Czy mogę w deklaracji za maj ,którą teraz będę robić? - nie. 90 dni minęło w kwietniu, wiec ulga w dekl. za 04

> Czy jest termin konkretny w której deklaracji jest możliwe odliczenie?, - przecież przepis art. 89a o tym mówi