30 kwietnia 2024 r. (wtorek) mija termin złożenia do US zeznań za 2023 r.: PIT-28, PIT-28S, PIT-36, PIT-36S, PIT-36L, PIT-36LS, PIT-37, PIT-38, PIT-39

PIT za 2023 - Kto dostał już zwrot?

Dzień dobry, czy ktoś dostał już zwrot na konto? Jeśli, tak to z jakiego US?
Chyba jeszcze nikt. Nie za wcześnie?
W tamtym tygodniu ktoś tu napisał, że dostał zwrot on czy ktoś z rodziny już następnego dnia po wysłaniu pita. Ale coś mi się nie widzi aby to była prawda.
PIT wysłany 15-02-2024,zwrot otrzymany w dniu 19-02-2024
Ja wysłałam 28 stycznia i cisza
Dzień dobry dostał już ktoś zwrot podatku z kartą dużej rodziny?
Ja złożyłam pit 15 lutego i czekam.
Kom. 4 - dopiero od 15 lutego liczy się jako wysłane zeznanie
Ja też złożyłam 15.02 i czekam . A duże mieliście zwroty ? Bo słyszałam że jak do 5 tys to 5 dni się czeka
Ja miałam 3800. Też władnie słyszałam o tych 5 dniach. Które dziś mijają. Rok temu zwrot był po 8 dniach na koncie.
Złożony 15 i brak jakiego kolwiek statusu, tylko że został wysłany.
Ale to chyba się liczą dni robocze ? Tak mi się wydaje . Ja mam 1740 do zwrotu . W tamtym roku wysłałam 21 z korekta i miałam dopiero 13 marca wieczorem na koncie .. ale status miałam wcześniej że w trakcie realizacji..ciekawe ile trzeba będzie czekać w tym roku ..
Ja w tamtym roku dostałam kasę a za dwa dni pokazało się ze wpłacone a wcześniej nic jie pokazało.
Wysłany 16ego wieczorem.i nic. W zszlym.roku zwrot po 11 dniach
Czyli trzeba czekać cierpliwie , miejmy nadzieję że długo nie będziemy musieli :)
Dokładnie. Nawet nic na gov nie pokazuje.
Może wypłaty jeszcze nie ruszyły bo z tego co sobie przypominam to w tamtym roku na necie już pisali że ruszyły pierwsze wypłaty z auto zwrotu a w tym roku cisza , ale chyba już ktos dostał bo czytałam komentarze
~ 9: A te 5 dni są liczone jako dni robocze czy kalendarzowe? Ja swój PIT składałam 5-go lutego przez program Pitax.W zeszły piątek dzwonił do mnie mój urząd skarbowy (US Tczew) w celu potwierdzenia numeru konta bankowego i od tamtej pory cisza.Logując się na swoje konto 'twój e-pit' w zakładce 'rozliczenia' widnieje kwota tegorocznego zwrotu,ale nic poza tym.
Wczoraj dostałam zwrot podatku . Składane 15.02. .
W zeszłym roku zwrot po 5 dniach, a 2 lata temu po dniu. Obecnie pit złożony 15.02 i status zwrot na 02.04
Wnioski były przyjmowane od 15.02 niezależnie kiedy zostało wysłane rozliczenie.
Etna - jakie województwo?
Też nie wiem czy licza robocze czy normalne dni.. ja dwa lata temu dostałam po 5 dniach.
~ 19: Mam tą samą adnotację,gdy wchodzę w zakładkę 'rozliczenia',ale takie odległe daty miałam w poprzednich latach jak sprawdziłam historię rozliczeń a zwroty oczywiście były szybciej.
Pomorskie. US Kościerzyna.
Proszę wejść na podatki.govWejść zakładkę zwrot podatku i będzie wszystko napisane, kiedy zwrot ile itp.
~ Etna: Przeważnie takie informacje nie są na bieżąco aktualizowane i sporo osób w tym ja często miało tak,że przelew na konto pojawił się szybciej niż adnotacja na 'twój e-pit'.
~Pimpula ja też tak mam. I tak nic nie wiadomo data zwrotu pokazuje 02.04.
Czyli dalej czekamy. Ja też składałam 15tego , ale na stronie nie mam jeszcze informacji o zwrocie .:(
Ja nawet w zwrotach nie mam roku 2023
Pit złożony 13 lutego z kdr
~Uwe chodzi ci o podatki gov i zwroty podatków?
Uwe ja też nie mam roku 2023
Dziś wskoczył rok 2023 termin 02.04
Czy na zwrot powyżej 5000 długo się czeka tak w praktyce?
~Xxxxx W zakładce 'rozliczenia' czy 'zwrot podatku'?
~Xxxxx ja też mam że dara zwrotu 02.04 a składałam 15.04. Data zwrotu 02.04 to jest data gdzie mija 45 dni od złożenia.
Można zobaczyć na podatki.gov w zakladce rozliczenia tam będzie data za zwrot podatku.
Dwa lata temu zwrot po 11 dniach powyżej 5tys. A dwa lata temu poniżej 5tys.i też po 11dniacb
~Maja Idąc tym tokiem wszyscy powinniśmy dostać zwrot na konto ostatniego dnia maksymalnego obowiązującego terminu 45 dni.
No tak. To jest data a zawsze dostaje miesiąc wcześniej niż podana jest data.
Też mam datę 02.04 , mimo posiadania KDR, więc myślę że tą datą nie ma się co sugerować. W zeszłym roku na konto dostałam równo po 30 dniach z KDR, poraz pierwszy rozliczałam dzieci. Poprzednie kilka lat, mąż rozliczał dzieci i przekazem pocztowym zwrot był zawsze do 2 tygodni (raz nawet już po tygodniu)
Na podatki gov nie ma co sprawdzać. Informacje są aktualizowane z opóźnieniem-szkoda czasu,serio.
PIT wypełniony 12.02-nadal czekam-woj.lubuskie
Ieta ale tylko tam można uzyskać jakiekolwiek informacje a raczej ich brak
Mam info: Glapinski już drukuje świeżą partię kasiorki na zwroty z pit :)
Hahaha
Nie wiem czy ktoś mi odpowiedzieć może, mam komornika jeszcze, gdzieś czytałam artykuł że nawet przy zwrocie podatku obowiązuje kwota wolna zajecia... ? Mit? Może ktoś się bardziej orientuje w tym wszystkim...będę wdzięczna za odp
Czy ktoś KUJAWSKO POMORSKIE, powiat Świecki dostał już zwrot? Pit złożony 13 lutego.
~mi.a Z tego co wiem to przy komorniku kwota wolna od zajęcia nie obejmuje zwrotu podatku.
Zajęciu komorniczemu podlega cały zwrot podatku, co wynika z przepisu artykułu 902 Kodeksu postępowania cywilnego – Zajęcie wierzytelności z tytułu nadpłaty lub zwrotu podatku. Nie ma znaczenia, że zwrot dotyczy ulgi prorodzinnej. Całość nadpłaty zostaje przekazana na poczet zadłużenia.
A ten kto z Was dostał zwrot, jaki macie status w zakładce rozliczenia?
Prędzej dostaniesz kasę niż zmienia status w rozliczeniu
~Katrog O to to.Pozostaje mieć nadzieję,że w tym roku poszczęści się nam i zwrot dostaniemy w miarę szybko.
W tamtym roku równo 7 dni roboczych i był zwrot.
No fajnie by było szybko dostać haha dodatkowa kasa by się przydała już :)
Rok temu po 14 dniach dostałam
Ja po 8 dniach wraz z wekeendem
Przez ostatnie 2 lata zwrot miałem w 14 dniu po złożeniu epitu. Teraz mam datę zwrotu na 02.04 nie ma się ją sugerować bo to jest maksymalna data, w poprzednich latach tak samo było.
W tamtym roku składane 15 lutego, zwrot 27 lutego. W tym roku również złożone 15, a zwrot zobaczymy kiedy przyjdzie.
Ja złożyłam 15.02 i czekam , w tamtym roku złożyłam 15.02 i miałam 07.03 więc zobaczymy jak teraz
Ja tez zlozylam 15.02 i cisza a w tamtym roku 15. 02 zwrot 27 luty 2 lata temu zlozony 15.02 zwrot 21. 02 kdr ale nie biora jej pod uwage mam termin zwrotu 45 dni jak inni wiec nie wiem po co mowia ze z kdr szybciej pozdrawiam
A ktokolwiek w ogóle dostał cokolwiek w tym roku?
~Tomek Gdzieś krążyły posty na tym forum,że już ktoś zwrot dostał.Ile w tym prawdy?Sama chciałabym wiedzieć.
Koleżanka przed chwilą zwrot dostała.
Koleżanka z jakiego województwa?
To że ktoś ma KDR to nie znaczy, że zwrot musi być w ciągu 30 dni, to jest preferencja a nie zapis w ustawie.
Zwrot warmińsko mazurskie
Składałam 15.02. od razu po polnocy. Czekam
Na stronie US Słupsk jest czas zwrotu około 24dni.
Pomorskie --- jak to sprawdzasz?
Status zwrotu:
Na Twoim mikrorachunku mogą znajdować się dodatkowe rozliczenia wynikające z innych należności. Przed dokonaniem płatności możesz sprawdzić stan swoich rozliczeń w e-Urzędzie Skarbowym. Co to oznacza?? Ktoś podpowie?
Sprawdzam na stronie US Słupsk
~Tomcio A to nie jest taka informacja ogólna?
~ Pimpula. U mnie jest coś takiego pod status zwrotu.
~ Pimpula. Powinien być chyba jak w tamtym roku status 200. Czy nie koniecznie?
Ja mam taką samą informację. Rozliczam też pit28 z tytułu najmu i myślę że.to stad wynika. Miałam tam.nadpłate
~ Pomorskie. Tylko że ja mam pit-37
~Tomcio Wiem,że w tym roku wprowadzali jakieś dodatkowe zmiany co wpłat należności jeżeli chodzi o mikrorachunek może stąd ta informacja.W każdym razie u mnie wszystkie dokumenty źródłowe zgadzają się i kwota zwrotu,którą wyliczył mi sam urząd też się zgadzą z tą,którą wyliczyłam sobie sama w zeznaniu.
~ Pimpula
Okej. Dziękuję za odpowiedź :)
Ja właśnie dostałam zwrot - poniżej 5 tys., US Gdańsk, na podatki.gov status nadal w realizacji...
~Aga Ja nigdy nie mogłam znaleźć na swoim koncie tego magicznego statusu 'w trakcie realizacji'.
U mnie też jest taki tekst pod statusem i też się zastanawiałam o co chodzi, ale może n jest u wszystkich?
Zastanawia mnie czy działa ten automatyczny zwrot do 5 dni poniżej 5tyś. W zeszłym roku miałam powyżej i czekałam 2 tyg, w tym mam poniżej i póki co, cisza
Ten tekst to jest informacja na temat numeru rachunku osobistego jak by ktoś chciał zapłacić podatek itp i każdy teraz ma swój osobisty
~Autorka podobno ten auto zwrot to nie do końca do 5 dni. Ja w tamtym roku miałam poniżej 5 tyś, składałam 15.02 a zwrot miałam 27. 02. W tym roku też poniżej 5 tyś, składany jak wcześniej i też jeszcze nie mam. To pewnie jest jak losowanie, auto zwrot ma jakieś dzienne limity np. 1000 dziennie i kogo wylosuje ten dostanie.
~Renata Też mi się wydaje,że ten szybki zwrot na konto to po prostu kwestia szczęścia.Komu zwrot szybciej "puszczą" ten będzie miał szybciej na swoim koncie.
A wiecie w jakie dni wysyłają pieniądze? Czy przelewy ida codziennie czy tylko w wyznaczone dni . Jest tu ktoś może z okolic US Pszczyna
~Katelate Z chęcią dowiem się i ja.
Złożyłam 16 i też cisza. W zeszłym roku miałam na drugi dzień.
W zeszłym roku miałem z tym hipotetycznym. I od 15 zwrot miałem 3.3. Data jest do kiedy musi wrócić ostatecznie a później pojawia się wypłata i data faktycznego zwrotu. Stąd mamy do 2 kwietnia i kolejne zależy kiedy się zlozylo. Zobaczymy co będzie. Fajnie byłoby jakby był najszybciej ale wiadomo nie składa jedna osoba tylko kilka milionów. I tak szybciej niż parę lat wstecz w formie papierowej. Wtedy albo był za 3 dni albo 2 miesiace
W tamtym roku miałam powyżej 5k i dostałam zwrot dopiero po 3 tyg, po telefonie do Urzędu. W tym roku składałam 16.02 i mam poniżej 5k. Narazie cisza. Status też bez zmian. Może w tym roku pójdzie szybciej, gdzieś czytałam, ze zwroty w tym roku już nie będą tak duże jak w tamtym. Ale kto wie :)
Gdy nie mamy zobowiązań wobec organów administracji publicznej - fiskus ma obowiązek zwrócić nam nadpłatę podatku w następujących terminach:

3 miesięcy - od dnia otrzymania PIT drogą tradycyjną (poprzez dostarczenie deklaracji bezpośrednio do biura podawczego urzędu skarbowego lub drogą pocztową),
45 dni - od dnia otrzymania PIT drogą elektroniczną,
5 dni - dotyczy to części deklaracji PIT-37 składanych drogą elektroniczną, których wartość nadpłaty nie przekracza 5 tysięcy złotych.
Pit złożony 21.01, zwrotu jeszcze nie ma-kujawsko-pomorskie.
Pit złożony w niedzielę bo od 15 serwery padały - wciąż nie ma - do zwrotu 1700
Komentarz 89. A 5 dni roboczych czy ogólnie 5 dni ? Ja złożyłam 15 i mam 1740 i dalej nic
Aga 5 dni roboczych
Gdańsk, poniżej 5k właśnie przyszedł
Chyba tylko te poniżej 5tys.na razie są wypłacane
Suferburger a kiedy był złożony ?
Radom, złożony 15.02 - kwota około 1500 nadal brak zwrotu i jakiejkolwiek informacji na jego temat.
Z komentarzy wynika że US Gdańsk realizuje wypłaty
A warmińsko-mazurskie już ktoś dostał zwrot?
US Poznań? Ktoś coś wie?
Złożony 9.02 ,nadal nie ma statusu ani zwrotu poniżej 5 k
Elblag ktoś dostał zwrot ?
Podkarpackie? Ktoś coś ?
Poznań - Grunwald , dwa lata pod rząd Pit 37 złożony 15.02 zwrot / przelew 1 marca (poniżej 5000). Więc myślę, ze w tym roku data będzie ta sama.
Ja Poznań Wilda
A ktoś ślaskie ???
Hej :) U mnie dziś pojawił się status zwrotu: w trakcie realizacji. Zwrot powyżej 5 tys. Dam znać jak dostanę przelew (podkarpackie)
*Urysia , jakie miasto?
W Rzeszowie moja znajoma dostała zwrot 16
Czy ktoś w Wejherowie dostał poniżej 5000 już zwrot?
~Bxed: US Sanok ;)
Czy w Wałbrzychu ktoś dostał?
US Elbląg wczoraj poszły przelewy. Składałam razem z koleżanką 15.02 ona już dostała
A Chojnice ktoś już dostał ktoś coś wie?
Stalowa Wola ktoś dostał już?
W tczewskim urzędzie skarbowym cicho sza.Choć człowiek łudził się,że szybko dostanie ten zwrot,gdy sam urząd zadzwonił do niego w piątek pytając o aktualny numer konta bankowego.
Halo Mielec jesteście tu ? Czy ktoś już coś dostał ?
Śląsk złożenie 15 luty a zwrot co roku 3-14 marca
Kiedyś rozliczałam w Gliwicach to dostałam na drugi dzień
US Plock-skladane 15.02 około 9 rano,dziś zwrot 4500 zl:) w tamtym roku 8 dni czekałam.
Gdynia, rok temu rozliczenie 15.02, zwrot 24.02. Powyżej 5 tys. W tym roku poniżej 5 tys, zobaczymy jaki czas oczekiwania
No ja też Płock składane 15.02 godzi 8.30 i jeszcze brak więc przelewy robią jak chcą
Czy ktoś dostał już zwrot podatku w Poznaniu? Składałem elektronicznie 15 lutego
Czy lubuskie ktos dostal?
Piła, ktoś dostał?
Gniezno czy ktoś dostal?
Bydgoszcz ktoś dostał?
Jestem ciekawa czy ktoś w ogóle dostał przelew z US Tczew?
Wrocław - czy ktoś już dostał zwrot?
Ktoś Bytom może ? Dostał już zwrot ??
Patrząc na komentarze na razie otrzymują wyłącznie kobiety.
Czy ktoś już dostał zwrot z 1 US w Rzeszowie , ja składałem rano o godzinie 7.00 16 lutego, ktoś już dostał zwrot?
A z Warszawy może ktoś już dostał?
Polka: Stalowa Wola jeszcze nie , cisza pit złożony z 15.02
Grze w Rzeszowie już idą zwroty
PIT W zakładce rozliczenia składany 15 Łódź, ciekawe ile potrwa
A co z krosnem ktoś dostal
Czy Poznań wilda ktoś już dostał?
Do komentarz 125 : US Piła, jeszcze nie mam zwrotu
Czy Poznań ktoś dostał ? PIT złożony 15 i cisza
Podpinam się dp pytania kolegi o Wildę, dostal juz ktoś zwrot? Skladalam pita 15.02 i póki co, cisza. Rok temu pit wyslany rowniez 15.02 i zwrot mialam 24.02 na koncie.
Łódź wciąż nic
Basik a kiedy składałaś?
Oława… czy ktoś już otrzymał zwrot?
Pamietajcie, ze najpierw ida przelewy dla tych z karta duzej rodziny, szczegolnie w wiekszych miastach, ja ostatnio zlozony 15.02, wpadlo 03.03 w Warszawie, ale zgapilismy zaznaczyc KRD, teraz powinno byc szybciej - US Ursynów
US Bełchatów cisza. Pit składany 15 lutego z KDR. W ubiegłym roku również 15 lutego zwrot był 3 marca.
Ja bez kdr też 3
Sandomierz
czy ktoś dostał zwrot?
@Tysia - Bełchatów w zeszłym roku dokładnie to samo, złożony 15.02. zwrot 03.03 ale bez KDR. Miejmy nadzieję, że w tym roku będzie szybciej :)
US Bełchatów cisza KDR składany 15.02 w tamtym roku miałam po tygodniu .
@Kate @Tysia A zwrot poniżej 5tys czy powyżej 5tys ? Jeśli mogę spytać ?
Bydgoszcz, składany 15.02 zaraz po 8. Status otrzymany wniosek. Nic więcej.
Lusia powyżej
Lusia - poniżej 5 tyś
W wawie złożyłem 15 lutego, dalej czekam, w zeszłym roku złoży 16 lutego zwrot 3 marca
@Kate w takim razie jak autozwrot to prawda to powinnaś mieć na dniach . @Tysia niby osoby powyżej czekają ,bo musi urzędnik zatwierdzić .
Zamość, woj lubelskie. Złożony 15 lutego. Nie ma jeszcze zwrotu.
W tamtym roku złożyłam też 15 lutego, zwrot był 23 lutego. Kwota poniżej 5 tys.
@Mag ja miałam tak samo jak Ty 23.02 zwrot w tamtym roku
Witam czy ktoś z KDR dostał już w Ostrów Wielkopolski?
Rok temu z kdr zwrot powyzej 5tys.po 28dniach
Poznań, 15 lutego złożone i w status zwrotu : "Jeśli nie widzisz poniżej informacji o zwrocie lub nadpłacie ze złożonej deklaracji to znaczy, że jesteśmy w trakcie jej weryfikacji. Status zwrotu zobaczysz, gdy rozpoczniemy jego realizację." Rok temu zaznanie złożone dopiero 06.04 a zwrot był 09.05
Kom 162- poznań wilda? Grunwald?
Witam. Wchodząc w pit na gov widnieje informacja dokument został wysłany, a w rozliczeniach już widać nadpłatę i termin, ktoś też może tak ma i dostał już pieniążki pit składałam 16.02 z kdr.
Mam
Datę 2.04 @ Karolina
Data 2.04 też jest u mnie ( chyba to data dla osób składających 15 czy 16.02).
Podejrzewam ,że wypłaty rozpoczną się 26.02.
Wypłaty ruszyły 16.02 wszystko zależy od urzędu .
~Lusia W 'rozliczeniach' mam tą samą datę 02.04.Chyba z automatu system przypisał większości taką.
Witam mam pytanko , u mnie informacja " rozliczona" co to znaczy ?
~Pimpula to jest ostateczny termin wypłaty czyli 45 dni
~Bladek Tak.
Składany 15.02 poniżej 5 tys PIT 37- nadal nic. Nawet status się nie zmienił.
Czy ktoś dostał US w Olsztynie?
Czy ktoś już otrzymał z Warszawy Śródmieście ?
Pit złożony 15.02, status nadpłata i kwota nadpłaty, data zwrotu 2.04 ale to z automatu wpisane. W poprzednich latach rozliczenie było po ok 2 tyg. US Poznan Wilda
Znajomy składał w piątek wczoraj zwrot Lodzkie
Jeżeli te autozwroty miały być w 5 dni to licząc te robocze począwszy od 15 lutego jutro kasa na koncie.
Komentarz 143-Grze-skladany 15
Witam, proszę o pomoc. Dostalam juz zwrot na konto z pitu w dniu dzisiejszym. Ale w międzyczasie wyslalam korektę pit, ponieważ wyszlo mi więcej zwrotu, co w takiej sytuacji ? Czy urząd dosle mi powstałą różnicę? Czy muszę odesłać te pieniądze które właśnie dostałam, urzędowi?
Monia urząd doślę różnice
~Monia, szybko otrzymałaś zwrot :)), urząd przeleje różnicę
Grfx |- a skąd wiesz, że liczy się 5dni ?
-Gniezno: teoretyzuję. Mnie ciekawią godziny tych zwrotów. Może się ktoś wypowie.
Grfx w tamtym roku miałam 17.45 na koncie dopiero :)
To chyba od banku i kiedy zatwierdza w us zależy :)
Dag- dzięki za informację.
Gniezno
Komentarz 89: ~Uwe | 2024-02-21 08:12:15 | 188.***.***.53
Gdy nie mamy zobowiązań wobec organów administracji publicznej - fiskus ma obowiązek zwrócić nam nadpłatę podatku w następujących terminach:

3 miesięcy - od dnia otrzymania PIT drogą tradycyjną (poprzez dostarczenie deklaracji bezpośrednio do biura podawczego urzędu skarbowego lub drogą pocztową),
45 dni - od dnia otrzymania PIT drogą elektroniczną,
5 dni - dotyczy to części deklaracji PIT-37 składanych drogą elektroniczną, których wartość nadpłaty nie przekracza 5 tysięcy złotych.
30 dni na zwrot z kartą dużej rodziny
To zależy bo w tamtym roku mniej niż 5 tys i 30 dni później na koncie a 3 lata temu więcej i 14 dni i na koncie ....
Wcześniej pisałam, że dziś pojawił mi się status zwrotu: w realizacji, a tuż po 17:00 przelew był na koncie :)
Pit złożony 18 lutego elektronicznie z KDR, widzę że termin zwrotu mam na 3 kwietnia, czy to możliwe?
Ja mam jakieś dziwne logowanie przez profil zaufany i bank, a w zwrot nie mogę wejść.
Kwestia 5 dni niestety w praktyce nie obowiązuje. Sprawdzone info.
US I Poznan, rozliczane 15.02 do dzisiaj nawet nie ma info o zwrocie w statusach. Ostatni status na rok 2022. Zwrot poniżej 5tys. W zeszłym roku powyżej 5tys rozliczany 15.02, 03.03 zwrot na koncie był
~Daria u mnie jest tak samo, też status za rok 2022, aktualnego brak. Też składałam 15.02 i czekam
Sprawdźcie też w zakładce rozliczenia
I co powinno być w rozliczeniach?
Witam, ja również mam status zwrotu "na twoim koncie mogą znajdować się dodatkowe rozliczenia itp.." co to może oznaczać?
To tylko ogólna informacja
~MArta Jeżeli składałaś tylko PIT-37 to jest to wyłącznie informacja ogólna.
Świecie, znajoma składała rozliczenie przez epity w niedzielę ze zwrotem ulgi na dwójkę dzieci i dzisiaj po południu otrzymała zwrot. Info potwierdzone.
Pit złożony standardowo 15.02
Pierwszy US Poznań

Rok temu złożyłem 15.02 a dostałem dopiero 15.03

Oby w tym roku szybciej
Ludzie, chyba was dziś pogięło z tym komentarzami. Jakie ma znaczenie dla was kiedy ktoś dostał zwrot, albo od kiedy nie dostał i czeka, albo jak było w ubiegłym roku.
Złożyłem błędne zeznanie tzn. Złożyłem pit 36 a nie 37 rozliczyłem się wspólnie z małżonkiem i teraz jeśli chce złożyć korekte wyskakuje błąd a kwota zwrotu na pit37 jest prawie 2tys wyższa jak to ogarnąć?
Pogięło to ciebie kolezanko za nic nie wnoszący komentarz.
Dajcie znać czy dziś ktoś dostanie przelewów i skąd :)
I jak Olsztyn ? Czy ktoś już dostał powyżej 5tys?
A ja mam w zakładce rozliczenia w statusie " nadpłate" i jak wejdę w szczegóły to przy nadpłacie jest " i" i wyświetla się
"Możesz złożyć pismo, aby wskazać zobowiązanie, na które urząd skarbowy ma zaliczyć nadpłatę lub zwrot."
więc jeszcze w lesie rozliczenie pewnie bo zaobowiązań nie mam żadnych ale może to automatycznie u wszystkich jest.
rok temu składane 15.02 wypłata 23.02 ale status się zmienił po przelewie dopiero.
Czy ktoś już dostał zwrot z kdr ? Pit złożony 14.02. i dalej cisza ?
Jon: ja tez tak mam a zobowiązań żadnych myślę że daty zwrotu i ta informacja jest z automatu dawana bo wszyscy prawie mają date 02 04 :)
Chuda28 : ja mam kdr i nie wiem od czego zależy bo raz po 14 dniach miałam raz 30 dni chyba jak zatwierdza :)
Sama jestem ciekawa jak te urzędy w tym roku płacą . Zazwyczaj miałam od 5-7 dni ,gdy składałam 15.02 raz miałam po 8 dniach ,gdy składałam w marcu . A teraz cisza ciekawe
US Bystrzyca Kłodzka. Woj dolnośląskie
Rano wskoczyło w trakcie realizacji więc przelew będzie dziś. 5 dzień roboczy. W tamtym roku też równo miałam 7 dni roboczych. Zwrot poniżej 5tys i KDR
Uwe gdzie to widać że w trakcie realizacji bo ja tylko mam że nadplata nic więcej:)
~ kolezanka A w czym koleżance przeszkadza dyskusja w temacie zwrotu podatku? Mamy wolność wyboru i nikt nikogo nie zmusza siłą aby czytał posty w tym konkretnym temacie.Widzę,że ktoś ma nadmierny ból tylnej części ciała.
@Dag w zwrocie pewnie ja też mam tylko ,że nadpłata .
Info z infolinii Pani powiedziała , że Poznań nie zaczął wypłacać jeszcze pieniędzy
Dag w zakładce zwroty już mam taką informację
Dzwoniłam do Urzędu Poznań Winogrady
Wypłaty już ruszyły
Infolinia Bełchatów Pani tylko powiedziała ,że mają 45 dni ustawowo i z KDR wysyłane są w pierwszej kolejności .
Złożone 31.01 poniżej 5 z kdr i cisza
Lusia - a właśnie miałam dzwonić do US Bełchatów ;) nie powiedziała czy wypłaty ruszyły?
Kate- nic właśnie nie powiedziała chyba ,że tak trafiłam . Może Tobie by coś powiedziały
Hej. U mnie dziś pojawił się status zwrotu: w trakcie realizacji. Zwrot poniżej 5 tys. Dam znać jak dostanę przelew (OŚWIĘCIM). Jak sprawdzić ?, wchodzicie w górnym lewym rogu w zakładki, następnie ( zwroty podatków )
A to nie u mnie w zwrotach nie widać nic tylko w rozliczeniach mam a tam ogarnąć to to graniczy z cudem :p
~Jon Tak,takie informacje na swoich kontach ma większość z nas.U mnie,póki co,nie odnotowano żadnych ruchów na koncie 'twój e-pit',ale pocieszam się tym,że w poprzednich latach również nie były na bieżąco aktualizowane informacje a przelew dostałam.
Dag u mnie do dziś też tam nie było nic. Dziś rano wskoczyło
Tytuł zwrotu

PIT-37

Rok

2023

Okres

12

Kwota zwrotu (PLN)

Nie pokaże

Status zwrotu

W trakcie realizacji
Hej. U mnie ,ten sam widok.
U mnie przed chwilą pojawiło się w trakcie realizacji . Zwrot powyżej 10000
U mnie dziś wskoczyło w trakcie realizacji - zwrot powyżej 5 tys, dolnośląskie
U mnie pojawiła się data zwrotu na 02.04.2024. Co to oznacza? Czy ktoś z taką datą już dostał?
Większość osób ma 2.04 to
Jest 45 dni urzędowych
A jak tam w Gnieźnie sprawa wygląda? Czy ktoś już dostal?
Czy ktoś może wie czy US Świecie już wypłaca zwroty? Z góry dziękuję za odpowiedź.
Hej
W zakładce zwroty podatku nie mam jeszcze nic, tylko poprzednie lata, w rozliczenia widnieje kwota o raz termin na 2.04.
Dodam że z Warszawy jestem
A ktoś z Bydgoszczy już dostał przelew? Ja 3 urząd, zwrot poniżej 5 tys. I cisza.
U mnie też dzisiaj w zakładce "zwroty podatków" pojawiła się deklaracja z 2023 i status w trakcie realizacji. Do tej pory nie było tam nic za ten rok, było tylko do 2022
Też niby mam w trakcie realizacji ale wątpię że to znaczy że robią przelew
Kiedy składaliście PIT- że status w trakcie realizacji macie ?
Wągrowiec nadal cisza. Zwrot poniżej 5000, wysłane 15.02 po północy
15 złożony zwrot powyżej 5 pisze że w realizacji. Bez kdr. Dam znać czy coś będzie
Z wcześniejszych komentarzy wynika, że jeżeli się w statusie pokazało w trakcie realizacji, to pieniądze powinny być jeszcze dzisiaj lub jutro na koncie.
Sierpc ktoś dostał ?
~Mikellek
Zobaczymy, z tego, co wyżej pisali niektórzy to tym co wskoczył status "w realizacji" w tym dniu dostali przelew. Czekamy i się okaże.
~Ktosnieznany skladałam 15.02. ale do dzisiaj w zakładce zwroty podatków nie było deklaracji za 2023 rok, pojawił się ten rok po 9 i po wejściu w to status w trakcie realizacji.

