Zasiłek ?

Pracownik ma zwolnienie lekarskie -wykorzystał 110 dni
chce wrócicdo pracy ,jak wróci to zostanie zwolniony dscyplinarnie
to czy nadal bedzie mogł korzystać z zasiłku z zusu
czy jesli jest zwolnienie dyscyplinarne to mu sie nie nalezy
A będzie chory?
Tak
TO niech NIE wraca do pracy
,jak wróci to zostanie zwolniony dyscyplinarnie - za co ta dyscyplinarka po tak długim czasie nieobecności?
Własnie czy wróci czy nie wróci i tak ma dostac dyscyplinarke
wiec skoro dostanie to po rozw. chce miec kase z zasiłku zeby w tym czasie poszukac sobie inna prace
Pracuje tam 7 lat zmienił sie dyrektor i zatrudnił nowe osoby ktore dostały lepsza kase, musiała je cały czas uczyc
w pazdzierniku dostała premie za dobra prace od poprzedniego dyrektora , potem zmiana i sie posypało
uzasadnienie jest takie ze niby straciła 2 klientów, po zatym cały czas szukaja na nia haki
wiec sie wkurzyła i poszła na L4 ,
2. Rozwiązanie umowy o pracę bez wypowiedzenia z winy pracownika nie może nastąpić po upływie 1 miesiąca od uzyskania przez pracodawcę wiadomości o okoliczności uzasadniającej rozwiązanie umowy.
Ok to super info
ale zasiłku nie dostanie przy dyscyplinarce
i tak na pewno pójdzie do sadu
Skąd TO bierzesz -zasiłku nie dostanie przy dyscyplinarce
Stnieje jednak kilka sytuacji, w których po ustaniu zatrudnienia nie przysługuje zasiłek chorobowy. Jedną z nich jest właśnie zwolnienie dyscyplinarne, jeśli doszło do ciężkiego naruszenia przez pracownika jego podstawowych obowiązków.
Ale wy nie macie podstaw do rozwiązania umowy w trybie dyscyplinarki
No a jakieś źródło tego cytatu? Podstawa prawna?
To nie nasz zakłąd , tylko kolezanka ma taki problem
Kom 13- skąd to z kom 10
Obojętnie jaka forma rozw. UOP zasiłek należy się, jeśli spełnia warunki ustawy zasiłkowej.
L4 i choroby zawodowe
Zasiłek chorobowy po ustaniu zatrudnienia
Rozumiem czyli dostanie
wiec dziekuje bardzo za pomoc
A za co chcą ją zwolnić dyscyplinarnie ? Co niby przeskrobała ?
Przecież pracownik ma wygrane jak w totka :)
Pewnie ta dyscyplinarka skończy się sprawą w sądzie. No i nie zmieni zapewne tego to, że będzie pracownicy przysługiwał zasiłek. Pracownica zapewne nie będzie chciała mieć wpisane w św. pracy rozw. umowy dyscyplinarnie.
Tak jak pisałm nie jest fajne ze stary pracownik który umie sobie poradzic z wszystkim , musi uczyc nowych którzy nie umieja nic
i wynagrodzenie dostana wyzsze niz ci starzy
kom 19 super
kom 20 dokładnie jak potem szukac pracy z takim swiadectwem
dziekuje za pomoc ,
przekaze jej te informacje na pewno poczuje sie lepiek
Nie ma podstaw do dyscyplinarki.
Po co się ośmieszyć?
Dziekuje bardzo
+ Dodaj komentarz
Uwaga: Zgodnie z § 2 pkt 2 Regulaminu Forum Dyskusyjnego GOFIN dodając wypowiedzi na łamach Serwisu Forum.Gofin.pl, Użytkownik potwierdza, że zapoznał się z Regulaminem tego Serwisu oraz akceptuje jego postanowienia.
* Przepisz kod z obrazka:
Captcha
* - pole obowiązkowe
Wydawnictwo Podatkowe GOFIN sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za treści tematów i komentarzy umieszczanych na łamach FORUM DYSKUSYJNEGO. Dodanie tematu lub komentarza jest równoznaczne z akceptacją REGULAMINU FORUM DYSKUSYJNEGO (kliknij aby zapoznać się z regulaminem).
Wydawnictwo Podatkowe GOFIN
Szanowny Użytkowniku !
Prosimy o zapoznanie się z poniższymi informacjami oraz wyrażenie dobrowolnej zgody poprzez kliknięcie przycisku "Zgadzam się".
Pamiętaj, że zawsze możesz wycofać zgodę.

