
1.07 złożony
23.07 obsłużony
23.07 data pisma
29.07 data wypłaty
Decyzja to pismo z zusu o przyznaniu 300+
Ja złożyłam 1 .07 decyzję miałam 24 a wypłatę 29.
Tata decyzji jest zależna od tego czy wniosek został obsłużony automatycznie czy przez pracowników ZUS. Jeśli przez pracowników to idzie to wszystko dłużej...
U mnie to samo, złożone 1.07, obsłużony 22.07, decyzja 24.07, wypłata będzie 29.07
Witajcie.
U mnie złożony 18 lipca dziś wskoczyło że obsłużony ale decyzji z datą jeszcze nie mam.
Pozdrawiam
Wniosek 1.07
Obsłużony 22.07
Decyzja 24.07
Wypłata 29.07
To może też dostanę na 29.
Zobaczymy.
Właśnie wszedł przelew w pko bp, zaplanowany na 26.07. Pozdrawiam.
U mnie też wskoczyło wypłata na 29.07
Wniosek składany 2.07
Wniosek złożony5.07
w nocy wskoczyło ,że wniosek obsłuzony ale brak daty pisma i daty wypłaty.
Ile to trwało u Was? Bo na przelew dzis nie ma co liczyć pewnie
Ja mam decyzję i pismo z 24.01. Nadal brak terminu wypłaty
Ja składałam 2.07 obsłużony pismo z 24 .07 termin wypłaty wskoczył dziś na 29. Jedno dziecko pismo 25 terminu jeszcze nie ma. ZUS 300 plus placu tak jak wyznacza termin . Nie wejdzie wcześniej.
Czy miał ktoś termin wypłaty na 26.07 w banku Credit Agricole? I ma już przelew?
Złożony 2 lipca, obsłużony, pismo 24 przynajmniej tak pisze a daty brak.
Ja składałam 1 lipca pisze obsłużony decyzji brak, wypłaty brak. W poprzednich latach składałam i wypłaty były max w ciągu 2 tygodni teraz się ociągają.
Ze strony ZUS:
"Kiedy otrzymam wsparcie
Jeśli złożysz wniosek do końca sierpnia, pieniądze otrzymasz najpóźniej 30 września 2024 r. Jeśli wniosek złożysz później, świadczenie wypłacimy w ciągu 2 miesięcy od dnia złożenia wniosku wraz z dokumentami."