Nie patrzcie w zakładkę rozliczenia tylko na zwroty podatków- jeżeli nie ma tam roku 2023 to znaczy, że jeszcze weryfikują, wskoczy jak będzie w trakcie realizacji i wtedy pojawi się też ten status. Więc możecie tylko sprawdzać czy w zwrotach podatków już się pojawił rok 2023 i dopiero wtedy jest status.
Złożony pit 16.02, a zwrot otrzymany 21.02, kwota powyżej 5tys. , US Dębica, bez KDR
~Renata U mnie raczej to nie sprawdziło się bo w zeszłych latach przelew na konto dostawałam zanim pojawiła się na moim koncie "twój e-pit" jakakolwiek informacja o tym,że coś ruszyło się do przodu.
Dokładnie, w rozliczeniach jest pokazana data maksymalnego oczekiwania na przelew, czyli jak ktoś skladał 15.02 to będzie miał datę 02.04 bo wtedy mija 45 dni na zwrot podatku.
Dopiero jak w statusie się pokaże, że jest w trakcie realizacji to wtedy oznacza, że przelew wychodzi z US, chociaż strona gov nie jest odświeżana na bieżąco, także niektórzy prędzej dostaną przelew niż się pokaże status, że jest w trakcie realizacji.
Podejrzewam, że jest to wybór losowy z automatu, ja w zeszłym roku np składałam pit 16.01 a zwrot był 1.03, a osoby które składały później jak ja, miały zwrot wcześniej, bez kdr, także trzeba po prostu cierpliwie czekać.
Hej! Już ktoś wyżej o to pytał, jednak nie widziałam konkretnej odpowiedzi. Czy ktoś wie, co faktycznie oznacza:
"Status zwrotu
Na Twoim mikrorachunku mogą znajdować się dodatkowe rozliczenia wynikające z innych należności. Przed dokonaniem płatności możesz sprawdzić stan swoich rozliczeń w e-Urzędzie Skarbowym."
~Pimpula Rozumiem
Chciałam tylko rozjaśnić niektórym, którzy tak jak ja szukają tego magicznego statusu i patrzą na niego w zakładkach "rozliczenia". To po prostu jest tylko informacja, że deklaracja została złożona i mają czas na jej rozliczenie dni ustawowe, a nie status zwrotu.
Trzeba zerkać w zakładkę "zwroty podatków" i pomimo, że może tam jeszcze nie być roku 2023 czekać, aż się pojawi i wtedy można sprawdzić status. Zauważyłam jednak, że jeżeli się tam już pojawi dany rok to znaczy, że w tym dniu pojawia się też status w realizacji czyli dany rok pojawia się w statusach chyba dopiero wtedy jak puszczają przelew. Może też być sytuacja, że najpierw dojdzie przelew, a danego roku dalej nie będzie, bo nie zdąży się zaktualizować.
A jest tu ktoś z NOwego Sącza????
~Eco
To nic nie znaczy, to nie jest status, to informacja ogólna. Status zwrotu jest w zakładce "zwroty podatków" jeżeli nie ma tam jeszcze roku 2023 to znaczy, że jeszcze go weryfikują, najprawdopodobniej ten rok pojawi się jak jego status będzie w trakcie realizacji i w tym dniu też najprawdopodobniej pojawi się przelew ze zwrotem podatku. Także cierpliwości i nie patrzeć w zakładkę rozliczenia tylko zwroty podatków i czekać, aż pojawi się rok 2023
A jak wygląda sytuacja w US w Jaśle?
Do 253 ja Gorlice inne urzędy ale to samo wojewodztwo
Wieliczka nic 15.02 pozdro
Do homlander a w Jaśle pewnie wieje tak samo jak w Gorlicach i Nowym Sączu
Ja dwa lata wcześniejsze 2022 i 2021 też składałam elektronicznie 15 lutego i zwrot 23 lutego (dwa lata z rzędu 23 lutego). W tym roku też 15 lutego, na razie brak info w zakładce zwroty podatków, ale mam nadzieję, że do jutra 23 lutego też przyjdzie...
Ja miałam zwroty w 2021 22.02 w 2022 miałam 21.02 ,a w 2023 miałam 23.02 . Teraz cisza
Ja dotychczas 23.02 i 25.02 w poprzednich latach
Czy Olsztyn kota coś dostal
No nic. Zobaczymy czy zmiana statusu faktycznie jest związana z przelewem z US czy nie.
Szczecin wiadomo?
Do kom. 263 ty też masz Olsztyn
Bełchatów ktoś już dostał przelew ?
Do 265 nie nie. Południe Polski
Olsztyn to chyba jeszcze nikt nie dostal
Może wypłacają. Niewiele osób jest na tym forum. Mało gdzie wypłacają. Spokojnie
Myślę, że nie ma co sie stresować, każdy otrzyma w swoim czasie, aż tak Wam ta kasa potrzebna na już?to już potem wiadomo, skąd w rankingach jesteśmy z oszczędnościami daleko w tyle, pozdrowienia
Koszalin? U mnie cisza, składane 16.02
Renata - Dziękuję za konkretną odpowiedz.
Dobrego dnia :)
~Paulina
Owszem są mi te pieniądze potrzebne. Jestem samotną mamą, zresztą nie będę się tłumaczyć, te pieniądze się należą, są to nasze pieniądze. Może ty należysz do tej bogatszej klasy i na nie nie czekasz, ale w Polsce bardzo dużo ludzi należy do klasy niższej i nie ma co porównywać nas z innymi krajami.. ja jeżeli joz porównuje aż oszczędności to porównaj też zarobki i koszty utrzymania. Pozdrawiam
Kujawsko-pomorskie
Pit wysłany 12.02.2024 nadal nie ma zwrotu
~Renata : Ma Pani rację . Widzę z postów nie tylko tutaj ,że sporo osób czeka na te pieniądze . Niestety czasem one są przeznaczane na pewne wyższe cele . Ja np z tych pieniędzy robię operacje oczu córce ,gdyż na NFZ musimy czekać 3 lata dla niej to za długo . A urzędu mają czas ,a jak my musimy oddać to już tak kolorowo nie jest …
Złożone 15.03 i dziś po 11 zwrot, poniżej 5000 i bez kdr. W statusie zwrotu nadal nic. Wiec nie ma się co tym sugerować.
Ontaki ,a jaki urząd ?
A czy miał ktoś sytuacje, że miał zajecie komornicze a pieniądze dostał? Ja po złożeniu dzwoniłam do urzędu powiedzieli, że wszystko przeszło zwrot ok i że mam czekać na pieniądze. Status nadal się nie ruszył, wszystko ciągle tak jak wyżej. Złożone 15go. W sumie nie wiem czy czekać czy jednak nie. Może to głupie pyta ie, więc proszę bez zbędnych komentarzy.
Do kom. 278.
Niestety zajęcie komornicze odciągają. Na konto trafia ewentualna reszta.
Xyz: jeśli komornik nie wysłał pisma do urzędu to dostaniesz pieniądze .
Nie słyszałam o sytuacji że komornik nie zabrał, ale jeśli się uda to super.
No właśnie...zajecie jest większe ale zdziwiło mnie, że powiedzieli, że powinnam dostać pieniądze. I dziwi, że nadal nie jest nic napisane. Czekam ale pewnie się i tak nie doczekam a Wielka szkoda
Jak masz zajęcie komornicze to komornik wysyła do US, pracodawcy, i do banków w których masz konta. Jak dostałeś od komornika pismo to zobacz w stopce gdzie jeszcze wyslal
~Ontaki Oo,to jest jakaś nadzieja aby nie patrzeć ciągle na statusy na "twój e-pit".To również potwierdza moje wcześniejsze doświadczenia ze zwrotami.
Renata :) Paulina nie należy do klasy wyższej bo nie zaglądałaby na forum by uzyskać informację kiedy otrzyma zwrot :)
wszystkim którzy tu zaglądają zależy na czasie.
Poznań ? ktoś, coś ?
Dostał już ktoś zwrot ze Stalowej Woli ?
Wrocław??
Ostrowiec Świętokrzyski?
Pszczyna ?
Dziś tez wskoczyło w trakcie realizacji zwrot 5000 tys.
W Poznaniu ktoś już dostał zwrot?
Grudziądz również "w trakcie realizacji" i jak dotąd bez zwrotu.
Świecie, Nowe ( Kujawsko pomorskie ) dostał ktoś zwrot? Pit złożony 13 lutego po południu.
Poznań Jeżyce, ktoś już dostał?
Mi wskoczylo dzis ze rozliczono i ze nadplata do zwrotu
Czy osoby które dostały zwrot mieli na stronie urzędu skarbowego "w realizacji" czy nic tam nie było tylko pit np. z 2022 a zwrot już macie
Właśnie mi się pokazało w rozliczeniach dzisiaj że termin zwrotu 2.04 wysłałam 15.02
Aga my tez mamy ze 2.04 ale to ten termin 45 dni od 15.02 jak skladalas.. Wiec oni maja czas do tego dnia nam zwrocic pieniadze
~Amelia
~ Kamil
Jakie urzędy ?
Lubuskie
Asia, w Świeciu koleżanka dostała wczoraj po południu a składała w niedzielę o 17
Ma kartę dużej rodziny
Kujawsko pomorskie powiat wąbrzeski
Czyli ,gdzieś już się ruszyło łódzkie stoi .
Łódzkie znajomy składał w piątek we wtorek miał przelew
Xxxxx to szybko . A u mnie cisza
Szczesciarz, moim zdaniem to system decyduje wiec to chyba loteria kto kiedy otrzyma
Oczywiście chodzi o kwoty poniżej 5000
Czyli status nie ma tutaj nic wspólnego z przelewem
Czy może ruszyły przelewy w Warszawie?
No ciekawe kiedy beda wysylac kase dzis pisze u mnie ze rozliczony i ze nadplata do zwrotu wiec ciekawe kiedy wysla nadplate
PP999 koleżanka dostała już przelew w poniedziałek .
Czy ktos komu wpadl status ‚w trakcie realizacji’ otrzymal juz zwrot? Czy najpierw pojawi sie status ‚rozliczono’ i dopiero wtedy oczekiwac na przelew?
Ja mam rozliczono i napisze jak dostne przelew
~Andrzej niektórzy nie mają zmiany statusu ,a otrzymują przelew .
Wciąż nic
Nowy Sącz - cisza
US Stalowa Wola tez cisza
Mija piąty dzień dzisiaj. Dziwne że w ogóle są już przelewy. Nie wydaje mi się, że urzędy lecą w kulki. Jest dużo rozliczeń, a mają na to 45 dni.
Poznań brak złożony 15 z kdr
~Mikellek Cóż...Do mnie jedna pani ze skarbówki nawet zadzwoniła w zeszły piątek pytając o akutalny numer konta bankowego,ale przelewu brak póki co.
Opole nadal cisza
Wrocław - brak
Wieczorem zobaczymy po sesjach kto dostał a kto nie.
Pimpula... No to już tydzień prawie. A swoją drogą to że rozlicza nie oznacza że wyślą pieniądze.
Mielec dziś wypłaca
Swoją drogą jeśli miałeś kiedyś zajęcie komornicze to jesteś wyrzucony z auto zwrotu i każdy zwrot zatwierdza księgowość danego urzędu
U mnie nadal cisza...
~Mikellek Też prawda.A US w Tczewie raczej nigdy nie królowało w statystykach urzędów,które najszybciej realizują zwroty.
W zeszłym roku też ciągle ktoś pytał o Tczew. Znałem takiego Pana z Tczewa kurde zapomniałem jak się nazywał.
Olsztyn, złożone 16.02 nadal cisza
US Częstochowa. W piątek wysłałem zapytanie przez epuap o mój status zwrotu. Dziś telefon od US i informacja o przelewach dopiero w przyszłym tygodniu. Oczywiście tłumaczenie o 45 dniach. Skoro to autozwrot to dziwne że i tak jakaś baba musi kliknąć by potwierdzić.
~ikgn Tak mi się zawsze wydawało,że te słynne auto zwroty ktoś jednak musi zatwierdzić aby w ogóle poszły.
Typowy slogan.
Czy US Piła już wypłaca? Ktoś coś wie?
Katowice czy ruszyły wypłaty zwroytu ktoś wie?
Gniezno składane 16.02 z kdr w statusie nic nie mam tylko w rozliczeniach termin na 02.04
Właśnie dostałam przelew. PIT składany 15.02 po północy. Gniezno
Właśnie dostałem przelew US Kielce,poniżej 5k
Wniosek online 15.02,na epit brak informacji o zwrocie
Aniu a status jaki masz
W końcu coś w Gnieźnie ruszyło. Ciekawe kiedy u mnie się pojawi przelew. Skladalam pit 2.02.
Mikkelek bez zmian. Mi co roku po czasie się uaktualnia
Właśnie dostałem przelew. PIT składany 15.02, Wieluń, woj. Łódzkie
US Oleśnica, ktoś już dostał zwrot?
Ja też chwilę temu dostałam przelew, na portalu nic nie ma, nawet 2023 rok nie wskoczył,także na to nie patrzcie
A Grudziądz ktoś ma już zwrot na koncie?
Płock ktoś coś ?
~Pati jaki urząd ?
~PerPan fajnie że łódzkie działa ,ale Bełchatów też mógłby się ruszyć ,a ponoć przelewów jeszcze nie puszczali nikomu . Jaka w tym prawda hmm
Dąbrowa G teraz przelew przyszedł. PIT wyslany 15.02 .
Gdańsk. Składałam zeznanie 15.02 chwilę po północy. Na stronie napisane że zwrot będzie 2.04. przed chwilą dostałam przelew. Na stronie nadal nie ma zmiany widocznie aktualizują później.
Us Ostrzeszów ktos juz dostał zwrot?
Tychy teraz przelew powyżej 5 złożony 15.02
US Tychy. Właśnie dostałam zwrot podatku powyżej 1tys. Składane zeznanie 15.02 o 6h rano. Na stronie podatki gov brak statusu, nawet roku 2023 brak.
Ząbkowice Śląskie czy ktoś już dostał zwrot?
Śląsk składane 15.02 o 11 a dziś o 16;30 zwrot poniżej 1k
Poznań ktoś???????????
Warszawa zwrot powyżej 5000
Gostyn wielkopolskie dostał ktoś przelew?
Elbląg dostał ktoś?
Poznań Grunwald 15.02 złożony dzisiaj przelew przed chwilą poniżej 5000, bez krd
Nakło, kujawsko-pomorskie; pit złożony 15.02, powyżej 5.000, dziś pojawiła się informacja W Realizacji, a pieniądze właśnie wpłynęły na konto.
Rano na stronie pojawil sie status w realizacji, teraz przelew wlasnie przyszedl
A z Wildy w Poznaniu ktoś dostał??????????????
Właśnie dostałam przelew, Poznań, składany 15.02,bez kdr, poniżej 5 k
Właśnie dostałam przelew z US Wołomin - na podatki gov wciąż termin wypłaty datowany na 2 kwietnia.
~Andrzej jaki urząd ?
Status nie zmienił się więc nie ma co się sugerowac
PIT złożyłam 15 po godzinie 11, właśnie kilka minut temu dostałam zwrot, trochę ponad 2 tys. I Wlkp US
Witam, może ktoś z Białegostoku dostał już zwrot ?
Radom czy ktoś dostal zwrot ?
Pit złożony 5.02 (liczone i tak od 15.02) na stronie tylko w rozliczeniach widnieje nadpłata
Właśnie przyszedł przelew, ok 5 tysięcy , US Świecie.
RRR- Poznań Wilda? Grunwald?
US bystrzyca kłodzka
Kasa na koncie. 5 dni roboczych.
Bytom ...składane 15.02
Dziś przelew,poniżej 5 tys bez KDR
Statusem się nie sugerować,nawet się rok bieżący nie wyświetla
~Gosww Również składałam PIT 5-go lutego,ale wszystko na to wskazuje,że znowu najszybciej dostanę przelew na początku marca.
Lublin, III US - kwota zwrotu 3600, dostałem o 17:00 dziś
PIT złożony 15.02 zaraz po północy, na stronie dopiero dziś rano była informacja o przyjęciu do realizacji
Pozdrawiam wszystkich :)
Anna Jaki bank masz?
A jest ktoś ze Słupska? Znowu dostanę w ostatnim możliwym terminie...? Z KDR
Gniezno. Mąż składał później ode mnie. On dostal przelew dziś a ja nadal czekam.
Ja zapomniałam kartę zaznaczyć :/
Orientujecie się, czy poznan wilda zaczął wypłacać?
Pani, a mąż w jakim banku ma konto? Ja Santander i nie mam jeszcze. Składałam 15.02, poniżej 5k do zwrotu :)
W tym samym co ja bo mamy wspólne konto bankowe. Alior
Gdynia, przelew po 17. Rozliczone 15.02, brak informacji na koncie US online o rozliczeniu. Więc nie zawsze to jest. Poniżej 5 tys.
US Czestochowa wyplaty dopiero w kolejnym tygodniu. To co te stare pudernice robily przez caly tydzien siedzialy na pizdach.
Ma ktoś status w realizacji a nie dostał?
Jak to co,najpierw "swoim" zrobiły szybki auto zwrot.xD Reszta może poczekać.
Wroclaw= brak
@Mikellek, ja od rana status w realizacji, a przelewu brak.

Grudziądz
Mikellek ja mam w realizacji od rana, a nie dostałam jeszcze
Nie ma reguły. Może jest ale ja nie potrafię jej znaleźć.
Kwestia też kiedy urząd puszcza przelewy, kiedy bank księguje. Ja mam ostatnia sesje po 18. Znaczy zaczyna się 17.40 ale jak miało coś być to po 18
Jutro zobaczymy
Mikellek to może Ci jeszcze przyjdzie jak po 18stej
Będzie kiedy będzie. Nikt nie ma na to wpływu
Gniezno Pit wysłany 11.02 i jak narazie cisza.
A więc tak. Dzisiaj że w realizacji i w tym momencie kasa weszła na konto. Pekao sa
Od wtorku status nadpłaty zrealizowany, przelewu brak . Pit złożony 15 lutego przez e pit.
Właśnie mi przyszedł przelew z US, od rana status w realizacji, przed pokazaniem się statusu, w zakładce zwroty nie było nawet roku 2023, pojawił się dzisiaj wraz ze statusem.
Mikellek to tak jak u mnie, też Pekao.
~Lenka a sprawdzałaś czy podany był dobry numer konta? Jeżeli tak to może zadzwoń do US i się dowiedz, czy przelew poszedł i gdzie poszedł
Złożony pit 15.02, zwrot 22.02 -Warszawa Bielany
Ja się poddaje nie wiem w jaki sposób zwroty są wysyłane. We wtorek dostały zwrot osoby z mojej pracy które rozliczały się dzień później (16.02), z kwotami większymi niż moja i bez kdr.
US Pleszew. Rozliczane 15.02. Przed chwilą wszedł zwrot. Brak kdr. Poniżej 5tysiecy
Grudziądz jest
A czy w Gdańsku zaczęli wypłacać czy ktoś coś może wie ?
Znajoma właśnie dostała z Częstochowy przelew
Poznań US winogrady właśnie przyszedł przelew. Złożone 15.02.
I US W-wa Śródmieście dostał
Czy ktoś z II US Szczecin ma już zwrot albo zmieniony status na w realizacji? (bez KDR)
Poznań Wilda czekam. Pit złożony 15.02 po południu. Brak statusu, brak pieniędzy. Zwrot poniżej 5tys
Czy w Zgorzelcu ruszyły wypłaty? Ktoś coś?
Grudziądz
Przelew dzis
Wczoraj status w realizacji.
Składałam 15 luty
&Renata, wszystkie dane się zgadzają. Pozostaje czekać.
Dolna Wilda
Pati- Dostałaś przelew z Wildy?
Brak status w US a przelew przyszedł o 17
I tak wypłacają wcześniej niż w zeszłym roku.
U nas rozliczenie 15.02 z kdr prawie 9tys. Statusu i przelewu narazie brak
Grudziadz dziś przelew dotarł. Pit złożony 15 lutego on-line.
Dostał ktoś może Poznań Jeżyce?
Ktoś z Warszawy już otrzymał ?
Wilda dostał ktoś??????
Becia, Poznań Wilda
Becia, tak, Pierwszy Urząd Skarbowy Dolna Wilda, na portalu nic nie ma ,że wypłacone czy coś ,nawet rok 2023 mi się nie pojawił
Pruszków, ktoś już dostał? U mnie status: nadpłata i cisza.
II US w Szczecinie..ktoś już dostał zwrot albo status "w realizacji"??
Poznań dzisiaj większości chyba dostała przelewy,wszyscy moi znajomi ,kwota niecałe 5 tys
Składałam 13.02, zwrot powyżej 5tys, bez kdr, więc trzymam kciuki, żeby jutro przyszło :)
Kraków.. dostałam bez karty, poniżej 5tysiecy składane 15.02 po północy
Poznań wilda. 15 .02 złożony i nic przelewu brak
Pit składany 15.02 dziś wszedł przelew Warszawa- Wawer
Welor masz zwrot powyżej, czy poniżej 5tys?
Ja mam powyżej, też wilda, składany 13.02 i też brak. Kilka osób już ma przelew z wildy, ale wszyscy tu ponizej 5tys
US OŚWIĘCIM kasa na koncie,Pit składany 15 02.
Gniezno niestety jeszcze jest do tylu z przelewami.
Witam, ja dostałam. Dwa dni po złożeniu otrzymałam zwrot.
Czy Chełm ktoś już dostał?
Do Madzik, Madzik jaki PIT i jakim mieście ?
A Przysucha Mazowieckie ktoś dostał ?
Dziś przelew przyszedł Wałbrzych
Czy Zamość woj lubelskie ktoś dostał?
Urzad Skarbowy Bedzin
Z KRS ktoś dostał już?
Pit składany 16.02
Komornik mi zabrał cały zwrot i teraz nawet nie mam za co jedzenia kupić żeby wytrzymać do wypłaty. Czy miałby ktoś parę złotych pożyczyć do 1 marca? Oddam napewno. Ciężka sytuację mam teraz plus choroba w rodzinie. Byłbym wdzięczny.
Poznań Jeżyce brak przelewu. Wysłane 15.02 bez kdr, poniżej 5k.
I US Lublin już wypłaca. Pit złożony 15.02. Poniżej 5.000, bez KDR
Becia ha mam trochę ponad 2tys zwrotu
No to jest szansa, że jutro dostaniesz, bo już sporo osób, Wildy poniżej 5tys dostało:)
Więc też poniżej piątki..ale widzę po komentarzach że nie ma na to reguły
No mam nadzieję...jak nie będę na ten,przelew czekać to przyjdzie:) pozdrawiam
Treść zablokowana przez Administratora w oparciu o Regulamin Forum.
Sytuację która opisałem powyżej wcześniej
XDD nie masz jakiegoś honoru?nie wstyd Ci?
My wszyscy czekamy na pieniądze skoro tutaj jesteśmy...jak masz aż tak ciężko to poproś mopr o pomoc albo znajdź dodatkową pracę.Ja pracuje po 11h dziennie ale od nikogo nie żebram
Welor. Zapytałem bo chce być szczery i uczciwy
Nie obrażaj
No to szczerze i uczciwie weź sie do roboty:)
Mogę pracować tylko na pół etatu bo mam problemy ze zdrowiem
Treść zablokowana przez Administratora w oparciu o Regulamin Forum.
Don't humiliate people with health problems
~Ddd Podajesz numer konta? Przecież komornika masz to Ci zabierze
Kwoty wolnej nie może zabrać a jeszcze w tym miesiącu nie przekroczyłem limitu
Do ~Wlb Wałbrzych kiedy złożone i jaka kwota
Małopolska - Bocheński - złożone 15.02 zwrot na koncie 22.02, poniżej 5k.
A Kwidzyn pomorskie ktoś dostał?
Komentarz 459: ~Ddd | 2024-02-23 05:14:38 | 37.***.***.189
Kwoty wolnej nie może zabrać a jeszcze w tym miesiącu nie przekroczyłem limitu


ODNOŚNIE ZWROTU PODATKU NIE LICZY SIĘ ZASADA KWOTY WOLNEJ OD ZAJECIA- KOMORNIK ZABIERA CAŁOŚĆ ( chyba ,że kwota załużenia jest mniejsza niż zwrot).
Gdynia 2 US. Pit złożony 15 lutego zwrot 22.02
Czy dostał ktoś może zwrot z US Środa Śląska ?
Pit złożony 15 lutego i cisza
Cześć.
Pit wysłany 15.02. z rana, a wczoraj po południu wpłynął przelew.
Nie mam karty dużej rodziny :) kwota poniżej 5 tysięcy zł :)
Zgierz, mam w trakcie realizacji
A Gdańsk ktos jeszcze dostal?
Czy ktoś z okolic Ostrołęki otrzymał już zwrot ?
US Bełchatów czy ktoś już dostał ?
Dzień dobry, czy US w Wejherowie zaczął już wypłacać? Ktoś coś wie?
Bełchatów - dzisiaj rano status "w trakcie realizacji"
Radom, status w trakcie realizacji. Zobaczymy co to będzie.
Mi też dzisiaj wskoczyło w trakcie realizacji.
Czy ktoś z Poznania (Wilda) dostał już przelew powyżej 5tys?
~Kate fajnie ,że coś się ruszyło u mnie dalej nic .
A w trakcie realizacji to co że wysyłają czy sprawdzają
Kate daj znać jak będziesz miała przelew jestem ciekawa czy faktycznie puszczają już .
A w której zakładce jest status „w trakcie”? Czy w ogóle jakiś inny?
US GIŻYCKO dostał już ktoś zwrot z pitu
~Kasiakasia "zwroty podatków"
Dziękuję, fakt ja też tak mam ale musiałam wybrać filtr
Zadałam dzisiaj pytanie swojemu urzędowi przez EPUAP czy są realizowane jakiekolwiek przelewy zwrotu podatku.Coś czuję,że odpiszą mi tradycyjną formułką,że mają na to 45 dni.Pożyjemy,zobaczymy.
~Ddd Tak jak już ktoś zaznaczył.Kwota wolna id zajęcia komorniczego nie dotyczy zwrotu podatku.Wystarczy nawet poszukać w Google aby dowiedzieć się jak to wygląda.
US Zamość woj lubelskie PiT złożony 15.02. dzisiaj rano w końcu wpadł do realizacji, więc mam nadzieję, że do końca dnia będzie przelew. Rok temu i dwa lata temu też był 23 lutego.
Bydgoszcz. Mi również dzisiaj wskoczyło do.realizacji. ale najlepsze jest to, że musiałam filtrem kliknąć pokaż tylko w czasie realizacji. Bo tak w ogóle mi go nie pokazywało.
Ja nie mam w filtr w realizacji. W czasie itp

Mam tylko zrealizowane


Nowy sacz - cisza dalej
Czy Piotrków już. coś dostal
Daga ja mam tylko filtr zrealizowany w zwrotach bądź w rozliczeniach nadpłata , rozliczony , do zapłaty nie mam w trakcie realizacji . Więc mi pozostaje czekać
Nowy Sącz - cisza.
Pewnie znów będzie 3 dni przed ostatecznym terminem, jak co roku :-)
Wrocław - rano pojawił się zwrot podatku na 2023 r i status w realizacji, dam znać czy będzie przelew dziś
Czy w Strzelinie ktoś już dostał zwrot?
Dostałam zwrot dziś ponad 5 k US WAWA
Czy ktoś coś z Łodzi Polesie??
Nowy Sącz - specyficzny US- dramat
Kochane robaczki wpadło 4 tys będzie na opłaty i co zjeść, US Kraków
Czy jest ktoś że Słupska? Tam.jak zwykle wszystko czeka na ostatni dzwonek. Z kdr czekam do ostatniego dnia.
Wczoraj dużo osób nie miało żadnego statusu a dostali przelewy.
Witam czy Poznań Jeżyce ktoś otrzymał??
No właśnie dużo osób dzisiaj ma jakieś zmiany ja dalej nic . Składałam 15.02 po 6 rano . KDR . Nic pozostaje czekać ,a niby ta karta coś daje może za rok lepiej jej nie wpisywać
Jest !!! karta KDR dziś idziemy z rodzinką do maka :)))

