JPK - pozycje z faktury

Od stycznia będę miała obowiązek wysyłać do urzędu JPK (VAT). W związku z tym mam pytanie, czy muszę do rejestru VAT wprowadzać poszczególne pozycje z faktury osobno? Z góry dziękuję za pomoc
Nie
jpk-vat to odzwierciedlenie rejestrów vat sprzedaży i zakupu
GosiaM ma rację ,
jednak od 01.07.2018 r. na wezwanie trzeba będzie wysyłać m.in. JPK_FA ? faktury VAT i tam prawdopodobnie każda pozycja musi już być oddzielnie (nie znalazłam jeszcze innych rozwiązań).
Najlepiej od stycznia zacząć już wprowadzać faktury tak jak będą eksportowane do jpk i dać sobie pół roku na sprawdzenia.
Sylwia, gdzie chcesz te faktury wprowadzać? Faktury wystawiasz w programie i generujesz (z programu) JPK
+ Dodaj komentarz
Uwaga: Zgodnie z § 2 pkt 2 Regulaminu Forum Dyskusyjnego GOFIN dodając wypowiedzi na łamach Serwisu Forum.Gofin.pl, Użytkownik potwierdza, że zapoznał się z Regulaminem tego Serwisu oraz akceptuje jego postanowienia.
Wydawnictwo Podatkowe GOFIN sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za treści tematów i komentarzy umieszczanych na łamach FORUM DYSKUSYJNEGO. Dodanie tematu lub komentarza jest równoznaczne z akceptacją REGULAMINU FORUM DYSKUSYJNEGO (kliknij aby zapoznać się z regulaminem).
An Error Occurred: Internal Server Error

Oops! An Error Occurred

The server returned a "500 Internal Server Error".

Something is broken. Please let us know what you were doing when this error occurred. We will fix it as soon as possible. Sorry for any inconvenience caused.