Tak więc pozostaje cierpliwie czekać. No, a zazwyczaj tak jest, że jedni dostają świadczenie wcześniej, a inni później. Pewnie świat się nie zawali jak te 300 zł wpłynie trochę później ;-). No i tak jak widać jest ono wypłacane znacznie wcześniej niż ten ostateczny termin na jego wypłatę.
A tutaj jeszcze podstawa prawna:
ROZPORZĄDZENIE
RADY MINISTRÓW
z dnia 15 czerwca 2021 r.
w sprawie szczegółowych warunków realizacji rządowego programu „Dobry start”
§ 27. 1. Ustalenie prawa do świadczenia dobry start oraz wypłata przysługującego świadczenia następuje w terminie
2 miesięcy, licząc od dnia złożenia wniosku wraz z dokumentami, przy czym w przypadku wniosków o ustalenie prawa do
świadczenia dobry start złożonych wraz z dokumentami w lipcu lub sierpniu ustalenie prawa do świadczenia dobry start
oraz wypłata przysługującego świadczenia następuje nie później niż do dnia 30 września.
Tak więc ZUS ma na wypłatę 2 miesiące, lecz nie dłużej niż do 30 września. Tak więc jeżeli wniosek został złożony na początku lipca to wypłata powinna być najpóźniej na początku września. Jeżeli wniosek zostanie złożony w sierpniu to wypłata powinna być nie później niż do 30 września.
Jak widać żaden z terminów nie został jeszcze przekroczony.
Wniosek złożony 01.07. Decyzja o przyznaniu 23.07 data wypłaty na 26.07. Już są na koncie. Bank Pekao z Żubrem.
Do której godziny przychodzą terminy wypłat ?
Do komentarza 523
U mnie rano wskoczyła data
Rano wskakują terminy wypłat
Dziękuje za odpowiedzi
Witam, czy ktoś miał datę na dziś i jeszcze nie dostał pieniędzy na konto?
Dzień dobry. Czy orietujecie się o której może być ostatni przelew z zus? I czy ktoś miał że przyznane od 23-go a daty wypłaty nie było a mimo to dostałyście pieniądze?
Komentarz 527 ja miałam termin na dziś i dalej nie mam na koncie
Odkąd jest 300+ u mnie zawsze był podany najpierw termin wypłaty a dopiero później pieniądze na koncie
Witam. Czy w sobotę rano też przychodzą terminy wypłat? Czy system je rozsyła ?
531
system, też czekam na informacje
Czy składał ktoś wniosek 2 lipca i otrzymał decyzję na meil 25 lipca i ma termin wypłaty?
532 Dziękuje za odp.
W sobotę u niedzielę też wyskakują informacje .
535 Dziękuje za odp.
Witam miał ktoś taką sytuację? Złożony wniosek na dwójkę dzieci a decyzja 22.07 przyszła na jedno dziecko i potem przelewa na drugie nadal cisza. Zawsze było razem...
Sprawdźcie pue Zus , są daty wypłat
Termin wypłaty na 30.07. Decyzja z dnia 24.07
Ja miałam termin wypłaty na 26.07 i pieniądze na konto nie wpłynęły.
537 sporo osób niestety tak ma w tym roku
Wniosek złożony 17 lipca dziś w nocy wskoczył status obsłużony, bez daty pisma i emaila ,kasy na koncie brak .w tamtym roku dostałam po miesiącu od złożenia wniosku .podejrzewam że to losowowo . Data pisma w tamtym roku pojawiła się dopiero po wpływie na konto .Ale informacji na e mail nie bylo
Składał wniosek 03.07 na dwójkę dzieci 25.07 otrzymałam tylko 300 zł dolaczego??????
U mnie obsłużony ale bez daty wypłaty środków. Składałam 17 lipca
U mnie tak samo pisze że obsłużony przyznany ale żadnej daty ani decyzji a składałam 16 lipca
Ja składałam 2lipca, pismo z 24.07 i brak daty wyplaty
Ja mam wypłatę na dzisiaj ale jeszcze na koncie nie ma
2 lipca złożony, 25 obsłużony, brak daty wypłaty.
Czy ktoś ma termin wypłaty na 30.07 a dostał dzisiaj ?
Wypłata na dzisiaj, kasy nadal brak
Ja miałam wypłatę na dziś i dziś o 10.30 miałam pieniądze ba koncie
Obsłużony w piątek ,dziś decyzja na mail
Daty brak.
Czy ktoś tak dostał pieniądze ? Mimo braku daty ?
Jest szansa ? ….
Czy ktoś dostał przelew bez daty???
Obsłużony w piątek ,dziś decyzja na mail
Daty brak.
Czy ktoś tak dostał pieniądze ? Mimo braku daty ?
Jest szansa ? ….
Kobietki zadna nie dostanie pieniedzy bez daty i bez decyzji , od decyzji czeka sie na date mniej wiecej do dwoch dni , nie bylo przypadku ,aby ktoś dostal dzien wczesniej niz data pokazuje, termin na 30.07 to termin i nie dzien wczesniej , do Pan ,ktore zlozyly wnisoek w polowie lipca ? Tu czekaja Panie od 02.07 lipca na wyplate i dalej nic a co dopiero 16.
Z soboty na niedzielę, obsłużony,14.07.24 wysłałam,a przelewu i daty pisma nie ma, właśnie nie wiem skąd się dowiedzieć kiedy będą wypłacać i wogule.
Decyzja z 25.07. Dalej brak daty wypłaty. Wniosek złożony 1 lipca.
Komentarz 550 miała pani przelew?
U mnie też decyzja 25 07 brak daty wypłaty Wniosek złożony 1 lipca
Wniosek złożony 02.07.2024, decyzja 25.07.2024 data wypłaty na 30.07.2024
Do 559 do Pani Beaty.
Niech Pani sprawdzi jutro konto, bo kilka komentarzy ma Tutaj decyzję z 25 i datę na jutro, więc proszę być dobrej myśli, ewentualnie jak nie jutro to na dniach powinna być.
Do Pani Wiola. ZUS 300 plus wysyła w ten Sam dzień co jest data, więc jak jest data na jutro to będzie napewno jutro.
Dla porządku ja też napiszę

