Polecenie wyjazdu służbowego - nadgodziny?

Witam,
Proszę o napisanie mi, czy dobrze myślę?

Pracuje na pełny etat, 8h dziennie, 5 dni w tygodniu. Byłam na wyjeździe służbowym poniedziałek i wtorek ( z noclegiem)

I teraz, powinnam dostać wynagrodzenie:
Normalnie za te dwa dni + nadgodziny za czas powyżej 8h + dieta?
Pracowałaś ponad 8 godz. będąc w delegacji?
Świadczyłeś pracę powyżej 8 godzin?
Dieta, jeśli nie było zapewnione całodzienne wyżywienie.
Pracowałam 9 godzin pierwszego dnia, drugiego 5.
Nie wiem czy liczy się od czasu dotarcia na miejsce? Czy od momentu wyruszenia z siedziby firmy? Bo sama podróż w jedna strone to 5h.
Z wyzywienia miałam tylko śniadanie w hotelu ( wliczone w cenę noclegu. Obiady kupiłam na własny koszt.
Wypisz godziny- o której wyjechałaś - od do której pracowałaś - o ktorej zaczęłaś powrót
Wyjechałam z firmy o 5:00, na miejscu byłam o 10:00.
Prace zaczęłam o 11:00 do 21:00 ( w międzyczasie była 1h przerwy na obiad)
Potem hotel, rano śniadanie w hotelu. Prace drugiego dnia zaczęłam o 10:00, skończyłam o 15:00. Potem zjadłam obiad na własny koszt, wzruszyłam w drogę o 16:00, na miejscu w firmie byłam o godz 20:30.
Normalnie pracuje od 7 do 15.
Czas podróży nie liczy się do czasu pracy.
Za obiad i kolację 1 dnia i za obiad drugiego dnia należy się część diety.
Czyli de facto powinnam dostać 1 nad godzinę w pierwszym dniu + dieta, tak?
Praca od 15 do 21 nadgodziny
dieta pomniejszona o obiad minus - 50% diety= 15 zł - dieta to 30 zł

za 2 dzień pełna dieta
Ona miała tylko śniadanie więc diety to
obiad 50%, a kolacja 25% diety powinna dostać.
Ok, pomyliłam się za drugi dzień też.
Czyli 75% diety za 1 dzień i 75% za drugi dzień.
Nie pisze czy drugiego dnia miala śniadanie a obiad zjadła za swoje
Policzy sama
4. Kwotę diety, o której mowa w ust. 1, zmniejsza się o koszt zapewnionego BEZPŁATNEGO wyżywienia, przyjmując, że każdy posiłek stanowi odpowiednio:

1) śniadanie - 25% diety;

2) obiad - 50% diety;

3) kolacja - 25% diety.
Ok, teraz już rozumiem i wszystko dzięki Wam wiem :-)

DZIĘKUJĘ (-:
Może pomóc
https://kalkulatory.gofin.pl/Kalkulator-krajowa-podroz-sluzbowa,12.html
Kom. 12 - napisała w kom. 6 "rano śniadanie w hotelu", czyli rano drugiego dnia.
6> Wyjechałam z firmy o 5:00, na miejscu byłam o 10:00.
wzruszyłam w drogę o 16:00, na miejscu w firmie byłam o godz 20:30. => to jest jedna doba + 15,5 godz., więc 2 diety = 60 zł pomniejszone o śniadanie 7,50 = 52,5 nalezna dieta