6400 zwrotu strzelce opolskie
Gorzów Wlkp w trakcie realizacji więc z tego co czytam i dziś pieniądze powinny wpłynąć.
Mogę komuś rozliczyć PIt za 180 zł priv
od ręki 5 minut
Poznań wilda.ktoś coś?
Wrocław - dalej cisza, składany 16.02 w południe.
180 zł jakaś kpina. Przecież są programy, które pomagają za free.
Hej, w Białymstoku już rozliczają? Ktoś coś wie?
Jakość kosztuje, zajmuje siię tym zawodowo w Lwowie
Jakość kosztuje, zajmuje siię tym zawodowo w Lwowie
~Polina Jakość o, której piszesz oferują za darmo i bez problemu programy typu e-pit czy pitax.
Mam trójke dzieci w Polsce
Mam trójke dzieci w Polsce
~Polina Widzę,że trafił się nam w dyskusji troll śmieszek.xD
Polino mi PIT y robi księgowa bo.mam.duzo różnych odliczeń, najem, konto.maklerskie, odsetki z różnych źródeł i za ten PIT płacę 50zł!!! Profesjonalne biuro rachunkowe.
Poznań Wilda zwrot powyżej 5 tys nadal brak złożony 8.02
Przysucha, ktoś dostał?
Ja też nigdy nie płaciłam za rozliczenie pitu więcej niż 50 zł. 180 to zdzierstwo
~Hanna Ja składałam PIT 05.02 i też czekam.Czasami myślę sobie,że trzeba było wysłać PIT tego 15 lutego i może wtedy miałabym już zwrot na swoim koncie.
Hanna- coś w tym jest bo zazwyczaj Ci co złożyli przed 15.02 dłużej czekają... jak i ja :P
~Pimpula W zeszłym roku miałam po półtorej tygodniu zwrot na koncie a też składałam kilka dni przed. Zwrot zawsze miałam do max 20 dni od złożenia a teraz nic się nie zmienia na tej rządowej stronie. Co zrobić trzeba czekać :/
Śląsk ktoś dostał powyżej 5 tys? Złożony 15.02 i nawet statusu nie ma
A jest tutaj ktoś ze Stalowej Woli? Zwroty juz wychodza ? ciekaw jestem
Możliwe że te przelewu dziś z rana to te których wczoraj banki nie zaksięgowały na kontach?
Oczywiscie ze mozliwe, wszystko zalezy od danego banku i sesji
Zatem dziś niektórzy powinni dostać przelewy w pierwszej sesji wejściowej swojego banku. Bo z tego co czytałam tutaj wiele US wczoraj puściło przelewy. Część się załapała wczoraj a reszta dziś z rana
Kom.522 : nie ma jeszcze też czekam zwrot poniżej 5 tys wysłany 15.02 o północy wczoraj jedynie w rozliczeniach się pokazało że nadpłata i zwrot 2.04 , ale z tego co widzę to przybliżony czas to ok 15 dni
Olsztyn??
2 urzad w Szczecinie, pit składany 2 lutego,przelewu brak
Czy z Olsztyna ktoś dostał już zwrot??
Ja już się rozliczyłam i czekam za przelewem mam 5 tysięcy
Ja słyszałam teorie, że PIT 37 wysłany przez e-PIT czas trwania zwrotu do 5tys jest automatyczny i trwa 5 dni. A ja już czekam 10 dni. Nawet status się nie zmienił
Witam a zwrot może ktoś dostał szczecin Trzeci Urząd skarbowy pit składany 21 lutego
Tak dla rozładowania napięcia w oczekiwaniu na zwrot....mój tata pierwszy raz w tym roku na zwrot, drobny bo drobny ale zawsze. Chciałam go rozliczyć przez internet ale nie, on pójdzie do urzędu i tam miłe panie mu wszystko powiedzą. Z wrodzonym optymizmem pobiegł jak sarenka do urzędu i jeśli chodzi o pit to owszem pani mu pomogła ale jak zapytał o zwrot.....uuuuu....mówił że pani tak się wściekła, że już nawet nie czekał aż skończy monolog:-)
Ja mam już w trakcie realizacji liczę że dziś albo poniedziałek kasa będzie zawsze tak było dam znac
Ponoć ten autozwrot to i tak musi urzędnik zatwierdzić i puścić . Bo dzwoniłam do urzędu i oni sami puszczają przelewy .
Mia ah te miłe Panie :)
Poznań Wilda, ktoś ma może świeże info czy zaczęli już w ogóle puszczać? Zwrot do 5 tys złożony 15-go i ciszaaaa
I czy ktoś ma tak, że jak wejdzie w swoja nadpłatę to ulgi są podzielone na dwie kwoty? np za dzieci jedna ulga i kolejna oddzielnie ?
~sam tak kwoty są podzielone
Ja tak mam ze 2 ulgi oddzielnie i pisze nadplata i kwota tez jestem ciekawa kiedy wyplaca
Poznań Winogrady też cisza
Gliwice, ktoś dostał zwrot ?
~Ona Czyli jest tak jak podejrzewałam z tymi auto zwrotami.
Sam- tak, wczoraj sporo osób z Wildy dostało już przelewy poniżej 5tys.
~Pimpula niestety tak mówią o autozwrotach ,a tak naprawdę i tak trzeba urzędnika ,aby swoimi rączkami wysłał przelew :)
A szczecin coś się ruszyło ze zwrotami
Ja nadal nie mam zwrotu. Poznań Wilda złożony 15.02 kwota poniżej 5k bez kdr.. statusu nadal brak
Również Poznań Wilda brak zwrotu złożony 15.02 nic nie ma w statusie zwrotów . Z KDR i zwrot poniżej 5 tys
U mnie wysłany 12.02 i nadal brak statusu
Pit wysłany 28.01 , brak statusu , kdr , poniżej 5 tys , US Pszczyna .... cisza
Mój też wysłany 12.02. i brak statusu . US Piła
Kto miał status w realizacji dostał przelew tego samego dnia ?
US ŚR Wrocław do 5k dziś pojawił się wpis w realizacji.
Czy status może się zmienić z dniami dzień tylko czy np po południu tez?
Anna chyba do godzin pracy urzędu .
Wrocław Fabryczna, ktoś coś?
Brak zwrotu a maja 5 dni na autozwrot, skladany 17. skandal jakis. wyrzucic ich.
US Częstochowa zmieniono status zwrotu na w trakcie realizacji. Czekam więc dziś na przelew.
Do #Magda#wcześniej pisało kilka osób, że rano pojawił się w realizacji i do końca dnia mieli przelew. Pewnie zależy o której godzinie został wysłany i czy wpadnie w ostatnią sesję. Ja też czekam bo rano pojawił sie w realizacji i na razie na koncie brak. Ale mam nadzieje, że wpadnie po sesji o 15.00 lub ostatnią mam o 17.30
~poznan Dla mnie ten cały auto zwrot to tzw "pic na wodę,fotomontaż".Tak czy inaczej urzędnik musi to zatwierdzić aby puścić przelewy a komu puści to już zależy od jego dobrej woli i szczęścia.
A kase biorą od nas pumpula, ciekawe czy kontrole ktos im zrobi kiedys, powinni.
Ja dzisiaj dzwoniłam baba nic nie chciała powiedzieć bo rodo itp ale mówi że to tak nie jest że do 5dni autozwrot:/ więcto pic na wodę
**POMORSKIE wskaz ścieżkę ze strony gdzie sprawdzasz średni czas zwrotu
To jest tak .. my możemy czekać na swoją kasę nie spieszy im się a jak jesteśmy dłużni chociażby 20 gr to ścigają wiem bo moja mama miała dopłacić za coś 20 gr i zapomniałam o tym i pismo przyszło i dzwonili . Masakra
#Pimpula najgorzej, że dziś piątek więc może być różnie
Na stronie US Słupsk. Wpisz w wyszukiwarkę US miasto i czas zwrotu
~Marta Oczywiście.Każdą niedopłatę urzędy skarbowe potrafią szybciutko ściągać,jeżeli mają coś oddać podatnikowi to przedłużają termin jak tylko się da.Żaden urząd skarbowy nikomu nie robi łaski bo muszą ludziom oddać to co w zeszłym roku państwo zabrało nam podatnikom.Druga sprawa jest taka,że w dobie powszechnej cyfryzacji i komputeryzacji,gdzie urzędy mają do dyspozycji różnego rodzaju udogodnienia,systemy i programy takie operacje jak rozliczenia i zwroty podatku powinny pójść znacznie szybciej.Niestety w praktyce tak nie jest.Tylko kolejne rządy potrafią chwalić się wydumanymi sukcesami i wciskają ludziom propagandowe gadki.
Kraków-wysłane 15.02 godzina 00:22 - brak zwrotu nadal
Ktoś z Krosna jeszcze czeka, a może już dostał? Składane 15.02 rano i nic.
Czy ktoś z US Nowy sacz cokolwiek dostał?
~Pomorskie Mojemu urzędowi w Tczewie nawet nie chce się umieszczać takich informacji o zwrotach.Nawet nie odpisali na moją wiadomość czy przelewy są realizowane.
Ja składałam też 15 lutego i nadal cisza okolice Poznania
U mnie też Poznań nadal cisza
Składałam Pit przez portal gov, dopisałam należne ulgi pokazała mi się kwota zwrotu wysłałam pit , teraz myślę, że jednak trochę duży wyszedł mi ten zwrot. Jest to zwrot na kwotę 3,8 tys czy oni już teraz weryfikują przed przelewem czy w ciągu tych 5 lat po prostu mogą zrobić kontrole i wtedy zwrócę kwotę o ilę faktycznie błędnie mi obliczono
~poznaan Mnie skarbówka męczyła w zeszły piątek telefonami,dopytywali o aktualny numer konta bankowego i na tym się skończyło.Wygląda na to,że tydzień już rozliczają mój PIT i nie mogą go rozliczyć.Zwrot mam poniżej 5 tysięcy.Następnym razem niech pani z urzędu nie zawraca mi tym głowy skoro przed wysłaniem PIT-u zgłosiłam w formularzu ZAP prawidłowy numer konta.
U mnie widnieje wpis Należność....i suma do zwrotu. Rok temu czekałam na wypłatę do samego końca terminu. Napisali 24 dni, rok temu było 17dni A dostałam po 30stu.
Z tego co wiem Nowy Sącz narazie nic , moi znajomi też narazie nie mają.
Weryfikują teraz czasami nie weryfikują poprostu wysyłają i mają 5 lat ,żeby się odezwać . Zależy od urzędu . Ja sprawdzałam w dwóch programach i wyszło mi to samo .
Wilda 1 US cisz..co roku było po tygodniu
Pit wysłany przez e pity 12.02.2024r. do tej pory na stronie US widzę tylko termin zwrotu 03.04.2024. Rok temu na zwrot (było potężne zamieszanie) od 15.02 czekałem chwilę bo termin był na 03.03.2023r. czyli to, że piszą im szybciej złożysz PIT to szybciej dostaniesz zwrot to ściema.
A odnośnie weryfikacji, kontaktują się telefonicznie czy pismo? Czy po prostu przy tych kwotach do 5 tys automatycznie zrobią autokorekt ? Ja robiłam prze gov zaznaczyłam odpowiednie ulgi i automatycznie wskoczyła mi kwota,a teraz myślę , że coś za wysoka....
~olak oni sami zrobia korekte i wysla pismo z informacja . Ja w tym roku tez sie zdziwilam i liczylam w kilku programach ,ale wyszlo to samo wiec musi byc dobrze
Ktoś z Gliwic już cokolwiek dostał? Nie da się tam dodzwonić. W zeszłym roku zwrot po 3 dniach roboczych, teraz cisza absolutna z ich strony
Teraz spr jeszcze w drugim programie i faktycznie wychodzi taka kwota jak na gov mi wyszła, więc czekam :)
A US Bytów ktoś dostał?
US Wąbrzeźno ktoś dostał już zwrot?
Mi rozliczyło podatek od obrotu akcjami (0 PLN) XD
A zwrot z PIT-37 jeszcze nie, termin zwrotu według portalu mam na 02.04, kwota nadpłaty poniżej 5 k, status "Nadpłata".
Urząd skarbowy na jakiejś pipidówie. Jestem ciekawa, jak szybko uwiną się te urzędy skarbowe z mniejszych miejscowości.
Jawor, dolnośląskie ktoś dostał? Składałem zaraz po północy 15.02. Status 02.04. Cisza. Panie w US nie odbierają cały dzień tel.
U mnie od rana status w realizacji
Kraków prądnik ktoś już dostał? Albo ma status w realizacji?:)
Ja mam od wczoraj od 9 rano status w realizacji i nic .
A jeśli mój PIT nie jest widoczny w deklaracjach to źle?
To ciekawe czy dzisiaj będzie na koncie ja mam od dzisiaj status w realizacji
Z tego co widzę to dzisiaj jeszcze nikt nie dostał przelewu na konto.Może komuś poszczęści się w ostatniej sesji księgowania banku.
Poznań Wilda, pit skladany 15.02 do teraz cisza :-( nawet nie ma zmiany statusu npo zalogowaniu sie na stronie
Tomaszów Maz już przyszedł przelew
~Gno a kiedy zlozony pit ?
Hej. Jak wchodzę na strone e-urzad, wyświetlają się informacje że otrzymali mój dokument, że jest nadpłata i termin jak u każdego 02.04. A kiedy wchodzę w zwrot podatku nie widnieje tam wogole rok 2023, nawet w filtrach nie ma. Czy ktoś miał taką sytuację a dostał już zwrot?
~Okkk chyba każdy tak ma.
~Okkk wczoraj i przedwczoraj dużo ludzi pisało, ze nie ma zmian w statusach, ze nie widza w ogóle w zeznaniach roku 2023 a dostawali przelewy - nie ma reguły po prostu system wolniej nie uaktualnia u nich chyba
~Lusia 15.02 :)

~Okkk mam dokładnie to samo i zastanawiam się czy to jakiś błąd czy co, bo w e-pitach jestem rozliczona, widać ile nadpłaty itp.
W zwrotach widać jak już jest zwrot .
~Okk, ja mam dokładnie tak samo. Dodatkowo w rozliczeniach status,, zrealizowany,, i przelewu brak.
Mam tak od wtorku
~Lenka, a to juz jest dziwne jak zrealizowany i kasy brak
Możesz mieć jakieś długi i komornika twój pit być może został przekazany na jego konto
~Lenka Najlepiej zadzwonić do urzędu i zapytać co jest grane.
Ale to też by widziała bo by było napisane ,że przekazane na zajęcie czy cos chyba obok tego zrealizowane
~Ona
nie mam długów ani komornika. Pozostaje czekać, czas pokaże.
W poniedziałek zadzwonię, może coś się wyjaśni.
Pozostaje jeszcze ostatnia sesja w banku :D może dojdzie :)
~Lenka, a gdzie Wy wchodzicie że widzicie te statusy? Bo ja tego nie ogarniam
~Dari Dokładnie.Możliwe,że urząd coś pochrzanił.
Mi dzisiaj wskoczył status i właśnie dostałam kasę na konto pit złożony 15.02
Belchatow -rano wskoczył status w realizacji, teraz przyszedł przelew
Ja od rana w trakcie realizacji jak coś się zmieni dam znać
A jakie macie banki? Bo ja od rana tak mam a bank PKO i nie ma kasy
Mi dzisiaj zmienił się status na w realizacji i właśnie otrzymałam przelew ostatnią sesją, lubuskie, urząd Żary
Ing ale kasy nie mam jeszcze :p
PKO BP chyba ma ostatnią sesję przychodzącą o 17:30
Poznań Jeżyce, właśnie przyszedł zwrot. Brak jakiejkolwiek aktualizacji na gov. Poniżej 5k, bez kdr. 15.02
Właśnie dostałam przelew, a na stronie US dalej nic nie ma, nawet roku 2023 nie ma pokazane ~ Wejherowo złożone 15.02 poniżej 5k bez KDR
Właśnie przyszedl przelew
Okk w zakładce rozliczenia
Poznan Wilda, pit zlożony 15.02, wlasnie przyszedl przelew
Do mnie też właśnie przyszedł przelew. Złożone 15 lutego. PKO BP, dolnośląśkie. Zwrot poniżej 5 k
~Kate dobrze wiedzieć ,że Bełchatów ruszył u mnie cisza . PIT złożony 15.02 rano status cały czas taki sam .
Gniezno- PIT 15 oddawany przez e-pity, PIT 37 do 5tys właśnie zwrot. Status wciąż się nie zmienił
Potwierdzam I Urząd Skarbowy w Poznaniu właśnie przyszedł przelew. Statusu brak oczywiście :)
Tina, a jak duży miałaś zwrot? Jakaś zmianę statusu w necie miałaś?
Daria, to dabi pytanie co do Tiny i do Ciebie :)
A z Bytomia może ktoś juz dostal ?
Głupi piątek. Polkowice. W realizacji
US ŚR Wrocław dziś pojawił się wpis "w realizacji" i przelew do 5k przyszedł teraz w ostatniej sesji.
Radom, rano w realizacji, przelew przyszedł ostatnią sesją parę minut teraz.
Ja mam ze nadplata i kwota zwrotu a przed chwila dostalam zwrot ponad 5 tys wiec nie sugerujcie sie tym co pisze
Cieszyn zwrot poniżej 5tys z Kdr, złożony 15.02, właśnie dotarł. Na stronie urzędu w zakładce "zwroty" nie ma nawet roku 2023. Siostra bez Kdr też dziś dostała.
Ja już więcej nie składam PIT-u przed 15 lutym.To nie ma najmniejszego sensu.
Właśnie przyszedł przelew. Pit złożony 15.02 po 7 rano. Kłodzko
Lusia może zależy od banku. Trzymam kciuki żeby przyszedł
Suwałki- składany 15.02, status w realizacji i właśnie przyszedł przelew
W santander to chyba nawet po 18 przychodzą przelewy jak dobrze pamiętam?
Wrocław Śródmieście rano przelew w realizacji, 3 sesji przyszedł przelew po tygodniu
Ja składałam 15.02 około 9 rano i nadal brak zwrotu, status też się nie zmienił. Nie ma co się sugerować datą.
Zwrot Olsztyn, powyżej 3k właśnie wpłynął. Status na podatki gov bez zmian. Składane 16.02 rano :) bez KDR
Nie mam zmiany statusu nic mi nie wskoczyło w systemie poza kasa na koncie. Nie sprawdzajcie statusów bo u mnie nawet nie ma w rozliczeniach roku. 15.02 bez kdr Białystok
Składałam 15.02 . Żadnej informacji zmiany statusu . Teraz przyszedł przelew . Śląsk.
Właśnie dostałam pko
17:12 przelew do PKO od US Częstochowa. Status w realizacji zmieniony rano.
AAAA :):) właśnie dostałam na konto ;)
Białystok I US
Przed chwilą wpłynęło na konto
Może ktoś z Elbląga?
~Kate dzisiaj już pewnie nie będzie . Mam nadzieję ,że jednak w przyszlym tygodniu się rusza .
~Magda jaki urząd ?
I US w Rzeszowie, właśnie wpłynął zwrot poniżej 5000, składany 15.02 g. 9.00, w zwrotach ani wzmianki o rozliczeniu za 2023 roku
2 urzad skarbowy w Opolu właśnie otrzymałam zwrot podatku. Przelew poniżej 5 tys. samotny rodzic bez kdr. W zakładce zwrotów nic nie widać. Rozliczenie złożone 16 lutego
Mazowieckie, właśnie dotarł. składane 15 02. kwota 4.2k
Teraz przelew US Słupsk bez kdr poniżej 5 tys
Poznań Jeżyce właśnie dostałam przelew, poniżej 5 tys bez KDR. Rozliczony 15.02
Rano status w realizacji, teraz wszedł przelew. Zgierz.
US Poznań -Wilda właśnie dotarł przelew. Santander Bank. Rozliczenie wysłanie online 19.02
Us Gdańsk powyżej 5 właśnie jest przelew a na stronie brak komunikatów o realizacji
Czy ktoś może dostał z Chojnów, Legnica
Zazdroszczę co niektórym.Człowiek wysłał rozliczenie przed 15 lutym,jeszcze jakaś babka z urzędu tyłek mu zawraca o aktualny numer konta bankowego a przelewu jak nie ma tak nie.Straciłam już całkowicie wiarę w swój urząd skarbowy.Ehh...
Ja w Santander i nic nie dotarło - smuteczek…
Pimpula u mnie to samo. Mało tego znajomi z pracy bez kdr już dostali nawet ci co składali później....
Piotr- mialeszwrot powyżej, czy poniżej 5tys?
(Ja powyżej, składane 13.02 w I US Poznań i cisza :/ )
Becia - poniżej 5 tyś. i bez kdr. Odliczyłem tylko 2 dzieci więc ~2200
Dostał ktoś z Zabrza?
Nowy Sącz przelew jest pozdrawiam
Śląskie przyszedł przelew
A u mnie pusto Poznań Dolną Wilda :/ też więcej nie złożę przed czasem
Hejka czy ktoś z Was miał może zwrot podzielony na dwie części?
Jedna część w realizacji status zmienił się rano a teraz na konto weszło a druga póki co stoi beż zmian ...
Lusia Polkowice. Dolnośląskie, nigdy nie miałam tak szybko a nie mam kdr i zawsze składam z rana o 5,6 15.02 i zwrot ok 2300
Rybnik Śląskie właśnie przyszedł przelew. Pit składany 15.2
Bardzo dużo zwrotów dziś widzę. Czy ktoś z Wałbrzycha dostał
Bydgoszcz ktoś dostał? U mnie wskoczyło w status w realizacji, ale bez żadnej daty
Poznań wilda właśnie dostałam zwrot
złożony 15.02 pozdrawiam i do zobaczenia w przyszlym
A czy dostał ktoś z 16stego z Gniezna?
US Elbląg właśnie wszedł przelew
Bydgoszcz 15.02 US2 właśnie wpadło :)
~Aga kilka osób tak miało i przyszły osobne przelewy
Czy ktoś I US na Wildzie w Poznaniu, bank Santander, kwota poniżej 5 tys., bez KDR, wniosek złożony 15.02 przez internet i nie dostał ?
Witam a ktoś kto robił papierowo w urzędzie Śląsk to jak myślicie ile się poczeka
Ani statusu, ani przelewu. Jest nas więcej niż myślicie. Może dostaniemy za tydzień, dwa, trzy, my- obywatele gorszego sortu xD
Hej
Białystok, bez KDR, właśnie przyszedł przelew. Składany 15.02 o 9 rano
Składany 15.02 właśnie wszedł, bez zmiany statusu łódzkie
~1525 jeśli
Papierowo mogą do 90dni znajoma miała po 33 dniach w tamtym roku
1 US Rzeszów, właśnie dostałem przelew, mniej niż 5k, składane z żoną, statusu nie ma na stronie więc nie ma co sprawiać!!! Składałem 15.02 przed godz. 6.
A jakie banki, że przelew o tej porze? Chyba bez sensu było składanie PITu przed 15.02 :( US Wejherowo - cisza. A widziałam wyżej, że ktoś dostał z tego urzędu, ja sobie chyba jeszcze poczekam… bez KDR i poniżej 5000. Samotnie wychowująca dzieci.
~Lusia dziękuje za odpowiedź:)
Pierwszy raz tak mam więc mnie trochę to zdziwiło.
Jawor. Dolnośląskie. Zwrot poniżej 5k przelew o 17.30 doszedł
Do Kasia
Pity złożone przed 15 i tak są brane pod uwagę od 15 lutego
~Kasia ja też Wejherowo i też nie mam ,wysłane 15.02 rano,a mam KDR,a ktoś tu pisał że dostał bez KDR,więc robią przelewy jak chcą
Agnieszka

Ja też mam kdr i też nie mam tylko mam wysoki zwrot.
Siostra złożyła 3 dni po mnie tzn 18.02 i dziś dostała
Czy ze Stalowej Woli ktoś dostał ?
Tak, tak, wiem że to się liczy jak 15.02. Prawda, robią jak chcą. No coż, pozostaje cierpliwie czekać :)
Opole I US
Ponad 5000 bez KDR. Dzisiaj ostatnią sesją na koncie.
Wysłany 15.02 wieczorem.
Nowy sacz- wpłynęło ponad 5 i bez KRD

