Problem Darek.d

Darek.d mam pytanie ze stylu "blondynki" pierwszy raz sobie postanowiłam spróbowac i wysłać cosik przez pue i problem niby wszystko dobrze wypełnione i wciskam opcję wyślij , zaznaczam podpis kwalifikowany i owszem jest komunikat .że wysyłka tra , proszę czekać i mogę czekać do emerytury, zus nie odbiera czy to przyczyna "javy" , czy trzeba ten podpis kwalifikowany zarejestrować w ustawieniach, raczej nie dziękuję za prostą odpowiedź
A czy udaje Ci się podpisać i wtedy wisi czy już wisi na podpisie?
No właśnie , w tym problem ,że nie ma żadnej informacji ,że by podać PIN do podpisu
Czary mary, idę na skróty , nic o tym nie czytałam, jestem nieprzygotowana :))
A no własnie.

Dwa problemy - java i drugi.......okno główne przeglądarki przykrywa wyskakujące okienko podpisu.

Spróbuj po chwili jak wybierzesz podpis kwalifikowany przełączyć się między oknami za pomocą kombinacji ALT+TAB
Ok. spróbuję jutro, dzięki ;))

a jeśli to problem "javy" to jaka musi być wgrana ?
Chodzi o jej ustawienia a nie wersję
Oooo
a w ustawieniach , co tam trzeba poczynić?
Mam WINDOWS 7
+ Dodaj komentarz
Uwaga: Zgodnie z § 2 pkt 2 Regulaminu Forum Dyskusyjnego GOFIN dodając wypowiedzi na łamach Serwisu Forum.Gofin.pl, Użytkownik potwierdza, że zapoznał się z Regulaminem tego Serwisu oraz akceptuje jego postanowienia.
Wydawnictwo Podatkowe GOFIN sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za treści tematów i komentarzy umieszczanych na łamach FORUM DYSKUSYJNEGO. Dodanie tematu lub komentarza jest równoznaczne z akceptacją REGULAMINU FORUM DYSKUSYJNEGO (kliknij aby zapoznać się z regulaminem).
An Error Occurred: Internal Server Error

Oops! An Error Occurred

The server returned a "500 Internal Server Error".

Something is broken. Please let us know what you were doing when this error occurred. We will fix it as soon as possible. Sorry for any inconvenience caused.