napisałaś, że pierwszego dnia - ( w międzyczasie była 1h przerwy na obiad) - ale mialaś ten obiad zapewniony, czy tez kupiłaś go sama, jak drugiego dnia?
+ Dodaj komentarz
Uwaga: Zgodnie z § 2 pkt 2 Regulaminu Forum Dyskusyjnego GOFIN dodając wypowiedzi na łamach Serwisu Forum.Gofin.pl, Użytkownik potwierdza, że zapoznał się z Regulaminem tego Serwisu oraz akceptuje jego postanowienia.
* Przepisz kod z obrazka:
Captcha
* - pole obowiązkowe
Wydawnictwo Podatkowe GOFIN sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za treści tematów i komentarzy umieszczanych na łamach FORUM DYSKUSYJNEGO. Dodanie tematu lub komentarza jest równoznaczne z akceptacją REGULAMINU FORUM DYSKUSYJNEGO (kliknij aby zapoznać się z regulaminem).
Wydawnictwo Podatkowe GOFIN
Szanowny Użytkowniku !
Prosimy o zapoznanie się z poniższymi informacjami oraz wyrażenie dobrowolnej zgody poprzez kliknięcie przycisku "Zgadzam się".
Pamiętaj, że zawsze możesz wycofać zgodę.

Serwis internetowy, z którego Pani/Pan korzysta używa plików cookies w celu:

  • zapewnienia prawidłowego działania serwisów (utrzymania sesji),

  • analizy statystyk ruchu i reklam w serwisach,

  • zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu wyświetlenia reklam produktów własnych.

Pliki cookies

Są to pliki instalowane w urządzeniach końcowych osób korzystających z serwisu, w celu administrowania serwisem, dostosowania treści serwisu do preferencji użytkownika, utrzymania sesji użytkownika oraz dla celów statystycznych i targetowania reklamy (dostosowania treści reklamy do indywidualnych potrzeb użytkownika). Informujemy, że istnieje możliwość określenia przez użytkownika serwisu warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do informacji zawartych w plikach cookies za pomocą ustawień przeglądarki lub konfiguracji usługi. Szczegółowe informacje na ten temat dostępne są u producenta przeglądarki, u dostawcy usługi dostępu do internetu oraz w Polityce prywatności i plików cookies.

Administratorzy

Administratorem Pana/Pani danych osobowych w związku z korzystaniem z serwisu internetowego i jego usług jest Wydawnictwo Podatkowe GOFIN sp. z o.o. Administratorem danych osobowych w plikach cookies w związku z wyświetleniem analizy statystyk i wyświetlaniem spersonalizowanych reklam są partnerzy Wydawnictwa Podatkowego GOFIN sp. z o.o., Google Inc, Facebook Inc, Gemius S.A.

Jakie ma Pani/Pan prawa w stosunku do swoich danych osobowych?

Wobec swoich danych mają Pan/Pani prawo do żądania dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, prawo do cofnięcia zgody.

Podstawy prawne przetwarzania Pani/Pana danych osobowych

  • Niezbędność przetwarzania danych w związku z wykonaniem umowy

    Umowa w naszym przypadku oznacza akceptację regulaminu naszych usług. Jeśli zatem akceptuje Pani/Pan umowę na realizację danej usługi, to możemy przetwarzać Pani/Pana dane w zakresie niezbędnym do realizacji tej umowy.

  • Niezbędność przetwarzania danych w związku z prawnie uzasadnionym interesem administratora

    Dotyczy sytuacji, gdy przetwarzanie danych jest uzasadnione z uwagi na usprawiedliwione potrzeby administratora, tj. dokonanie pomiarów statystycznych, ulepszania naszych usług, jak również prowadzenie marketingu i promocji własnych usług administratora.

  • Dobrowolna zgoda

    Aby móc wyświetlać spersonalizowane reklamy dopasowane do Pani/Pana zainteresowań w związku z odwiedzaniem niniejszego serwisu internetowego partnerzy Wydawnictwa Podatkowego Gofin sp. z o.o. muszą mieć możliwość przetwarzania Pani/Pana danych. Udzielenie takiej zgody jest całkowicie dobrowolne (nie ma obowiązku jej udzielenia).

Zgoda

W związku z powyższymi wyjaśnieniami prosimy o wyrażenie dobrowolnej zgody na przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych w związku z możliwością wyświetlenia reklam dopasowanych do Pani/Pana zainteresowań poprzez kliknięcie w przycisk „Zgadzam się” lub „Nie teraz” w przypadku braku zgody.