Zapis urlopu w swiadectwie pracy

Pracownik zatrudniony w 06/2020 na 1/2 etatu - miał wymiar urlopu wypoczynkowego 20 dni w ciągu roku

od 01/02/2021 jest zatrudniony na pełny etat

doniósł papiery i musze mu przeliczyć wymiar urlopu z puli 26 dni w ciągu roku w wyrównaniem od 06/2020

pracownik zwalnia się 15/09/2021

jak mu wyliczyć urlop i jak zapisać w świadectwie pracy ?
Policz TAK jakbyś miała dokumenty od razu - odejmij różnicę - policz-sprawdzimuy
Wyszło mi 8 dni za okres 06/2020- 01/2021 za pół etatu
i
18 dni za okres 02/2021 - 09/2021

dobrze ?
źle - każdy ROK policz oddzielnie
Jednak chyba jest 9 dni za okres 06/2020 - 01/2021 na pól etatu ?
W św. pracy wykazujesz urlop tylko za rok bieżący
więc tutaj należy wyliczyć za styczeń 1/12*13=2 dni
zaś za okres 02-09/2021 8/12*26=18 dni
w św. pracy wpiszesz 20 dni, 160 godzin
VI-XII 13/12*7=8dni*8g=64h
I 13/12= 2dni*h=16h
II-IX 26/12*8=18dni*8h=144h
No to tak :
1. 8 dni za 2020 rok
2. 2 dni za 01/2021
3. 18 dni za 02-09/2021

razem 28 dni * 8 godzin = 224 godziny urlopu do wykorzystania

teraz dobrze ?
Razem 224-wykorzystany=ekwiwalent
w św. pracy wpisz TAK jak w kom 5
No ok

teraz jak wyliczyć ekwiwalent za ten urlop ?

od 06/2020 - 12/2020 miał 1300 zł brutto na 1/2 etatu

za 01/2021 miał 1400 zł brutto na 1/2 etatu

od 02-09/2021 ma 3000 zł brutto na cały etat
Ma 3000 zł brutto na cały etat - liczysz
Jednak biorę pod uwagę obecną kwotę

ok
Ustalamy podstawę ekwiwalentu

Składniki wynagrodzenia określone w stawce miesięcznej w stałej wysokości uwzględniamy w wysokości należnej w miesiącu nabycia prawa do ekwiwalentu. Dotyczy stałego wynagrodzenia określonego w umowie o pracę oraz innych stałych składników wynagrodzenia, takich jak: dodatki funkcyjne, stażowe, stała miesięczna premia regulaminowa (§ 15 rozporządzenia),

http://e-prawapracownika.pl/5957/ekwiwalent-za-urlop-wypoczynkowy-w-2021-roku/
To mój pierwszy raz takiego liczenia

bardzo dziękuję wszystkim za pomoc
Policz - pokaż swoje wyliczenia-sprawdzimy
Nie widziałam kom.12 - bardzo cenne wyjasnienie

tym bardziej dziekuję jeszcze raz
A kom 14 WIDZISZ ?
No to tak :

3000,00 /21/8= 17,86 zł /godz i razy ilość godzin urlopu niewykorzystanego = kwota ekwiwalentu

ok ?
OK
Do kom.17

innych składników wynagrodzenia brak
Uff :))))))))))))
;))
+ Dodaj komentarz
Uwaga: Zgodnie z § 2 pkt 2 Regulaminu Forum Dyskusyjnego GOFIN dodając wypowiedzi na łamach Serwisu Forum.Gofin.pl, Użytkownik potwierdza, że zapoznał się z Regulaminem tego Serwisu oraz akceptuje jego postanowienia.
* Przepisz kod z obrazka:
Captcha
* - pole obowiązkowe
Wydawnictwo Podatkowe GOFIN sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za treści tematów i komentarzy umieszczanych na łamach FORUM DYSKUSYJNEGO. Dodanie tematu lub komentarza jest równoznaczne z akceptacją REGULAMINU FORUM DYSKUSYJNEGO (kliknij aby zapoznać się z regulaminem).
Wydawnictwo Podatkowe GOFIN
Szanowny Użytkowniku !
Prosimy o zapoznanie się z poniższymi informacjami oraz wyrażenie dobrowolnej zgody poprzez kliknięcie przycisku "Zgadzam się".
Pamiętaj, że zawsze możesz wycofać zgodę.

Serwis internetowy, z którego Pani/Pan korzysta używa plików cookies w celu:

  • zapewnienia prawidłowego działania serwisów (utrzymania sesji),

  • analizy statystyk ruchu i reklam w serwisach,

  • zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu wyświetlenia reklam produktów własnych.

Pliki cookies

Są to pliki instalowane w urządzeniach końcowych osób korzystających z serwisu, w celu administrowania serwisem, dostosowania treści serwisu do preferencji użytkownika, utrzymania sesji użytkownika oraz dla celów statystycznych i targetowania reklamy (dostosowania treści reklamy do indywidualnych potrzeb użytkownika). Informujemy, że istnieje możliwość określenia przez użytkownika serwisu warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do informacji zawartych w plikach cookies za pomocą ustawień przeglądarki lub konfiguracji usługi. Szczegółowe informacje na ten temat dostępne są u producenta przeglądarki, u dostawcy usługi dostępu do internetu oraz w Polityce prywatności i plików cookies.

Administratorzy

Administratorem Pana/Pani danych osobowych w związku z korzystaniem z serwisu internetowego i jego usług jest Wydawnictwo Podatkowe GOFIN sp. z o.o. Administratorem danych osobowych w plikach cookies w związku z wyświetleniem analizy statystyk i wyświetlaniem spersonalizowanych reklam są partnerzy Wydawnictwa Podatkowego GOFIN sp. z o.o., Google Inc, Facebook Inc, Gemius S.A.

Jakie ma Pani/Pan prawa w stosunku do swoich danych osobowych?

Wobec swoich danych mają Pan/Pani prawo do żądania dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, prawo do cofnięcia zgody.

Podstawy prawne przetwarzania Pani/Pana danych osobowych

  • Niezbędność przetwarzania danych w związku z wykonaniem umowy

    Umowa w naszym przypadku oznacza akceptację regulaminu naszych usług. Jeśli zatem akceptuje Pani/Pan umowę na realizację danej usługi, to możemy przetwarzać Pani/Pana dane w zakresie niezbędnym do realizacji tej umowy.

  • Niezbędność przetwarzania danych w związku z prawnie uzasadnionym interesem administratora

    Dotyczy sytuacji, gdy przetwarzanie danych jest uzasadnione z uwagi na usprawiedliwione potrzeby administratora, tj. dokonanie pomiarów statystycznych, ulepszania naszych usług, jak również prowadzenie marketingu i promocji własnych usług administratora.

  • Dobrowolna zgoda

    Aby móc wyświetlać spersonalizowane reklamy dopasowane do Pani/Pana zainteresowań w związku z odwiedzaniem niniejszego serwisu internetowego partnerzy Wydawnictwa Podatkowego Gofin sp. z o.o. muszą mieć możliwość przetwarzania Pani/Pana danych. Udzielenie takiej zgody jest całkowicie dobrowolne (nie ma obowiązku jej udzielenia).

Zgoda

W związku z powyższymi wyjaśnieniami prosimy o wyrażenie dobrowolnej zgody na przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych w związku z możliwością wyświetlenia reklam dopasowanych do Pani/Pana zainteresowań poprzez kliknięcie w przycisk „Zgadzam się” lub „Nie teraz” w przypadku braku zgody.