ARCHIWALNY TEMAT FORUM

Zwolnienie a depresja

Jestem na urlopie wypoczynkowym do 31-05-2019 mam czerwcu wrócić do pracy ale czuję że nie dam rady okropnie się boje iść do pracy i nie wiem czy może pójść do lekarza psychiatry czy do psychologa może mi da jakieś tabletki na uspokojenie . Myślałam że będąc na urlopie o pracy ale myśl że muszę wrócić do pracy mnie przygnębia.
Szkoda zdrowia się męczyć w pracy iść do lekarza uspokoić się a następnie odejść z firmy.
Tak też myślałam tylko nie wiem czy do psychologa czy do psychiatry
Może być od psychiatry to też lekarz
Ja bym poszedl do urologa najpierw ... zeby sie nie posikac z tego co piszecie.

Ludzie ... co to za pytanie ?
"myśl że muszę wrócić do pracy mnie przygnębia."

Jak na razie to nie ma obowiązku pracy , możesz się wiec zwolnić i basta , a nie kombinować jak wyłudzić zasiłek chorobowy
Robol pozamiatał, strzał w 10tke ostatnio zwolnienie na psychiatre w modzie
Depresja to też choroba i trzeba leczyć wyłudzać zasiłku
Zamiast kombinowac z l4 ... dziecko sobie zrob nie dosc ze nic nie bedziesz musial dobic to jeszcze Jarek Ci pińcet plus da za to, a i depresja Ci od razu przejdzie bo nie bedziesz miala czasu myslec o glupotach
Kom.7

Mowisz ze jak te kilka stów wplynie z Zus to depresja przejdzie ? hmmm musze sprobowac
Dzięki barburka1 za dobrą radę rozumiesz ludzi .Tu nie chodzi o wyłudzanie zwolnienia bo nie pamiętam kiedy byłam na zwolnieniu tylko ogromnie się boje iść do pracy i myślę się zwolnić.
Kom.10
To się zwolnij
Tylko psychiatra wystawi zwolnienie -> to lekarz
Ja i tak twierdze ze to o wyłudzenie chodzi ... obecnie jest taki trend że od psychiatry nie kontroluja podobno ... do czasu .... ostatnio w ZUS o tym mowili ...

Mam nadzieje ze ZUS sie za to wezmie w koncu i zacznie tepic takie osoby ....
Kom.11 no wlasnie zwolnij sie =》 idz na bezrobocie , odpoczniesz psychicznie .... przy zasiłku 900 zł z bezrobocia szybko wyzdrowiejesz.
Mon1975 koniecznie idź do lekarza, rozmawiaj o swoich obawach z najbliższymi, to forum to nie miejsce w którym powinnaś szukać pomocy.
Popieram komentarz 15 już wczoraj pisałam ,
Depresja to ciężka choroba i to ostatnio coraz bardziej śmiertelna. Psychiatra koniecznie, są coraz lepsze lepi na depresję, sam leczę się od 10 lat.
>13
zadziwiające, jak łatwo niektórym przychodzi ocenianie innych......
Po niku sądzę że jesteś kobietą z 1975 r. nie jestem lekarzem ale też w tym wieku kobietą i sądzę że masz spadek hormonów to w tym wieku normalne i takie zachowanie jak twoje też. Może dobry ginekolog coś by pomógł. Tak zaczyna się czas przekwitania, ale głowa do góry każdy okres życia jest piękny mimo że za oknem taka pogoda. Serdecznie pozdrawiam
Kom 13
Zwolnienia od psychiatry też są kontrolowane przez orzeczników, fakt, trudno je podważyć, ale są kontrolowane.
Wydawnictwo Podatkowe GOFIN sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za treści tematów i komentarzy umieszczanych na łamach FORUM DYSKUSYJNEGO. Dodanie tematu lub komentarza jest równoznaczne z akceptacją REGULAMINU FORUM DYSKUSYJNEGO (kliknij aby zapoznać się z regulaminem).
Wydawnictwo Podatkowe GOFIN
Szanowny Użytkowniku !
Prosimy o zapoznanie się z poniższymi informacjami oraz wyrażenie dobrowolnej zgody poprzez kliknięcie przycisku "Zgadzam się".
Pamiętaj, że zawsze możesz wycofać zgodę.

