Ratuj zycie

Powiem tak w programie księgowym robie listy plac za miesiac wcześniejszy i mialam wygenerowana dwie deklaracje pierwsza styczniowa( lista obecnosci pracowników grudzień) i druga lutowa (lista obecnosci styczen) eksportujac do platnika deklaracje do wysylki w miesiącu styczeń wyeksportowalam deklaracje lutowa i zmienilam identyfikator na numer 01.01.2020. i wyslalam deklaracje lutowa jako styczniowa, jak to teraz skorygować? aby bylo poprawnie wylazane deklaracja styczniowa z odpowiednia kwota do zaplaty i lutowa ta co teraz w platniku jest wykazana jako styczeń?
Głupi zus [1272649]
GŁuppi zus [1272627]

Jakies odpowiedzi masz w poprzednich tematach. Cos w nich nie pasuje?
np.
Zrób jeszcze raz komplet zestawu za styczeń / na podstawie l.płac wyplaconej w styczniu z nr. 02.01.2020
usuń powtarzające sie raporty

-czyli wg mnie oznacza to eksport do platnika stycznia jeszcze raz i zmiana numeru na 02.01.2020

a identyfikator 01 02-luty- 2020 nie byl w uzyciu, nie poszedl do zusu wiec nic z nim nie robisz(tylko wyslac poprawny do 15 marca).
A RSA to samodzielnie trzeba wyzerowac zgodnie z sztuka czyli zera w ostatnich 2 polach
kod korygowanego okresu taki jaki byl wczesniej
okres choroby daty od i do takie jakie byly wczeniiej
ale ostatnie 2 pozycje
liczba dni zasilkowych/liczba wyplat 0
kwota 0,00
Okej super tak tez próbowałam robic tylko ze jak wyesportowalam korekte to zrobilo soe w kazdej deklaracji krytyczny z naciskiem na brak raportów imiennych...
i to mnie przerazilo i sie wycofalam z tej korekty bo sie balam ze jesZcze bardziej sie namiesza ale.rozumiem ze wszystko jest tak jal powino i musze poprostu skasowac rapory prawda?
Podaj lub skopiuj tresc bledu, bo one duzo mowia, ale trzeba tez je dobrze czytac.
Jesli wyszlo tak, ze za styczen i luty byly takie same podstawy to wtedy po skasowaniu powtorzonych raportów cale RCA bedzie puste to takie RCA trzeba skasowac, ale to zwykle wychodzi przy weryfikacji zestawu.
Lub zajrzyj do swojego wyslanego zestawu, moze ZUS odrzucil ktorys dokument. Platnik niby pilnuje dokumenty, wiec sie zastanawiam czy przetworzyl sie RSA z lutowymi datami okresow, a identyfikator by styczniowy.
Jak podstawy praciwnikow wykazane w rca sa całkiem inne niz podastwy w lutym w rca
To wtedy korekta nadpisze te poprzednie podstawy,
przeanalizuj tresc bledu, hmm, a skoro macie przesuniete wyplaty i masz "brak raportów imiennych" to czy zatrudniono kogos w styczniu? Wyplaty nie dostal, ale musi byc pokazany w styczniu z zerowymi podstawami.
+ Dodaj komentarz
Uwaga: Zgodnie z § 2 pkt 2 Regulaminu Forum Dyskusyjnego GOFIN dodając wypowiedzi na łamach Serwisu Forum.Gofin.pl, Użytkownik potwierdza, że zapoznał się z Regulaminem tego Serwisu oraz akceptuje jego postanowienia.
* Przepisz kod z obrazka:
Captcha
* - pole obowiązkowe
Wydawnictwo Podatkowe GOFIN sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za treści tematów i komentarzy umieszczanych na łamach FORUM DYSKUSYJNEGO. Dodanie tematu lub komentarza jest równoznaczne z akceptacją REGULAMINU FORUM DYSKUSYJNEGO (kliknij aby zapoznać się z regulaminem).
Wydawnictwo Podatkowe GOFIN
Szanowny Użytkowniku !
Prosimy o zapoznanie się z poniższymi informacjami oraz wyrażenie dobrowolnej zgody poprzez kliknięcie przycisku "Zgadzam się".
Pamiętaj, że zawsze możesz wycofać zgodę.

