30 kwietnia 2024 r. (wtorek) mija termin złożenia do US zeznań za 2023 r.: PIT-28, PIT-28S, PIT-36, PIT-36S, PIT-36L, PIT-36LS, PIT-37, PIT-38, PIT-39

Co to może być

Franciszka Ksawerego Druckiego-Lubeckiego 1C, 70-901 Szczecin - co to może być za korespondencja , miał może ktoś
PP Szczecin Z101
PP Szczecin Z101- Urząd Pocztowy
Od 10.11.2022 r. nowe miejsce odpraw celnych przesyłek pocztowych
Czyli od kogo to może być przesyłka
A co masz na kopercie ( jakaś pieczątka )?
Dostałam sms informację o liście do odebrania
Przesyłka firmowa polecona zamiejscowa
Jeśli spodziewacie się jakieś przesyłki spoza UE to może dotyczyć odprawy celnej. Jeśli nie to nie potrafię Ci odpowiedzieć co to jest. Zadzwoń i dopytaj.
No właśnie nie
Kom2 (kod do korepondencji 70-900). a ja mam PP Szczecin Z101 (ul. Franciszka Ksawerego Druckiego-Lubeckiego 1C, 70-901 Szczecin)
Co to było w końcu?
Co to było bo tez mam takie awizo a nie zdążyłam odebrać i umieram z ciekawości
Tez jestem ciekawa bo tez dostalam powtorne rzekomo awizo o przesylce sadowej z tego adresu poczty a raczej nie mam konfliktu z prawen
Czy to moze byc mandat za fotoradar? jak tak to dlaczego ze szczecina? na pewno mnie tam nie było
Dostalem takie samo awizo. Ze Szczecienm absolutnie nic mnie nie laczy i nieczego sie nie spodziewam. Ktos z was to odebrał ?
Ja też dostałem ale nie odebrałem. A mieszkam w Opolu
No i dlaczego nie odebraliście tej przesyłki, już dawno byście wiedzieli o co chodzi zamiast teraz snuć domysły.
Może ktoś kto odebral byłby tak miły i podzielił sie co to takiego. :) W moim przypadku mieszkam zupelnie gdzie indziej i nie bede dymał przez cała Polskę zeby odebrac list ze Szczecina z którym nic mnie nie łaczy, ba ostatni raz bylem tam 15 lat temu...
Na pewno odbiorę przy następnej okazji, ale z tego adresu to na 99% mandat za fotoradar
Urząd Pracy
Ubezpieczeniowy fundusz gwarancyjny
Też dostałem stamtąd awizo rzekomo powtórne? XD czy to może być coś poważnego skoro stamtąd to aż idzie? Jeśli ktoś byłby mi skłonny odpowiedzieć będę wdzięczny bo jestem z Bydgoszczy a nie mam tam nikogo
Ja ci odpowiem - nie czytałeś komentarzy powyżej ?
Mi przyszło wezwanie przedsadowe do zapłaty za składkę ubezpieczenia z hestii
Ktos jeszcze odebral? Ja mam awizo powtorne,a nie mam pierwotnego awizo....dziwne....w poniedzialek pojde na poczte zobaczyc,ale moze ktos jeszcze odbieral? Dziwna sprawa...
A dlaczego dziwna ?
No bo nie spodziewam/spodziewałem sie żadnego listu poleconego z miejscowosci 700km od miejsca zamieszkania. Wiec sie zastanawiam,kto jest nadawca.
Jutro pójdziesz na pocztę, to się dowiesz.
Przyszła mi awizo przesylka firmowa czy to może być za auto ubezp za za stułuczkę Franciszka Ksawerego Druckiego-Lubeckiego 1C, 70-901 Szczecin
A ktoś ma to zgadnąć ? Nie czytałaś tego posta ?
Dostałam dziś awizo z taką przesyłką. Czy ktoś już odebrał i wie o co chodzi?
Dzięki za odpowiedź.
Czytaj kom. 23
Czy ktoś odebrałam awizo z tej poczty? Czy to jakieś oszustwo?
Dlaczego myślisz, że oszustwo ?
Była to paczka od Amazona, po przetworzeniu wymiany produktu.
Ja mam tez awizo powtórne. Dzisiaj ide odebrać i zobaczymy co to było. Dam znać. Bo aż jestem ciekawa co to jak nic nie zamawiałam.
Co to może być? Również dostałem.
Pani Aniu (kom.35) i jak odebrała Pani ? Co to było ? Sprawdzam kilka razy w tyg. skrzynke i nic nie było. A dziś powtórne awizo ? Za co nie mam pojęcia :D A termin odebrania już minął. I co teraz ?
W Szczecinie z tego urzędu pocztowego nadają urząd miasta, urząd Wojewódzki urząd celny urząd skarbowy. Większość przesyłek urzędowych w Szczecinie idzie z tego urzędu pocztowego.
Do ALEX
Sądzisz, że wyślą ponownie ?
Czesc
Ja mieszkam w uk i tez dostalem awizo na adres pl ,ostatni raz w pl bylem 2018
