Stan zatrudnienia w przeliczeniu na pełny wymiar czasu - wniosek o pożyczkę

Dzień dobry
Czy ktoś z Państwa wypełniał już Wniosek o udzielenie pożyczki na pokrycie bieżących kosztów prowadzenia działalności gospodarczej mikroprzedsiębiorcy?

w punkcie Stan zatrudnienia w przeliczeniu na pełny wymiar czasu pracy w dn. 29.02.2020 r.:
muszę podać liczbę

Mam zatrudnioną 1 osobę na 1/4 etatu ale nie mam możliwosci tego wpisac. ani 1/4 ani 0,25
Czy to w jakis inny sposob (w przeliczeniu na godziny) się wpisuje?
Mam ten sam problem... nie mogę tego wpisać. Jutro musze chyba zadzwonić do UP i zapytać jak tą sytuację rozwiązać.
*Ola_ola - Jak się dowiesz, napisz proszę. Mam ten sam problem, a nie mam jak się dowiedzieć.
Witam, mam ten sam problem - przedsiębiorca zatrudnia osobe na 1/2 etatu. Dzwoniłam dziś do UP i niestety Pani nie była w stanie udzielić informacji w jaki sposób takie wnioski (z pracownikami na niepełne etaty) będą rozpatrywane. Ale może Wam uda się czegoś dowiedzieć. Również czekam na info
A jaki jest termin składania tych wniosków?
Jak się dowiem to napisze, ale wydaje mi się, że jest poprostu błąd w tym druku interaktywnym... bo we wniosku, który mozna pobrać ze strony wypełnić i wysłać pocztą wiadomo, tego problemu nie ma.
Juz można wprowadzic 0,25
A jak dodajecie umowę? Pobieracie ze strony urzędu pracy i w takiej formie, bez żadnych zmian, załączacie? Nie ma tam przecież miejsca na zmiany, dodawanie własnych danych i jest bardzo ogólnie sformułowana.
Czyli jeśli pracodawca zatrudnia 1 osobę na 1/4 etatu to wpisuje 0,25? "etatu" pracodawcy się w to nie wlicza?
Czy jeśli prowadzę jednoosobową działalność gospodarczą sam, to w okienku stan zatrudnienia mam wpisać 0 czy 1?
A jeśli mam zatrudnione osoby tylko na umowę zlecenie, to też mogę się starać o pożyczkę?
Ludzie czy to nie jest chore ??? Niech sami sobie wyliczają skoro dają ludziom takie zagadki . Miało być szybko i prosto . Papierologia nas zalewa i wyliczać nam każą jakby każdy był księgowym
"Analizując powyższy zapis należy zwrócić uwagę, że mniej niż 10 pracowników można rozumieć jako zatrudnianie również 0 pracowników, więc de fakto do definicji mikroprzedsiębiorcy łapią się również samozatrudnieni."

Samozatrudnieni wpisują 0
"W przypadku mikroprzedsiębiorcy, który nie zatrudnia pracowników, w polu „Stan zatrudnienia w
przeliczeniu na pełny wymiar czasu pracy w dniu 29.02.2020 r.” należy wprowadzić 0,00."
Zatrudniam pracownika na umowę zlecenie i drugiego na umowę o dzieło. Czy mam wpisać "0" w polu „Stan zatrudnienia w
przeliczeniu na pełny wymiar czasu pracy w dniu 29.02.2020 r."?
+ Dodaj komentarz
Uwaga: Zgodnie z § 2 pkt 2 Regulaminu Forum Dyskusyjnego GOFIN dodając wypowiedzi na łamach Serwisu Forum.Gofin.pl, Użytkownik potwierdza, że zapoznał się z Regulaminem tego Serwisu oraz akceptuje jego postanowienia.
* Przepisz kod z obrazka:
Captcha
* - pole obowiązkowe
Wydawnictwo Podatkowe GOFIN sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za treści tematów i komentarzy umieszczanych na łamach FORUM DYSKUSYJNEGO. Dodanie tematu lub komentarza jest równoznaczne z akceptacją REGULAMINU FORUM DYSKUSYJNEGO (kliknij aby zapoznać się z regulaminem).
Wydawnictwo Podatkowe GOFIN
Szanowny Użytkowniku !
Prosimy o zapoznanie się z poniższymi informacjami oraz wyrażenie dobrowolnej zgody poprzez kliknięcie przycisku "Zgadzam się".
Pamiętaj, że zawsze możesz wycofać zgodę.

Serwis internetowy, z którego Pani/Pan korzysta używa plików cookies w celu:

  • zapewnienia prawidłowego działania serwisów (utrzymania sesji),

  • analizy statystyk ruchu i reklam w serwisach,

  • zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu wyświetlenia reklam produktów własnych.

Pliki cookies

Są to pliki instalowane w urządzeniach końcowych osób korzystających z serwisu, w celu administrowania serwisem, dostosowania treści serwisu do preferencji użytkownika, utrzymania sesji użytkownika oraz dla celów statystycznych i targetowania reklamy (dostosowania treści reklamy do indywidualnych potrzeb użytkownika). Informujemy, że istnieje możliwość określenia przez użytkownika serwisu warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do informacji zawartych w plikach cookies za pomocą ustawień przeglądarki lub konfiguracji usługi. Szczegółowe informacje na ten temat dostępne są u producenta przeglądarki, u dostawcy usługi dostępu do internetu oraz w Polityce prywatności i plików cookies.

Administratorzy

Administratorem Pana/Pani danych osobowych w związku z korzystaniem z serwisu internetowego i jego usług jest Wydawnictwo Podatkowe GOFIN sp. z o.o. Administratorem danych osobowych w plikach cookies w związku z wyświetleniem analizy statystyk i wyświetlaniem spersonalizowanych reklam są partnerzy Wydawnictwa Podatkowego GOFIN sp. z o.o., Google Inc, Facebook Inc, Gemius S.A.

Jakie ma Pani/Pan prawa w stosunku do swoich danych osobowych?

Wobec swoich danych mają Pan/Pani prawo do żądania dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, prawo do cofnięcia zgody.

Podstawy prawne przetwarzania Pani/Pana danych osobowych

  • Niezbędność przetwarzania danych w związku z wykonaniem umowy

    Umowa w naszym przypadku oznacza akceptację regulaminu naszych usług. Jeśli zatem akceptuje Pani/Pan umowę na realizację danej usługi, to możemy przetwarzać Pani/Pana dane w zakresie niezbędnym do realizacji tej umowy.

  • Niezbędność przetwarzania danych w związku z prawnie uzasadnionym interesem administratora

    Dotyczy sytuacji, gdy przetwarzanie danych jest uzasadnione z uwagi na usprawiedliwione potrzeby administratora, tj. dokonanie pomiarów statystycznych, ulepszania naszych usług, jak również prowadzenie marketingu i promocji własnych usług administratora.

  • Dobrowolna zgoda

    Aby móc wyświetlać spersonalizowane reklamy dopasowane do Pani/Pana zainteresowań w związku z odwiedzaniem niniejszego serwisu internetowego partnerzy Wydawnictwa Podatkowego Gofin sp. z o.o. muszą mieć możliwość przetwarzania Pani/Pana danych. Udzielenie takiej zgody jest całkowicie dobrowolne (nie ma obowiązku jej udzielenia).

Zgoda

W związku z powyższymi wyjaśnieniami prosimy o wyrażenie dobrowolnej zgody na przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych w związku z możliwością wyświetlenia reklam dopasowanych do Pani/Pana zainteresowań poprzez kliknięcie w przycisk „Zgadzam się” lub „Nie teraz” w przypadku braku zgody.