Serwis internetowy, z którego Pani/Pan korzysta używa plików cookies w celu:

  • zapewnienia prawidłowego działania serwisów (utrzymania sesji),

  • analizy statystyk ruchu i reklam w serwisach,

  • zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu wyświetlenia personalizowanych reklam.

Pliki cookies

Są to pliki instalowane w urządzeniach końcowych osób korzystających z serwisu, w celu administrowania serwisem, dostosowania treści serwisu do preferencji użytkownika, utrzymania sesji użytkownika oraz dla celów statystycznych i targetowania behawioralnego reklamy (dostosowania treści reklamy do indywidualnych potrzeb użytkownika). Informujemy, że istnieje możliwość określenia przez użytkownika serwisu warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do informacji zawartych w plikach cookies za pomocą ustawień przeglądarki lub konfiguracji usługi. Szczegółowe informacje na ten temat dostępne są u producenta przeglądarki, u dostawcy usługi dostępu do internetu oraz w Polityce prywatności i plików cookies.

Administratorzy

Administratorem Pana/Pani danych osobowych w związku z korzystaniem z serwisu internetowego i jego usług jest Wydawnictwo Podatkowe GOFIN sp. z o.o.

Administratorem danych osobowych w plikach cookies w związku z wyświetleniem analizy statystyk i wyświetlaniem spersonalizowanych reklam jest partner Wydawnictwa Podatkowego GOFIN sp. z o.o., Stroer Digital Operations sp. z o.o. (SDO). Odbiorcą informacji z plików cookies są Netsprint S.A., Google LLC oraz spółki zlecające SDO realizację kampanii reklamowej, a także podmioty badające i zliczające tę kampanię. Dane te mogą ponadto zostać udostępnione na rzecz partnerów handlowych SDO.

Jakie ma Pani/Pan prawa w stosunku do swoich danych osobowych?

Wobec swoich danych mają Pan/Pani prawo do żądania dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, prawo do cofnięcia zgody.

Podstawy prawne przetwarzania Pani/Pana danych osobowych

  • Niezbędność przetwarzania danych w związku z wykonaniem umowy

    Umowa w naszym przypadku oznacza akceptację regulaminu naszych usług. Jeśli zatem akceptuje Pani/Pan umowę na realizację danej usługi, to możemy przetwarzać Pani/Pana dane w zakresie niezbędnym do realizacji tej umowy.

  • Niezbędność przetwarzania danych w związku z prawnie uzasadnionym interesem administratora

    Dotyczy sytuacji, gdy przetwarzanie danych jest uzasadnione z uwagi na usprawiedliwione potrzeby administratora, tj. dokonanie pomiarów statystycznych, ulepszania naszych usług, jak również prowadzenie marketingu i promocji własnych usług administratora w serwisie internetowym.

  • Dobrowolna zgoda

    Aby móc wyświetlać spersonalizowane reklamy dopasowane do Pani/Pana zainteresowań, partner Wydawnictwa Podatkowego GOFIN sp. z o.o., Stroer Digital Operations sp. z o.o. musi mieć możliwość przetwarzania Pani/Pana danych. Udzielenie takiej zgody jest całkowicie dobrowolne (nie ma obowiązku jej udzielenia).

Zgoda

W związku z powyższymi wyjaśnieniami prosimy o wyrażenie dobrowolnej zgody na przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych w związku z możliwością wyświetlenia reklam dopasowanych do Pani/Pana zainteresowań poprzez kliknięcie w przycisk „Zgadzam się” lub „Nie teraz” w przypadku braku zgody.