Na stronie podatki nie widnieje nawet 23 więc ehhh
Już myślałem że tylko mi się wyświetla że zwrot 02.04 ...A składałem 13.02
Dziś o 17 dostałam zwrot. Rozliczenie 15.02 elektronicznie, poniżej 5000. Nie było żadnego sstatusu w zwrotach. US niedaleko Poznania
W dniu dzisiejszym zwrot podatku ponizej 5tyś.zł na konto ING przed godzina 17⁰⁰. Zeznanie rozliczone 16 lutego na stronie e pit gov. Na stronie e Urzad nie ma statusu o wyplacie, nadal widnieje z temrminem na 02.04 .miejscowosc Rybnik
Hej czy orientuje się ktoś co znaczą cyferki w tytule przelewu z US? Dzisiaj dostałam zwrot - Kraków PIT składany przez e-PIT 15.02 , ale się zastanawiam co znaczą te znaczki i cyferki w tytule ktoś wie?
Zwrot z podatku PIT za rok 2023 ? ? /KL/03
Ja zawsze czekam ok miesiąc, czy złoże w lutym, czy marcu, teraz 6 lutego , więc pewnie w marcu będzie . US Wadowice., zawsze się zastanawiam dlaczego inni mają szybciej. Pit 36 ja , mąż 37, zwrot poniżej 5tys. Nie czekam jakoś specjalnie , może być później:)
Czyli data termin zwrotu ma się nijak do daty zwrotu,? Ja w tamtym roku miałem termin zwrotu 3.03 (15luty składałem pit) w tym roku przez e-pity składałem 15.02 (defacto kilka dni wcześniej) widnieje data termin zwrotu 02.04.2024. ale czytam, że może przelew być wczesnej. Kwota poniżej 5k, bez KDR. Bełchatów
Wczoraj rano wskoczyło mi do realizacji, ostatnim sesja dostałam przelew.
Bydgoszcz
~Podatnik jedna dziewczyna z forum dostała z Bełchatowa wczoraj poniżej 5k . Ja też składałam 15.02 z kdr i cisza czekam dalej . Przelewy idą jak chcą ,ale ważne że coś się ruszyło
A ja składałam dwój 15.02 o 6 rano... męża o 18:00 .... rozliczyłam po 1 dziecku na rodzica - mąż już dostał zwrot a ja nie ... znajomi tozliczali się 16.02 i też podostawali (Jelenia Góra)
Złożony 16.02 zwrot 21.02. Urząd Bytom
Witam na pity gov w zwrotach podatków wyświetla się informacja cytuje "Przekazany na zajęcia wierzytelności lub
innemu odbiorcy" o co chodzi innemu odbiorcy wiem że zajcie było około 2 tys a do zwrotu było ponad 5 więc gdzie poszła reszta nadpłaty? Ktoś mi wyjasni !!
Witam na pity gov w zwrotach podatków wyświetla się informacja cytuje "Przekazany na zajęcia wierzytelności lub
innemu odbiorcy" o co chodzi innemu odbiorcy wiem że zajcie było około 2 tys a do zwrotu było ponad 5 więc gdzie poszła reszta nadpłaty? Ktoś mi wyjasni !!
Tak naprawdę kto dostanie zwrot w możliwie w jak najkrótszym czasie zależy w większej mierze od szczęścia i możliwości "przerobowych" danego urzędu.Ja liczę na to,że w przyszłym tygodniu coś się ruszy z moim zwrotem,tym bardziej,że mój urząd skarbowy 16 lutego zawracał mi tyłek telefonami i pytał o aktualny numer konta bankowego,więc siłą rzeczy zajęli się już moim zeznaniem.
~Xxxxxxxx Jeżeli masz komornika lub komorników to musisz uderzać do nich z tematem.Możesz rownież przedzwonić w poniedziałek do swojego urzędu skarbowego.
Xxxxxxx
Ja też tak miałam. Musisz zadzwonić do komornika on zwróci resztę.
Mi przekazali do komornika rok temu a zajęcie było umorzone od kilku miesięcy tylko w US gdzieś to zniknęło ale komornik oddał całe pieniążki
Gdzie widzicie termin zwrotu np jak dużo osób tu pisze zwrot 2.04
U mnie tego nie widać?
Jak w to wchodzicie
~Krysia W zakładce rozliczenia będzie pokazana kwota zwrotu.Jak kliknie się 'więcej' to pokaże się termin zwrotu 02.04.
Status zwrotu
Na Twoim mikrorachunku mogą znajdować się dodatkowe rozliczenia wynikające z innych należności. Przed dokonaniem płatności możesz sprawdzić stan swoich rozliczeń w e-Urzędzie Skarbowym.
Ma ktoś pożyczyć 100 zł do wtorku?
~Xxxx To nie jest status zwrotu tylko informacja ogólna o mikrorachunku,który teraz ma przypisany każda osoba fizyczna w razie ewentualnych rozliczeń ze skarbówką.
Urząd skarbowy w Pszczynie czy ktoś dostał ?
Zaba... ja też Us Pszczyna ,kdr ,pit złożony 28.01 i cisza
US Legionowo,Zeznanie złożone online 06.02 i cisza.
Dzięki za info
Kurcze u mnie ie pokazuje się więcej
Tylko status
Kurcze gdzie tego szukać,jaki termin jest do zwrotu
Wągrowiec pit złożony elektronicznie 29.01
Brak zwrotu
4 koleżanki składały po 15.02 i zwroty już wszystkie mają .. dziwne tooo
~Katelate mam identycznie też kdr itp .. ciekawe , nawet statusu nie ma 2023 ..
Dzisiaj zauważyłam że w zakładce „zwroty” mam info „w realizacji”, ale w zakładce rozliczenia bez zmian („nadpłata”). Myślicie, że mogę się spodziewać zwrotu w poniedziałek?
~Jokka Wygląda na to,że wszystkie zeznania wysyłane przed 15-tym lutym,innym programem niż bezpośrednio przez usługę "twój e-pit" są tak jakby spychane na dalszy tor.Niestety ja tak mam co roku i czekam na przelew podczas,gdy inni wysyłający swój pit po 15-tym lutym dostali już pieniądze na konto.
~Rozax Całkiem możliwe.
Słupsk, zwrot przyszedł wczoraj tj. 23.02. Pit zlozony 15.02. Zwrot >5000 + KDR.
Mam pytanie, czy jeśli w statusie pisze mi ,że rozliczono,to już czekać na przelew?
Przez co szybciej wypłacają przez ePit czy eDeklaracje??? Bo widzę że piszecie że przez ePit szybciej wypłacają bo ja zawsze składam przez eDeklaracje i 30 dni zawsze trzeba czekać na pieniądze
~Andzia Z własnego doświadczenia i komentarzy na forum wnioskuję,że lepiej jest wysłać deklarację przez portal "twój e-pit" tego 15 lutego a nawet nieco później bo najwięcej szybkich zwrotów mają ci,którzy zaczęli rozliczać swoje PIT-y przez rządową stronę.
Czy ktoś dostał zwrot przed datą 02.04.2024? Rozumiem, że 2 kwietnia jest to maksymalna data w której ma zmieścić się urząd skarbowy. Ja osobiście składałem pit 12.02 przez epity. Na UPO i w urzędzie skarbowym jest data 12.02.2024 i wiem, że urząd liczy termin od 15.02 ale losowość zwrotów jest zastanawiająca. Zakładam, że zwroty ktoś musi podpisać.... przecież w dobie komputerów to taki zwrot powinien być tego samego dnia w którym prawidłowo się rozliczyliśmy. UPO jest tylko potwierdzeniem prawidłowego dostarczenia PIT. Miałem taką sytuację z PCC. Do tej pory u mnie cisza. Żadnych zmian na stronie. Łódzkie Bełchatów be KDR i poniżej 5k (o ile kwota 5tys ma jakieś znaczenie)
~Podatnik Z tego co ludzie już pisali na tym forum to zwroty z podatku już im wpłynęły a datę 02.04 ma przypisane większość z nas.Niestety kto dostanie zwrot szybciej a kto później to jest loteria porównywalna z tą w grze w totolotka.Czasami sobie myślę,że urzędy specjalnie przetrzymują przelewy do ostatniej chwili,ale po co tego nie wiem.Mamy XXI wiek,wszystko skomputeryzowane,pierdyliard programów rozliczeniowych a zwroty na konto idą co roku jak krew z nosa.
Pimpula... powiem Ci, że racja. Moce obliczeniowe są takie, że zwykłym komputerkiem takie prymitywne obliczenia robi się w sekundach. To samo dostarczenie takich PIT, weryfikacja itp. sortowanie od daty złożenia, czy z KDR przecież takie rzeczy robi Excel. Największy problem jest tutaj w czynniku ludzkim. Bo po przemieleniu paczki rozliczeń pewnie ktoś musi się podpisać pod takim zleceniem na przelewy. Ależ drugiej strony przelew do urzędu jest realizowany innymi kanałami nie sorbnetem czy elixirem. W tamtym roku zwrot miałem 3.03 a pit składałem 15.02. teraz zobaczmy.am nadzieję, że szybko się pokaże bo mam ponad 2tys zwrotu. A kasa potrzebna.
~Podatnik Oczywiście,że w dobie kryzysu/inflacji wszelki dodatkowy pieniądz jest potrzebny.Tym bardziej,że ani państwo,ani urzędy nikomu łaski nie robią bo muszą oddać nam to co zabierali w podatkach w ubiegłym roku.
Rozax mam.to samo i myslę że jutro wejdzie przelew.
Witam, ja już mam. 15.02 złożyłam przez podatki gov. 23.02 - status zrealizowany
US jastrzębie zdrój
Złożony 21.02 przelew był z KDR powyżej 7 tys
Bełchatów mi dzisiaj wyskoczyło w trakcie realizacji w zwrotach .
Chełm woj Lubelskie czy ktoś już dostał??
Ja w tamtym roku miałam po 30 dniach więc długo się wyczekalam a w tym roku niespodzianka bo w piątek po 18 była kasiorka:) to chyba naprawdę losowo bo teraz tylko 8 dni. Pozdrawiam i życzę cierpliwości :)
Dostał ktoś z KRD powyżej 10K?
Lusia. Ja składałem 12.02 i taka data jest na stronie US. Więc liczą od 15.02...żadnych zmian nie widzę. Nic się nie zmieniło. Jest tylko data 02.04. Może się coś ruszy w końcu. Pozdrawiam serdecznie z Bełchatowa
A mam pytanie co oznacza że w statusie mam rozliczony
Rozliczony to znaczy, że lada chwila będzie zwrot.
Szczecin 2 urzad, przelewu nadal nie mam
Witam ,pit złożony 16lutego a status zwrotu 02.04.2024r
Kwota 2440zl
W tamtym roku czekałam tydzień i były na koncie
~Podatnik ja też bym nie zauważyła mam najpierw 2022 i rzucił mi się niżej 2023 dlatego się zdziwiłam . W zwrotach . Zobaczymy jutro jak dostanę zwrot to napiszę .
Mogłam sprawdzić status zwrotu w filtrze na zrealizowany bądź w trakcie jak wyskoczył mi w trakcie realizacji ten z tego roku . Wcześniej miałam tylko zrealizowany z tamtego roku
Czy ktos z Państwa moze mi powiedziec, co to jest? W zakladce STATUS ZWROTU pisze to "Na Twoim mikrorachunku mogą znajdować się dodatkowe rozliczenia wynikające z innych należności. Przed dokonaniem płatności możesz sprawdzić stan swoich rozliczeń w e-Urzędzie Skarbowym."
~Natalia To jest tylko informacja ogólna.Każdy ją ma.Gdzieś były wątki na tym forum w tym temacie.
Pit złożyłam 17 lutego , dziś rano zminiono status na w trakcie realizacji.
~Aga jaki urząd ? Daj znać jak dojdzie :)
Coś w tym jest , 2 lata temu rozliczona przez e pit , zwrot po 20 dniach , w zeszłym roku przez podatki gov ,zwrot po 4 dniach , w tym roku przez e pit i cisza
Składany 17 w sobotę - wciąż cisza
~Katelate ja od 3 lat wysyłam przez gov i miałam zazwyczaj od 6-8 dni teraz cisza . Kiedyś przez pitax i miałam po 6 dniach .
~Lusia Też wysyłałam w tym roku przez Pitax i póki co cisza.
Świebodzice poniżej 5 tyś. zwrot w piątek, złożony 16.02
~Zaba ~Lusia. W tym roku nawet nie mam w zwrotach pit 2023 , nie mogę zmienić filtra , bo mam tylko zrealizowane . Pewnie poczekam max dni
Us Pszczyna chyba jeszcze śpi, nie słyszałam aby ktoś ze znajomych dostal już zwroty , albo żeby się zmienił status
~Katelate Mój urząd nawet nie odpisał mi na mail czy realizują już przelewy.:/
~Katelate pojawi się dopiero jak będzie realizacji . Trzymam kciuki ,żeby szybko było .
~Pimpula mi też nie odpisali na meila
Nowy Sącz też wypłaca nie wiem na jakich zasadach. Ja co roku dostaje 3-5 dni przed ostatecznym terminem, a w tym roku dodatkowo mam powyżej 5000 to już wogole będę pewnie czekać równe 45 dni, a inni dostają po 5-8 dniach. Nie rozumiem tego , no ale cóż...trzeba czekać. Narazie bez zmian, brak 2023 roku , a w rozliczeniach widnieje tylko nadpłata.
Pit składany przez e urzad skarbowy 22.02. Dziś w rozliczeniach pojawiła się kwota nadpłaty, bez uwzględnienia pitu0. Data zwrotu: 08.04.2024. Us Gryfino.
~Ania Pozostaje już tylko czekać cierpliwie choć nie ukrywam,że pieniądze ze zwrotu bardzo przydałyby się.Jestem po operacji a Zus jakoś też nie spieszy się z wypłatą zasiłku chorobowego.:/
Czy ktoś dostał zwrot Legnica Chojnów? Kdr
Męża rozliczałam 16.02 zwrot dostał w piątek 23.02. Siebie rozliczałam 15.02 zwrotu nie mam. III US Bydgoszcz
Czy sa juz zwroty z Lodzi - powyzej 5 tys? Skaladalam pit rano 16.02 i ani widu ani slychu.
Przelew na koncie w piątek. Dopiero dziś zmienił się status. Więc na to nie patrzcie. Bez KDR Białystok składane 15.02 w dzień zwrot poniżej 5 tysi.
Składalam 15.02 nawet nie mam statusu ... Powyżej 5 tys z kdr .. i cisza ... Urząd skarbowy Pszczyna
~Zaba . Tak jak wyżej napisałam Pszczyna jeszcze śpi
Czy Lubelskie Chełm ktoś już dostał zwrot???
Czy ktoś dostał zwrot powyżej 5tys.?
~Eliza ktoś już tak ,ale wszystko zależy od urzędu
Ktoś dostal juz zwrot ja składałem 19 przed 10
Lusia mój US to Warszawa Wola. Pit złożyłam 17 lutego w sobotę o godz 19. Dziś rano zmienili status na w trakcie realizacji. Jak dojdzie dziś przelew to dam znać
Bełchatów dalej cisza. Żadnych zmian w statusach deklaracji. Nic zero ruchu.
US Tychy powiedziano mi że od dziś bedą generowane wypłaty automatycznie
~Katelate właśnie napisałam do nich wiadomość . Dam znać co mi odpisze
Gliwice 17.02 KDR do tej pory cisza.
~Zaba Ok, to czekamy na info
~Podatnik z naszym urzędem już tak niestety jest .
~Aga w takim razie kciuki i czekam na dobre info ;)
Pit złożony 16 lutego, ponad 5 tys. KDR, samotny rodzic. Cisza, status nadpłata. Lubelskie US RYKI
Ja dostałam w piątek w godzinach wieczornych, składane 15
Dzisiaj coś mało osób ma w trakcie realizacji . Oby każdy dzisiaj dostał z tych osob . Chociaż nie ma co od razu sceptycznie podchodzić ze statusem ,bo były osób które nie miały statusu w realizacji ,a dostały przelew .
U mnie dalej bez zmian ale ja mam powyżej 5 tys licze że do końca tygodnia będzie zawsze max 2 tyg czekałam zwłaszcza że składałam 8.02
Piotrków Trybunalski ruszył z wypłatami, koleżanka z pracy w piątek otrzymała zwrot ( zwrot poniżej 5tys.z KDR) ,u mnie od czwartku status w realizacji ,póki co przelewu jeszcze brak ( zwrot poniżej 5tys.bez KDR wysłany 13.02)
Czy ktoś otrzymał już zwrot z US w Garwolinie
Lubelskie US RYKI - ktoś dostał już?
Pit złożony 15.02 kilka minut północy, przez gov, poniżej 5.000 zł bez kdr, Do dzisiaj zero nowych informacji na stronie. Czy ktoś dostał już zwrot w Szczecinie II us?
Wroclaw złożony 16.02 bez kdr, dalej nic..
Łódzkie Pabianice cisza składany 15 luty
Wejherowo cisza,w zeszłym tygodniu bez KDR ludzie dostali tutaj,a ja mam i nie dostałam więc KDR też chyba niewiele zmienia.....trzeba czekać
Czy w Chojnicach ktoś już otrzymał zwrot.Złozone 15 lutego i nic cisza.
Czy ktoś z Wrocławia dostał zwrot.Ja składałam 19 lutego i dalej nic.
Witam. Wie ktoś jak wygląda sytuacja z US Oświęcim?
CZY KTOS Z WARSZAWY MA ZWROT SKALADALEM 19 LUTEGO
~ Kimen15 . Pewnie tak jak Us Pszczyna ...bez podpiechu
~Michał było kilka przelewów z Warszawy z dn 15.02
Podatnik ,a sprawdzałeś w zwrotach niżej może już coś się pojawiło ? Bo napewno w rozliczeniach tego nie widać .
Urzad Skarbowy Będzin,ktoś już otrzymał zwrot?
Mońki dostał ktoś już? Wypłacają?
U mnie jest dziwnie
Status rozliczona transakcja,zwrotu brak w opisie,hmm
~Krysia ,a kiedy ci to weszło ?
Cześć, słuchajcie w zeszłym roku po zalogowaniu się do e Pit i sprawdzeniu statusu było status 200 ,a w tym roku niczego takiego nie widzę , tylko , że na moim mikrorachunku może coś tam się znajdować ? O co w tym chodzi ? Czy ktoś z was wie ?:)
~Atram każdy ma taką informację . Jeśli nie podałeś numeru bankowego na jaki ma iść przelew to możesz podać . Dlatego jest taka informacja .
Lusia chyba wczoraj
Witam czemu nie mogę zobaczyć status
Lusia , dobrze dziękuję
Składałam 16.02 o 13godz KDR i nic poniżej 5tys. Oświęcim
~ Krysia powinienem już iść przelew więc trzymam kciuki .
~Sysia status nadpłata w rozliczeniach ,a jak się coś zmieni w trakcie realizacji będzie w zwrotach .
Lusia oby oby:)
W zwrotach nie pokazuje nawet 2023r,tylko jeśli wchodze wakacje to pokazuje mi status rozliczona:)
Czekam cierpliwie;)
Dziękuję pięknie
~Sysia Był komentarz wcześniej od jednego pana, że miał przelew w realizacji już z US Oświęcim.
~Lusia A ten mikrorachunek nie jest przypadkiem do rozliczeń wpłat z urzędem skarbowym?Przecież do zwrotu podatku podaje się informację o numerze konta bankowego w zeznaniu podatkowym i formularzu ZAP-3 jeżeli numer konta zmienił się.Jeżeli ktoś ma cały czas ten sam numer konta to urząd skarbowy już go ma w systemie.
~Pimpula oni tak właśnie opisują ,że ludzie później się gubią ją zastanawiają o co im chodzi . Niektórzy nie podali ,niektórzy mają komornika i mogą podać jego numer itp
Witam. Ktoś z Piotrkowa Trybunalskiego dostał ? Powyżej 5 tys.
~Mela Komentarz 789 pisała dziewczyna o przelewach z Piotrkowa
A co oznacza status nadpłata
345622 . Oznacza Zwrot podatku
Wrocław Fabryczna cisza, podobno Śródmieście zaczął wysyłać zwroty w zeszłym tygodniu
Poznań Wilda powyżej 5tys, ktoś dostał?
W Gnieźnie coś się ruszyło?
Gorzów Wielkopolski dostał ktos zwrot podatku
Ktoś z US Piła otrzymał już zwrot ?
A czy ktoś może się orientuje czy te statusy się na bieżąco zmieniają?
~Magda niektórzy mają zmianę niektórzy nie mają . Ja miałam zmianę w niedzielę zdziwiona byłam .
Gorzej jak niektórzy nie mają ani zmiany statusu ani pieniędzy.xD
Właśnie oni lubią nas stresować tym wszystkim .
U mnie Gniezno cisza a składane z KDR
Składała wniosek przez e pit 13 lutego i nadał nic i statusu za 2023 rok nie ma
Słupsk ktoś dostał? KRD zaznaczona jest, powyżej 5 tys, w statusie rozliczenia pisze tylko należność i kwota nadpłaty oraz termin zwrotu 2.04 , składane 15 lutego dalej czekam
Oo,to ja składałam PIT 5 lutego i dalej cisza.
Do 826 ja czekam US Piła . składałam 12.02.
Co jeśli mam , w realizacji? od soboty .
~Pola To możliwe,że jeszcze dziś dostaniesz przelew.Ja akurat nie liczę,że dzisiaj coś mi wpłynie.
A jak z województwo Lubuskie? Czy są już szczęśliwcy na których konta wpłynęły zwroty?
Info z us Pszczyna , pierwsze zwroty zostały wysłane, część idzie z automatu ,część jest zatwierdzana przez pracownika .
No właśnie lubuskie czy ktoś dostał juz zwrot???
Pimpula, od kiedy czekasz ?
~Zuza Ja czekam nadal składałam 8.02 zwrot powyżej 5 tys
PIT składałam 5.02.Wiadomo,że urzędy rozliczają wszystko od 15.02,ale mimo wszystko czuję trochę zażenowanie,że tyle to trwa.
~Katelate dzwoniłaś tam ? Bo zastanawiam się jak z Oświęcimiem i czy dzwonić się dopytać
@Marta chyba szczęśliwców brak . Możliwe, że w tym tyg coś powinno ruszyć.
Poznań Wilda nadal brak co roku po tygodniu kdr poniżej 5tys
Od soboty w realizacji ale na razie nic nie doszło. Z KDR
~Kimen15 , wysłałam im wiadomość przez stronę i godzinę temu dzwonili mi z urzędu
Poznań Wilda- macie w necie aktualizowane statusy zwrotów?
Z tego co widzę na forum dziś zadne przelewy nie doszły , bo nikt nie pisze że dostał . Moze jutro cos ruszy
Ani zwrotu ani aktualizacja..... Poznań
Oj coś dzisiaj słabo .. nikt narazie nie pisze że dostał ..
Poznań Wilda , ani statusu, ani pieniędzy. Kwota poniżej 5 tys., bez KDR, wniosek złożony 15.02.
Ja nadal nie mam może coś się zmieni . Ciekawe czy dzisiaj coś dojdzie komuś .
Właśnie dostałam zwrot, poniżej 5000, 2Is Szczecin
Witam czy ktoś z Bielska-Białej może dostał już przelew?
Patlw, miałaś już jakis status wcześniej ?
~Aga niestety może ostatnia sesja wchodzą ,bo też mam status i czekam .
Patlw - masz kdr? Kiedy złożyłaś i czy masz jakąś aktualizacje w zwrotach na stronie?
Od soboty status w realizacji, dziś właśnie doszedł przelew, ponad 5 tys, krd, Ełk
Ełk jaki bank
Żywiec oczywiście nie ma zamiaru przelać kasy . Jak zwykle trzeba czekać pit złożony 11.02 i zero wszystkiego !
1US RADOM, właśnie dostałam zwrot wrot. Pit złożony prze epit 18.02. Kwota do 5tys.
Szok i niedowierzanie. Pozdrawiam wszystkich oczekujących
Warszawa Bielany ja nie dostałem a skandalem 19
Status od soboty „w realizacji”, właśnie minęła godzina ostatniej sesji przychodzącej w moim banku i cisza
Właśnie dostałam przelew w tym momencie.
Bełchatów właśnie wpadł przelew kdr kwota powyżej 5tys
Urząd Skarbowy Warszawa- Wola
Kurczę,moja mama też już dostała zwrot a PIT składała po 15 lutym.:/
Aga, jaki bank?
Mam jeszcze nadzieję…
Wągrowiec właśnie wleciał zwrot ponad 5k bez KRD pit złożony 29.01.
Status ja stronie bez zmian : NADPŁATA więc tym bym się nie sugerowała..
Znajoma składała pit 15 i wpisała inny numer konta. Ale nie złożyła deklaracji ZAP 3 czy jakiś tak. Czy zwrot będzie na poprzednie konto czy może pracownik urzędu będzie dzwonił czy jest dobry numer konta ? Orientuje się może ktoś ?
Dostał ktoś zwrot w Krakowie ? US Stare Miasto , nie ma żadnego statusu a PIT wysłany 16.02
Lusia a jaki bank
Właśnie dostałam przelew, zwrot poniżej 5tys.bez KDR Piotrków Trybunalski
~Tysia Znajoma najlepiej niech sama przedzwoni do urzędu wyjaśnić sytuację żeby później nie było,że przelew został zlecony na stary numer konta.
Jednak niespodzianka, właśnie wszedł przelew. II US Częstochowa, poniżej 5k, bez KRD.
W sobotę status w „zwrotach” zmienił się na „w realizacji” i nadal taki jest ;)
Lusia a miałaś jakieś info w statusie???
Urzad Skarbowy Warszawa Bielany tez juz mam a nie miałem Status wiec nie ma reguly
Właśnie przyszedł przelew. Zwrot poniżej 5 tysięcy. Składany 17.02 Urząd skarbowy Ruda Śląska
Właśnie przyszedł przelew Gdańsk 15.02 składane bez kdr
Ehh...U mnie dalej nic.:( Ostatni raz składałam PIT tak szybko.Nawet moja mama dostała już zwrot (ten sam urząd).
Doszły mnie informacje że nie wszystko idzie z automatu, część z automatu część zatwierdzic musi ministerstwo a część robią ręcznie więc trzeba czekać . Biorą pod uwagę 45 dni KRD nie jest brane obowiązkowo . Mają jeszcze dużo przelewów niezrealizowanych z 15go lutego. Przelew powyżej 5 tys, z KRD
Właśnie przyszedł przelew 26.02 bez KDR poniżej 5 k, wysłany 15.02. Pomorskie -Bytów
~bytowka a na statusie masz coś np w realizacji?
Gliwice I US , właśnie przyszedł zwrot, bez kdr, poniżej 5 tys, składany 15.02. godz 15, na stronie US brak statusu
Gniezno czy ktoś wie z którego wypłacają?
Bełchatów dalej nic....
Bielsko dzisiaj, pit rozliczany w sobotę 17.02, kwota poniżej 5000.
PKO bp
Tysia pójdzie na tamto konto . Mój były tak miał przychodziło na moje konto .
Krysia status nadpłata ,a zwrotach mam w trakcie realizacji .
Tysia Jak zdarzy koleżanka zatrzymać to musi iść do urzędu i to załatwi . A jeśli poszło to już musi się dowiedzieć późno to zauważyła :(
18.33 właśnie wpadł przelew. Lublin
Do 887 ja wysłałam 11.02 po 17 i jak narazie cisza Gniezno
Właśnie był przelew,składane 16.02. US Płock
Ktoś z mBanku dostał?
Nie rozumiem po co podkreślacie, że składaliście pity przed 15 jak to nie ma żadnego znaczenia i system rozliczeń działa od 15, więc wszystkie wcześniejsze deklaracje wpadają dopiero w system 15 ;)
Warszawa-Wola cisza pit złożony przez epity 11.02
~Bart A po to aby porównać sobie dlaczego osoby,które złożył PIT po 15-tym mają już zwroty na koncie a ci,którzy złożyli wcześniej jeszcze nie.Na logikę powinny być rozliczane PIT-y według kolejności dat wpłynięcia.
Składałam zeznanie 1.02, brat 16.02, on dostał zwrot w dniu dzisiejszym, ja nadal czekam … US Gorzów Wlkp.
~Pimpula, bo to nadal nie ma logiki. Wiele zależy od danego urzędu i ilości pitow w rejonie, dalej KDR itp. Urzędy nie działają globalnie, tylko regionalnie
Ja. Właśnie mam w mbanku
U mnie ani zmiana statusu ani nic. Pani z UD w piątek powiedziała z wielkim żalem że pierwsze przelewy auto poszły, a znajoma z US mówiła że nic jeszcze nie ruszylo u nas. Już nie wiadomo komu w co wierzyć
Czy jeśli zmienił mi się nr konta,to wystarczy podać gobw pit 37 czy trzeba osobno sprawę załatwić w US?
~Ewa Trzeba wysłać formularz aktualizacyjny ZAP-3.Zmianę danych można zrobić poprzez swoje konto "twój e-pit".
Ewa trzeba złożyć ZAP 3
US Dzierżoniów, dolnośląskie złożony 18.02 bez KDR powyżej 5000, cisza.
A US w Sopocie ruszył ze zwrotami? Ktoś coś wie?
Łódź Bałuty dziś przelew po 18 wszedł u siostry. U mnie ten sam bank ten sam US i brak... Może jutro :)
Ile czekaliscie na zwrot po złożeniu korekty odnośnie nr konta?
Ja wysłałam 6.02. Wiem że liczą od 15.02. Czekam dalej. Wyszło mi 1470.
Kraków - czy ktoś juz dostał?
Bełchatów złożony 15.02 cisza.
A w ogóle na co patrzeć na rozliczenia czy zwrot ? Bo w rozliczeniach pokazuje mi należność za 2023 a w zwrotach nie pokazuje za 2023 . Zwrot powyżej 5 tys z KRD złożony 15 lutego
Luna - 3 tygodnie w tamtym roku czekałam od złożenia korekty
~Katelate nie odpowiedzieli mi na wiadomość , ale teraz weszłam i jest w trakcie realizacji. Zobaczymy
Aga a jakie miasto?
Dzwoniłam dziś do urzędu spamu przekazała mi informację że rozliczają według kolejności złożonych deklaracji ale według mnie to pic na wodę skoro osoby które składały później niż ja już mają zwroty a ja nadal czekam
~Zaba a ja dalej nie mam 2023 , napewno dziś będziesz miała przelew
Dolnośląskie, rano pojawił mi się status w realizacji, składane 19 ego.
Ja swoj pit skladalam 15 lutego e- pit gov. do dzisiaj brak informacji w zwrotach tylko mam info jak wszyscy z tego co czytam, ze wyplata planowana na 02.04 zwrot kwoty ponizej 5tys.zl. natomiast meza pit skladalam 16 lutego, do dziaiaj brak informacji, ze wyplacono lub ze w realizacji nie ma zadneh infirmacji na E Urzad w zwrotach ze wyplacono yez ttlko info ze planowany zwrot na 02.04, a wyplate zwrotu dostal w piatek 23 lutego mial na koncie w ING
, mala kwota zwrotu bo niecale 100zl. ale moze ta informacja dla kogos jest wazna. US w Rybniku
Informacje w trakcie realizacji pojawia się w zwrotach . U mnie np 2023 był schowany pod 2022 i zauważyłam dopiero w niedzielę w piątek tego nie było ,bo próbowałam wyszukać ale nic nie pokazywało .
Dziś wskoczyło w trakcie realizacji pobrana opłata pocztowa typ przekaz składany 15 02 Lodzkie
Lusia- sprawdzalam mam od 2019 do 2022 tylko w zwrotach zrealizowaych, nadal nie ma u mojego męża informacji, ze zrealizowano 2023. dalej widnieje na rozliczeniu ze nadplata z terminem 02.04
Nowy Sącz- bez zmian , cisza.
A ja wygląda sytuacja w Sopocie, ktoś coś?
Złożyłam 18 dostalam dzis tzn 27 luty. Us wejherowo
Może ma ktoś jakiegoś znajomego w US i się dowie od czego zależy kiedy są zwracane środki z podatków. Jakoś kolejność składania zeznań nie jest chyba kryterium podstawowym bo są ludzie którzy składali pit późnej a mają zwroty znacznie szybciej od tych z 15.02. kryterium KDR rozumiem ale reszta? Swoją drogą to powinno być jasne i dostępne na każdej stronie US sposób i całe procedury jak po kolei i dlaczego rozpatrywane są pity. Generalnie cyfryzacja pit zmieniła to, że można załatwić temat z domu i tylko tyle. Dla mnie cyfryzacja powinna obejmować pełną kontrolę środków od daty złożenia do daty wykonania przelewu. Teoretycznie tak jest ale praktycznie ludzie mają środki na koncie bez żadnej informacji na stronie www. A Ty człowieku weź się pomyl z czymś to chcą Cię zjeść i karami zamęczyć. Bełchatów cisza. Składany 15.02 (defacto widnieje data 12.02) żadnych informacji zero..tylko data 02.04 jako graniczna data zwrotu. W roku poprzednim miałem zwrot 03.03.
~Katelate zobaczymy , może być tak że pod koniec tyg będzie albo początkiem nowego . Wątpię że odrazu wysyłają po tej informacji. Zobaczymy
Złożyłam 18 dostalam dzis tzn 27 luty. Us wejherowo
Ktos z Leborka? Dostal juz zwrot?
Krosno, poniżej 5k, bez krd, składane 15.02 o poranku- cisza.
Witam, czyli przelewy z US przychodzą ostatnią sesją przelewów? Tak wynika z Waszych wypowiedzi? Pozdrawiam.
Tesciowa dostala zwrot po 4 dniach ale 3zl, takze niewiem czy kwota ma tu znaczenie.
Dziś zmienił się status na w trakcie realizacji. 1US w Szczecinie. Składałam 15.02 , bez Kdr , poniżej 5k.
Wrocław Fabryczna - pojawił się status w realizacji dziś rano. Składany 16.02 ;)
US Ryki nadal cisza.
I US Poznan- ktoś dostał w tym tygodniu?
Chełm nadal cisza nic się nie dzieje może nawet nie wypłacają!!!
Us Ostrołęka czy ktoś dostał zwrot z kdr
Ą Wieliczka ktoś coś ??
Nakło nad Notecią ktoś dostał już ?
Zwrot ~ a dostaliście już zwrot ? Jeśli nie to znaczy ,że nikt jeszcze nie wysłał przelewu .
Ktoś z Leszna już może dostał?
Pit składany 15.02 po godzinie 1 w nocy. Prawie 7 tysięcy. Z KDR. Dziś pojawił się dopiero rok 2023 w zwrotach podatku i status w trakcie realizacji. Wlkp. Okolice Piły.
Pit składany 18.02 dziś wskoczyło w trakcie realizacji
Dodam że zwrot powyżej 5tyś
A Żywiec to śpi czy co?
Czy z Zielonej Góry już dostał?
U mnie właśnie pojawił się status w trakcie realizacji. Długo czekaliście od tego momentu na przelew?
US Tarnowskie Góry cisza 15 wysłane stan 27 nieznany tak jak w tamtym roku do ostatniej daty przeciągać najgorsze urzędy tak samo jak w US Zabrze się dobrze kontaktuja ze sobą którego tu obywatela uwalić do ostatniego dnia żeby za wcześnie nie poczuł się bogaty bo mu w dupie się po przewraca od takiej ilości kasy 5 tys ci oddadzą ale 50 tys zabiorą w wypłatach a jak jest czas oddać te grosze to nie nie kolego nie tak szybko. Ale jak masz dług 3.50zl to tyle listow wysyłają dzwonią jak za zbrodnie i czas 7 dni nie więcej bo zaraz będziesz musiał stawić się US i przedstawić na papierku gdzie ukryles 3.50zl czy w kieszeni czy pod poduszką.
Z Żywca może już ktoś dostał?
Czy ktoś z US Bytom już dostał? Chyba 2 osoby mi się przewinęły na forum, ale może ktoś jeszcze:)
Krosno Odrzańskie
mnie widnieje nadpłata i termin zwrotu 2 kwietnia poniżej 5k
A gdzie widzicie ten status w trakcie realizacji? Tak gdzie jest napisane dokument wysłany??
W zakładce zwroty podatku
~Aaa status zobaczysz w zakładce zwroty podatku zobacz może coś będziesz miała już napisane ale wątpię
W moim urzędzie jest zablokowany dostęp do zakładki zwroty podatku. W takim przypadku muszę czekać aż wpłyną na konto
A mniej więcej o której moze się zmienić status tylko z rana czy przez cały dzień się zmieniają ? Pierw idzie przelew i dopiero zmiana statusu czy najpierw zmiana statusu potem przelew ?
Czy ktoś ze Stalowej Woli dostał już ?
Że stalowej woli dzisiaj pojawił się status w trakcie realizacji
A ile czekaliście na przelew po zmianie na w trakcie realizacji?
A właśnie, jak wygląda sytuacja w Sopocie, wypłacają już?
Status w trakcie realizacji przelew był ostatnia sesja po 17
Łódź dzis zmiana statusu na w trakcie realizacji Napisze jak dostanę przelew Z KDR
Czy jest tu ktoś kto składał 20.02 i już dostal ??
Poznań Wilda nadal brak ehhhhh po co to szybko wysyłać jak jest gorzej
O ktorej godzinie zmieniają się statusy ? Tylko rano ?
~Stas . Chyba lepiej wysłać 15 przez stronę niż wcześniej przez jakieś programy ,bo wychodzi na to że te programowe są spychane na dalszy tor
Autozwrot w wysokosci ponizej 5tys.zł nie funkcjonuje w przypadku, jelsi sa jakies zobowiazania. Kolezance rozliczalam pit 15 lut.ponizej 5tys.z KDR i do dnia dzisiejszego nie dostala ani zwrotu ani zmiany statusu na e-urzad. Zadzwonila do US i sie dowiedziala, ze obciazone nazwiska, nie maja autozwrotu tylko jest to zatwierdzane przez urzednika a ten ma czas do wyznaczonego terminu czyli do 02.04. Kolezanka splacila dlug u komornika w styczniu tego roku, dostala postanowienie o uchyleniu, lecz komornik uchylenia nie przeslal do US. o co dzisiaj dzwonila do komornika i maja takie pismo dopiero wyslac do US. takze przez blad komornika jej juz nie dotyczy autozwrot i bedzie musiala czekac najpierw na pismo az US dostanie pitem na zatwierdzenie przez urzednika taki zwrot na jej konto. takie i fo dla zainteresowanych, pozdrawiam
Czy Wejherowo wypłaca?
Od 15.02 cisza,KDR zwrot poniżej 5.000
Czy ktoś z Nakła dostał? Ciągle cisza i zastanawiam się czy wgl wypłacają.. w zeszłym roku miałam zwrot dopiero po 40 dniach ..
Z II US w Szczecinie ktoś dostał zwrot?
~autozwrot Nie wiem skąd ludzie biorą takie dziwne historie skarbowe.Na ten przykład ani ja,ani mój tata nie mamy żadnych zobowiązań,zwroty poniżej 5 tysięcy i wciąż czekamy na zwrot,za to moja mama dostała przelew na konto wczoraj (zaznaczę,że jest to jeden i ten sam urząd).
Autozwrot Chyba lepszej bajki jeszcze nie czytałam o tych autozwrotach.
Tak samo szybkiego zwrotu nie dostaniecie, jak składacie pierwszy raz deklaracje w danym urzędzie. Wtedy inny dział musi to wprowadzić zanim trafi do rozliczenia…
Ktoś dostał zwrot Legnica i okolice?
Czy miał ktoś status "w realizacji" i dostał przelew na dniach ?
~NATALIA też się chętnie dowiem
Witam ☺️ mam w rozliczeniach pit (rozliczona) w zwrotach nic nie ma za 2023 czy dostał ktoś zwrot bez zakładki w zwrotach ? Pozdrawiam
1 US w Tarnowie ktoś może już dostał zwrot?
Wrocław Klimasa ma ktoś już?
Czy ktoś ze statusem zwrot podatku dostał juz przez
W tamtym roku już miałam zwrot w tym roku nie ma składałam 10.02 .moze tutaj czyta to jakaś miła Pani z US i w końcu ludzia zwrócicie pieniądze którzy na nie czekają !
W tamtym roku już miałam zwrot w tym roku nie ma składałam 10.02 .moze tutaj czyta to jakaś miła Pani z US i w końcu ludzia zwrócicie pieniądze którzy na nie czekają !
Skladalam przez epity 12 .02 dzis status w realizacji
Gniezno czy płacą już z 16lutego ktoś coś wie.. Jakąś czarna magia w tym roku
22.02 rozliczenie było. Ktoś z tego dnia już dostał zwrot?
Status w realizacji powinien być dzisiaj w ostatnim wejściu przelewów banku
Mińsk Mazowiecki. Cisza . Złożony 15.02 bez KRD poniżej 5000
Piła, ktoś dostał?
U mnie nie ma jeszcze żadnej informacji ani daty ani że w trakcie realizacji. Wgl mi się nie pokazuje pit w zwrotach z 2023 r ktoś tak miał a dostał przelew ?
Witam ja dziś dzwoniłam do urzędu Pani sprawdziła wszystko i powiedziała , że pieniądze zostały dziś wysłane a ja żadnych informacji nie mam zmienionych po zalogowaniu na stronę także raczej nie ma co się sugerować statusem . Dam info czy dostałam kasę dziś czy jutro bo według Pani powinnam mieć kasę jutro na koncie . Urząd Dolna Wilda Poznań .
Kraków coś dostaje czy US w Krakowie wala w wuja?
~ZZz A kiedy składałeś ?
~ZZz A kiedy składałeś ?
15 lutego kwota 5 tys i z KDR
Kurcze ja 8 składałam też Poznań Wilda ponad 5 tys ale bez KRD i nadal nic liczę że przyjdzie
US Legionowo składany online 06.02 bez kdr.Zwrot do 5 tyś.Od dziś rana status w realizacji.
US Czarnków czy ktoś już dostał ? Ja składałem 15.02 jak narazie cisza
1000. US Czarnków. Czekam na przelew bo rzekomo wysyłają jak jest w trakcie realizacji. Dam znać dzisiaj jak dostanę.
Słuchajcie....dostałam telefon z US z jakiego powodu odliczam ulgę dla samotnej matki i 4 + ! Mówię facetowi czy mam donieść akt zgonu ? Jestem wdowa . Koszmar . Czyżby szukali gdzie mogą zaoszczędzić?
Właśnie wszedł przelew , Szczecin
15.02
8200 z kdr nic nie ma.
Ktoś dostał zwrot z US Wołomin? Na stronie cisza. W zakładce zwroty nie mam w ogóle 2023 roku, a w rozliczeniach tylko, że nadpłata.
Mi dziś rano zaktualizowało status na w realizacji. Niektórzy piszą ,że to nie ma znaczenia.
Dostałam zwrot status miałam dzisiaj jako realizacja, wielkopolskie
Właśnie dostałam zwrot do 5 tyś.US Legionowo.Od rana był w realizacji.Składany 06.02.bez kdr.
Pimpula- czy ja napisalam, ze kazdy kto nie dostal ma obciazone konto? wyraznie napisalam, ze autozwrot nie dotyczy obciazonego nazwiska nawet jaesli ma miec ponizej 5tys.zlotych zwrotu i z KDR. nie pisalam, ze osoby ktore jeszcze nie dostaly zwrotu maja jakies obciazenie... ten post tyczyl sie zainteresowanych z obciazonym kontem, bo duzo osob ma komornika albo Ci co mieli, zeby po prostu wiedzieli, ze na dniach im status sie nie zmieni ani nie wyjda przelewy z urzedu nawet jak maja ponizej 5tys zwrotu tak jak w przypadku nie obciazonego. a duzo osob obciazonych liczy na wglad na stronie czy juz na przyklad poszly pieniadzena konto wierzyciela... dla zainteresowanych, obciazonych, przekazalam ta informacje.ze osób obciazonych nie bedzie dotyczyl autozwrot, tylko urzednik fizycznie musi zatwierdzic wyjscie przelewu, a na to maja czas do 45dni od zlozonego Pit-u.
Czy z II US w Bielsku ktoś już otrzymał zwrot?
Wrocław Fabryczna - właśnie przyszedł przelew
US w Żaganiu już wypłaca . Rano miałam zmianę statusu , właśnie otrzymałam na konto .
Kom nr 1000 US Czarnków. Właśnie przyszedł zwrot powyżej 5 tysięcy z KDR. Tak jak mówiłem że rano pojawił mi się 2023 rok i status w realizacji.
US Mikołów. Pit z 16 luty, ponizej 5 tys, bez KDR, pierwsze rozliczenie w innym US po zmianie adresu. Właśnie wplynelo :-)
Status na stronie bez zmian.
Polkowice czy może ktoś już dostał? Pit złożony 16.02. bez KDR ponizej 5 tyś. i nadal cisza status nadpłata zwrot 02.04 już od 3 dni.
Czy ktoś wie ile idzie przekaz? Od rana jest w realizacji i że została pobrana opłata pocztowa i typ zwrotu przekaz...
Do autozwrot