Data wpływu do ZUS: 2024-07-02
data pisma 2024-07-25
data wypłaty 2024-07-25

kasa wpłynęła na moje konto 2024-07-25
Witam z którego dnia wypłacane jest 300 plus ,ja składałam 8 lipca .Czy ktoś składał w tym terminie i dostał już może 300 plus ?
Do komentarza 555 Pani Natalki.
No tutaj się z Pania nie zgodzę bo jest wiele przypadków gdzie wnioski z 16 czy wcześniej maja juz pieniążki a te z początku lipca nie, więc myślę że nie ma reguły
Do komentarza 564
Ja składałam 1 lipca. Nadal brak terminu wypłaty. Koleżanka, która złożyła 15.07 miała kasę na koncie 26.07.
Więc to loteria. Jak widać nie opłaca się składać wniosku wcześniej, bo i tak to nic nie daje
Wniosek złożony 04.07 data pisma 26.07 ale nadal brak daty wypłaty kiedy może wskoczyć jakie są kolejne daty?
Data pisma 29.07 , data wypłaty 31.07
Mi dzisiaj również wskoczyła data wypłaty na 31.07 wniosek składany 04.07 a data pisma 26.07
A gdzie Panie te daty wypłaty sprawdzacie?
Do kom. 570

na PUE ZUS
zakładka Świadczeniobiorca
w menu po lewej Dobry start
zakładka Szczegóły Twoich wniosków ... itd.
Wniosek składany 9.08, nie mam daty pisma na maila też nic nie przyszło a dziś wskoczyła data wypłaty na 31.08
2.07 złożony, 25 obsłużony, dziś wskoczyła data wypłaty na 31.07
Wniosek złożony 1.07
Obsłużony i data decyzji 26.07
Dziś wskoczyła data wypłaty na 31.07
A czy ktoś składał może 16 lipca i dostał już pieniążki
Kobieto jeszcze z początku lipca mało kto dostał a ty już z 16 byś chciała dostać, niech że będzie trochę sprawiedliwości na tym świecie
Do komentarza576 ja składałam 18 lipca i wczoraj dostałam już przelew więc tu jest bez różnicy czy ktoś złożył 1lipca czy 16
Do komentarza 575 ja składałam 16 i na jutro mam datę wypłaty
Witam, składałam 10 lipca i w czwartek wniosek został obsłużony, a dziś wskoczyła data wypłaty na 31 lipca
No niestety to losowo idzie. Też mam z 15.07obslużony i tyle.. Trzeba czekać. Wnioski z 1.07 mają opóźnienia z dat 16-19mają już ... Losowo system wybiera pewnie
Złożyłam 3 lipca, 24 decyzja, dziś kasa na koncie. Jeżeli chodzi o datę wypłaty w sekcji szczegóły to nie w każdym systemie to okienko się otwiera w iOS nie otwiera mi się.
Witam. Czy ktoś ma konto w alior bank? O której godzinę mieliście wpłatę.? Pozdrawiam
Przeżywacie te 300 plus kiedyś nie było i też trzeba było kupić a teraz jest 800 plus to z tego można obkupić dziecko do szkoły .Zaraz to nic nie będzie z tym rządem co jest i jak sobie poradzicie bez tych dodatkow trzeba myśleć do przodu.
Do 583 no właśnie święta racja.... Złożyły parę dni temu i już chcą kasę a jeszcze z początku lipca nie ma a tu już dejjj
Pani Marzenko i Gigi a po co te przygryzki? Jeśli Pania to nie odpowiada poprostu proszę wyjść i nie czytać a Pani Gigi jakby Pani zauważyła już i z 17 lipca wypłaty są.
Pozdrawiam i życzę wiecej Pogody Ducha
Jak coś ja składałam 05.07 obsłużony 29.07 daty wypłaty brak. Kiedyś pewnie przyjdzie. Pozdrawiam
Do pani Marzenki to po co pani tu wchodzi po to jest to forum żeby można się zapytać i porozmawiać o 300plus a wejdą takie to co im nic nie pasuje i wielce zabłysnąć chcą komentarzem
Dokładnie ma pani rację pani Aniu po co tu wchodzą żeby poczytać komentarze i dawać swoje mądre rady nie podoba się to proszę nie wchodzić i tyle
Dawajta kasę zrzucie się dlamnie po 30ziko ładna sumka na imprezie się uzbierze a wy dalej piszta kiedy szmal dostanieta elko
