Pomoc przy rozliczeniu pit 11.

Dzień dobry. Potrzebowałabym bardzo pilnej pomocy w rozliczeniu moich (aż 5) pitów. Jeden z umowy o pracę, pozostała ilość z umów zleceniowych.

Umowa o pracę:
poz. 71 składki ubezpieczeniowe: 1745, 06
poz 74. składki zdrowotne: 851, 21
poz. 86 przychody ze stosunków pracy: 12792,77
poz. 87 przychody ze stosunków pracy i pokrewnych: TA SAMA KWOTA

Umowa zlecenie 1:
poz. 71: składki społ: 840, 45
poz. 74: składki zdrow: 409, 96
poz. 86. przychody z umów zlecenia itd: 6 130, 25
poz. 88: w tym przychody z umów zlecenia 6 130, 25

Umowa zlecenie 2:
poz. 71 składki społ: 32, 63
poz. 74 składki zdrow: 19. 93
poz. 86: przychody: 289, 77
poz. 88: przychody 289, 77

Umowa zlecenie 3:
poz. 71 składki: 30, 63
poz. 74 składki zdrow: 18, 71
poz. 86 przychody: 272, 00
poz. 88 przychody: 272, 00

Umowa zlecenie 4:
poz. 71 składki społ: 26, 66
poz. 74 składki zdrow: 16, 28
poz. 86 przychody umowa zlec: 236, 75
poz. 88 w tym przychody z umów zlecenia jak zawsze: 236, 75
Jeżeli nie korzystasz z ulg to nie musisz się rozliczać samodzielnie. Urząd Cię rozliczy.
Dlaczego? Czy ma to związek z faktem, iż mam dopiero 21 lat, a więc do 26 roku życia nie muszę się rozliczać czy jakoś tak? Naprawdę się nie znam...
Starszych też to dotyczy.
Pierwszy raz o takim czymś słyszę. Nie muszę składać deklaracji, ale wciąż mogę jeśli chce, tak? Bo na innym forum napisano mi jak mogę wprowadzić kwoty do programu e-pity, nic nie napisano mi o tym, że istnieje możliwość automatycznego rozliczenia przez urząd, już mam lekki mętlik w głowie. A więc po wypełnieniu deklaracji w e-pity.pl wyskoczyło mi wszystko na 0:
kwota dochodu - 0 zł
kwota zwrotu - 0 zł
kwota do zapłaty - 0zł. I czy jeśli chciałabym jednak złożyć deklarację to czy jest to poprawne?
Twój pit został sporządzony przez Urząd Skarbowy na platformie Twój e pit . Na koniec kwietnia zostanie automatycznie zatwierdzony i koniec. Nie musisz nic wysyłać.
Czy jest to jakaś nowa ustawa?
Twój e pit podatki gov pl .
Stworzyłam konto na stronie poprzez profil zaufany bankowy i udało mi się wyświetlić mój pit. Wszystko wyszło mi na 0 zł tak samo jak zrobiłam to w innym programie, a więc wszystko jest w porządku. Dziękuje za wskazówki.
Teraz go zatwierdź i wyślij .
+ Dodaj komentarz
Uwaga: Zgodnie z § 2 pkt 2 Regulaminu Forum Dyskusyjnego GOFIN dodając wypowiedzi na łamach Serwisu Forum.Gofin.pl, Użytkownik potwierdza, że zapoznał się z Regulaminem tego Serwisu oraz akceptuje jego postanowienia.
* Przepisz kod z obrazka:
Captcha
* - pole obowiązkowe
Wydawnictwo Podatkowe GOFIN sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za treści tematów i komentarzy umieszczanych na łamach FORUM DYSKUSYJNEGO. Dodanie tematu lub komentarza jest równoznaczne z akceptacją REGULAMINU FORUM DYSKUSYJNEGO (kliknij aby zapoznać się z regulaminem).
Wydawnictwo Podatkowe GOFIN
Szanowny Użytkowniku !
Prosimy o zapoznanie się z poniższymi informacjami oraz wyrażenie dobrowolnej zgody poprzez kliknięcie przycisku "Zgadzam się".
Pamiętaj, że zawsze możesz wycofać zgodę.

Serwis internetowy, z którego Pani/Pan korzysta używa plików cookies w celu:

  • zapewnienia prawidłowego działania serwisów (utrzymania sesji),

  • analizy statystyk ruchu i reklam w serwisach,

  • zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu wyświetlenia reklam produktów własnych.

Pliki cookies

Są to pliki instalowane w urządzeniach końcowych osób korzystających z serwisu, w celu administrowania serwisem, dostosowania treści serwisu do preferencji użytkownika, utrzymania sesji użytkownika oraz dla celów statystycznych i targetowania reklamy (dostosowania treści reklamy do indywidualnych potrzeb użytkownika). Informujemy, że istnieje możliwość określenia przez użytkownika serwisu warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do informacji zawartych w plikach cookies za pomocą ustawień przeglądarki lub konfiguracji usługi. Szczegółowe informacje na ten temat dostępne są u producenta przeglądarki, u dostawcy usługi dostępu do internetu oraz w Polityce prywatności i plików cookies.

Administratorzy

Administratorem Pana/Pani danych osobowych w związku z korzystaniem z serwisu internetowego i jego usług jest Wydawnictwo Podatkowe GOFIN sp. z o.o. Administratorem danych osobowych w plikach cookies w związku z wyświetleniem analizy statystyk i wyświetlaniem spersonalizowanych reklam są partnerzy Wydawnictwa Podatkowego GOFIN sp. z o.o., Google Inc, Facebook Inc, Gemius S.A.

Jakie ma Pani/Pan prawa w stosunku do swoich danych osobowych?

Wobec swoich danych mają Pan/Pani prawo do żądania dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, prawo do cofnięcia zgody.

Podstawy prawne przetwarzania Pani/Pana danych osobowych

  • Niezbędność przetwarzania danych w związku z wykonaniem umowy

    Umowa w naszym przypadku oznacza akceptację regulaminu naszych usług. Jeśli zatem akceptuje Pani/Pan umowę na realizację danej usługi, to możemy przetwarzać Pani/Pana dane w zakresie niezbędnym do realizacji tej umowy.

  • Niezbędność przetwarzania danych w związku z prawnie uzasadnionym interesem administratora

    Dotyczy sytuacji, gdy przetwarzanie danych jest uzasadnione z uwagi na usprawiedliwione potrzeby administratora, tj. dokonanie pomiarów statystycznych, ulepszania naszych usług, jak również prowadzenie marketingu i promocji własnych usług administratora.

  • Dobrowolna zgoda

    Aby móc wyświetlać spersonalizowane reklamy dopasowane do Pani/Pana zainteresowań w związku z odwiedzaniem niniejszego serwisu internetowego partnerzy Wydawnictwa Podatkowego Gofin sp. z o.o. muszą mieć możliwość przetwarzania Pani/Pana danych. Udzielenie takiej zgody jest całkowicie dobrowolne (nie ma obowiązku jej udzielenia).

Zgoda

W związku z powyższymi wyjaśnieniami prosimy o wyrażenie dobrowolnej zgody na przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych w związku z możliwością wyświetlenia reklam dopasowanych do Pani/Pana zainteresowań poprzez kliknięcie w przycisk „Zgadzam się” lub „Nie teraz” w przypadku braku zgody.