Nie mam komornika, ale mam jakiś mandat , to rozumiem , że też wypadam z obiegu ? I czekam na zatwierdzenie urzędnika ?
Bełchatów nadal cisza....ehh tylko wilki mag w urzędzie skarbowym wie dlaczego przelewy idą w zasadzie losowo.
Tak. Jeżeli masz mandat do zapłacenie, to ściągną to z rozliczenia.
Stał się istny cud!Dostałam właśnie zwrot!Na moim koncie "twój e-pit" nie było żadnej informacji.Zwrot mam poniżej 5 tysięcy bez KDR.Tym którzy jeszcze nie otrzymali swoich pieniędzy życzę z całego serca aby dostali je jak najszybciej.
Właśnie dostałam przelew Urząd dolna Wilda .
Gdańsk pit złożony przed 15.02 ale wiadomo liczy się od 15go zwrot chwilkę temu ,dodam że nie miałam żadnego statusu nawet w realizacji widoczny był tylko pit z zeszłego roku ,więc nie ma co patrzeć na statusy ,pozdrawiam
Czy ktoś już dostał ze Stalowej Woli? Pit złożony 15.02 i dalej cisza
Eh u mnie nadal nic :/
Od rana status w realizacji a do tej pory brak przelewu, a już po ostatniej sesji banku, więc jak widać status w realizacji nie zawsze oznacza przelew tego samego dnia.US Kutno, łódzkie
Miał ktoś z was zwrot oo korekcie? Złożyłam korektę 15.02 i cisza.
Dziś przyszedł przelew . urząd skarbowy Pszczyna składany 15.02
Dziś przyszedł przelew . Urząd skarbowy Pszczyna 15.02 składany pit
Jak sprawdzić zwrot na jakom stronę wejsc
A I US Poznań .... śpi dalej .... Pit złożony 15 lutego. ...
Gniezno ruszyło coś? Czy ktoś dostał z 16stego lutego
Łódzkie bez zmian, status też bez zmian
Do 1031 ja złożyłam 11 wiadomo liczy od 15 i narazie cisza
Czy ktoś dostał zwrot podatku Poznań
Czy ktoś dostał zwrot podatku Poznań
Ktoś dostał przelew od US Chełmno? Dziś dzwoniłem i powiedzieli, że moje rozliczenie jest gotowe do wysłania ale nie wiem jak wygląda kolejka.
~Zaba , widzisz ja złożyłam 28 01 ty 15 02 i masz już przelew a ja nawet statusu nie mam ,a ten sam Us
Łódzkie rano zmiana statusu na w realizacji a przelewu brak.
Moja siostra dostała dziś zwrot - US Słupsk, poniżej 5k bez KDR.
Do Gaaa. A kiedy i przez jaki program składała?
I US Poznań Wilda , wniosek złożony 15.02, poniżej 5 tys., bez KDR i nadal nic ! Status również bez zmian
Dostalam zwrot składany 12.02 przez epity z KDR Łódź II us rano zmienił się status na realizację Pozdrawiam
~Ataner składała 15.02 przez program e-pity
Do Czarna
tak bynajmniej urzedniczka dala do zrozumienia, ze obciazone nazwiska, zlozone przez nich zeznanie poszlo do potwierdzenia przelewu przez urzednika. I ciezko jej powiedziec kiedy beda przelewy, poniewaz zajmuja sie zeznaniem w kolejnosci jego otrzymania. a maja na to czas od zlozonego pitu do 45dni. Ze autozwrot sie takimi podatnikami nie zajmuje tylko juz urzednik. wiec byc moze jesli jest do zaplacenia jakis zalegly mandat, najlepiej prosze sobie przedzwonic do swojego US i sie dowiedziec jak tutaj wyglada sytuacja . Pozdrawiam
~Katelate no byłam bardzo zdziwiona . Pewnie na dniach będziesz mieć . Pozdrawiam
Składałam 15.02 z KDR, dzisiaj ostatnim przelewem dostałam zwrot. W systemie brak informacji, nawet nie ma zwrotu za 2023 ani że w realizacji.
Urząd Poznań Dolną Wilda, zwrot poniżej 5 tys
Limanowa ktoś coś?
Czy ktoś wie ile idzie przekaz pocztowy? Od wczoraj rana w realizacji i że pobrano opłatę pocztową
Może ktoś wie o której godzinie z rana zmieniają się statusy?
Wczoraj po 8 był w trakcje realizacji
Czy ktoś składał deklaracje poprzez e-pity w poniedziałek 26 i nie mam jeszcze w zakładce złożone dokumenty?
Urzad Będzin wczoraj w realizacji i wczoraj przyszedł wieczorem przelew
Składana korekta 16 luty
US Piła : pit składany 12.02. ,wczoraj w ostatniej sesji przyszedł zwrot poniżej 5 tys bez KDR, w statusie nadal nie ma zwrotu zmienionego
Bełchatów. Pit złożony 12.02 przez e pity, bez KDR poniżej 5k. Dalej nic.
Stał się cud pojawiło się w realizacji
Właśnie wszedł zwrot powyżej 5 tys wczoraj wieczorem nie było nic w statusie dopiero dziś rano wyskoczyło że zrealizowany i pojawiło się od razu na koncie .
Chełm woj Lubelskie ktoś coś wie?? Bo zdaje się że wszystko stoi i nie wypłacają!
Pojawiło siew realizacji to oznacza że dziś będzie zwrot czy na dniach?
Dzis rano wskoczylo w realizacji pit skladany 14.02 przez program epity ponizej 5k bez kdr.
POMORSKIE- KWIDZYN
~Wieliczka W większości przypadków jest w ostatniej sesji tego samego dnia


U mnie zwrot bez krd powyżej 5 tys
Urzad w Gryfinie, pit zlozony 28.01 (czyli liczony 15.02), dzisiaj status ' w trakcie realizacji', czyli pieniadze pewnie pojawia sie wieczorem na koncie. Bez KDR, ponizej 5000zl.
@Wieliczka:
Ja wczoraj rano miałam zmieniony status na w realizacji ale przelewu nie było. Może dzisiaj.
Dzis wskoczyło zrealizowany z wczorajszą datom a przelewu brak
Skladany 16.02 przez pitax, właśnie wskoczył status w realizacji. 1US Opole
Do autozwrot.
Faktycznie, zadzwoniłam i powiedziano mi , że 22 lutego dział egzekucji dostał informacje , że mam nadpłatę i będzie pobrana na poczet tego mandatu natomiast do dnia dzisiejszego środki nie zostały zaksięgowane , także pewnie sobie poczekam ;)
Witam. Dla zainteresowanych, jeżeli chodzi o U.S Ostrów Mazowiecka to przed chwilą zmienił mi się status na (w realizacji). Wysyłka PIT-u 15go. Zwrot poniżej 5000zł bez KDR, natomiast w realizacji jest kwota zwrotu na dzieci, ale jeśli chodzi o zwrot ulgi na termomodernizację to dalej widnieje jako nadpłata ( w moim przypadku około 600zł). Pozdrawiam.
Mój pit 36 widnieje w Rozliczeniach jako nadpłata. ...składany przez gov 16 lutego
Kwota 2444
Małe sprostowanie. Ulga termomodernizacyjna juz też wskoczyła jako "w realizacji" :)
Witam, czy ktoś dostał już zwrot z US Dąbrowa Górnicza?
Szczecin 2 urzad skarbowy, dalej nic,pit składany 1.02
Pit złożony 21.02, dziś rano zmiana statusu ( w trakcie realizacji). Zobaczymy co będzie. Nowy Sącz
Poznań Winogrady nadal nic , poniżej 5 tys z KDR, składane 15.02 :/
Gdzie wy widzicie to że jest w realizacji bo u mnie nic nie ma. W zwrotach nie mam nawet roku 2023
Do Miki--- U mnie też nie ma nawet 2023r. Czyli się nawet za pit nie wzięli. Składałam 16.02 przez E pity i też do tej pory cisza
Sprawdzajcie rok 2023 w zwrotach zapisuję się na koncu
No w zeszłym roku był zwrot po 40 dniach dopiero. U mnie to mają czas na to ...
Czy ktoś dostał zwrot z pitu 36 ? Plus zalacznik ZG?
Dlaczego u mnie w zwrotach nie widać roku 2023?
Abc - u mnie też nie ma roku 2023
Abc jeżeli nie ma 2023 to znaczy, że teoretycznie nie zajęli się obsługą zwrotu. Mam to samo. Tyle, że spora grupa ludzi zglasza że mają przelew a na stronie żadnych informacji. Też czekam. Ludzie składający późnej PITy mają już zwroty a ja czekam. Żadnych zaległości, mandatów, komorników itp. proste rozliczenie bez KDR poniżej 5k i czekam. W tamtym roku czekałem od 15.02 do 03.03 a w tym zobaczymy. Liczę na to, że w tym tygodniu już coś się ruszy
Dzisiaj dzwoniłam do US dowiedziałam się że jest zatwierdzony do księgowania i mają 45 dni na wypłatę powiedźcie mi co to znaczy zatwierdzony do księgowania?
A jak dzwoniliście do swoich us to udzielają odpowiedzi czy raczej mówią czekać i tyle ?
PIT składany 15.02 rano, i do tej pory cisza. Brak statusu w realizacji, ani wypłaty. Województwo Wielkopolskie..
Również składany 15. 02 rano z kdr i dalej cisza województwo dolnośląskie urząd skarbowy Legnica
Od wczoraj rano status w realizacji a przelewu nadal brak
Bełchatów....dalej cisza.
A jak Białystok? 1us?
Łódź Bałuty. Wskoczył od rana rok 2023 i status w trakcie realizacji. czekamy na kasiore :))
Wrocław psie pole, zwrot po 7 dniach, kwota powyżej 10 k . :-) ,nie było statusu ...ani w realizacji etc..
Dzisiaj pojawil sie sttaus w realizacji
Dziś status w realizacji... Wejherowo bez KRD poniżej 5000
I US Białystok- dziś rano zmiana statusu na „w trakcie realizacji”, składane 15.02 poniżej 5000 bez KDR. Przelewu jeszcze nie ma
Witam a US Krotoszyn??
Czy ktoś ma informacje o US Chełmno? Już powoli mnie irytują, że nie ruszyli z tymi pitami
A jeżeli mam komornika na kwotę 400 zł a zwrotu mam 3000zl, to czy zablokują całość czy tylko te 400? A resztę wyślą !?
@Katka
Zabiorą za mandat a reszta przyjdzie do ciebie na konto...mieliśmy tak rok temu ...
Tylko się pilnuj ponieważ w czerwcu przyszedł nakaz zapłaty ponownie za mandat z Opola ...
Okazało się, że urzad źle zaksięgował pobrane pieniądze- na innego dłużnika...
Składałam pit 15 .02. ja rano, mąż popołudniu. Mąż otrzymał zwrot w piątek, ja jeszcze nie. Czy liczy się godzina wpływu ? Czy losowo to robią? Dodam że kwota poniżej 5 tys.
Pit rozliczony 15 luty z KDR powyżej 5 k i cisza . Ostrów Wielkopolski
Do Katka.
Jeśli komornika masz na 400 zł ( rozumiem że jest to cała zaległość ) to zostanie to pobrane z podatku a resztę zwrócą Ci na konto , powinnaś dostać pismo z US , że będzie potrącenie ..
Do Iwona.
Czy jak pobiorą pieniądze na poczet komornika mandatu etc to automatycznie reszta idzie na konto ? Czy trzeba czekać iles tam czasu?
Do Iwona.
Czy jak pobiorą pieniądze na poczet komornika mandatu etc to automatycznie reszta idzie na konto ? Czy trzeba czekać iles tam czasu?
Lublin - Czy miał już ktoś zwrot ? U mnie wniosek złożony 16.02.2024 i status widnieje jako nadpłata.
Cześć, czy z ||| US Bydgoszcz ktoś już dostał ? Składane 15.02, bez kdr
Do komentarz 1101:
pozostała kwota trafia na konto ;)
Gorzów Wielkopolski czy ktos dostal juz zwrot status nadplata
Ja miałam wysłany pit 21 lutego wieczorem. Jestem ciekawa czy ktoś już ma zwrot. Pozdrawiam z Tarnowa.
Warszawa, US Targówek dzisiaj zmiana statusu na "W trakcie realizacji". Bez żadnych zajęć komorniczych, piszę o tym bo to raczej ma znaczenie. Poniżej 5tyś i brak karty dużej rodziny. Jak dojdzie przelew to dam znać :)
Do ktosnieznany.
A okej , czyli powiedziano mi , że jutro wyślą kasę na poczet mandatu , to oznacza , że resztę również wyślą do mnie ? :D
Mińsk Mazowiecki nadal cisza. Statusy bez zmian, złożone 15.02 rano
Jest tu ktoś z Nakła?
A ja mam takie pytanie: jakie macie doświadczenia/ informacje odnosnie sytuacji w której US zwraca tylko część nadpłaty (reszta trafia do komornika). Ile czasu mija zanim komornik dostanie płatność? czy jest ona realizowana razem ze zwrotem podatnika czy też pozniej ? jak to wygląda.

Pytam bo nie wiem kiedy juz mam meczyć komornika o pismo z umorzeniem zobowiązania -spłata całości.
U mnie też dzisiaj się pokazało w trakcie realizacji, więc zobaczymy czy przyjdzie przelew . Stalowa Wola
US Stalowa Wola dopiero zaczyna działać :)
Miły Pan przekazał, że pit został zatwierdzony i przekazany do księgowości
Miejmy nadzieję że dzisiaj już będą pieniądze :)
Dzwoniłem do US w Chełmnie i Pan powiedział, że mój pit razem z korektą są "zaksięgowane" i czeka w kolejce do przelewu. Ktoś miał podobnie i wie ile teraz będę musiał czekać?
Jejku jak ja wam zazdroszczę ja jak zadzwonię do swojego US to dosyć że nie chcą nic powiedzieć to jeszcze pretensje że człowiek dzwoni
Miki
Jaki urząd?
Komentarz 1102
Hej, za mandat do komornika reszta odrazu do ciebie.
W tamtym roku pit złożony 15lutego
Przelew u nas 22 lutego
US Mińsk Mazowiecki, mi też nie chcieli nic powiedzieć, powiedziała Pani, że mają 45dni i trzeba czekać
Czy ktoś rozliczał się potem 36 i dostał zwrot ??
Odpowiedz do Jaa
Nakło nad Notecią
Do Czarna
To fajnie, ze sie cos wyjasnilo u Ciebie, przynajmniej wiesz na czym stoisz. W takim razie zycze szybkiego rozliczenia przez US tego mandatu i szybkiej nadplaty na Twoje konto. Serdecznie pozdrawiam
Do Miki
U mnie Rybnik
I o dziwo Pan z którym rozmawiałam wcześniej również pomocny tak samo jak ten Pan który udzielał informacji o rozliczeniu.
Byłam w szoku
No u mnie to nic nie powiedzą tylko czekać i koniec . A nawet potrafią telefonów nie odbierać
A czy ma ktoś tak że po telefonie do US dostaje informacje że pit " zatwierdzony do księgowości" taką informację dziś dostalam
Wrocław Krzyki lipa. 15 o północy składałem i nic. Koleś z pracy tydzień po mnie i wczoraj dostał. Ja nie wiem jak oni to wysyłają?
Ja też nie wiem jak oni to wysyłają .. ja składałem 4.02 no ale i tak liczy się od 15 tylko Ci co po mnie wysłali już dawno dostali a u mnie cisza i nic się nie zmienia
Właśnie wleciał mi zwrot.
Żadnej aktualizacji statusu nie mam - dodatkowo mandat , który został mi już odliczony
U mnie pewnie znowu będzie po 40 dniach od złożenia .
Właśnie dostałam przelew. Składany 21.02 , bez kdr, ponad 5000. Nowy Sącz. Życzę wszystkim szybkiego zwrotu.
Ania a masz zmienione statusy?
Rok temu US w Jastrzębiu Zdroju pit rozliczony 15.02 a przelew 23.02 na koncie. W tym roku US w Chełmnie 15.02 rozliczony z korektą i nadal nic. Nawet nie widnieje 2023r w Zwrotach Podatku Online - Urzędnik powiedział mi, że pit rozliczony i "zaksięgowany" i czeka w kolejce do przelewu. Tragedia jednym słowem US w Chełmnie mimo miłych osób na infolinii to realizacja na zerowym poziomie żeby tyle czekać.
Magda , tak od rana miałam w realizacji.
To wszystko zależy od tego jak urząd pracuje. Podobno do 5 tys autozwrot a z tego co widać dużo osób dostało już zwrot powyżej 5 tys. U mnie też nadal cisza, PIT składany 15.02 w nocy, a na stronie nic się nie zmienia. Ci co dostali już zwrot mogą się tylko cieszyć, że ich urząd coś robi w przeciwieństwie do innych :D
Warszawa, US Targówek przyszedł zwrot, status wciąż "w trakcie realizacji" ale moim zdaniem jeśli jest w trakcie realizacji to znaczy, że tego samego dnia przyjdzie zwrot. Życzę wszystkim jak najszybszego zwrotu :)
Rano zmiana na w trakcie realizacja właśnie przyszedl przelew ponizej 5tys. Bez kdr.
Pomorskie kwidzyn
Ania a jaki bank
Czy w PKO bp ktoś dostał dziś przelew juz
Od wczoraj rano status w realizacji dziś przed chwilą przelew. Złożone 15.02 bez KDR
Czy data zwrotu podana na koncie epodatki ma się jakoś do daty zwrotu przez US ? Na koncie widnieje data wypłaty 3.04 a składane było 18.02
3 US Bydgoszcz właśnie przyszło
Pisałam wyżej... Pit wysłany 21.02 w nocy. Teraz przelew. Bank PKO. Drugi Urząd Skarbowy w Tarnowie. Pozdrawiam.
Urzad zagan wpłynęło na konto. Kwota powyzej 5tys. Status na eurzad taki sam jak od początku. Nic się nie ruszyło a kasa przyszla
Właśnie dostałam przelew . Stalowa Wola
Ktoś z MBanku dostał?
A może ktoś z Alior Bank dostał ?
Czy ktoś z Poznania dostał zwrot pit? Urząd Skarbowy Jeżyce ? Składałam 15.02 i cisza
W mBanku ostatnia sesja jest 18:15, w tamtym roku wplynelo przed 19stą . Jeśli ten auto przelew do 2tyg to prawda to w sumie jutro powinien być.
Ktoś już dostał zwrot US Inowrocław?????
Gniezno dostał ktoś z 16stego lutego?
US Piła, ktoś dostał?
ING
Radom czy ktoś już dostał zwrot???
Dostałam po 16 PKO
Hanna a kiedy składałas pit??? Bo ja 15 lutego a na pit.gov nic nie mam ani w realizacji ani nie wyskoczył mi rok 2023
Sopot. Rozliczenie 15.02 przez e-pit i jeszcze zwrot nie przyszedł.
Mbank poniżej 5 tys. właśnie weszło
Xxx - jakie miasto?
Kalisz
Alior Bank ostatnią sesją doszedł dziś przelew. 06.02 wysyłałam. Do 5000 bez kdr
Słupsk, składane 17.02. przez E- Pity, do 5000 bez kdr, od rana status w realizacji, właśnie wszedł przelew MBank.
~Ruda Ja 08.02 i miałam kwotę powyżej 5 tys bez krd
Radom. Pit wysłany 16.02.24. Informacja na e urząd skarbowy status przelewu zrealizowany 22.02.24 a pieniędzy na moim koncie brak. Miał ktoś taką sytuację ?? Bardzo dziwne to że przelew zrobiony a kasy nie ma
Pit wysłany 16.02
Dzis zwrot na konto po 18ej. Us Tczew pomorskie
Michal, jak masz powyżej 5000 to i tak musi klepnąć urzędnik a status żyje swoim życiem. Miałam tak w ubiegłym roku, poszłam do us i grzecznie powiedziałam ze zrealizowane a kasy nie mam i czy może coś źle zrobiłam. Pani poklikała i na drugi dzień było.
Bełchatów zwrot dzisiaj poniżej 5tys składany 20.02
Wysokie Mazowieckie jak co roku wyslane 17 lutego zwrot 28
Warszawa Wola - dziś przyszedł zwrot.
I US Poznań Wilda, dziś rano zmieniony status, kwota poniżej 5 tys. weszła po 17 na konto. Wniosek składany przez e-pity, 15.02, bez KDR. Bank Santander. Pozdrawiam wszystkich i cierpliwości życzę :)
Bełchatów składany przed terminem i dalej cisza....
Bełchatów a miałeś jakieś info na stronie, że rozliczono czy coś w ten deseń? Bo ja czekam od 15.02 i nic zero informacji. Dodzwonić się nie da rady. Generalnie h.. wie od czego zależy zwrot. Mam poniżej 5k, bez KDR itp.
Us Bielsk Podlaski ktos dostal ?
~Pitopito ja też nie wiem. W tamtym roku siostra po mnie składała i szybciej dostała, w tym roku to samo... ten sam us fabryczna
Dlaczego jest status zwrot 22.02.24 a kasy nie ma. Mam 4100 do zwrotu. Przecież do 5 tys idzie z automatu kasa, urzędnik nie musi tego wklepac. A dziś już 28 luty i ni widu ni slychu
US Wejherowo zwrot dzisiaj mimo, że na stronie podawali 08.04 . Kwota 2166
U mnie tylko informacja od piątku w nadplatach że rozliczono data na 08.04 przelewu brak ...
Witam... dziś późnym popołudniem wpłyną zwrot, kwota poniżej 5000…składany 31.01…bez KDR, US Ostrołęka
Czy ktoś otrzymał zwrot z lubelskiego Biała Podlaska?
~Podatnik w trakcie realizacji rano i wieczorem przelew .
Podatnik bardzo dziwne ,a mógł pójść na inne konto bądź przekazem ?
Białystok 1 us - Panie bardzo pomocne i po moim wczorajszym telefonie dziś juz status : w trakcie realizacji :)
US Starachowice: ePIT wysłany 20.02, zwrot podatku poniżej 5 tys. zł 28.02. wieczorem. Co ciekawe jeszcze 28.02 sprawdzałam profil i nie było żadnej wzmianki o statusie zwrotu.
Sierpc przelew wczoraj wpadł powyżej 5tys bez kdr
Dziś weszłam na podatki gov. W zwrotach podatku pojawił się pit z 2023 status : w realizacji więc czekamy cierpliwie. US Poznań Jeżyce
Witam, czy ktoś składał pit poprzez e-pity 26.02 i ma już w realizacji?
KDR powyżej 5tys. lubuskie
A czy ktoś z Pruszcza Gdańskiego dostał powyżej 5tys składany 8.02 i cisza
Czy ktoś z Zabrza dostał zwrot?
Pruszcz Gdański złożony 06.02. poniżej 5k, KDR i też cisza.
Bełchatów dalej bez zmian....
Chełm też nic się nie dzieje niestety zawsze na samym końcu. To już nie wiadomo kiedy to składać skoro po datach nie idzie....
Gryfino cisza. W rozliczeniach widnieje nadpłata od tygodnia. W zwrotach poprzedni rok.
Bełchatów podobno zwrotny z 15.02. są w ciągłej realizacji. Podobno było bardzo dużo deklaracji z tej daty i działają. Zobaczmy oby do końca tygodnia się uwinęli.
Czy status zmienia się tylko z rana o 8 , chociaż widzę, że często wcale .
Czy jest tutaj ktoś z Oławy ? Czy ktoś już dostał przelew z nadpłata ? Z tego co czytam to już dużo osób dostało . Pit składany w 15.02 chwila po północy i cisza
Czy z Bytomia ktoś dostał? Jeśli tak zmienił się Wam status? U mnie składane 15 i widnieje tylko w rozliczeniu jako nadpłata.
2U szczecin dalej cisza, pit składany przed termin
Mam pytanie. Ile w takiej sytuacji czekaliście na przelew ? Dzisiaj rano w zwrotach podatku pojawił się rok 2023 i tam status w trakcie realizacji, ale w rozliczeniach jest status nadpłata. Czy to oznacza że lada dzień będzie przelew? Jak było u Was ?
Moj partner dostal w ciągu 3dni zwrot . A ,że ja inne miasto to już 2tydzien leci i cisza.
U mnie pojawił się komunikat nadpłata. Ile czasu od tego momentu pojawia się statut realizacja? A może data przelewu?
Pojawił się właśnie termin zwrotu na 11.04. Czy to termin z automatu? Mam się nim kierować, czy można liczyć na wcześniejszy zwrot?
Ja mam status że dopiero w kwietniu :( A rozliczałam sie 19.02 . Koleżanka inne miasto mniejsze i po 2dniach miała
Do kom. 1197 Oława