Tutaj nie chodzi przygryzki Tylko przeraża mnie jak ludzie czekają na tą kasę proszę sobie poczytać wszystkie komentarze jak znajdzie Pani czas i myślę, że będzie Pani podobnego zdania co ja? Każdy czeka, sama też jestem ciekawa kiedy dostanę swoją datę, ale pisanie czy wypłynie wcześniej przed datą, albo czy już będzie przelew to jest śmieszne co by było jak by tych pieniędzy nie było?
Do Pani Gigi
No z tym się trochę zgodzę. Przyjdą jak będzie data i już. Też czekam, mam syna który idzie na studia do Poznania na politechnike, 2 córki 9 i 3 klasa , nie będę kłamać troszke przeraża mnie jak to będzie, ale kurna jak jest zdrowie to i się ogarnie! Ja czekam akurat by synowi wpłacić na akademik.
8 klasa proszę wybaczyć jeszcze to gimnazjum mam w głowie hehe
Pani Magdaleno ja to rozumiem i też czekam, Ale to jak inni tutaj czekają to mnie przeraża i to bardzo, pozdrawiam serdecznie.
Ja się chciałam zapytać .Bo dzieciak idzie pierwszy rok do szkoły.Gdzie zrobię w miarę tania wyprawkę Chodzi mi o miejsce w którym mogę kupić większość rzeczy a nie latać po wielu sklepach
Do Bella 594
Ja całość skompletowałam na allegro. Ale tutaj warto mieć smarta, by nie płacić za wysyłkę. Jeśli stacjonarnie, to polecam biedronkę - w sierpniu zawsze są jakieś fajne promocje - typu 50 procent taniej, czy 2+2 gratis. Ale siłą rzeczy nie kupi się tam wszystkiego. Jeśli chodzi o plecaki, piórniki to ostatnio dość spory wybór widziałam w Auchan. Ale w stosunku do allegro duża przebitka cenowa. Więc średnio opłacalne.
Kochane dzień dobry.
Ja składałam 18 lipca
26 obsłużony
Na 1 mam wypłatę.
Dzis wskoczyla mi data
Pozdrawiam i dobrego dnia
Dzień dobry może ktoś podpowie co robić jak przelew przyszedł tylko na jedno dziecko a na drugie nie?
Wniosek złożony 5 lipca
obsłużony 26 lipca
decyzja na maila 29 lipca
dziś wskoczyła data przelewu na 1.08
Także trzy tygodnie na obsługę wniosku zus potrzebuje ,,,
pozdrawiam !
Ja złożyłam 16 lipca obsłużony 23 a dziś wskoczyła data wpłaty na 1.08..
Do pani 575 ja złożyłam 16 lipca i dziś dopiero wskoczyła data wpłaty na jutro 1.08
Też składałam 16lipca mam tylko że obsłużony i żadnej daty ani decyzji
Wniosek złożony 15 lipca dziś decyzja na e-mail data wpływu brak
Składałam wniosek na trzy córki dzisiaj dostałam przelew w kwocie 600 zł a sprawdzałam czy na najmłodszą zostało przyznane bo zaczyna od września 1 klasę.Wniski wszystkie trzy zostały rozpatrzone i przyznany dobry start a ja dostałam przelew na dwie córki.Nie wiem czemu zawsze przychodziły pieniądze razem
Składałam wniosek na trzy córki dzisiaj dostałam przelew w kwocie 600 zł a sprawdzałam czy na najmłodszą zostało przyznane bo zaczyna od września 1 klasę.Wniski wszystkie trzy zostały rozpatrzone i przyznany dobry start a ja dostałam przelew na dwie córki.Nie wiem czemu zawsze przychodziły pieniądze razem
Mial tak ktoś że składał np.na troje dzieci wniosek i został przyznany a wyplata była za dwoje dzieci
Mi się tak zdarzyło nie wiem dlaczego zawsze wszystko razem przychodziło
Pani Aniu tam wyżej kobietki pisały, że też tak miały. Ze w tym roku jakoś tak w sumie nie wiem czemu zus wypłaca
Pierwszy raz taką sytuacją się spotykałam
W sumie to nawet nie wiem co w takiej sytuacji robić jak tego trzeciego przelewu nie będzie
ZUS musi wydać decyzję jeżeli z jakiegoś powodu miałby nie dokonać wypłaty. To nie działa tak, że brak wypłaty może być bez decyzji. No, a w przypadku decyzji odmownej oczywiście można się od niej odwołać.
No, ale przecież na wypłatę jest jeszcze mnóstwo czasu, i nigdzie nie jest powiedziane, że wyplata na wszystkie dzieci musi być jednego dnia.
Do xyzzz decyzja jest pozytywnie rozpatrzona i na stronie pue zaznaczono wyplocone a na koncie tylko za dwie córki a na trzecią juz nieAnia
