Rdz

Witam
Czy uzupełnianiu wniosku Rdz za pomocą pue jakie załączniki? Wniosek Rdz z podpisem?
Jest załącznik - oświadczenie o otrzymanej pomocy.

https://www.zus.pl/baza-wiedzy/biezace-wyjasnienia-komorek-merytorycznych/firmy/-/publisher/details/1/zwolnienie-z-obowiazku-oplacenia-naleznosci-z-tytulu-skladek-za-marzec-maj-2020-r_/2551396
RDZ-1 jest do pobrania na stronie zus
Powinienem dokonać pue nie podając skanu wniosku z odręcznym podpisem?
Ale przy wypełnianiu RDZ przez PUE nie można dodać załącznika, a ten jest na stronie ZUS w xls...
Co z tym robić?
Kom.4
Pobrać plik xls ze strony ZUS, wypełnić w excelu i wydrukować do PDF, a następnie ten dodać jako załącznik do RDZ w PUE.
A jak wypełnić ten załącznik do wniosku w sensie merytorycznym?
Kom.6
Podać PKD, odpowiedzieć na pytania i ewentualnie podać kwotę otrzymanej dotacji z innych źródeł.
Po wypełnieniu wniosku w PUE i przejściu do szczegółów, nie widzę przycisku "dodaj załącznik", jak wiem mam dodać załącznik?
Ktoś wie może dlaczego już przy wysyłaniu kompletnego wniosku mam możliwość potdpisu przez ePUAP tylko przez PKO albo INteligo ? mam profil zaufany logowany poprzez Millenium bank.
Kom.8
Przycisk "Dodaj załącznik" jest widoczny z poziomu dokumentów roboczych, a nie w trybie edycji danego dokumentu. Sprawdź, Zapisz a następnie Zamknij dokument i dopiero wtedy zobaczysz ten przycisk.
Witam, w załączniku do RDZ blok B punkt 3)Czy podmiot spełnia kryteria kwalifikujące go do objęcia postępowaniem upadłościowym?

Co przez to rozumieć, jakie są te kryteria? Prowadze jednoosobową dzialalność
Witam, czy jeśli wystąpiłem kilka godzin wcześniej o tzw. postojowe czyli wniosek RSP-D to w załączniku do RDZ mam to wpisać w punkcie C. Może i wniosek wysłałem, ale jeszcze żadnej pomocy nie otrzymałem.
~Adahan Dołączam do pytania. Co wpisać w przypadku chęci wysłania dwóch wniosków jeden po drugim.
Odnosnie komentarzy 12 i 13.
Zalacznik do zus rdz , pkt c 1.- moim zdaniem trzeba zaznaczyc NIE , jesli zaznaczymy TAK trzeba wpisac date i wartosc otrzymanej pomocy
w pkt c2. Przed otrzymaniem decyzji nie mozna zaznaczyc TAK. Wyslanie wnioskow nie jest rownoznaczne z przyznaniem swiadczenia.
Czy załącznik trzeba drukować i podpisać?
Czy wystarczy wgrać sam plik excel?
Zalacznika do RDZ nie trzeba podpisywac.
Wystarczy wyslac plik jako zalacznik.
Czy komuś udało się wysłać wniosek przez PUE? Po podpisaniu podpisem kwalifikowanym kręci mi się kółeczko-proszę czekać trwa wysyłanie, po czym tracę cierpliwość po kilku godzinach....i wyłączam:(
Wniosek zostawic zapisany w roboczych i probowac wysłać pozniej , trzeba po prostu probowac , zapewne serwer jest przeciążony.
To jest skandal! Dodanie załącznika jest niemożliwe! Kto za to odpowiada?
Załącznik można dodać
tak można wysłać podpisem kwalifikowanym
Witam ja mam takie pytanie czy można wysłać RDZ i RSP-D w jednej firmie?
+ Dodaj komentarz
Uwaga: Zgodnie z § 2 pkt 2 Regulaminu Forum Dyskusyjnego GOFIN dodając wypowiedzi na łamach Serwisu Forum.Gofin.pl, Użytkownik potwierdza, że zapoznał się z Regulaminem tego Serwisu oraz akceptuje jego postanowienia.
* Przepisz kod z obrazka:
Captcha
* - pole obowiązkowe
Wydawnictwo Podatkowe GOFIN sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za treści tematów i komentarzy umieszczanych na łamach FORUM DYSKUSYJNEGO. Dodanie tematu lub komentarza jest równoznaczne z akceptacją REGULAMINU FORUM DYSKUSYJNEGO (kliknij aby zapoznać się z regulaminem).
Wydawnictwo Podatkowe GOFIN
Szanowny Użytkowniku !
Prosimy o zapoznanie się z poniższymi informacjami oraz wyrażenie dobrowolnej zgody poprzez kliknięcie przycisku "Zgadzam się".
Pamiętaj, że zawsze możesz wycofać zgodę.