U mnie też cisza. Pit składany 6.02. Widnieje tylko nadpłata.
Dzień dobry. Mam pytanie? Dziś w zwrotach pojawił się rok 2023 i status w trakcie realizacji. Wie ktoś po jakim czasie od zmiany na status w trakcie realizacji pieniądze powinny znaleźć się na koncie?
Czy ktoś z US Kraków - Podgórze już dostał?
Do Aśka, to jest możliwość że dzisiaj ostatnim przelewem dostaniesz pieniądze, albo jutro.
Mam pytanie. Ile w takiej sytuacji czekaliście na przelew ? Dzisiaj rano w zwrotach podatku pojawił się rok 2023 i tam status w trakcie realizacji, ale w rozliczeniach jest status nadpłata. Czy to oznacza że lada dzień będzie przelew? Jak było u Was ?
Łęczyca czy dostał ktoś zwrot ? Składany 08.02 z Kdr nadal cisza
Nie musisz pytać ciągle o to samo z różnych nicków. Raz wystarczy. US Chełmno dziś mija równe dwa tygodnie i statusu zero jak i kasy. Typowy polski urząd skarbowy z syfem w papierach
Nie ma co się sugerować, datą w rozliczeniach, bo przeważnie to jest data kiedy mija 45dni w którym muszą wysłać przelew, jak ktoś skladał 15 lutego to data będzie 02.04, dużo osób też dostało z przelew zanim status na stronie US się zmnienił na ,w realizacji, to jest po prostu loteria, jeden dostanie szybko, drugi później, trzeba cierpliwie czekać, wiadomą jest również to, że jeżeli ktoś posiada komornika, lub jakieś inne zobowiązania, to najpierw kwota zostanie przeksięgowana na te zobowiązania, a resztę zwrotu zostanie wypłacone na konto, o ile kwota zwrotu pokryje dane zobowiązanie.
Krasnystaw, ktoś już dostał
Ktoś może już otrzymał zwrot z 1 us Szczecin ? .Pit złożony 15.02 kwota powyżej 5 bez KDR .Bez statusu,ale widnieje nadpłata.
Czy urząd skarbowy w Piotrkowie na bieżąco zmienia status ? Orientuje się ktoś ?
UP Gostynin ktoś już dostał zwrot?
Ktis z banku bnp paribas dostal? do ktorej tam najpozniej moze przyjsc ?
Witam czy ktoś już dostał zwrot z kdr pit wysłany 15.02 .Tczew
Bytom, złożone 15 na pit.gov i cisza. Status jedynie wskazujący na nie rozliczoną nadpłatę. Telefonicznie nie udzielili żadnej informacji, prosiłam o sprawdzenie statusu. Nie udzielają info i koniec, trzeba czekać zgodnie z ustawowym terminem :/ bez kdr
Up Gostynin pit składany 15.02 i cisza
U mnie pojawiło się we filtrach w trakcie realizacji. KDR . Ostrów Wlkp
Sierpc,PIT z 13.02,korekta 20.02,dziś wskoczył status w trakcie realizacji.Kwota poniżej 5tyś.
Bank PKO SA o której mieliście przelewy ?
Do Tysia
Ja po 17stej...
Dzwoniłam do swojego US i Pani była bardzo miła. Powiedziała, że mają czas do kwietnia, ale puści mi przelew dziś i kasa powinna być jutro na koncie. Czyli dla chcącego, nic trudnego :)
Natalka171- szok! Gdzie to taka miła obsługa???
W zakładce rozliczenia mam status nadpłata i taka ikonkę „i” w której jest napisane (Możesz
złożyć pismo, aby wskazać zobowiązanie, na które urząd skarbowy ma zaliczyć nadpłatę lub zwrot.) czy ktoś wie o co chodzi ? Nie mam żadnych zobowiązań ? I czy ktoś z US Warszawa śródmieście już dostał zwrot
Dzwoniłem dziś do urzędu Warszawa Wola, pani podała tylko informacje, ze PIT jesy złożony poprawie. Nic więcej. Składałem 15, a 17 korekta. Czekam niecierpliwe z wielka nadzieje, ze dziś przyjdzie ostatnim przelewem.
Natalka171 zazdroszczę obsługi w urzędzie. Ja dzwoniłam, to przez telefon nic nie chcą powiedzieć, i tylko pretensje że przecież minęło dopiero 14 dni od wysłania PIT, więc mają czas.
Komuś dziś przyszedł przelew ? PKO BP ?
Właśnie wleciał mi na konto zwrot. PIT złożóny 17.02 KDR, zwrot poniżej 5000, II US w Bielsku-Białej. Sprawdzałam dziś koło południa czy rok 2023 wskoczył do zwrotów i niestety go nie było. Jak widać nie zawsze aktualizacja idzie w parze ze zwrotem.
Życzę szybkich zwrotów
Z tego co widzę to tylko ostatnia sesja dostają przelewy
Mieszkam w małej miejscowości koło Łodzi. W tamtym roku wysyłałam meila do urzędu, bo jeszcze dłużej to trwało. I na drugi dzień też miałam kasiorke na koncie.Na obsługę w swoim urzędzie nie mogę narzekać. Może pracują tam poprostu jakieś życiowe kobietki, które wiedzą, że niektórym te pieniądze się bardzo przydadzą
Bbb też mam w PKO i jak na razie nic, ale PKO ostatnie przelewy zatwierdza nawet o 17.30 więc wszystko jeszcze możliwe ;)
Do @Konia
Mam tak samo jak ty .
Pot jest tylko w Rozliczeniach a w zwrotach nie mam nawet roku 2023
U mnie to samo zero rusżenia na przód .. dzwoniłam do urzędu i babka mi powiedziała że czas jeszcze się nie skończył i mam czekać do 45 dni bo rozliczenia dopiero się zaczęły
U mnie też PKO BP i od rana w realizacji i cisza …
U mnie też od rana w trakcie realizacji i narazie cisza. Bank Pekao
Bbb to dzisiaj powinien być przelew, jak masz w realizacji, najpóźniej jutro zależy o której US puścił przelew
Czy dziś dostał przelew z urzędu skarbowego???
To jest loteria. Tu nie ma logicznego wytłumaczenia. Tylko cierpliwość pozostaje. Natomiast gdyby trzeba było oddać kasę urzędowi. Wtedy już nie było by tak miło. Pozdrawiam
Loteriada, dokładnie tak. Jeden dostanie po kilku dniach, a inny po 45 dniach, pomimo składania Pitu w tym samym terminie ;)
Dokładnie masakra jakaś
US Nowy Targ dziś zwrot na koncie w PKO BP 17.15 a na statusie nic nie było
Pit złożony 16.02 dzisiaj kasa na koncie ostatnią sesją weszła
Dzieki za info. u mnie nadal echo bank Millennium
U mnie kolejny dzień cisza, już nawet nie dzwoniłem do nich bo nie chce mi się powtarzać. Mam nadzieje, że w przyszłym tygodniu już będzie bo mnie irytują brakiem organizacji
15.02 rozliczony zwrotu brak us polkowice
Białystok, Pierwszy Urząd Skarbowy
Dziś status w realizacji 18.40 na koncie zwrot.
Mbank
Witam czy ktoś dostał zwrot podatku z urzędu skarbowego w Bartoszycach.Składane 12.02 i cisza
Do Lozi

U mnie 16.02 i też cisza status nadpłata zwrot 02.04 już chyba tak od piątku... Ciekawe czy w ogóle ruszyły wyplaty u nas...
U mnie również nadal nadpłata i cisza. Mam wrażenie że tylko parę urzędów zaczęło wysyłać zwroty..
U mnie od 15.02 widnieje nadplata, zwrot ponizej 5tys.bez KDR, bez mandatow, czy komornikow, a status nadal bez zmian. Dzwonilam do US, to uslyszalam, ze maja czas do kwietnia z wyplatami. Pozdrawiam
Dziś o 17.00 przelew. Pit składany 12.02, poniżej 5k, bez KDR. Bełchatów
To jest właśnie podejście. Jeden urząd wysyła, a drugi ma czas do kwietnia. Wszystko zależy od tego kto pracuje w danym urzędzie
Dostał ktoś w tym tygodniu zwrot z I US w Poznaniu?
Treść zablokowana przez Administratora w oparciu o Regulamin Forum.
Treść zablokowana przez Administratora w oparciu o Regulamin Forum.
Treść zablokowana przez Administratora w oparciu o Regulamin Forum.
Realista- to ty sie wez za robote i nad soba lepiej popracuj, bo zbyt duzo masz w sobie negatywnych emocji.. Znasz takie przyslowie " milczenie jest złotem" ? wlasnie najczesciej zeby takiego zachowania uniknac, to takich osob dotyczy jak ty... Gdyby czlowiek nie pracowal, nie dostawal by zwrotu logiczne, a swoich spraw trzeba pilnowac, to normalne, ze sie kazdy martwi o swoje bo polski system czesto zawodzi. zycze Ci wiecej spokoju pozdrawiam
Realista- Polski ład mnie co miesiac okrada w podatkach, z ciezkiej mojej pracy płace najwyzszy podatek 32% to niech chociaz czesc mi zwroca, co moje. I bede tutaj jak inni dopytywac, i porownywac rejony, po to jest to forum, a jak Ciebie to w oczy kole wypozytkuj ten czas bardziej konkretnie i tak jak piszesz nie obijaj sie, nie siedz tu, nie podczytuj tylko idz pracuj.
Renia, dzisiaj dostaniesz zwrot.
Realista - to ciekawe co ty tu robisz .. Okropny człowieku zawistny.. sam pewnie siedzisz i czekasz ..
Pit złożony 15.02 zwrot przyszedl 23.02 ŁÓDŹ ŚRÓDMIEŚCIE
Wrocław fabryczna cisza pit złożony 15.02
Dostal juz ktos zwrot poznan winogrady pit skladany 18.02 ponizej 5tys z kdr
Do MAYA- ja złożyłam 16.02 bez kdr ponizej 5k, wroclaw i tez cisza....
Ktoś, coś z Krosna Odrzańskiego ?
Mnóstwo osób z komornikami już są rozliczeni a my dalej cisza .
W zwrotach niema nadal roku 2023
Miki- dzisiaj rano na e pit gov. zmienil mi sie status z nadplaty na w trakcie realizacji. Jak wchodze w zwroty, rok 2023 widnieje pod rokiem 2022. Pozdrawiam
Renia- jaki urząd ?
U mnie nadal nic
Dolnośląskie, składany 18.02 bez KDR powyżej 5k dzisiaj wskoczył status w trakcie realizacji.
Również dzisiaj pojawił mi się status w trakcie realizacji zobaczymy ostatnia sesja
Zmiana statusu- w trakcie realizacji, dam znać wieczorem czy coś przyjdzie :)
Czy zmiana statusu na "w realizacji" następuje tylko rano czy w południe też ?
Też chętnie się dowiem czy status zmienia się tylko rano
Witam. A ja mam pytanie : Status mi się nie zmienił ale miała zaległy mandat i widnieje ,że został potrącony wczoraj 29.02 czy to znaczy że już rozliczyli mnie i wysłali za mandat i jednocześnie mi w tym samym dniu czy to dzieje się osobno? Z góry dziękuję za odpowiedź
Złożyła 18 02 a 21.02 zrobiła korektę czy korektą wpływa na termin wypłaty?
Mój mąż 22.02 złożył wniosek i 26 otrzymał wypłatę
Wołomin bez kdr poniżej 5000
Miki- US w Rybniku. US ma bank w NBP i pierwsza wychodzaca sesja z tego banku wychodzi o 10.30 wiec w porownywarce przelewow, mozna sprawdzic o ktorej godzinie do danego banku bedzie przychodzacy przelew. wynika z tego, ze pomiedzy moim bankiem a bankiem NBP powinnam dostac dzisiaj po godiznie 12⁰⁰. a wczesniejsze komentarze jak czytalam, to status na e put zmienia sie w ciagu dnia, nie tylko z rana.
Renia- no to super że coś u Ciebie się ruszyło . Ja nadal muszę czekać u mnie bez zmian .
Mój mąż składał kilka godzin po mnie 15.02 , i on otrzymał kasę tydzień temu a ja dalej czekam. Więc to nie ma znaczenia, loteria..
...o ile status "w trakcie realizacji" oznacza, ze przelew zostal zatwierdzony do wyslania, a nie, ze urzad go dopiero weryfikuje... choc na zwrotach zaznaczone jest ze jako "przelew" wiec byc moze, oznacza ze wyslane. dam znac po 12⁰⁰ czy przyszedl. ( we wczesniejszych komentarzach, osoby ktore twierdzily, ze nie maja zadnego obciazenia, doczytalam, ze takis tatus " w trakcie realizacji" widnial u nich z pare dni, a przelewu brak.)
U Mnie też nadal cisza, zero zmiany statusu, ani wypłaty..
Witam. A ja mam pytanie : Status mi się nie zmienił ale miała zaległy mandat i widnieje ,że został potrącony wczoraj 29.02 czy to znaczy że już rozliczyli mnie i wysłali za mandat i jednocześnie mi w tym samym dniu czy to dzieje się osobno? Z góry dziękuję za odpowiedź
Elak- moj partner skladal dzien po mnie i dostal juz zwrot w ubiegly piatek, ale zwrotu mial tylko 150zl. a ja mam 4tyś. moze o wysokosc nadplaty chodzi, nizsze szybciej hihi
Zuzia- ktos wlasnie rowniez wypowiadal sie cos odnosnie mandatu i w statusie bylo zaznaczone ze zrealizowane, odliczony mandat i ta osoba chyba na drugi dzisn dostala reszte pieniedzy na swoje konto. Czarna nick cos o tym wyzej wspominala. przewin sobie rolke wstecz, tam cos na pewno o tym ktos pisal
Renia mój miał zdecydowanie wyższy zwrot , więc nie wiem od czego to zalezy
A ja mam pytanko w którym miejscu macie że w realizacji u mnie jest tylko że został przyjęty sprawdzony i kwota do zwrotu
Czy jest ktoś z Warszawy Us Targówek? Dostał ktoś? Składałam 15.02 z KDR poniżej 5tys
PIT złożony 15lutego Łódź-Polesie - na razie nic
Daje znac jak wyzej obiecałam,. Jest juz prawie 13⁰⁰ i na moim koncie przelewu brak. akurat nie zebym jakos specjalnie na tą godzine wyczekiwala na ten przelew. bo znowu zostane hejtem obrzucona, ale dla zainteresowanych ta informacja. Sa ludzie, ktorzy b.potrzebuja tych pieniedzy mozna powiedziec, ze i na "wczoraj" i zeby sie nie denerwowali, ze u nich cos jest nie tak, ze inni tez tak smao maja.
Renia- wiadomo każdy czeka ja też a ludzie którzy głupio komentują mam nie wiem po co to robią jak pewnie sami co chwilę sprawdzają czy coś ruszyło
@Ula
Po lewej stronie w eurzedzie masz zakładki
Edeklaracjie
rozliczenia
Zwroty
Dokumenty
Cześć osób ma tylko w rozliczonych nadpłatę
A czesc osób mają w ,,zwrotach podatku,, -że jest nadpłata
Codziennie rano sparwadzam czy u nas coś sie zmieniło w zwrotach ale niestety nie.
Nie żyje w ubóstwie ale pieniądze mi się przydadzą na opał i na wyjazd chociaż by weekendowy z dziećmi. Człowiek pracuje cały rok by potem chociaż część zaliczki pobranej na podatek dostać...
Ja mam zwrotu 2400zl przy pobranych zaliczkach 20tys zł! Co urzędy robią z resztą? Może jednak opłaca się nie pracować wtedy chociaż poowe bym odzyskała
US w Żorach, PIT złożony 19.02 dziś wskoczył status "w trakcie realizacji", ale forsy dalej nie ma. Zwrot ok. 2200zł także dalej czekamy.
Do płatnośći to pierwsi, ale oddawać kase to sobie poczekasz polaczku robaczku. 2 tydzień, czekamy nadal na łaskawy zwrot ciężko zarobionych pieniędzy. System auto szrot chyba a nie auto zwrot. Polska..
Silka- mam prośbe. jak Ci wskoczy zwrot, pamietaj prosze jakbys mogla poinformowac forum. Na pewno komus sie taka informacja przyda. Ja poinformuje nawet o sytuacji jakbym dzisiaj jednak nie dostala tego zwrotu.
Czy z Nakło nad Notecią ktoś już dostał???
Koko- nadal nic u mnie cisza w Nakle ani zmiany statusu ani kasy .. oni mają czas
Urząd skarbowy Jawor, brat składał 15.02 dostał zwrot 23.02 ja składałem 17.02 brak zwrotu , ani jakiejkolwiek informacji w zwrotach .
Zwroty zazwyczaj są ostatnia sesja czyli 17 po 17 . Większość osób tak ma .
Dosłownie minute temu dostałam zwrot podatku na konto banku Millennium z US z Rybnika.
powtarzam dla zainteresowanych.
pit rozliczony 15 luty na platformie e-pit gov
dzisiaj rano po godzinie 9⁰⁰ w zakładce zwroty, pojawił się pit ze statusem " w trakcie realizacji" za rok 2023 pod roliczonym pitem z roku 2022 z ubiegłego roku. Sprawdzałam na stronie e pit, czy mam status zmienio y na zrealizowany i w dalszym ciagu status pitu w zlozonych dokumentach widneje jako nadplata. Zwrot dotyczył nadpłaty podatku, oraz ulga na dziecko. dostałam oba w jedym przelewie. Pozdrawiam wszystkich cieplo i zycze powodzenia i szybkich przelewow
Pit złożony 22.02 i dziś zwrot, poniżej 5tys, bez kdr ( mój partner)
Ja pit złożony 15.02 i nadal nic. Rozlicza nas ten sam urząd
Kasa na koncie- Santander
Pit złożony 22.02 po godz. 15 bez kdr, poniżej 5 tys. Dziś po 17 pieniążki na koncie.
Na stronie gov status się w ogóle nie zmienił, jest tylko info że nadpłata i rok 2023 nie wskoczył.
Status zmieniło się od wczoraj w trakcie realizacji ale dalej nic Śląsk
Pit zlozony 22.02. Data zwrotu 08.04. W zwrotach nadal widnieje jedynie poprzedni rok. Pieniądze przed chwilą wpłynęły na konto. US Gryfino.
A Nakło nic !!!
US Łęczna lubelskie pit złożony 6.02 i nadal cisza .
Część. Jak jest data na zwrot np 11.04 a brak dodatkowych informacji np że przekazano na inne tam zabowiazania czy to oznacza że US Normalnie wyśle zwrot na konto ? Dziękuję za info
Koko - normalne bo jak im trzeba zapłacić to mają czas wysłać pisma ale żeby nam oddać to przeciągają świnie nakielskie
Dziś mi wskoczyło 2023 w trakcie realizacji , pit złożony 28.01 ,poniżej 5 tys , kdr , Us Pszczyna ..
Dziś wskoczył status na Status zwrotu
Przekazany na zajęcia wierzytelności lub innemu odbiorcy

Nie przypominam sobie żebym miał jakieś wierzytelności, komorników lub coś innego. Jak mogę sprawdzić gdzie to poszło i jaka kwota?
Essa nie sprawdzisz przez stronę, do kogo to poszło musisz iść do Urzędu. A kwota powinna się wyświetlać, czy poszła jakaś część z zwrotu czy całość.
U mnie również dziś wskoczył rok 2023 w zakładkę zwroty i status w realizacji. US Wołomin.
U mnie również wskoczył dziś status w trakcie realizacji (Augustów, Podlaskie).
Ja także miałem od piątku od rana status w trakcie realizacji i zwrot pojawił się w piątek wieczorem .
Witam a ktoś z Białystoku już dostał zwrot,pit składany 4 marca?
Polkowice od wczoraj status w realizacji składany 16.02 bez KDR poniżej 5 k.
Czy tylko z Krosna Odrzańskiego nikt nie dostał zwrotu??
Składany 16lutego , brak roku w zakładce zwrot 2023? Zwrot za 2dzieci ;)
Iwona nie tylko u Ciebie, Mińsk Mazowiecki też cisza a składałam 15.02
Dziękuję @Magda za info
Totalnie niewiem od czego zależy zwrot ...
Mnóstwo osób dostało z kwotami powyżej 10tys. I mam znajomych co mieszkają poza Krosnem ale rozliczali się w urzędzie skarbowym w Krośnie i mają już pity rozliczone
Cały rok w naszym urzędzie nic się niedzieje ...mogli by podać informacje na jakiej zasadzie działają te zwroty???
Do komentarza 1321- mi pisali w urzedzie że rozliczają według dat złożenia,coś w to mi się wierzyć nie chce,ja składałam pit 1.02 i nadal czekam na zwrot,w tamtym roku składałam 15.02 i otrzymałam 9.03 zwrot
Nie, to nie prawda. Ja składałam rano 15.02 , mąż popołudniu. Mąż dostał zwrot już ponad tydzień temu a ja czekam...
Do komentarza 1323 to wiem że nie prawda,bo gdyby było że rozliczają według kolejności to dawno otrzymałabym zwrot,w tamtym roku złożyłam szybciej zwrot od koleżanki ,ona otrzymała po tygodniu zwrot a ja czekałam do samego końca prawie
Ja rozliczałam się 15tego zwrotu jeszcze nie mam. Lubuskie
Ciocia też rozliczała się też 15tego i dostała juz. Sosnowiec
Mama się rozliczała tydzień temu także lubuskie i zwrot juz ma
Meza rozliczałam tydzień temu i cisza.
Nie wiem od czego to zależy juz. W statusie cały czas mam ,,Nadpłata,,
Dodam że wszystkie zwroty poniżej 5tys
Witam,a czy ktoś dostał zwrot Pierwszy Urząd skarbowy Wrocław.
Hej. A orientuje się ktoś czemu nie pokazuje żadnych informacji o zwrocie, nadplacie itp. tylko że dokument wysłany..?
Z tym Wrocławiem to jakaś farsa jest. Jeden koleś z pracy dostał w piątek a składał 20 Wrocław-Krzyki. Następny dostał po 3 dniach Z Pierwszego urzędu na Klimasa. Ja np składałem 15.02 na Krzyki i powiem wam jedno. Ch z tego. Dalej nie mam tylko tyle że jest nadpłata.
Wrocławian a przy tej nadpłacie masz taki + i że możesz wypełnić pismo i wskazać żeby pieniadze zostały przekazane na jakies zobowiazania ? Czy coś takiego?
Karola tak mam taki +
Nakło cały czas cisza nic się nie ruszyło
Wrocławianin a przy kwocie masz takie ,,i,, które jak klikniesz wyskakuje taka informacja ,,Możesz
złożyć pismo, aby wskazać zobowiązanie, na które urząd skarbowy ma zaliczyć nadpłatę lub zwrot,,
Tak Karola. Ale nie mam żadnych zobowiązań więc nic nie klikam.
Ja już nie wiem od czego zależne są te zwroty. Kiedy, co i jak? Czy od kwoty, że im niższa tym szybciej, czy od daty złożenia/ rozpatrzenia
Witam. A ja mam pytanie : Status mi się nie zmienił ale miała zaległy mandat i widnieje ,że został potrącony wczoraj 29.02 czy to znaczy że już rozliczyli mnie i wysłali za mandat i jednocześnie mi w tym samym dniu czy to dzieje się osobno? Z góry dziękuję za odpowiedź
Miki- jak tam u Ciebie, status juz Ci sie moze zmienil? pomimo, ze.mi wyplacili zsrot. zerkam tu, bo trzymam za Ciebie kciuki. Pozdrawiam
15.02 - złożone / 04.03 brak info brak zwrotu
Brak KDR, 2 mandaty brak komornika.
Urząd Tarnowskie Góry 02.04 planowana data zwrotu, brak statusu. Zwrot poniżej 5k

W tamtym roku zwrot powyżej 5k, 1 mandat brak komornika. Przeciąganie do ostatniego dnia rozliczeniowego zwrot po jakis 42-43 dniach
Zuzia kom. 1335

