Zapisy w umowie o pracę - czy tak może być?

Czy takie zapisy są prawidłowe?
Umowa o pracę zawarta w dniu 22.09.2021r.
Pracodawca zatrudnia pracownika na okres próbny od 01.10.2021 roku do 31.10.2021 roku
Termin rozpoczęcia pracy: 01.10.2021r.

I w związku z tym badania lekarskie muszą być przed 01.10.2021 a szkolenie bhp w dniu 01.10.2021r?
Dziękuję za pomoc.
Umowa o pracę a termin rozpoczęcia [1364710]
~Ewa | 2021-09-14 14:19:20 | 80.***.***.117
Okej, czyli rozumiem że tak jest okej.
NIE przejdzie badań i co wtedy?
ślij już dzisiaj na badania- wtedy będziesz wiedziała czy "zdrów"
Okej, Bardziej chodzi mi o kwestie formalne czy te zapisy w umowie są prawidłowe?
Na badania i tak skierowanie dostanie w dniu podpisania umowy 22.09. U LMP przez covid trzeba się umówić na termin dlatego tak dociekam, kiedy musimy te badania zrobić :)
Oby przeszedł badania.................BO jak nie przejdzie to trochę roboty będziesz miała
Takie decyzje zarządu.
Mimo to dziękuję za pomoc :)
No ale badania JUŻ możesz wysłać, prawda?
Tak, na badania pójdzie teraz.
Bo dobrze rozumiem, że wszystkie formalności muszę przygotować na 1.10 czyli w dniu rozpoczęcia pracy, a teraz tylko umowa + zakres obowiązków?
Bo już się sama z tym zakręciłam...
Zrobi badania i WTEDY
Dobra, czyli wysyłam go na badania. Zarząd sobie podpisze umowę z tym 22.09, a jak otrzymam zdolność do pracy to wtedy jak przyjdzie 1 października do pracy to wyślę go na szkolenie bhp i zapoznam z wszystkimi przepisami.
A jak NIE otrzyma zdolności to też przyjdzie :)
Będziesz musiała wtedy rozwiązać umowę itd...............
Niestety wiem, że to jest ryzykowne, ale to nie moja decyzja. Szczerze to pierwszy raz mam taką sytuację, że taki odległy termin od podpisania umowy do rozpoczęcia pracy, dlatego mam wątpliwości co kiedy dać do zapoznania i podpisu
Co kiedy dać do zapoznania i podpisu - w pierwszym dniu pracy
Co kiedy dać do zapoznania i podpisu - w pierwszym dniu pracy - tj. 1 październik. Teraz już wiem.
Dziękuję za pomoc :)
;)
+ Dodaj komentarz
Uwaga: Zgodnie z § 2 pkt 2 Regulaminu Forum Dyskusyjnego GOFIN dodając wypowiedzi na łamach Serwisu Forum.Gofin.pl, Użytkownik potwierdza, że zapoznał się z Regulaminem tego Serwisu oraz akceptuje jego postanowienia.
* Przepisz kod z obrazka:
Captcha
* - pole obowiązkowe
Wydawnictwo Podatkowe GOFIN sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za treści tematów i komentarzy umieszczanych na łamach FORUM DYSKUSYJNEGO. Dodanie tematu lub komentarza jest równoznaczne z akceptacją REGULAMINU FORUM DYSKUSYJNEGO (kliknij aby zapoznać się z regulaminem).
Wydawnictwo Podatkowe GOFIN
Szanowny Użytkowniku !
Prosimy o zapoznanie się z poniższymi informacjami oraz wyrażenie dobrowolnej zgody poprzez kliknięcie przycisku "Zgadzam się".
Pamiętaj, że zawsze możesz wycofać zgodę.

Serwis internetowy, z którego Pani/Pan korzysta używa plików cookies w celu:

  • zapewnienia prawidłowego działania serwisów (utrzymania sesji),

  • analizy statystyk ruchu i reklam w serwisach,

  • zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu wyświetlenia reklam produktów własnych.

Pliki cookies

Są to pliki instalowane w urządzeniach końcowych osób korzystających z serwisu, w celu administrowania serwisem, dostosowania treści serwisu do preferencji użytkownika, utrzymania sesji użytkownika oraz dla celów statystycznych i targetowania reklamy (dostosowania treści reklamy do indywidualnych potrzeb użytkownika). Informujemy, że istnieje możliwość określenia przez użytkownika serwisu warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do informacji zawartych w plikach cookies za pomocą ustawień przeglądarki lub konfiguracji usługi. Szczegółowe informacje na ten temat dostępne są u producenta przeglądarki, u dostawcy usługi dostępu do internetu oraz w Polityce prywatności i plików cookies.

Administratorzy

Administratorem Pana/Pani danych osobowych w związku z korzystaniem z serwisu internetowego i jego usług jest Wydawnictwo Podatkowe GOFIN sp. z o.o. Administratorem danych osobowych w plikach cookies w związku z wyświetleniem analizy statystyk i wyświetlaniem spersonalizowanych reklam są partnerzy Wydawnictwa Podatkowego GOFIN sp. z o.o., Google Inc, Facebook Inc, Gemius S.A.

Jakie ma Pani/Pan prawa w stosunku do swoich danych osobowych?

Wobec swoich danych mają Pan/Pani prawo do żądania dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, prawo do cofnięcia zgody.

Podstawy prawne przetwarzania Pani/Pana danych osobowych

  • Niezbędność przetwarzania danych w związku z wykonaniem umowy

    Umowa w naszym przypadku oznacza akceptację regulaminu naszych usług. Jeśli zatem akceptuje Pani/Pan umowę na realizację danej usługi, to możemy przetwarzać Pani/Pana dane w zakresie niezbędnym do realizacji tej umowy.

  • Niezbędność przetwarzania danych w związku z prawnie uzasadnionym interesem administratora

    Dotyczy sytuacji, gdy przetwarzanie danych jest uzasadnione z uwagi na usprawiedliwione potrzeby administratora, tj. dokonanie pomiarów statystycznych, ulepszania naszych usług, jak również prowadzenie marketingu i promocji własnych usług administratora.

  • Dobrowolna zgoda

    Aby móc wyświetlać spersonalizowane reklamy dopasowane do Pani/Pana zainteresowań w związku z odwiedzaniem niniejszego serwisu internetowego partnerzy Wydawnictwa Podatkowego Gofin sp. z o.o. muszą mieć możliwość przetwarzania Pani/Pana danych. Udzielenie takiej zgody jest całkowicie dobrowolne (nie ma obowiązku jej udzielenia).

Zgoda

W związku z powyższymi wyjaśnieniami prosimy o wyrażenie dobrowolnej zgody na przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych w związku z możliwością wyświetlenia reklam dopasowanych do Pani/Pana zainteresowań poprzez kliknięcie w przycisk „Zgadzam się” lub „Nie teraz” w przypadku braku zgody.