JAK OMINĄĆ KASĘ FISKALNĄ? - USŁUGI serwisowe

Czy jest jakiś sposób, żeby nie trzeba było kupować kasy fiskalnej? Obrót 20 tysięcy gotówką na pewno przekroczymy, usługi wykonywane: serwis okien. Czy można by zastępczo jeździć do klientów z terminalami płatniczymi? Może jakiś inny pomysł?
Za wszystko płacone przelewem.

... Czy można by zastępczo jeździć do klientów z terminalami płatniczymi?

Można
Ale podczas płacenia kartą nie można zidentyfikować bezpośrednio klienta jak np. przy przelewie, także jesteś pewien DarekD? Praktykujesz taką metodę? :)
+ Dodaj komentarz
Uwaga: Zgodnie z § 2 pkt 2 Regulaminu Forum Dyskusyjnego GOFIN dodając wypowiedzi na łamach Serwisu Forum.Gofin.pl, Użytkownik potwierdza, że zapoznał się z Regulaminem tego Serwisu oraz akceptuje jego postanowienia.
Wydawnictwo Podatkowe GOFIN sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za treści tematów i komentarzy umieszczanych na łamach FORUM DYSKUSYJNEGO. Dodanie tematu lub komentarza jest równoznaczne z akceptacją REGULAMINU FORUM DYSKUSYJNEGO (kliknij aby zapoznać się z regulaminem).
An Error Occurred: Internal Server Error

Oops! An Error Occurred

The server returned a "500 Internal Server Error".

Something is broken. Please let us know what you were doing when this error occurred. We will fix it as soon as possible. Sorry for any inconvenience caused.