Witam, wiadomo już co to są za przesyłki . Też dostałem a w Szczecinie nigdy nie byłem
Wiadomo, czytaj komentarze powyżej
W Szczecinie nie musiałeś być ...
U mnie ubezpieczeniowy fundusz gwarancyjny
Ja mam w śledzeniu jako miejsce nadania przesyłki z aliexpress. Dziwne z chin do PL szło kilka dni a tam utknęła przesyłka od tygodnia i stoi w miejscu ....
Paczki z numerami PX przyszły z tego urzędu z aliexpress. W Szczecinie paczki przechodzące przez Urząd Celny trafiają do adresatów z tego punktu Poczty Polskiej. Pozdrawiam.
Dzisiaj ja dostałem po 16:00 najpierw smsa a później maila, że dzisiaj zostanie dostarczona przesyłka i żeby podać pin przy obioerze, ale jak do tej pory nic dalej nie przyszło.
Jedynie co ostatnio robiłem, to wymianę CD z Amazona, zoabczę jutro czy coś przyjdzie czy nie.
Ze Szczecina to mandat który dostałem w Częstochowie oczywiście w Czestochowie mieszkam
Witam dostałam polecony z potwierdzeniem odbioru na adres firmy , nigdy nie byłem w Szczecinie ani nic , a mieszkam na drugim końcu Polski - Zakopane , odebraliście te dziwne polecone ? Dopiero jutro będę mógł zobaczyć … czemu nie na adres prywatny / zameldowany tylko na firmę .
Ktoś odebrał ten polecony bo też dostałem awizo z tego adresu ale już niestety nie mogę tego odebrać bo list został odesłany.
Dzień dobry, mam pytanie czy odebrał ktoś ten list? Bo też dostałem wczoraj. Każdy pisze coś ale nic konkretnego.
Mój niestety został odesłany i nie wiem co to. Marek jak odbierzesz to daj znać co to było.
Po co te pytania, czytajcie post od samej góry, różne pisma ludzie stamtąd dostają. Do was nie musiało przyjść to samo co do innych, chyba to jasne.
U mnie to polecony z ALAB LABORATORIA. Jeszcze nie odebrany, ale podejrzewam, że to być może jakaś informacja związana z niedawnym wyciekiem danych. Więc jesli robiliscie tam jakies badania, to to moze byc odpowiedz.
To jest jakaś usługodajnia krajowa Poczty Polskiej - większość dużych zleceń krajowych idzie tędy. Do mnie np. przyszedł list z PZU.
Czy ktoś z Państwa dostał powtórnie ten list po nieodebraniu i odesłaniu do nadawcy??
Dzisiaj też dostałem powtórne awizo, wysyłka: Poczta wysyłkowa PP Szczecin Z101 (ul. Franciszka Ksawerego Druckiego-Lubeckiego 1C, 70-901 Szczecin). Jestem z Wołomina. Komornik zajął bizona i dom.
Dziwne. Wszyscy pytają, listy odbierają i nikt nie napisal co to w końcu było.
Ja miałam z Alab laboratorium
Narzekacie, że nikt nie napisał, jaką korespondencję odebrał, więc ja napiszę. Dostałem list z towarzystwa ubezpieczeniowego z informacją, że nie odnotowali wpływu składki za jeden miesiąc. Zadzwoniłem pod wskazany numer i sprawa została wyjaśniona. Składki, za dwa miesiące, przeksięgowanie z innego rachunku. Kolejną składkę wpłaciłem już na nowy rachunek.
Do mnie z tego adresu przyszła paczka z AMAZONA
Czy ktoś jeszcze coś wie? W piątek dostałam avizo a nie mam nic ze Szczecinem wspolnego, długów nie mam, paczek nie zamawiam.
A niby co ktoś miałby wiedzieć ? Czytałaś komentarze powyżej ?
+ Dodaj komentarz
Uwaga: Zgodnie z § 2 pkt 2 Regulaminu Forum Dyskusyjnego GOFIN dodając wypowiedzi na łamach Serwisu Forum.Gofin.pl, Użytkownik potwierdza, że zapoznał się z Regulaminem tego Serwisu oraz akceptuje jego postanowienia.
* Przepisz kod z obrazka:
Captcha
* - pole obowiązkowe
Wydawnictwo Podatkowe GOFIN sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za treści tematów i komentarzy umieszczanych na łamach FORUM DYSKUSYJNEGO. Dodanie tematu lub komentarza jest równoznaczne z akceptacją REGULAMINU FORUM DYSKUSYJNEGO (kliknij aby zapoznać się z regulaminem).
Wydawnictwo Podatkowe GOFIN
Szanowny Użytkowniku !
Prosimy o zapoznanie się z poniższymi informacjami oraz wyrażenie dobrowolnej zgody poprzez kliknięcie przycisku "Zgadzam się".
Pamiętaj, że zawsze możesz wycofać zgodę.

