Ksiaga przychodów rejestr vat i co dalej?

Mam pytanie czy jeżeli do tej pory sama prowadzę kpir i ewidencje vat sprzedaży i zakupów wpisując wszystko w ręku do tych ksiązek to czy teraz jak jest JPK to mogę wpisywać do programu komputerowego wszystko tylko nie ma mam na jego zakup fakury i licencji . czy przepisy teraz narzucają na podatnika prowadzenie w komputerze wszystkich ewidencji???
Nie, KPiR dalej można ręcznie prowadzić.
KPiR i rejestry możesz ręcznie ale JPK i deklaracje elektronicznie
PKPIR można ręcznie, ale ewidencje vat trzeba prowadzić elektronicznie.
+ Dodaj komentarz
Uwaga: Zgodnie z § 2 pkt 2 Regulaminu Forum Dyskusyjnego GOFIN dodając wypowiedzi na łamach Serwisu Forum.Gofin.pl, Użytkownik potwierdza, że zapoznał się z Regulaminem tego Serwisu oraz akceptuje jego postanowienia.
Wydawnictwo Podatkowe GOFIN sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za treści tematów i komentarzy umieszczanych na łamach FORUM DYSKUSYJNEGO. Dodanie tematu lub komentarza jest równoznaczne z akceptacją REGULAMINU FORUM DYSKUSYJNEGO (kliknij aby zapoznać się z regulaminem).
An Error Occurred: Internal Server Error

Oops! An Error Occurred

The server returned a "500 Internal Server Error".

Something is broken. Please let us know what you were doing when this error occurred. We will fix it as soon as possible. Sorry for any inconvenience caused.