> Czy wystarczy, jeśli w marcu od zakupów do działalności mieszanej nie będę odliczała VAT? - możesz nie odliczać takie twoje prawo, tylko, że ten nieodliczony vat, który mogłabyś odliczyć jest nkup.

art. 90 vat