Zostalas rozliczona i twój zwrot został wysłany jeżeli masz na przelew to dostaniesz zwrot po potrąceniu a jak poczta to przekaz pocztowy plus informacja od skarbówki że na co zostało potrącone
Kot. O matko to dlugp przetrzymali. Ja w zeszłym roku mialam po 2 tyg mąż po tygodniu. Zwrot także poniżej 5tys. Ciekawi mnie tylko co ile oni aktualizują status. Czy to jest raz dziennie czy więcej
Renia- niestety nadal nic ani status się nie zmienił ani kasy nie ma.
Miki nie jesteś sam, u Mnie nadal zero.
U mnie od 15 lutego status ,, nadpłata,, i cisza. Pani w urzędzie powiedziała że mają 45 dni na zwrot.
woj. łódzkie , Skierniewice.
Dziś rano zmienił sie status na "w trakcie ralizacji" czy to oznacza, że pieniądze wpłyną tego samego dnia? miał ktoś tak?
Ja mam status od piątku rana że w trakcie realizacji a przelewu brak
Ruda. Dziś ostatnia sesja przyjdzie
Status w trakcie realizacji od czwartku rana przelewu brak :/
Czekam, wciąż mam nadzieję, że dzisiaj po południu będą
Hej długo czekaliście jak wam wskoczył status w trakcie realizacji ?
ŚLĄSK!!!
27.02 złożyłam rozliczenie, a dziś dostałam zwrot :D
Z tego, co tu czytam status zmienia się tylko z rana koło 8 . Chyba, że ktoś miał inaczej to proszę niech napisze,bo jestem ciekawa
Aktualizacja jest też koło południa bo akurta byłam na stronie i pojawił mi sie komunikat żeby odświeżyc strone bo uległa aktualziacji
Mi się zmienił dzisiaj rano status że w realizacji i jestem ciekawa czy dzisiaj dostanę wpływ czy dalej będę czekała 3 tydzień
Mi status zmienił się w sobotę rano. Na razie przelewu brak.
U mnie również status zmienił się w sobotę rano i póki co brak przelewu.
U mnie status się nie zmienił, a zwrot dostałem po 7 dniach kalendarzowych.
Mojemu mężowi w sobotę zmienił się status w trakcie realizacji a przelewu jeszcze niema
Poznan I US jak tam? Ktoś dostał w ostatnich dniach? Zmienia Wam. Się status w necie przed przelewem?
U mnie zwrot niby ma wynosić 1800 zł, ale statusu zwrotu po prostu nie ma. Wchodzę w statusy i widzę tylko z 2019 roku, przed wprowadzeniem ulgi. W 2023 skończyłam 26 lat więc nie mam porównania z poprzednimi latami…
Czy ktoś też nie widzi w ogóle statusu swojego zwrotu? Czy powinnam coś zrobić, martwić się?
US Kraków Podgórze
Kinga ja w zakładce "zwroty"nie mam wgl nic tylko ubiegłe lata. Za to w zakładce "rozliczenia" mam swój tegoroczny pit że statusem "nadpłata". Czyli pewnie tak jak Ty. To oznacza że jeszcze nie ruszyli naszych zwrotów chyba :(
1 US BYDGOSZCZ, pit złożony 15go, o 5 rano, kasy wciąż brak, statusu wciąż brak.
U mnie od soboty w realizacji ale przelewu brak
Od czwartku w realizacji - ale przelewu brak.
No dziwne, większość osób jak miała zmieniony status to tego samego dnia pieniądze były na koncie. Mi status zmienił się w sobotę i myślałam, że dziś pieniądze będą, ale jak na razie cisza .. zobaczymy może ostatnia sesja wejdą.
Bardzo proszę Ci co piszą ,,u mnie w realizacji, przelewu brak,, piszcie kiedy się rozliczaliscie się i kiedy termin realizacji miał być
~Karola Pit wysłany 28.01 poniżej 5 tys z kdr, od soboty status w realizacji i cisza
Ja pit złożyłam 15.02 jakoś po 2 w nocy. Dopiero w sobotę wskoczył mi w zakładkę zwroty od razu ze statusem w realizacji i na razie cisza
Urząd Skarbowy w Pruszczu Gdańskim, PIT złożony 06.02.2024, poniżej 5k, KDR. W sobotę zmiana statusu na "w realizacji", dziś o 17 przelew na koncie. Pozdrawiam wszystkich czekających.
Ja mam bank Ing tak ,że dziś już nie przyjdzie bo jest już po 17
Dodam jeszcze, że pit poniżej 5 tys bez kdr
Przed chwilą weszły pieniędze, rozliczałam się 15.02, 22.02 złożyłam korektę. dziś rano status zmieniony na w realizacji. pieniądze weszły ostatnią sesją
A jakie banki macie
U mnie za mandat już pobrali bo mam że to zrealizowane status na gov 29.02 wyslali ta kwotę za mandat a resztę mam informacje ,że nadpłata dalej widnieje i nic więcej
a pieniędzy brak. Nie wiem czy to razem wysłali czy dopiero będą wysłać mi ta resztę gotówki?
Więc tak.. PIT złożony 15.02 po 2 w nocy, bez kdr poniżej 5 tys. US Wołomin. PIT wskoczył w zakładkę zwroty w sobotę ze statusem w realizacji. Właśnie przed chwilą zwrot wpłyną na konto. Bank Santander.
Polkowice chwilę przed 17 wpadł przelew. Pit składany 16.02. bez KDR poniżej 5k od soboty ststus w realizacji. Życzę wszystkim aby dostali jak najszybciej zwroty.
Ja jiz tracę nadzieję na jakikolwiek zwrot. Dosłownie wszystko bez zmian ...w zwrotach brak roku 2023 . Widnieje tylko nadpłata w Rozliczeniach
Czy dziś ktoś miał zmiane statusu ?
Mam pytanie u mnie za mandat już pobrali bo mam że to zrealizowane status na gov 29.02 wyslali ta kwotę za mandat a resztę mam informacje ,że nadpłata dalej widnieje i nic więcej brak w zwrotach za rok 2023 tylko ze zrealizowano za mandat wysłana kwotę
a pieniędzy reszty brak na moim koncie . Nie wiem czy to razem wysłali czy dopiero będą wysłać mi ta resztę gotówki?
Od soboty status w trakcie realizacji, dziś przed 17 przyszedł przelew (Santander).
Augustów (Podlasie).
Bełchatów dalej brak przelewu. Z KDR powyżej 5k
Gniezno wysłany 11.02 dziś zwrot ostatnią sesją.
Dobry wieczór, Gniezno pit złożony 23.02. zwrot poniżej 5 tys, kdr. Czy już z tego terminu ktoś z Państwa otrzymał zwrot?
Zapytanie- Rybka-: czy status na stronie miała Pani zmieniony?
Od piątku w realizacji a przelewu brak
Składany był 15.02 Radom
Do 1381
Niestety nie mam wglądu na statusy bo loguje się poprzez numer PESEL.
To są jakieś jaja.. ludzie tu piszą, że nawet po korekcie już zwrot dostali, a ja za podstawowe rozliczenie jeszcze czekam. Status się nie zmienia, data zwrotu podana na 2.04 i nic poza tym.
Do 1383 wielka szkoda bo bardzo jestem ciekawa czy to faktycznie zmienia się czy stoi w miejscu po wypłacie. Pozdrawiam Gnieźniankę.
1385 Również pozdrawiam i życzę szybkiego zwrotu.
Witam pit złożony 16.02 od soboty status był w realizacji dziś ostatnia sesja u mnie po osiemnastej pokazał się na koncie kwota powyżej 5 tys. bez KRD
Pozdrawiam wytrwałości
Powiat zwoleński
Czy ktoś z US Piła otrzymał zwrot składając zeznanie przez stronę podatki.gov?
Pit składany 19 luty zwrot dzisiaj ponad 4700 zł okolice Tychów
A rozliczał się ktoś przez e-pity? Macie zwrot
A rozliczał się ktoś przez e-pity? Macie zwrot
Witam
Czy ktoś z US Opoczno dostał zwrot?
Karola, Ja się rozliczałam 15.02 rano. I zwrotu nie dostałam, status się nie zmienia, cały czas czekam, a ludzie po korektach już zwroty mają nawet..
Skalaldalam 15 lutego przez gov . Do dziś zwrotu brak ani żadnej informacji. Wszyscy moi znajomi już dawno dostali zwrotu. Us Sosnowiec
Ja rozliczałam rodziców przez program e pity. 17.02 i nadal nic. Tam nawet nie idzie sprawdzic nic tylko se status 200.
Od soboty status w realizacji dziś ostatnim przelewem wszedł zwrot
Pit złożony 27.02 . Pięć dni roboczych i zwrot jest. Status dalej w trakcie realizacji.
Ja składałam przez aplikację e pity i dziś dostałam zwrot.
US II Gdańsk, ktoś już dostał?
Złodzieje
Czy ktoś ze statusem nadpłata dostał już zwrot
Szczecin 2 urzad zwrotu nadal brak,status nadplata,pit składany 1.02
Pani16 luty
Ja z takim statusem czekam od 15 lutego. I cisza.
PIT złożony 16.02 bez kdr poniżej 5k i cisza, ani zmiany statusu ani nic…….
Pit składany 4 lutego i też cisza nic się nie zmienia ani status ani kasy nie ma .
Czy ktoś dostał zwrot z US Gostyń? Pit złożony przez e pity 7 lutego.
Czy ktoś otrzymał zwrot z US w Piekarach Śląskich?
Dalej czekam, od 15.02
PIT ROZLICZONY 20.02.2024 od soboty w realizacji, w poniedziałek (4.03.2024) pieniądze na koncie
Proszę powiedzieć czy ktoś dostał zwrot Pierwszy Urząd skarbowy Wrocław.
Czy ktoś z państwa otrzymał zwrot podatku z pitu 36 ponad 5tys .woj.lubelskie
Czy ktos juz dostał z urząd skarbowy Krasnystaw
Witam dostal juz ktos zwrot US Poznan Winogrady pit skladany 18.02 ponizej 5tys z KDR
Edit: nadpłata wskoczyła w rozliczenia /wroclaw
Do Xxx @ rowniez pit 36 i dosłownie nic się niedzieje , składany 16lutego .
Jutro zadzwonimy do urzędu
2446zl widnieje nadplata
U Mnie też nadal bez zmian. Pit składany 15.02, Narzeczony tak samo 15.02 i już dostał zwrot..
Dzisiaj się dowiedziałam ciekawej rzeczy,że tyle ile w danym dniu podatnicy wpłacą podatków tyle mogą wypłacić zwrotów, nie mają pieniędzy zgromadzonych na koncie, wszystko idzie z bieżących podatków ile wpływów tyle wypłat.
Pola u mnie to samo, dziś wskoczyła
Warszawa Targowek nadal cisza. W zwrotach brak 2023. Pit składany 15.02 z KDR poniżej 5tys.
Komentarz 1419: ~Kaaa - u mnie ta sama sytuacja....
Dostarczony 26. 02.2024. kiedy możliwy zwrot na syna, rozliczony elektronicznie.
Jak długo się czeka na zwrot jak dziś wskoczyło w trakcie realizacji,ma ktoś info?
Ja składałam 15.02 elektronicznie i od piątku mam status w realizacji a przelewu brak
Dziś pokazał mi się rok 2023, przelew zrealizowany. Otrzymałam informację, że nadpłata została przekazana na poczet komornika (ustaliłam który). Kwota wymagana przez komornika to 170 zł, a urząd przelał wszystko czyli 1717 zł. Czy ktoś miał podobnie?
Przelew przyszedł mimo,że nie było zmiany statusu i nie ma zwrotu widocznego na stronie. Rozliczona 14.02. kwota powyżej 5 tys
Komentarz 1425: ~Anka - jakie miasto?
Komentarz 1424: ~Kinga1990 - 170 zł to całość zadłużenia czy jakaś część do spłaty typu rata miesięczna ustalona z komornikiem? Jeśli zadłużenie jest wynosi 1717 zł lub więcej to US przeleje całość niezależnie od indywidualnych ustaleń z komornikiem.
Piekary Śląskie
Pit złożony 15.02 przez e-pity. W statusie żadnych zmian, a zwrot przyszedł w dniu dzisiejszym bank Millennium. Urząd Warszawa Wola
Komentarz 1427: ~Jop 170 zł to całość. Innych zobowiązań nie mam. Byłam w US i ustaliłam gdzie poszła nadpłata, łudziłam się jednak, że zostało to rozdzielone, a nie że US wysłał całość
Łódzkie, dziś wskoczyło w trakcie realizacji
Czy ktoś składał Pit36 26.02 i dostał już zwrot? powyżej 5tys z KDR lubuskie. Dzwoniłam do US, zarzekli, że nie udzielają odpowiedzi telefonicznie.
Pit złożony 27.02, przed chwilą wpłynął na konto, na e-pit status bez zmian, pozdrowienia i cierpliwości dla wszystkich oczekujących
Właśnie wskoczył zwrot . W statusie żadnych zmian nawet nie ma zwrotu za 2023. Pit złożony 6.02 US Łęczna. Życzę wszystkim szybkich zwrotów .
Przelew przyszedl dziś choć status w realizacji było od piątku to jak teraz sprawdziłam jest bez zmian. Radom. Santander
A czy ktoś się orientuje czy zwrot z darowizny 6% przychodzi w innym terminie? Czyli otrzymam dwa zwroty?
Wczoraj popołudniu wpłyną zwrot na konto powyżej 5 tys bez KRD. Pit złożony 1.02 w statusie ciągle widnieje nadpłata,a termin realizacji 02.04. woj. dolnośląskie. Pozdrawiam wszystkich oczekujących.
Wczoraj popołudniu wpłynął zwrot, w statusie dalej tylko jest nadplata,zwrot poniżej 5tys,bez KDR,pit składany 1.02, Szczecin drugi urząd skarbowy
Czy ktoś dotal zwrot z podatku. US Kraków-Pradnik
Pit wysłany 16-02 , powyżej 5 tys i nic,ani zmiany statusu ani zwrotu US Cieszyn
Pit zlozony 15.02. I cisza. Zero zmian w statusie
Lubuskie
U mnie to samo kompletnie nic się nie rusza
Mnie tylko zastanawia jaka Oni metoda działają. Dużo osób co się rozliczało np tydzień temu ma już zwroty. Od czego to zależne
Moja mama rozliczała się dużo po mnie i ma zwrot ja nie
Mnie tylko zastanawia jaka Oni metoda działają. Dużo osób co się rozliczało np tydzień temu ma już zwroty. Od czego to zależne
Moja mama rozliczała się dużo po mnie i ma zwrot ja nie
II US Bielsko-Biała, 3 tydzień leci i cisza. Poniżej 5k bez KRD. Brak zmiany statusu nadpłata od 3tyg oraz brak zwrotu w zakładkach za 2023. To jest ten genialny system auto zwrot ? Chyba auto ciot. Niech się wezmą za robotę na tych ciepłych posadkach chujozy zwykłe smacznej kawusi nie pozdrawiam.
Ja dzisiaj w końcu dzwoniłam do swojego US, do księgowości, i dostałam informację że PIT zostanie przeanalizowany, i do końca tygodnia będę miała pieniądze na koncie. PIT składany 15.02.
Rozliczałem się 28.02
przed chwilą przyszedł zwrot :)
Pit złożony 24.02 bez kdr. Zwrot 05.03 Urząd skarbowy Tarnów
Czy ktoś dostał już zwrot w Białymstoku? Składałam 25.02 i cisza.Widnieje tylko nadpłata
Czy ktoś dostał już zwrot Gdynia US 1 ? 15.02 składany i cisza , zero zmian w statusie
Dzwoniłam do US (jak chcecie uzyskać informacje, to musicie ustawić sobie pin na urzadskarbowy gov pl)
Pani mi powiedziała, że mój PIT jest przetwarzany i do końca tego tygodnia powinnam otrzymać zwrot.

Zwrot poniżej 5k, bez KDR, składane 15.02 wieczorem, urząd: nie podaję (ale mała Pipidówka)
Maziu - Ja jestem z Białegostoku składałam 22 luty i też nic. W statusie mam nadpłata.
Składałam 15.02 w statusie nic tylko nadpłata...wracam właśnie z US i dowiedziałam się że 2 lata temu miałam 2 zł do zapłaty i to mi blokowało moja nadpłatę która mam teraz...pani mi przeksiegowala te 2 zł i jutro mam dostać przelew....pilnujcie swoich pitow bo Poznań ej właśnie tak się kończy...pozdrawiam
Us Krotoszyn ??? ktos dostał
Po jakim czasie dostaliście zwrot jak status zmienil się na rozliczony ?
Dzisiaj w złożonych dokumentach wskoczył rok 2023, czy ktoś zwrócił na to uwagę, czy coś ruszyło się w sprawie zatwierdzenia i można oczekiwać przelewu niebawem?
Dzisiaj w dokumentach złożonych w końcu pojawił mi się rok 2023.sladalam pit 25.02.ile teraz mogę czekać na zwrot podatku?bo piszę tylko nadplata
Witam, czy ktoś z Państwa miał taką sytuację, że dostal zwrot podatku (poniżej 5tys.) ale zwrotu z ulgi termomodernizacyjnej juz nie?.
Pit złożony 15.02, wpłata na konto 27.02.
Pozdrawiam.
Wpływ na konto ponad 2 tyś Wrocław
Złożone 20 lutego
Maziu jestem w tej samej sytuacji. pit składany 26. Ciekawe, kiedy w realizacji się pojawi.
Pit złożony 16.02, poniżej 5 tys z KDR, bez zmian, bez przelewu … Nie wiem co jest grane w tym roku, bo w ub latach miałam zwrot na koncie po paru dniach. Mandatu nie mam, komornika też. I US Poznań Winogrady :/
A czy ktoś rozliczał się z małżonkiem i dostał już zwrot?
Czy ktoś z US Tarnobrzeg dostał już przelew?
Czy jest tu ktoś z US Mińsk Mazowiecki?
Pit rozliczony i wyslany 29.02 przed e-pity , wczoraj otrzymala zwrot . US w Stalowej Woli .
Kraków pit złożony 28 stycznia i dalej nic bez KRD
Złożone 19.02,korekta 23.02 w zwrotach brak roku 2023 , za to w rozliczeniu zmieniło się na Rozliczone od wczoraj,mam nadzieję, że to oznacza zwrot dzisiaj lub jutro
Do Assssa .
Wątpię ja mam od samego początku w rozliczone ...a kasy brak ...
Musi być rok 2023 w zwroty podatku
U mnie pit zlozony 17.02 i status zwrotu nie widnieje 2023 rok nawet. Zwrot ponad 5 z kdr
Do Kingi hej,
Mam dokładnie tak samo jak ty . Pit złożony 16lutego , jest w Rozliczeniach status ,,Nadpłata,,
E dokumentach złożonych...
Napisałam email do urzędu dostałam odpowiedź, że mają czas do 45dni .
Ewentualnie możemy zadzwonić w sprawie naszego złożonego zeznania i dopytać.
Już wątpię w ten zwrot czy wogole go dostaniemy
Witam, złożyłem pierwszy raz zwrot za Internet, ogólny status zmienił się na w trakcie realizacji, ale kwota zwrotu nie. Czy to jest ok? Dostanę w całości za wszystko. Pozdrawiam
Białystok ll urząd skarbowy.Pit złożony 22.07 zwrot dzisiaj na konto przed 17nastą.Potrącony jeden mandat. Bez karty dużej rodziny. Status na stronie dalej widnieje jako nadpłata nie wskoczył mi nawet rok 2023.
Mała poprawka pit złożony 22.02
Niestety trzeba czekać, ja zadzwoniłam do US po tym jak zalogowałam się a ja nie miałam złożonego zeznania za rok 2023 a zrobiłam to. Pani bardzo miła sprawdziła, wszystko się zgadza jest sprawdzony przez nich,żebym się nie martwiła, dodała że już jest obsłużony u nich. Więc też czekam... A co to znaczy obsłużony ich zdaniem to niestety nie wiem:)
Bydgoszcz, I US, zwrot poniżej 5k dziś przyszedł przelew. Pit wysłany 3.02 ;)
Siedlce.Pit złożony 17.02
Data wypłaty 02.04
Pit 36 złożony 26.02 powyżej 5 tys. z KDR/ nie widnieje w zwrotach, jedynie w złożonych dokumentach 2023 jako dokument wysłany. Dzisiaj wieczorem otrzymałam przelew. Powodzenia dla wszystkich i szybkich zwrotów.
Pit 15.02 dalej nic ani kasy ani w systemie. Ktoś też tam ma? Proszę o odp Zawiercie
Matt"""
U mnie jest to samo. Pit złożony 15 lutego, widnieje tylko w złożonych dokumentach i rozliczeniach jako nadpłata i cisza, nic się nie dzieje. A większość osób znajomych składała z końcem lutego i już mają kasę na koncie. Niestety,trzeba czekać. woj.łódzkie.
A jak sytuacja urząd skarbowy Cieszyn czekam 3 tygodnie i cisza w zeszłym roku było już po tygodniu.
Madzia ja składałam 16 02 US Cieszyn i cisza,bez kdr ale powyżej 5 tys zwrot,nawet zamiany statusu nie ma
Z tym dzwonieniem to nie ma sensu ja mam kdr i teoretycznie zostało 1 tydzień. Wczoraj zadzwoniłam to Pani z us tego nie sprawdziła, kazała czekać cierpliwie, po czym pożegnała się i rozłączyła.
22 dzień czekania. Pamiętajcie że 45 dni liczymy kalendarzowe nie robocze czyli od daty złożenia pitu zaczynacie odliczać od następnego dnia. Dużo osób się pytało jak to liczyć to wam odpowiadam. Ja już 3 tygodnie i nie zanosi się na zwrot szybko tak jak w tamtym roku 42 43 dni czekania i tak przeciągają ale jak trzeba zapłacić to masz 7 dni
U mnie rano po 7 wskoczył status w realizacji dam znać jak przyjdzie przelew. Nakło nad Notecią
Polkowice. Zwrot 5tys . bez KRD
Złożone 15.02
Brak zwrotu
Brak statusu w realizacji
.
Niestety już tęsknię za PIS wtedy zwrot dwukrotnie szybciej szedł każdego roku. 15.02 i nic, w rozliczeniu od tygodnia i nic. Bydgoszcz 1us
Wrocław to jakaś porażka! 3tygodnie dziś mijają i nic…
Pola no to jeszcze poczekasz jak ja tak koło 40 dni i powinnas dostać ja tak samo miałem w tamtym roku po przednim i tym do ostatniego dnia przeciągali a pity oczywiście przed terminem złożone lub 15 lutego nic to nie daje. Oni sobie tam wybierają szczesliwcow i uprzykrzaja ludziom pamiętasz wyliczankę.
" A na kogo trafi tego bęc"
Zlozony 15.02 przez internet, zero odzewu. Mandat karny do egzekucji, wiec dzwonie bezposrednio do egzekucji ;) urzedniczka mowi ze maja tyle egzekucji ze nie wie kiedy to rusza bo sterta yego, jako ze zlozylem 15 zlitowala sie i po 1h dostalem posmo na gov ze egzekucja wykonana, kasa bedzie w ooniedzialek. Jakakolwiek egzekucja lub nieścisłość wydłuża czas i wpada w cxelusci recznej weryfikacji
Sam status nadplata nic nie oznacza system to robi
Wrocław Pierwszy Urząd skarbowy Wrocław.Cisza od 19.W kulki lecą.
Marta -mój też Wrocław od 16 cisza….
Przed chwilą wpłynął zwrot poniżej 5 tys. Składany 15 lutego Gdynia II us. Po zalogowaniu do e-urzedu nie widać żadnych zmian jak by nadal go nie rozliczyli a pieniądze wpłynęły w końcu.
Czy ktoś z US w Tczewie dostał zwrot?
Lubuskie Krosno Odrzańskie
Zwrot przed 17 dziś. Składany 16lutego poniżej 3tys
Wielka ulga ,nareszcie
Zwrot dziś przed 17sta.
Gniezno, pit złożony 23.02 nr. przez e-pit. Zwrot z kdr, poniżej 5 tys. Przelew w dniu 8.03.
Dzisiaj wskoczyło rok 2023 w trakcie realizacji,w końcu, US Poznań Jeżyce poniżej 5tys,bez kdr
Wczoraj rano zmiana statusu na w trakcie realizacji a ostatnia sesją zwrot 5 tys. Nakło nad Notecią
Składany 3 .03. zwrot 8 marca Poznań. Powyżej 5 tys.
Pit 2 luty składany i cisza Szczecinek zach-pom
Pit15 luty i cisza Drawsko pom
Myślałam że tylko ja tak długo czekam. Widzę że w tym roku to jakaś porażka ze zwrotami
Miał ktoś zwrot dzisiaj?
Us krzyki. Pit składany 15.02 w piątek wskoczył że w realizacji. Rozliczenie na dwoje dzieci 2225 zł. Jakiś komornik już dostał uwaga 53 zł 65 gr. Jak będzie przelew dam znać na forum
W piątek wskoczyło w realizacji zobaczymy czy dzisiaj kasa przyjdzie zwrot powyżej 5k z kartą. Us Zakopane
A ktoś dostał już powyżej 5tys.
Też nie możecie się dodzwonić do swojego US . To maskara jakas . Na mail nie odpisują. A po pracy to można iść klamkę pocałować mają krótko godziny pracy.
21.02. Pit wysłany elektrycznie z kdr. Torun. W zakładce zwroty podatków nie ma nawet roku 2023r. W rozliczeniach widnieje nadpłata i tyle zero informacji. Zwrot powyżej 5k. Narazie cisza. Czy ktoś dostał już z Torunia jakiś zwrot?
Dodam tylko ze jest data zwrotu 08.04. To ja się pytam gdzie to niby 30dni? Masakra W tym roku jest. W zeszłym było po 8 dniach kalendarzowych.
Mama1234 ja też mam wpisane 45 dni Pani z urzędu mi powiedziała że jeżeli jest zaznaczona karta dużej rodziny to oni mają czas wyznaczony 30 dni mimo tego że w rozliczeniach jest wyznaczony czas 45 dni.
Dzis otrzymałam informację od Pani z urzędu ze zwrot został przekazany do księgowości czy to znaczy że na dniach mogę się spodziewać zwrotu ?
Moja mama rozliczała się w zeszłym tygodniu. Dzisiaj dostała już zwrot. Ja wysyłałam rozliczenie 07 lutego do tego samego US i cisza
Rozliczenia o tak są dopiero liczone od 15.02 . Maja na to 45 dni a z Kartą duża Rodziny 30 dni.
Czy orientujecie się ile czeka się na dopłatę jak w korekcie wyszedł większy zwrot a już wypłacili nadpłatę.
Tzn wypłacili zwrot .
Pit składany 15.02. dziś rano zmienił się status na ,,w trakcie realizacji,,
Zobaczymy kiedy będzie przelew.
Żywiec, PIT składany 04.03 dzwoniłam dziś do urzędu- Pani mi powiedziała, że przelewy są dopiero realizowane z połowy lutego. Kraków- PIT złożony 03.03 wczoraj zwrot na koncie u siostry
Przelew wszedł dziś ostatnią sesją. US Skierniewice. Łódzkie
Ja wysłałam 14 lutego pisze status zrealizowane oraz data zwrotu 29 luty. A pieniędzy jak nie ma tak nie ma
Maria może poszło do komornika
Data złożenia 15.02 bez KRD
Dziś zwrot, ale nie w całosci, czy ktoś miał taki przypadek? Bez żadnych komorników i zobowiązań
Cały czas cisza, jest to dziwne, z mojego urzędu 3/4 osób już dostało po 3-4 dniach od złożenia bez KDR.
U mnie w rodzinie i znajomi wszyscy dostali , ja się rozliczałam 7 lutego przed epity i cisza . Nauczka żeby następnym razem nie szaleć i nie rozliczać się szybciej bo co mi co rozliczyli się później mają pieniądze na kontach
15.02. składane, dziś koło 9.00 wskoczyło w zwrotach w realizacji
Pierwszy raz czekam tak długo. Już prawie miesiąc. Tomaszów Mazowiecki - ktoś wie czy w ogóle zwracają?
US Wejherowo, składane w styczniu (ale liczy się jako 15.02), bez KDR, zwrot poniżej 5 tys.-dzisiaj wskoczyło w trakcie realizacji w zakładce zwroty.
Dziwna sprawa bo 19.02 PIT złożony przez księgowa elektronicznie. Nadpłata powyżej 5tys, bez KDR.
W sobotę rano wyskoczył ,,w realizacji" przy czym podzieliło się na dwa w realizacji bo mandat parę złotych i on 11.03 przelew wykonany do innego odbiorcy GJTD a kwota na konto moje gdzie w sobotę był status w realizacji, w poniedziałek znikł i tylko kwotę zwrotu widać jako juz tylko nadpłata bez w realizacji ... i przelewyu brak do mnie.
Mi teraz tak wyskoczyło podzieliło na dwa rozliczenia i pisało w realizacji a dzisiaj te dwa pisze nadpłata. Dzwoniąc do US powiedziała,że to system robi. A jak by była data zwrotu podatku np. 11.03 a przelewu nie ma to trzeba zadzwonić i powiedzieć im. I też mam mandat.
Ja już 4 tyg 0 odzewu składane 15 luty
Pisałam wyżej o zmianie statusu, właśnie przyszedł przelew :)
U mnie niestety program do rozliczeń zrobił błąd przy darowiźnie ,policzył ja dwukrotnie .I trzeba zrobić korektę .Nikt do mnie nie dzwonił ,sama umówiłam się na wizytę w US by coś się dowiedzieć. ,skoro mija miesiąc a brak zwrotu .
A co to może być, że miałam normalnie nadpłatę 1830zl, a dziś wskoczyło w rozbicie na 3 różne kwoty, suma się zgadza, ale nie wiem czemu tak. Mieliście coś takiego?
Dodam jeszcze, że pisze tylko nadpłata nic więcej.
Pit wysłany 15.02 zwrot 400 zł do dziś cisza. Województwo Śląskie - Cieszyn .
PIT 36 złożony 04.03, us Żywiec, poniżej 5 tys- dziś zmiana statusu na w realizacji. Mam nadzieję że dziś przyjdzie
Pit złożony 15.02 US Otwock ciszą nic się nie dzieje.
U mnie znikło to co było napisane pod ,,Status zwrotu,,
Coś tam napisane, że ,,na twoim mikrorachunku…,, i coś tam dalej ale żadnych zmian nadal jest w statusie nadpłata a nie, że w trakcie realizacji.
Ktoś tez tak ma?
@Monirz jeżeli są jakieś zajęcia komornicze lub nie zapłacony mandaty to rozkładają w ten sposób .
Tak samo mi zniknęło pod statusem to co było napisane
Wie ktoś co to oznacza ?
Jeżeli nie widać statusu zwrotu to jest w trakcie weryfikacji
. Pisze powyżej taka informacja. Jeżeli nie widzisz swojego rozliczenie jesteśmy w trakcie weryfikacji czy jakoś tak.O o mikro rachunku każdy ma taką informację. To takie podstawowe ich informacje.
Pit składany przez program e-pity z KRD 17 lutego. Zwrot 2200 i cisza. Za chwile mija 30 dni.
U mnie się ruszyło! Status 'w trakcie realizacji' rozliczony już mandat i kwota do zwrotu 'na czysto'.
Typ realizacji 'przelew'.
Rozliczenie składane 15.02
Mi pani z US powiedziała,że i tak liczą te 45 dni pomimo KDR.
Dzisiaj do południa wskoczył rok 2023 i w realizacji , i już dzisiaj ostatnim księgowaniem o 17 przelew doszedł
Czy ktoś miał taką sytuację aby otrzymał część zwrotu ? zwrot na 8 tys a wypłacone 500 zł pozostała kwota nierozliczona
W tym roku to jakieś cyrki się dzieją! Magda dzwoń albo jedź do urzędu przecież każda sytuacja jest inna - komornik, mandaty, błędy. Kto wie co w Twojej sprawie się stało?
Czy ktoś miał podobną sytuację że pod statusem było napisana informacja ogólna ( na twoim mikro rachunku ...) i tak informacja znikła
Po naciśnięciu tego wyrazu status przekierowuje mnie na rozliczenia ale tam nie widnieje jeszcze aktualny rok
15.02 do dzisiaj 29 dni 0 info 0 zmian
Dzień dobry.Czy ktoś dostał z Wrocławia zwrot.
Czy w zeszłym roku zabrał komuś komornok zwrot podatku
Witam ile czeka się na zwrot podatku (żywiec)pit wysłany przez e-pit 12.03 . Po wejściu twój pit jest napisana kwota zwrotu i dokument wysłany . A w złożonych dokumentach nie ma poprzedniego roku 2023 ,a poprzednie są . Z góry dzięki za informacje.
08.03 WYSŁAŁAM ROZLICZENIA, A DOSŁOWNIE PRZED SEKUNDĄ PRZYSZEDŁ ZWROT :)