Serwis internetowy, z którego Pani/Pan korzysta używa plików cookies w celu:

  • niezbędnego zapewnienia prawidłowego działania Serwisów (utrzymania sesji),
  • realizacji funkcjonalności ułatwiających obsługę Serwisu,
  • dopasowania reklam w serwisach społecznościowych,
  • analizy statystyk ruchu i reklam w Serwisach,
  • zbierania i przetwarzania danych w celu wyświetlenia reklam produktów własnych i klientów reklamowych oraz do śledzenia użytkowników, kliknięć i konwersji wyświetlanych reklam.
Pliki cookies

Są to pliki instalowane w urządzeniach końcowych osób korzystających z Serwisu, w celu administrowania Serwisem, dostosowania treści Serwisu do preferencji użytkownika, utrzymania sesji użytkownika oraz dla celów statystycznych i targetowania reklamy (dostosowania treści reklamy do indywidualnych potrzeb użytkownika). Informujemy, że istnieje możliwość określenia przez użytkownika Serwisu warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do informacji zawartych w plikach cookies za pomocą ustawień przeglądarki lub konfiguracji usługi. Szczegółowe informacje na ten temat dostępne są u producenta przeglądarki, u dostawcy usługi dostępu do internetu oraz w Polityce prywatności i plików cookies.

Administratorzy

Administratorem Pana/Pani danych osobowych w związku z korzystaniem z Serwisu internetowego i jego usług jest Wydawnictwo Podatkowe GOFIN sp. z o.o. Administratorem danych osobowych w plikach cookies w związku z wyświetleniem analizy statystyk i wyświetlaniem spersonalizowanych reklam są partnerzy Wydawnictwa Podatkowego GOFIN sp. z o.o., Google Inc, Facebook Inc.

Jakie ma Pani/Pan prawa w stosunku do swoich danych osobowych?

Wobec swoich danych mają Pan/Pani prawo do żądania dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, prawo do cofnięcia zgody.

Podstawy prawne przetwarzania Pani/Pana danych osobowych
  • Niezbędność przetwarzania danych w związku z wykonaniem umowy.

    Umowa w naszym przypadku oznacza akceptację regulaminu naszych usług. Jeśli zatem akceptuje Pani/Pan umowę na realizację danej usługi, to możemy przetwarzać Pani/Pana dane w zakresie niezbędnym do realizacji tej umowy.

  • Niezbędność przetwarzania danych w związku z prawnie uzasadnionym interesem administratora.

    Dotyczy sytuacji, gdy przetwarzanie danych jest uzasadnione z uwagi na usprawiedliwione potrzeby administratora, tj. dokonanie pomiarów statystycznych, ulepszania naszych usług, jak również prowadzenie marketingu i promocji własnych usług administratora.

  • Dobrowolna zgoda.

    Aby móc realizować cele:
    - zapamiętania Pani/Pana decyzji w Serwisach w zakresie korzystania z dostępnych opcjonalnie funkcjonalności,
    - analiz statystyk ruchu i reklam w Serwisach,
    - dopasowania reklam w serwisach społecznościowych,
    - wyświetlania spersonalizowanych reklam produktów własnych i klientów reklamowych oraz do śledzenia użytkowników, kliknięć i konwersji wyświetlanych reklam w związku z odwiedzaniem niniejszego Serwisu internetowego partnerzy Wydawnictwa Podatkowego Gofin sp. z o.o. muszą mieć możliwość przetwarzania Pani/Pana danych.

Potrzebna jest Nam Pani/Pana dobrowolna zgoda na zapisy w plikach cookies w celach realizacji powyższych celów.
W związku z powyższymi wyjaśnieniami prosimy o wyrażenie dobrowolnej zgody na zapisywanie informacji w plikach cookies przez kliknięcie przycisku „Zgadzam się” lub „Nie teraz” w przypadku braku zgody. Istnieje możliwość skorzystania z „ustawień zaawansowanych” plików cookies w celu określenia indywidualnych zgód na zapis wybranych plików cookies realizujących wybrane cele.