Serwis internetowy, z którego Pani/Pan korzysta używa plików cookies w celu:

  • zapewnienia prawidłowego działania serwisów (utrzymania sesji),

  • analizy statystyk ruchu i reklam w serwisach,

  • zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu wyświetlenia reklam produktów własnych.

Pliki cookies

Są to pliki instalowane w urządzeniach końcowych osób korzystających z serwisu, w celu administrowania serwisem, dostosowania treści serwisu do preferencji użytkownika, utrzymania sesji użytkownika oraz dla celów statystycznych i targetowania reklamy (dostosowania treści reklamy do indywidualnych potrzeb użytkownika). Informujemy, że istnieje możliwość określenia przez użytkownika serwisu warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do informacji zawartych w plikach cookies za pomocą ustawień przeglądarki lub konfiguracji usługi. Szczegółowe informacje na ten temat dostępne są u producenta przeglądarki, u dostawcy usługi dostępu do internetu oraz w Polityce prywatności i plików cookies.

Administratorzy

Administratorem Pana/Pani danych osobowych w związku z korzystaniem z serwisu internetowego i jego usług jest Wydawnictwo Podatkowe GOFIN sp. z o.o. Administratorem danych osobowych w plikach cookies w związku z wyświetleniem analizy statystyk i wyświetlaniem spersonalizowanych reklam są partnerzy Wydawnictwa Podatkowego GOFIN sp. z o.o., Google Inc, Facebook Inc, Gemius S.A.

Jakie ma Pani/Pan prawa w stosunku do swoich danych osobowych?

Wobec swoich danych mają Pan/Pani prawo do żądania dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, prawo do cofnięcia zgody.

Podstawy prawne przetwarzania Pani/Pana danych osobowych

  • Niezbędność przetwarzania danych w związku z wykonaniem umowy

    Umowa w naszym przypadku oznacza akceptację regulaminu naszych usług. Jeśli zatem akceptuje Pani/Pan umowę na realizację danej usługi, to możemy przetwarzać Pani/Pana dane w zakresie niezbędnym do realizacji tej umowy.

  • Niezbędność przetwarzania danych w związku z prawnie uzasadnionym interesem administratora

    Dotyczy sytuacji, gdy przetwarzanie danych jest uzasadnione z uwagi na usprawiedliwione potrzeby administratora, tj. dokonanie pomiarów statystycznych, ulepszania naszych usług, jak również prowadzenie marketingu i promocji własnych usług administratora.

  • Dobrowolna zgoda

    Aby móc wyświetlać spersonalizowane reklamy dopasowane do Pani/Pana zainteresowań w związku z odwiedzaniem niniejszego serwisu internetowego partnerzy Wydawnictwa Podatkowego Gofin sp. z o.o. muszą mieć możliwość przetwarzania Pani/Pana danych. Udzielenie takiej zgody jest całkowicie dobrowolne (nie ma obowiązku jej udzielenia).

Zgoda

W związku z powyższymi wyjaśnieniami prosimy o wyrażenie dobrowolnej zgody na przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych w związku z możliwością wyświetlenia reklam dopasowanych do Pani/Pana zainteresowań poprzez kliknięcie w przycisk „Zgadzam się” lub „Nie teraz” w przypadku braku zgody.