Ekwiwalent za urlop wypoczynkowy

Pracownik nieprzerwanie choruje od 21.07.2021/tz. wynagrodzenie, zasiłek, świadczenie rehabilitacyjne/. W dniu 05.08.2022 rozwiązujemy z nim umowę z tytułu długotrwałej choroby. Należy mu się ekwiwalent za urlop z poprzedniego roku i tego roku. System wylicza ten ekwiwalent z bieżącego miesiąca. Bardzo proszę o podpowiedź czy to dobrze czy źle
Ale TY o co pytasz?
W dniu 05.08.2022 rozwiązujemy z nim umowę z tytułu długotrwałej choroby...............na jakiej podstawie?
Tak urlop należny także za 2022
Proporcjonalnie oczywiście, 8/12* wymiar
Kurde - Regina - załapałaś o co pyta?
Jakoś się udało :)))))
Się okaże ;)) czy o to pytała :)
Chyba pyta o podstawę :)
O to,to ;))
Przepraszam za nieścisłość chodzi mi o podstawę
Tez myslę, że o podstawę :))

jesli pracownik ma zasadnicze, to podstawa z umowy o pracę
JAK pracownik jest wynagradzany ? NO i skąd znasz datę roz. umowy?
Hej dziewczyny:-)
też mi się wydaje, że chodzi o podstawę z bieżącego miesiąca
jeżeli pracownik jest wynagradzany stałą stawkę i nie miał składników zmiennych to jest ok
w przypadku choroby przy składnikach zmiennych cofamy się do m-cy sprzed choroby
Haha a widzisz...nie całkiem mi się udało.
Podstawa z UOP a zmienne z 3 my sprzed choroby - jeśli występują.
*EdithA jesteś zbyt dociekliwa :)))

ja wychodzę z założenia, że osoba pytająca wie i poprawnie zadziałała ....
Hej :))))))))))
Można wyjść z założenia również, że jak pytające nie otrzyma odp. na pytanie które to faktycznie chciała zadać, sama dopyta :)
Witch ;) może wie...............może .................
... i to nie raz wychodzi "pasztet"
Z reguły to my dopytujemy a pytająca/cy nie jest skory do zaspokojenia naszej ciekawości :)))
Ale brygada HR zawsze czujna:-)
+ Dodaj komentarz
Uwaga: Zgodnie z § 2 pkt 2 Regulaminu Forum Dyskusyjnego GOFIN dodając wypowiedzi na łamach Serwisu Forum.Gofin.pl, Użytkownik potwierdza, że zapoznał się z Regulaminem tego Serwisu oraz akceptuje jego postanowienia.
* Przepisz kod z obrazka:
Captcha
* - pole obowiązkowe
Wydawnictwo Podatkowe GOFIN sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za treści tematów i komentarzy umieszczanych na łamach FORUM DYSKUSYJNEGO. Dodanie tematu lub komentarza jest równoznaczne z akceptacją REGULAMINU FORUM DYSKUSYJNEGO (kliknij aby zapoznać się z regulaminem).
Wydawnictwo Podatkowe GOFIN
Szanowny Użytkowniku !
Prosimy o zapoznanie się z poniższymi informacjami oraz wyrażenie dobrowolnej zgody poprzez kliknięcie przycisku "Zgadzam się".
Pamiętaj, że zawsze możesz wycofać zgodę.

Serwis internetowy, z którego Pani/Pan korzysta używa plików cookies w celu:

  • niezbędnego zapewnienia prawidłowego działania Serwisów (utrzymania sesji),
  • realizacji funkcjonalności ułatwiających obsługę Serwisu,
  • analizy statystyk ruchu i reklam w Serwisach,
  • zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu wyświetlenia reklam produktów własnych i klientów reklamowych.

Pliki cookies

Są to pliki instalowane w urządzeniach końcowych osób korzystających z Serwisu, w celu administrowania Serwisem, dostosowania treści Serwisu do preferencji użytkownika, utrzymania sesji użytkownika oraz dla celów statystycznych i targetowania reklamy (dostosowania treści reklamy do indywidualnych potrzeb użytkownika). Informujemy, że istnieje możliwość określenia przez użytkownika Serwisu warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do informacji zawartych w plikach cookies za pomocą ustawień przeglądarki lub konfiguracji usługi. Szczegółowe informacje na ten temat dostępne są u producenta przeglądarki, u dostawcy usługi dostępu do internetu oraz w Polityce prywatności i plików cookies.

Administratorzy

Administratorem Pana/Pani danych osobowych w związku z korzystaniem z Serwisu internetowego i jego usług jest Wydawnictwo Podatkowe GOFIN sp. z o.o. Administratorem danych osobowych w plikach cookies w związku z wyświetleniem analizy statystyk i wyświetlaniem spersonalizowanych reklam są partnerzy Wydawnictwa Podatkowego GOFIN sp. z o.o., Google Inc, Facebook Inc.

Jakie ma Pani/Pan prawa w stosunku do swoich danych osobowych?

Wobec swoich danych mają Pan/Pani prawo do żądania dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, prawo do cofnięcia zgody.

Podstawy prawne przetwarzania Pani/Pana danych osobowych

  • Niezbędność przetwarzania danych w związku z wykonaniem umowy.

    Umowa w naszym przypadku oznacza akceptację regulaminu naszych usług. Jeśli zatem akceptuje Pani/Pan umowę na realizację danej usługi, to możemy przetwarzać Pani/Pana dane w zakresie niezbędnym do realizacji tej umowy.

  • Niezbędność przetwarzania danych w związku z prawnie uzasadnionym interesem administratora.

    Dotyczy sytuacji, gdy przetwarzanie danych jest uzasadnione z uwagi na usprawiedliwione potrzeby administratora, tj. dokonanie pomiarów statystycznych, ulepszania naszych usług, jak również prowadzenie marketingu i promocji własnych usług administratora.

  • Dobrowolna zgoda.

    Aby móc realizować cele:
    - zapamiętania Pani/Pana decyzji w Serwisach w zakresie korzystania z dostępnych opcjonalnie funkcjonalności,
    - analiz statystyk ruchu i reklam w Serwisach,
    - wyświetlania spersonalizowanych reklam produktów własnych i klientów reklamowych w związku z odwiedzaniem niniejszego Serwisu internetowego partnerzy Wydawnictwa Podatkowego Gofin sp. z o.o. muszą mieć możliwość przetwarzania Pani/Pana danych.

Potrzebna jest Nam Pani/Pana dobrowolna zgoda na zapisy w plikach cookies w celach realizacji powyższych celów.

W związku z powyższymi wyjaśnieniami prosimy o wyrażenie dobrowolnej zgody na zapisywanie informacji w plikach cookies przez kliknięcie przycisku „Zgadzam się” lub „Nie teraz” w przypadku braku zgody. Istnieje możliwość skorzystania z „ustawień zaawansowanych” plików cookies w celu określenia indywidualnych zgód na zapis wybranych plików cookies realizujących wybrane cele.