Całkowita niezdolność do pracy zakończenie zasiłku rehabilitacyjnego

Została mi przyznana renta z tytułu całkowitej niezdolności do pracy czy w tej sytuacji pracodawca powinien mi wystawić świadectwo pracy? Wczoraj był ostatni dzień mojego zasiłku rehabilitacyjnego. A w sekretariacie nikt nie zostawił dla mnie świadectwa.
A zwolniłaś się?
Dostarczyłam orzeczenie o całkowitej niezdolności do pracy
NIE potrzebnie - NIE chcesz pracować to pisz podanie o roz. umowy na mocy porozumienia stron
A co wtedy z urlopem mam około 60 dni ponieważ bardzo długo chorowałam. Może powinnam najpierw skorzystać z urlopu?
Czy takie podanie mogę wysłać pocztą i poprosić by świadectwo również zostało wysłane pocztą
Zadzwoń - poinformuj pracodawcę że rozwiązujesz umowę - wypłacą odprawę, ekwiwalent
Po co ci teraz urlop.
Otrzymasz ekwiwalent, jeśli rozwiążesz umowę.
Ponieważ nie dostanę świadczenia z ZFŚS gdybym skorzystała z urlopu (do końca września) to dosałabym świadczenie za wczasy pod grusza
Dostaniesz JAKO rencistka
Ale teraz tak sobie myślę że musiałabym iść do medycyny pracy bo nie było mnie bardzo długo w pracy. Czy w takich sytuacjach mimo wszystko mi sie nalezy?
Jakie wszystko?
Mogę złożyc wniosek o urlop mimo tego że tak długo mnie nie było? Czy musze wrócić do pracy bo już nic z tego nie rozumiem, jak mam wrócić jak n-jestem całkowicie niezdolna
A KTO tu pisze o powrocie do pracy oprócz ciebie?

pisz podanie / dzwoń do pracodawcy
Jeszcze jedno pytanie dzisiejszy dzień jak jest traktowany? Do wczoraj byłam na zasiłku rehabilitacyjnym to dzisiaj mam urlop?
No ja piszę ale zastanawiam się co zrobić by było jak najkorzystniej finansowo Jak dzisiaj rozwiąże umowę to na jakiej podstawie dostane wczasy pod grusza?
Kom 14- na pewno NIE masz urlopu
kom 15- na takiej jak w kom 9
Kom 14- na pewno NIE masz urlopu - to co mam dzień nie pracujący bezpłatny? A nie mogę poprosić o urlop na do końca września będzie 100% i tak mam bardzo dużo tych dni
Dzisiaj TO powinnaś zgłosić się do pracodawcy a NIE siedzieć na forum i zadawać pytania
masz NN- nawet dyscyplinarnie mogą cię zwolnic
Kom.17
Żeby dostać, ewentualnie, urlop to dzisiaj powinnaś zgłosić się do pracy, zrobić badania u lekarza medycyny pracy i kiedy otrzymasz zdolność, poprosić o urlop.
Teraz za NN może być zwolnienie dyscyplinarne.
Co to jest NN? Nie zwolnią mnie dyscyplinarnie bo to są normalni ludzie. Sekretarka powiedziła że szefowej nie ma i nie dawała jej dla mnie świadectwa. Szefowa będzie w poniedziłek. Więc chce się przygotować bo pierwszy raz się zwalniam i pierwszy raz dostałam rente przez niezdolność do pracy
Nieobecność Nieusprawiedliwiona to NN.
Do czego chcesz się przygotować?
Do poniedziałku masz zamiar nie chodzić do pracy?
+ Dodaj komentarz
Uwaga: Zgodnie z § 2 pkt 2 Regulaminu Forum Dyskusyjnego GOFIN dodając wypowiedzi na łamach Serwisu Forum.Gofin.pl, Użytkownik potwierdza, że zapoznał się z Regulaminem tego Serwisu oraz akceptuje jego postanowienia.
* Przepisz kod z obrazka:
Captcha
* - pole obowiązkowe
Wydawnictwo Podatkowe GOFIN sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za treści tematów i komentarzy umieszczanych na łamach FORUM DYSKUSYJNEGO. Dodanie tematu lub komentarza jest równoznaczne z akceptacją REGULAMINU FORUM DYSKUSYJNEGO (kliknij aby zapoznać się z regulaminem).
Wydawnictwo Podatkowe GOFIN
Szanowny Użytkowniku !
Prosimy o zapoznanie się z poniższymi informacjami oraz wyrażenie dobrowolnej zgody poprzez kliknięcie przycisku "Zgadzam się".
Pamiętaj, że zawsze możesz wycofać zgodę.