CIERPLIWOŚCI DLA CZEKAJĄCYCH :]
Olka ja już miesiąc czekam i nic :(
Nelii, niech Pani zadzwoni do US do działu księgowości, to przyśpieszy zwrot :)
Dzwoniłam w poniedziałek,wszystko prawidłowo wypełnione, trzeba czekać,na pewno przed świętami będzie ,tyle się dowiedziałam
Wałbrzych: PIT złożony przez stronę rządową dn. 15.02, kwota zwrotu poniżej 5 tys. W dniu dzisiejszym w zakładce zwroty podatków wskoczył rok 2023 ze statusem 'w realizacji'. Można więc przypuszczać, że przelew pojawi się na moim koncie lada dzień. Dodam, że w ub. roku zwrot otrzymałam 06.03, dwa lata temu 01.03. W tym roku termin wypłaty nieco się wydłużył, pozytywna wiadomość jest taka, że wyrobili się przed Świętami
Po jakim czasie może przyjść dopłata z korekty złożonej 7 marca. Zwrot był w lutym.
Witam
Kiedy na stronie e-pit widnieje status pita za ubiegły rok np:w realizacji ,lub został poprawnie złoży . Bo tylko widnieje napis dokument został wysłany.
Rozpoczynam kolejny tydzień. Właściwie zbliżam się już do ostatecznego terminu - powoli. Łaski nie robią i tak muszą wypłacić. Chyba !? :)
Ewelina a masz podany termin na kiedy rozliczenie?
Hejka, jeżeli od soboty rano mam status w trakcie realizacji to dziś będą pieniążki ? Jak myślicie ? Pozdrawiam
Pryma aprilis 1 kwietnia
To znaczy data jest na 2.04. Pewnie dlatego że nie liczy poniedziałku.
Ewelina to wątpię, że wypłaca wcześniej. Ja mam na jutro, w statusie nic się nie zmieniło póki co
Minęło już ponad miesiąc. A pisze tylko to Jeśli nie widzisz poniżej informacji o zwrocie lub nadpłacie ze złożonej deklaracji to znaczy, że jesteśmy w trakcie jej weryfikacji. Status zwrotu zobaczysz, gdy rozpoczniemy jego realizację
Minęło już ponad miesiąc. A pisze tylko to Jeśli nie widzisz poniżej informacji o zwrocie lub nadpłacie ze złożonej deklaracji to znaczy, że jesteśmy w trakcie jej weryfikacji. Status zwrotu zobaczysz, gdy rozpoczniemy jego realizację
U mnie pisze status nadpłata i że zwrot 15.04
U mnie złożony pit 19 lutego, status nadpłata 2750 , termin zwrotu na 4.04.2024 Wrocław.
Złożony 21.02 korekta
Termin 08.04
Na razie cisza
Polkowice
Powiedzcie mi jeżeli złożyłam PIT 5 marca a na e -picie mam wypłatę 19 kwietnia czy tak będzie czy będzie wcześniej przelew
A ktoś wie ile czasu idzie przekaz pocztowy ? Z urzędu skarbowego
Witam, dziś mija 14 dni od złożeniu PITu za rok 2023 i jeszcze NIE dostałem zwrotu pieniędzy, nic się nie dzieje, kompletna cisza. Rok temu dostałem zwrot pieniędzy na konto już po 7 dniach. Urząd Skarbowy przetrzymuje moje pieniądzie, to SKANDAL, powinienem dostać odsetki. A tak na dobrą sprawę, powinienem otrzymać zwrot zaraz następnego dnia, ale chyba paniusie stają się coraz bardziej leniwe....
Wczoraj po równo 10 dniach od złożenia korekty przyszedł przelew .
Sandra, czy miałaś jakąś informację, że przelew zrealizowany
Nie nie nic
Emi czekam że potwierdzisz że dostałaś przelew? :)
33 dzień czekania xD jest dobrze 15.02 wysłane
Rozumiem sarkazm Alana, ale w tym roku to jakieś jaja są. Nigdy tyle nie czekałam. Jak kamień w wodę. Zawsze Ci którzy złożyli wcześniej prawie nie czekali - to było kilka dni, góra dwa tygodnie. Przecięż to oczywiste że kto szybko wysyła liczy na szybki zwrot. :(
A ktoś kto rozliczał papierowo dostał już?
CzIle się czeka na zwrot z korekty, wysłane przez e-pity
Saba ja czekałam 10 dni
Pit złożyłam 15.02
13.03 się odezwali, że muszę złożyć korektę. Odrazu to zrobiłam. Wczoraj dopiero pit wskoczył w zakładkę zwroty z datą planowanego zwrotu na końcówkę kwietnia.
Ktoś miał taki przypadek? I jak długo czekaliście?
Sandra dziękuję bardzo
Pit złożony 28 lutego, dziś zmienił status "w trakcie realizacji" - świętokrzyskie
Megi o której Ci się zmienił status?
Pit zlozony 28.02
przed chwilka dostalem zwrot
slask
Ktoś dostal już zwrot powyżej 5tys kujawsko-pomorskie Radziejów
Hej orientuje się ktoś ile czeka się na zwrot podatku (żywiec) bo u mnie status na stronie e-pit nic się nie zmienia.
Dostał ktoś zwrot - Nowy Sącz ? PIT złożony 06.03
Witajcie,
pit złożony 28.02, na zwrot dalej czekam.
Dostał już, ktoś z Was- składając w tym terminie?
woj. śląskie
Magda , ja też złożyłam 28 luty ,ale korektę i nadal cisza . Lębork
Ja złożyłem 16 lutego i do dziś cisza moim zdaniem to już trochę przesada, wydaje mi się że zapomnieli o Śląsku.
Teoretycznie mają na to 45 dni więc spokojnie każdy dostanie . Ja składałam 28.02 i dalej cisza Dolnośląskie
Tyle czekać na swoje pieniądze, to lekka przesada... :(
Dodam że przekazem pocztowym dostanę to pewnie też dłużej będę czekać
Czy komornik moze mi zabrac zwrot jeśli rozliczam sie sam a dlugi ma żona?
Właśnie otrzymałam przelew. Statusu brak więc nie kierujcie się tym. Składany 16.02. odciągnięty mandat.
Poznań Wojciechowskiego
PIT złożony elektronicznie 14.03, zwrot (do 5 tys., bez mandatów, komorników itp.) na konto 21.03, czyli tydzień - nieźle!!! Status zmienił się 22.03 na zrealizowany i w tymże dniu pojawił się PIT za 2023, bo wcześniej w ogóle go nie było. US Żagań
Czy ktoś może składał 19.03 już dostał może zwrot poniżej 5 tysięcy Poznan ?
Złożyłam wniosek o zwrot w zeszły poniedziałek i od wczoraj mam status że zwrot dostanę 2.05... czyli dokładnie po 45 dniach. Czy ktoś miał taką sytuację i mimo to dostał wczesniej? No ja rozumiem wszystko ale serio 45 dni??
Składałam w Poznań Wonogrady
...
US Płońsk. Zwrot z KDR, powyżej 5 tys. 30 dni minęło w zeszłym tygodniu, a zwrotu brak. Inni już dawno dostali a u nas cisza. Nie ma żadnych mandatów ani komorników. Dodzwonić się do US nie idzie bo nikt nie odbiera. Wcześniejsze lata zwroty praktycznie równo po 30 dniach.
Każdy ma datę od złożenia licząc 45 dni bo jest to maksymalny czas w jakim urząd musi zwrócić pieniądze ale dużo osób dostaje wcześniej
Dlaczego ja nie mam żadnego statusu , czy ktoś wie ? Ogólnie to tylko stary zwrot mi się pokazuje w statusie ,że zrealizowano
Pit złożony 27.02 nadal cisza.z KDR
Pit złożony 25 lutego i do dziś zwrotu brak. Wałbrzych
Jak długo czekaliście na przelew po zmianie statusu ?
US Tarnobrzeg złożony 18.03 rano i nadal cisza. W tamtym roku był po 7 dniach
Warszawa Targówek, PIT zlozony 19.02, planowana data zwrotu 04.04, ale przelew przyszedl dzisiaj. Ponizej 5 tys, bez KDR, rozliczenie jako samotny rodzic.
Dlatego pokazuje mi że zwrot dostanę 12.04 jeśli zkladałam 27.02 z kdr
Witam
Macie coś takiego na stronie e-pit po zalogowaniu się wchodząc w zakładkę zwrot podatku widnieją z ubiegłych lat .. a za ubiegły rok(2023)nic nie ma . Pisze tylko ,że otrzymaliśmy dokument . W ubiegłych lata dość szybko widniały status na jakim etapie jest pit .
Mimii. Miałam tak samo, dopiero jak wpłynęły na konto pieniądze ( wczoraj) to dopiero był widoczny status w trakcie realizacji, ale o dziwo zamiast 2400 wpłynęło mi na konto 1600 ,a nie mam żadnych zajęć
Saba. Dziwne to jest bo w np:ubiegłym roku po zalogowaniu się na stronę podatków i wejściu (zwrot podatku) zakładkę widniało na jakim etapie jest ten pit w tym roku nic nie ma ... Tylko mam komunikat w historii deklaracji za pit ubiegły rok pisze komunikat otrzymaliśmy dokument. Kiedy skladalas pit i ile czekas
Mimii. 28 lutego złożyłam pit, tak jak pisałam, że nic nie widniało tylko status z ubiegłych lat, dopiero wczoraj wskoczyło, że w realizacji mimo ,że pieniądze były już na koncie. Martwi mnie jednak to ,że część kasy tylko dostalam a nie mam żadnych zajęć ani długów. Ktoś wyżej napisał, że otrzymal kasę na 3 razy ,bardzo dziwnie w tym roku
Saba. Mi też nic nie widnieje tylko ubiegłe lata dziwne bo tak pisałam wcześniej np w ubiegłym roku po zalogowaniu dwa-trzy dni od złożenia pitu elektronicznie widniało wszystko,a w tym roku nic dziwne.... No dziwne to masz gdyz nie posiadasz żadnych zajęć (dlugów). Wypłacili tylko 1600zl jak pisałaś,a miałas mieć 2400zl dziwne .
Mi jutro mija termin i cisza u mnie widnieje status nadpłata i kwota zwrotu
W tym roku to jakieś dziwne to jest...
Max to bardzo dziwne, że tak do ostatniej chwili. Dzwoniłeś do US?
Jeszcze nie narazie czekam mam termin niby na 12.04 ale z kdr powinni wyplacic w 30 dni czyli do jutra bo rozliczałem się 27.02
W tamtym roku po 24 dniach dostałem
Strona logowania się zawiesza. Chyba dużo ludzi sprawdza status swojego zwrotu...
Dziś mi się status zmienił że w trakcje realizacji ale tyko 1719 a powinno być 4239 o co tu chodzi
Chyba kasy nie mają i rozbijają a dziś mają ostatni dzień
Chyba kasy nie mają i rozbijają a dziś mają ostatni dzień
Chyba kasy nie mają i rozbijają a dziś mają ostatni dzień
Chyba kasy nie mają i rozbijają a dziś mają ostatni dzień
Coś dziwnego jest no mam te 1719 rozbite na 2 w jednym jest 100zl I status zrealizowane na pit a drugie 1619 w trakcie realizacji ktoś coś wie o co chodzi bo brakuje jeszcze ponad 2520
W tym roku to jakieś dziwne jest .
Ja cały czas logując się na stronę podatków nadal widnieją ubiegłe lata ,a za zeszły rok nie ma nic nadal żeby wiedzieć na jakim etapie jest pit..
Orirntujecie się czy jutro tzw.(29.03.2024 Wielki Piątek)
Są czynne urzędy skarbowe?.
Dziś mija ostatni dzień to mi się status zmienił i pojawił się rok 2023
Max dziwne to, że uwzględnili tylko część kwoty. Na Twoim miejscu bym to wyjaśniła
W ogóle w tym roku bardzo wolno to idzie. Urzędy są czynne. Możliwe tylko, że krócej pracują.
Wskoczyła 3 pozycja na resztę kasy są w trakcie realizacji zobaczymy kiedy przelew
Kasia. No w tym roku to strasznie wolno to idzie . Ja jakiś czas temu rozliczałam się przez stronę podatków i nadal nic nie widzę na temat pitu za ubiegły rok. Tylko tyle ,że pit otrzymali i został wysłany . W ubiegłym roku po kilku dniach po złożeniu pitu widniało na jakim etapie jest pit,a w tym roku za zeszły rok nic... Strasznie wolno to idzie jakoś..
No bardzo dziwne pierwszy raz takie coś
Max, ja też miałam dziwnie . Zwrot 2444 ,otrzymałam 1600 ,później 10 zł zabrali i następnie 214 zł zabrali ,niby za długi, gdzie ja nie mam ani grosza długu nigdzie , pozostało 500 zł i zastanawiam się co jeszcze wymyślą żeby mi to zabrać....
Saba. Masakra jakaś co oni robią w tym roku. Czemu ci zabrali skoro nie masz żadnych zobowiązań ... Wyjaśnili chociaż za co to zabrali bo tak samo od siebie nie można zabrać.
No właśnie wyjaśniłaś to? Przecież nie mogą zabrać na długi których nie ma
Jak status zmienil się na w trakcie realizacji to oznacza że przelew poszedł czy nie??
No ja też jestem ciekaw bo mi się dziś zmienił na w trakcie realizacji i zobaczymy co to będzie bo mam rozbity na 3 razy
Dostał, ktoś z Was już zwrot rozliczając się 28.02?
Max daj znać czy przyszedł przelew :)
Ok
Tak się zastanawiam po co oni piszą o tym automatycznym zwrocie w 7 dni jak część osób dostaje po 3-4 tygodniach,ub później.
Dostałem całość jednym przelewem
Nie wiem po co takie coś piszą... Ja np jak składam pit to pisał przybliżony zwrot podatku 29marca . A na stronie podatków nadal nic nie widnieje z ubiegłego roku . Ja w poprzednich latach czekałam koło dwóch tygodni na zwrot podatku.
Mimi a kiedy rozliczałaś PIT?
Co to znaczy zwrot 289zl przekazano na wierzytelności lub innemu odbiorcy . A reszta zwrotu może przyjść mi na konto ?
Tzn, że te 289 zł zostały przekazane na jakieś zaległości finansowe.
To rozumieć mam ,że 289zl poszło na zaległości finansowe,a reszta zwrotu może przyjść do mnie bo to wczoraj wyskoczyło mi chyba wieczorem późnym
Tak. Reszta na konto
Mimii pisałaś, że miałaś przybliżony termin zwrotu. W którym miejscu to pisało?
Pisało jak wpiszesz w wyszukiwarce internetowej pii to jest twój e-pit (zielonym kolorem ) to mam pisalo twój przybliżony zwrot 29marca. Wczoraj cały dzień żadnego statusu nie było . Dziś weszłam rano i pisało 28marca
Ja wam powiem że to co siedzieje teraz z tymi pitamj to jest dramat .
Pit składany jako korekta 04.03
Czas mają do 18 kwietnia
Ja naprawdę nie rozumiem że y ten jeden papier tak długo szedł przez parę rąk
Czekają do ostatniego momentu żeby wypłacić
Dla mnie to skandal rozumiem że mają odpowiedni swój czas ale kurcze to już lekka przesada .
Gorzów Wielkopolski
Rynia, ja składałem pit 28.02,a ZWROTU BRAK
TRAGEDIA TYLE CZEKAĆ NA SWOJE PIENIĄDZE.
Pit złożony 28.02 ,zwrotu brak.
Cyrk
PIT złożony 15.02, zwrot 21.02
Ja już nawet przestałam patrzeć na tą stronę bo mnie to tylko wkurza. Też zauważyłam, że w tym roku strasznie długo im to schodzi. Zwłaszcza, że część osób ma kilka stówek zwrotu. To powinno być automatycznie.
Pit złożony 19 lutego i wczoraj dopiero po 17 przelew . Pierwszy Urząd skarbowy Wrocław.
Witam. Złożyłam Pit papierowo czy faktycznie czeka się 3miesiace czy mogą być wcześniej ?
Witam dziś wskoczył w zwrotach status w trakcie realizacji zwrot przekazem pocztowym jak myślicie ile będę czekać
Natka, a kiedy składałaś rozliczenie?
28 luty przez internet
Jak masz w trakcie realizacji to pewnie przelew dostaniesz dziś lub jutro.
Napisałam że przekazem pocztowym dostanę
To w ciągu 2-3 dni
Dziś mija 40 dzień, a zwrotu brak :/
Max a zwrot powyżej czy poniżej 5tyś?
21 dzień zwrotu brak. Poniżej 5 tysięcy.
Marcin,- tak zwrot poniżej 5 tys.
Max a dzwoniłeś do US?
U mnie tak samo brak zwrotu
Skaldalam 4 marca przez internet
Śmiech na sali
Kasiaa,- nie nie dzwoniłem- w sobotę mija 45 dzień więc w tym tygodniu powinienem dostać :)
Hej a czy ktoś dostał zwrot powyżej 5 tys. Wałbrzych składane na początku marca, internetowo
Dziś dostałam zwrot ostatnią sesją. PIT składany 18.03.
DZIŚ MIJA 44 DZIEN, A ZWROTU BRAK (PONIZEJ 5 TYS.)
U mnie też 44 dzień i cisza b3
Dziś mija 38 dni od złożenia PITu przez Internet i cisza, brak zwrotu, III US w Gdańsku. Czy te paniusie w ogóle pracują, wygląda na to, że NIE. To skandal, że tak długo muszę czekać na moje pieniądze, powinny być dla mnie jakieś odsetki, a dla pań kara finansowa, albo niech pracują po 12 godzin przez 7 dni w tygodniu! Rok temu dostałem zwrot w ciągu 5 dni!
45 dzień a zwrotu brak...dzwoniłem do urzędu i okazało się, iż zwrot został wysłany przekazem pocztowym 24 dni temu, pomimo tego, iż podałem numer rachunku bankowego...teraz muszę czekać, aż wróci przekaz z poczty i wtedy poślą przelewem
SKANDAL
45 dzień a zwrotu brak...dzwoniłem do urzędu i okazało się, iż zwrot został wysłany przekazem pocztowym 24 dni temu, pomimo tego, iż podałem numer rachunku bankowego...teraz muszę czekać, aż wróci przekaz z poczty i wtedy poślą przelewem
SKANDAL
45 dzień a zwrotu brak...dzwoniłem do urzędu i okazało się, iż zwrot został wysłany przekazem pocztowym 24 dni temu, pomimo tego, iż podałem numer rachunku bankowego...teraz muszę czekać, aż wróci przekaz z poczty i wtedy poślą przelewem
SKANDAL
45 dzień a zwrotu brak...dzwoniłem do urzędu i okazało się, iż zwrot został wysłany przekazem pocztowym 24 dni temu, pomimo tego, iż podałem numer rachunku bankowego...teraz muszę czekać, aż wróci przekaz z poczty i wtedy poślą przelewem
SKANDAL
45 dzień a zwrotu brak...dzwoniłem do urzędu i okazało się, iż zwrot został wysłany przekazem pocztowym 24 dni temu, pomimo tego, iż podałem numer rachunku bankowego...teraz muszę czekać, aż wróci przekaz z poczty i wtedy poślą przelewem
SKANDAL
45 dzień a zwrotu brak...dzwoniłem do urzędu i okazało się, iż zwrot został wysłany przekazem pocztowym 24 dni temu, pomimo tego, iż podałem numer rachunku bankowego...teraz muszę czekać, aż wróci przekaz z poczty i wtedy poślą przelewem
SKANDAL
45 dzień a zwrotu brak...dzwoniłem do urzędu i okazało się, iż zwrot został wysłany przekazem pocztowym 24 dni temu, pomimo tego, iż podałem numer rachunku bankowego...teraz muszę czekać, aż wróci przekaz z poczty i wtedy poślą przelewem
SKANDAL
45 dzień a zwrotu brak...dzwoniłem do urzędu i okazało się, iż zwrot został wysłany przekazem pocztowym 24 dni temu, pomimo tego, iż podałem numer rachunku bankowego...teraz muszę czekać, aż wróci przekaz z poczty i wtedy poślą przelewem
SKANDAL
Jeśli na stronie e-urzad mam ikonke Status Zwrotu (niebieską) ale nie mogę w to wejść tz że jeszcze nikt z urzędu moim zwrotem się nie zajął ?
Witam mam pytanie krewny rozliczał w tym roku pit dostaje on rentę z zus z pitu z zusu wyszla mu nadpłata 290 zł do tego złożył pit 0 za leki gdzie kwota wynosiła 218 zł .w dniu wczorajszym otrzymał zwrot tylko 290 zł a za leki nie .nazywa to się chyba ( ulga rehabilitacyjna) jaki może być powód ?
Hej status Zwrotu ,,nadpłata'' cóż to znaczy ? zwrotu brak
Pot złożony 22 w formie papierowej w Gdańsku 2 urząd nadal cisza zwrotu brak..czy ktoś z was składał papierowowo i otrzymał zwrot?
U mnie miesiąc minoł zwrotu brak 2 urzad skarbowy gdansk
U mnie wszyscy, których pytałam dostali, max w ciągu 2 tyg, w tym też przekaz pocztowy (północ Wielkopolski)
Kom. 1689 - pewnie za mały miał dochód i nie dało się z niego odjąć ulgi
+ Dodaj komentarz
Uwaga: Zgodnie z § 2 pkt 2 Regulaminu Forum Dyskusyjnego GOFIN dodając wypowiedzi na łamach Serwisu Forum.Gofin.pl, Użytkownik potwierdza, że zapoznał się z Regulaminem tego Serwisu oraz akceptuje jego postanowienia.
* Przepisz kod z obrazka:
Captcha
* - pole obowiązkowe
Wydawnictwo Podatkowe GOFIN sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za treści tematów i komentarzy umieszczanych na łamach FORUM DYSKUSYJNEGO. Dodanie tematu lub komentarza jest równoznaczne z akceptacją REGULAMINU FORUM DYSKUSYJNEGO (kliknij aby zapoznać się z regulaminem).
Wydawnictwo Podatkowe GOFIN
Szanowny Użytkowniku !
Prosimy o zapoznanie się z poniższymi informacjami oraz wyrażenie dobrowolnej zgody poprzez kliknięcie przycisku "Zgadzam się".
Pamiętaj, że zawsze możesz wycofać zgodę.

Serwis internetowy, z którego Pani/Pan korzysta używa plików cookies w celu:

  • niezbędnego zapewnienia prawidłowego działania Serwisów (utrzymania sesji),
  • realizacji funkcjonalności ułatwiających obsługę Serwisu,
  • dopasowania reklam w serwisach społecznościowych,
  • analizy statystyk ruchu i reklam w Serwisach,
  • zbierania i przetwarzania danych w celu wyświetlenia reklam produktów własnych i klientów reklamowych oraz do śledzenia użytkowników, kliknięć i konwersji wyświetlanych reklam.
Pliki cookies

Są to pliki instalowane w urządzeniach końcowych osób korzystających z Serwisu, w celu administrowania Serwisem, dostosowania treści Serwisu do preferencji użytkownika, utrzymania sesji użytkownika oraz dla celów statystycznych i targetowania reklamy (dostosowania treści reklamy do indywidualnych potrzeb użytkownika). Informujemy, że istnieje możliwość określenia przez użytkownika Serwisu warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do informacji zawartych w plikach cookies za pomocą ustawień przeglądarki lub konfiguracji usługi. Szczegółowe informacje na ten temat dostępne są u producenta przeglądarki, u dostawcy usługi dostępu do internetu oraz w Polityce prywatności i plików cookies.

Administratorzy

Administratorem Pana/Pani danych osobowych w związku z korzystaniem z Serwisu internetowego i jego usług jest Wydawnictwo Podatkowe GOFIN sp. z o.o. Administratorem danych osobowych w plikach cookies w związku z wyświetleniem analizy statystyk i wyświetlaniem spersonalizowanych reklam są partnerzy Wydawnictwa Podatkowego GOFIN sp. z o.o., Google Inc, Facebook Inc.

Jakie ma Pani/Pan prawa w stosunku do swoich danych osobowych?

Wobec swoich danych mają Pan/Pani prawo do żądania dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, prawo do cofnięcia zgody.

Podstawy prawne przetwarzania Pani/Pana danych osobowych
  • Niezbędność przetwarzania danych w związku z wykonaniem umowy.

    Umowa w naszym przypadku oznacza akceptację regulaminu naszych usług. Jeśli zatem akceptuje Pani/Pan umowę na realizację danej usługi, to możemy przetwarzać Pani/Pana dane w zakresie niezbędnym do realizacji tej umowy.

  • Niezbędność przetwarzania danych w związku z prawnie uzasadnionym interesem administratora.

    Dotyczy sytuacji, gdy przetwarzanie danych jest uzasadnione z uwagi na usprawiedliwione potrzeby administratora, tj. dokonanie pomiarów statystycznych, ulepszania naszych usług, jak również prowadzenie marketingu i promocji własnych usług administratora.

  • Dobrowolna zgoda.

    Aby móc realizować cele:
    - zapamiętania Pani/Pana decyzji w Serwisach w zakresie korzystania z dostępnych opcjonalnie funkcjonalności,
    - analiz statystyk ruchu i reklam w Serwisach,
    - dopasowania reklam w serwisach społecznościowych,
    - wyświetlania spersonalizowanych reklam produktów własnych i klientów reklamowych oraz do śledzenia użytkowników, kliknięć i konwersji wyświetlanych reklam w związku z odwiedzaniem niniejszego Serwisu internetowego partnerzy Wydawnictwa Podatkowego Gofin sp. z o.o. muszą mieć możliwość przetwarzania Pani/Pana danych.

Potrzebna jest Nam Pani/Pana dobrowolna zgoda na zapisy w plikach cookies w celach realizacji powyższych celów.
W związku z powyższymi wyjaśnieniami prosimy o wyrażenie dobrowolnej zgody na zapisywanie informacji w plikach cookies przez kliknięcie przycisku „Zgadzam się” lub „Nie teraz” w przypadku braku zgody. Istnieje możliwość skorzystania z „ustawień zaawansowanych” plików cookies w celu określenia indywidualnych zgód na zapis wybranych plików cookies realizujących wybrane cele.