No to pewnie jutro wpłyną pieniądze.
Pani Aniu a data wypłaty była? Kurcze to dziwne że jest, że wypłacone a Pani nie dostala. Ja bym zadzwoniła do zusu na Pani miejscu wyjaśnić. Może coś system zle ogarnął albo coś....myślałam że jeszcze nie zaznaczone że wypłacone a myślę że to zmienia postać rzeczy
Obsłużony 28 lipiec brak terminu pisma brak terminu wypłaty
Do pani Magdy a kiedy pani składała wniosek
Czy ktoś miał już dzisiaj pieniądze?u mnie jest że będę miała 1 sierpnia ale nadal pieniędzy nie ma
Też mam na dzis ale jeszcze nie ma na koncie bank Milenium
Termin na dziś ,bank Santander ,też nie ma przelewu
Santander
Właśnie wszedł przelew
Wniosek złożony 14.07, decyzja 31.07, wypłata pieniędzy na 02.08.2024.
Witam, złożyłem wniosek na dwójkę dzieci a przelew otrzymałem na jedno, nie wiem czy wyplacane jest w ratach czy zaszła jakaś pomyłka, nigdy tak nie miałem
Do pani Magdy
Dzisiaj wszedł drugi przelew czyli jakoś inaczej robią niż rok temu może rocznikami
Ale jest juz ok.
Składałam wniosek 21lipca obsłużony 24lipca termin wypłaty wskoczył dziś na 5sierpnia . Zastanawia mnie czy przychodzą w terminie czy jak 800plus jak jest termin na poniedziałek płacą w piątek . Zobaczymy .
Ja się nie spieszyłam ze składaniem wniosku ponieważ w zeszłym roku składałam 2lipca a wypłata była na 2 sierpnia więc żadna różnica kiedy się złoży wniosek . Dlatego w tym roku złożyłam pod koniec lipca czyli 21 i szybciej został obsłużony niż jak się składa na początku lipca województwo kujawsko-pomorskie
Taka jest prawda ze wyplaty ruszaja co roku okolo 20 wiec jak wtedy zlozy sie wniosek bajszybciej dostajecie pieniądze. Ja zlozylam 17 wniosek 29rozpatrzony
2decyzja na e-mail 5 wyplata. Wiec zus potrzebuje okolo 14 dni na całą procedurę. Pozdrawiam
Wskakują wam może daty wypłaty? bo ja mam już od dłuższego czasu że wniosek obsłużony a nie ma ani decyzji ani daty wypłaty
Wniosek składałam 01.07 wypłatę otrzymałam 29.07
Składałam wniosek na dwójkę dzieci na początku sierpnia, otrzymałam informację o tym, że jeden jest zaakceptowany - no syna 19 lat, a drugi odmowa córka 8 lat - II klasa szkoła podstawowa??? Nie wiem , czy coś źle wypełniłam? Wszystko na jednym wniosku było.
Witam wniosek złożyłam 8.08 na drugi dzień miałam obsłużony , 13.08. Dostałam decyzję o przyznaniu i przelewu brak . Znajome dostały przelewy 3/4 dni po otrzymaniu decyzji … wie ktoś kiedy przelewy są planowane w sierpniu ?
Wniosek złożony 8 sierpnia, 13 sierpnia decyzja. Data wypłaty na jutro 22 sierpnia
Przelew dzis o 10:19 ing
19.08 wysłany wniosek przez stronę banku, 23.08 mail z ZUSu o przyznaniu, ale nie wiem kiedy termin wypłaty. Szybko poszło tak swoją drogą
Edit: wypłata zaplanowana na 28.08, jako typowy dzban źle sprawdzałam xD
+ Dodaj komentarz
Uwaga: Zgodnie z § 2 pkt 2 Regulaminu Forum Dyskusyjnego GOFIN dodając wypowiedzi na łamach Serwisu Forum.Gofin.pl, Użytkownik potwierdza, że zapoznał się z Regulaminem tego Serwisu oraz akceptuje jego postanowienia.
* Przepisz kod z obrazka:
Captcha
* - pole obowiązkowe
Wydawnictwo Podatkowe GOFIN sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za treści tematów i komentarzy umieszczanych na łamach FORUM DYSKUSYJNEGO. Dodanie tematu lub komentarza jest równoznaczne z akceptacją REGULAMINU FORUM DYSKUSYJNEGO (kliknij aby zapoznać się z regulaminem).
Wydawnictwo Podatkowe GOFIN
Szanowny Użytkowniku !
Prosimy o zapoznanie się z poniższymi informacjami oraz wyrażenie dobrowolnej zgody poprzez kliknięcie przycisku "Zgadzam się".
Pamiętaj, że zawsze możesz wycofać zgodę.