Serwis internetowy, z którego Pani/Pan korzysta używa plików cookies w celu:

  • zapewnienia prawidłowego działania serwisów (utrzymania sesji),

  • analizy statystyk ruchu i reklam w serwisach,

  • zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu wyświetlenia reklam produktów własnych.

Pliki cookies

Są to pliki instalowane w urządzeniach końcowych osób korzystających z serwisu, w celu administrowania serwisem, dostosowania treści serwisu do preferencji użytkownika, utrzymania sesji użytkownika oraz dla celów statystycznych i targetowania reklamy (dostosowania treści reklamy do indywidualnych potrzeb użytkownika). Informujemy, że istnieje możliwość określenia przez użytkownika serwisu warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do informacji zawartych w plikach cookies za pomocą ustawień przeglądarki lub konfiguracji usługi. Szczegółowe informacje na ten temat dostępne są u producenta przeglądarki, u dostawcy usługi dostępu do internetu oraz w Polityce prywatności i plików cookies.

Administratorzy

Administratorem Pana/Pani danych osobowych w związku z korzystaniem z serwisu internetowego i jego usług jest Wydawnictwo Podatkowe GOFIN sp. z o.o. Administratorem danych osobowych w plikach cookies w związku z wyświetleniem analizy statystyk i wyświetlaniem spersonalizowanych reklam są partnerzy Wydawnictwa Podatkowego GOFIN sp. z o.o., Google Inc, Facebook Inc, Gemius S.A.

Jakie ma Pani/Pan prawa w stosunku do swoich danych osobowych?

Wobec swoich danych mają Pan/Pani prawo do żądania dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, prawo do cofnięcia zgody.

Podstawy prawne przetwarzania Pani/Pana danych osobowych

  • Niezbędność przetwarzania danych w związku z wykonaniem umowy

    Umowa w naszym przypadku oznacza akceptację regulaminu naszych usług. Jeśli zatem akceptuje Pani/Pan umowę na realizację danej usługi, to możemy przetwarzać Pani/Pana dane w zakresie niezbędnym do realizacji tej umowy.

  • Niezbędność przetwarzania danych w związku z prawnie uzasadnionym interesem administratora

    Dotyczy sytuacji, gdy przetwarzanie danych jest uzasadnione z uwagi na usprawiedliwione potrzeby administratora, tj. dokonanie pomiarów statystycznych, ulepszania naszych usług, jak również prowadzenie marketingu i promocji własnych usług administratora.

  • Dobrowolna zgoda

    Aby móc wyświetlać spersonalizowane reklamy dopasowane do Pani/Pana zainteresowań w związku z odwiedzaniem niniejszego serwisu internetowego partnerzy Wydawnictwa Podatkowego Gofin sp. z o.o. muszą mieć możliwość przetwarzania Pani/Pana danych. Udzielenie takiej zgody jest całkowicie dobrowolne (nie ma obowiązku jej udzielenia).

Zgoda

W związku z powyższymi wyjaśnieniami prosimy o wyrażenie dobrowolnej zgody na przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych w związku z możliwością wyświetlenia reklam dopasowanych do Pani/Pana zainteresowań poprzez kliknięcie w przycisk „Zgadzam się” lub „Nie teraz” w przypadku braku zgody.