O FORUM DYSKUSYJNYM GOFIN-u

KORZYŚCI Z REJESTRACJI

Każdy z zarejestrowanych Użytkowników Forum ma dostęp do dodatkowych opcji ułatwiających korzystanie z Forum, wśród których możemy wymienić następujące możliwości:

  • wyświetlanie listy tematów, które dodaliśmy do Forum jako zalogowany użytkownik - odnośnik moje tematy,
  • wyświetlanie listy komentarzy, które dodaliśmy do Forum jako zalogowany użytkownik - odnośnik moje komentarze,
  • dodawanie szczególnie interesujących tematów do zakładek - odnośnik dodaj temat do obserwowanych widoczny po kliknięciu w dany temat,
  • wyświetlanie listy zakładek - odnośnik obserwuję,
  • otrzymywanie informacji drogą elektroniczną o nowych komentarzach dodanych do tematów dodanych, komentowanych lub obserwowanych przez użytkownika zalogowanego - odnośnik moje ustawienia >>> powiadomienie na e-mail >>> powiadomienia o komentarzach.
  • wyłączanie z dyskusji niezalogowanych użytkowników,
  • zamieszczanie w treści postów linków do stron www.

Jednak największą zaletą rejestracji jest zarezerwowanie nazwy autora tylko dla siebie, co zablokuje możliwość dodania tematu lub komentarza w imieniu użytkownika, który jest już zarejestrowany.

Rejestracji dokonujemy po kliknięciu w link zarejestruj się podając nazwę użytkownika, której chcemy używać dodając tematy/komentarze oraz hasło potrzebne do zalogowania się do forum.

Użytkownicy zalogowani wyświetlani są na stronach forum z poprzedzającą ich czerwoną gwiazdką, np. *Agnieszka, natomiast użytkowników niezalogowanych poprzedza znak szarej tyldy, np. ~Rafał.

Wydawnictwo Podatkowe GOFIN sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za treści tematów i komentarzy umieszczanych na łamach FORUM DYSKUSYJNEGO. Dodanie tematu lub komentarza jest równoznaczne z akceptacją REGULAMINU FORUM DYSKUSYJNEGO (kliknij aby zapoznać się z regulaminem).
An Error Occurred: Internal Server Error

Oops! An Error Occurred

The server returned a "500 Internal Server Error".

Something is broken. Please let us know what you were doing when this error occurred. We will fix it as soon as possible. Sorry for any inconvenience caused.