Serwis internetowy, z którego Pani/Pan korzysta używa plików cookies w celu:

  • niezbędnego zapewnienia prawidłowego działania Serwisów (utrzymania sesji),
  • realizacji funkcjonalności ułatwiających obsługę Serwisu,
  • dopasowania reklam w serwisach społecznościowych,
  • analizy statystyk ruchu i reklam w Serwisach,
  • zbierania i przetwarzania danych w celu wyświetlenia reklam produktów własnych i klientów reklamowych oraz do śledzenia użytkowników, kliknięć i konwersji wyświetlanych reklam.
Pliki cookies

Są to pliki instalowane w urządzeniach końcowych osób korzystających z Serwisu, w celu administrowania Serwisem, dostosowania treści Serwisu do preferencji użytkownika, utrzymania sesji użytkownika oraz dla celów statystycznych i targetowania reklamy (dostosowania treści reklamy do indywidualnych potrzeb użytkownika). Informujemy, że istnieje możliwość określenia przez użytkownika Serwisu warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do informacji zawartych w plikach cookies za pomocą ustawień przeglądarki lub konfiguracji usługi. Szczegółowe informacje na ten temat dostępne są u producenta przeglądarki, u dostawcy usługi dostępu do internetu oraz w Polityce prywatności i plików cookies.

Administratorzy

Administratorem Pana/Pani danych osobowych w związku z korzystaniem z Serwisu internetowego i jego usług jest Wydawnictwo Podatkowe GOFIN sp. z o.o. Administratorem danych osobowych w plikach cookies w związku z wyświetleniem analizy statystyk i wyświetlaniem spersonalizowanych reklam są partnerzy Wydawnictwa Podatkowego GOFIN sp. z o.o., Google Inc, Facebook Inc.

Jakie ma Pani/Pan prawa w stosunku do swoich danych osobowych?

Wobec swoich danych mają Pan/Pani prawo do żądania dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, prawo do cofnięcia zgody.

Podstawy prawne przetwarzania Pani/Pana danych osobowych
  • Niezbędność przetwarzania danych w związku z wykonaniem umowy.

    Umowa w naszym przypadku oznacza akceptację regulaminu naszych usług. Jeśli zatem akceptuje Pani/Pan umowę na realizację danej usługi, to możemy przetwarzać Pani/Pana dane w zakresie niezbędnym do realizacji tej umowy.

  • Niezbędność przetwarzania danych w związku z prawnie uzasadnionym interesem administratora.

    Dotyczy sytuacji, gdy przetwarzanie danych jest uzasadnione z uwagi na usprawiedliwione potrzeby administratora, tj. dokonanie pomiarów statystycznych, ulepszania naszych usług, jak również prowadzenie marketingu i promocji własnych usług administratora.

  • Dobrowolna zgoda.

    Aby móc realizować cele:
    - zapamiętania Pani/Pana decyzji w Serwisach w zakresie korzystania z dostępnych opcjonalnie funkcjonalności,
    - analiz statystyk ruchu i reklam w Serwisach,
    - dopasowania reklam w serwisach społecznościowych,
    - wyświetlania spersonalizowanych reklam produktów własnych i klientów reklamowych oraz do śledzenia użytkowników, kliknięć i konwersji wyświetlanych reklam w związku z odwiedzaniem niniejszego Serwisu internetowego partnerzy Wydawnictwa Podatkowego Gofin sp. z o.o. muszą mieć możliwość przetwarzania Pani/Pana danych.

Potrzebna jest Nam Pani/Pana dobrowolna zgoda na zapisy w plikach cookies w celach realizacji powyższych celów.
W związku z powyższymi wyjaśnieniami prosimy o wyrażenie dobrowolnej zgody na zapisywanie informacji w plikach cookies przez kliknięcie przycisku „Zgadzam się” lub „Nie teraz” w przypadku braku zgody. Istnieje możliwość skorzystania z „ustawień zaawansowanych” plików cookies w celu określenia indywidualnych zgód na zapis wybranych plików cookies realizujących wybrane cele.