Serwis internetowy, z którego Pani/Pan korzysta używa plików cookies w celu:

  • niezbędnego zapewnienia prawidłowego działania Serwisów (utrzymania sesji),
  • realizacji funkcjonalności ułatwiających obsługę Serwisu,
  • dopasowania reklam w serwisach społecznościowych,
  • analizy statystyk ruchu i reklam w Serwisach,
  • zbierania i przetwarzania danych w celu wyświetlenia reklam produktów własnych i klientów reklamowych oraz do śledzenia użytkowników, kliknięć i konwersji wyświetlanych reklam.
Pliki cookies

Są to pliki instalowane w urządzeniach końcowych osób korzystających z Serwisu, w celu administrowania Serwisem, dostosowania treści Serwisu do preferencji użytkownika, utrzymania sesji użytkownika oraz dla celów statystycznych i targetowania reklamy (dostosowania treści reklamy do indywidualnych potrzeb użytkownika). Informujemy, że istnieje możliwość określenia przez użytkownika Serwisu warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do informacji zawartych w plikach cookies za pomocą ustawień przeglądarki lub konfiguracji usługi. Szczegółowe informacje na ten temat dostępne są u producenta przeglądarki, u dostawcy usługi dostępu do internetu oraz w Polityce prywatności i plików cookies.

Administratorzy

Administratorem Pana/Pani danych osobowych w związku z korzystaniem z Serwisu internetowego i jego usług jest Wydawnictwo Podatkowe GOFIN sp. z o.o. Administratorem danych osobowych w plikach cookies w związku z wyświetleniem analizy statystyk i wyświetlaniem spersonalizowanych reklam są partnerzy Wydawnictwa Podatkowego GOFIN sp. z o.o., Google Inc, Facebook Inc.

Jakie ma Pani/Pan prawa w stosunku do swoich danych osobowych?

Wobec swoich danych mają Pan/Pani prawo do żądania dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, prawo do cofnięcia zgody.

Podstawy prawne przetwarzania Pani/Pana danych osobowych
  • Niezbędność przetwarzania danych w związku z wykonaniem umowy.

    Umowa w naszym przypadku oznacza akceptację regulaminu naszych usług. Jeśli zatem akceptuje Pani/Pan umowę na realizację danej usługi, to możemy przetwarzać Pani/Pana dane w zakresie niezbędnym do realizacji tej umowy.

  • Niezbędność przetwarzania danych w związku z prawnie uzasadnionym interesem administratora.

    Dotyczy sytuacji, gdy przetwarzanie danych jest uzasadnione z uwagi na usprawiedliwione potrzeby administratora, tj. dokonanie pomiarów statystycznych, ulepszania naszych usług, jak również prowadzenie marketingu i promocji własnych usług administratora.

  • Dobrowolna zgoda.

    Aby móc realizować cele:
    - zapamiętania Pani/Pana decyzji w Serwisach w zakresie korzystania z dostępnych opcjonalnie funkcjonalności,
    - analiz statystyk ruchu i reklam w Serwisach,
    - dopasowania reklam w serwisach społecznościowych,
    - wyświetlania spersonalizowanych reklam produktów własnych i klientów reklamowych oraz do śledzenia użytkowników, kliknięć i konwersji wyświetlanych reklam w związku z odwiedzaniem niniejszego Serwisu internetowego partnerzy Wydawnictwa Podatkowego Gofin sp. z o.o. muszą mieć możliwość przetwarzania Pani/Pana danych.

Potrzebna jest Nam Pani/Pana dobrowolna zgoda na zapisy w plikach cookies w celach realizacji powyższych celów.
W związku z powyższymi wyjaśnieniami prosimy o wyrażenie dobrowolnej zgody na zapisywanie informacji w plikach cookies przez kliknięcie przycisku „Zgadzam się” lub „Nie teraz” w przypadku braku zgody. Istnieje możliwość skorzystania z „ustawień zaawansowanych” plików cookies w celu określenia indywidualnych zgód na zapis wybranych plików cookies realizujących wybrane cele.