Serwis internetowy, z którego Pani/Pan korzysta używa plików cookies w celu:

  • niezbędnego zapewnienia prawidłowego działania Serwisów (utrzymania sesji),
  • realizacji funkcjonalności ułatwiających obsługę Serwisu,
  • dopasowania reklam w serwisach społecznościowych,
  • analizy statystyk ruchu i reklam w Serwisach,
  • zbierania i przetwarzania danych w celu wyświetlenia reklam produktów własnych i klientów reklamowych oraz do śledzenia użytkowników, kliknięć i konwersji wyświetlanych reklam.
Pliki cookies

Są to pliki instalowane w urządzeniach końcowych osób korzystających z Serwisu, w celu administrowania Serwisem, dostosowania treści Serwisu do preferencji użytkownika, utrzymania sesji użytkownika oraz dla celów statystycznych i targetowania reklamy (dostosowania treści reklamy do indywidualnych potrzeb użytkownika). Informujemy, że istnieje możliwość określenia przez użytkownika Serwisu warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do informacji zawartych w plikach cookies za pomocą ustawień przeglądarki lub konfiguracji usługi. Szczegółowe informacje na ten temat dostępne są u producenta przeglądarki, u dostawcy usługi dostępu do internetu oraz w Polityce prywatności i plików cookies.

Administratorzy

Administratorem Pana/Pani danych osobowych w związku z korzystaniem z Serwisu internetowego i jego usług jest Wydawnictwo Podatkowe GOFIN sp. z o.o. Administratorem danych osobowych w plikach cookies w związku z wyświetleniem analizy statystyk i wyświetlaniem spersonalizowanych reklam są partnerzy Wydawnictwa Podatkowego GOFIN sp. z o.o., Google Inc, Facebook Inc.

Jakie ma Pani/Pan prawa w stosunku do swoich danych osobowych?

Wobec swoich danych mają Pan/Pani prawo do żądania dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, prawo do cofnięcia zgody.

Podstawy prawne przetwarzania Pani/Pana danych osobowych
  • Niezbędność przetwarzania danych w związku z wykonaniem umowy.

    Umowa w naszym przypadku oznacza akceptację regulaminu naszych usług. Jeśli zatem akceptuje Pani/Pan umowę na realizację danej usługi, to możemy przetwarzać Pani/Pana dane w zakresie niezbędnym do realizacji tej umowy.

  • Niezbędność przetwarzania danych w związku z prawnie uzasadnionym interesem administratora.

    Dotyczy sytuacji, gdy przetwarzanie danych jest uzasadnione z uwagi na usprawiedliwione potrzeby administratora, tj. dokonanie pomiarów statystycznych, ulepszania naszych usług, jak również prowadzenie marketingu i promocji własnych usług administratora.

  • Dobrowolna zgoda.

    Aby móc realizować cele:
    - zapamiętania Pani/Pana decyzji w Serwisach w zakresie korzystania z dostępnych opcjonalnie funkcjonalności,
    - analiz statystyk ruchu i reklam w Serwisach,
    - dopasowania reklam w serwisach społecznościowych,
    - wyświetlania spersonalizowanych reklam produktów własnych i klientów reklamowych oraz do śledzenia użytkowników, kliknięć i konwersji wyświetlanych reklam w związku z odwiedzaniem niniejszego Serwisu internetowego partnerzy Wydawnictwa Podatkowego Gofin sp. z o.o. muszą mieć możliwość przetwarzania Pani/Pana danych.

Potrzebna jest Nam Pani/Pana dobrowolna zgoda na zapisy w plikach cookies w celach realizacji powyższych celów.
W związku z powyższymi wyjaśnieniami prosimy o wyrażenie dobrowolnej zgody na zapisywanie informacji w plikach cookies przez kliknięcie przycisku „Zgadzam się” lub „Nie teraz” w przypadku braku zgody. Istnieje możliwość skorzystania z „ustawień zaawansowanych” plików cookies w celu określenia indywidualnych zgód na zapis wybranych plików cookies realizujących wybrane cele.