Ulga termomodernizacyjna a czyste powietrze

Planuje w domu wymianę pieca, na czyste powietrze sie nie lapie bo to piec na pelet, ale czy moge skorzystac z ulgi termomodernizacyjnej? slyszalem ze nie moge skorzystac z ulgi skoro nie korzystam z czystego powietrza
Możesz , mimo, że na "czyste powietrze "się nie łapiesz .
Piec na pellet=gaz=prąd jeżeli chodzi o ekologię , a kto ma np. gaz miejski nie może skorzystać z tego programu.
Większej bzdury nie widziałam:(
Przepraszam ale nie do końca rozumiem...jeżeli mam możliwość podłączenia gazu to nie mogę skorzystać z tej ulgi termomodernizacyjnej czy z czyste powietrze?
Tak. Montuje w październiku piec na pellet i nie otrzymam środków z programu czyste powietrze ponieważ korzystam z gazu miejskiego.
Możesz mi wierzyć , że po przeczytaniu przepisów dotyczących owego "pięknego" programu dowiadywałam się wszędzie , bo nie chciało mi się wierzyć w to co przeczytałam. Odpowiedź była jednoznaczna mam gaz , dotacja się nie należy .
Czyli generalnie masz gaz nie masz dotacji:)
Swego rodzaju zachęta=przymus:(
A jeżeli mogę spytać , dlaczego Ty nie łapiesz się na ten cudowny program ???
Dokładnie jak u Ciebie, koło nas idzie gaz i powiedziano nam, że wniosek pewnie będzie odrzucony
Ale ulga termomodernizacyjna się należy prawda?
Czy też nie bo ja już zgłupiałem....
Tak ulga termomodernizacyjna się należy , przynajmniej tyle:)
Głupota naszych "rządzących " a przy okazji dobrowolny przymus w kwestii zainstalowania pieca gazowego nie ma granic:(
Przecież instalacja pieca na pellet to koszt ok.30 000 zł(przynajmniej ja dostalam taka wstępną wycenę ) to super ekologiczne paliwo stałe , ale cóż ........
Dotacja zmniejszyłaby nakłady które musimy ponieść , ale Wielcy tego świata zdecydowali inaczej:)
+ Dodaj komentarz
Uwaga: Zgodnie z § 2 pkt 2 Regulaminu Forum Dyskusyjnego GOFIN dodając wypowiedzi na łamach Serwisu Forum.Gofin.pl, Użytkownik potwierdza, że zapoznał się z Regulaminem tego Serwisu oraz akceptuje jego postanowienia.
* Przepisz kod z obrazka:
Captcha
* - pole obowiązkowe
Wydawnictwo Podatkowe GOFIN sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za treści tematów i komentarzy umieszczanych na łamach FORUM DYSKUSYJNEGO. Dodanie tematu lub komentarza jest równoznaczne z akceptacją REGULAMINU FORUM DYSKUSYJNEGO (kliknij aby zapoznać się z regulaminem).
Wydawnictwo Podatkowe GOFIN
Szanowny Użytkowniku !
Prosimy o zapoznanie się z poniższymi informacjami oraz wyrażenie dobrowolnej zgody poprzez kliknięcie przycisku "Zgadzam się".
Pamiętaj, że zawsze możesz wycofać zgodę.

Serwis internetowy, z którego Pani/Pan korzysta używa plików cookies w celu:

  • zapewnienia prawidłowego działania serwisów (utrzymania sesji),

  • analizy statystyk ruchu i reklam w serwisach,

  • zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu wyświetlenia reklam produktów własnych.

Pliki cookies

Są to pliki instalowane w urządzeniach końcowych osób korzystających z serwisu, w celu administrowania serwisem, dostosowania treści serwisu do preferencji użytkownika, utrzymania sesji użytkownika oraz dla celów statystycznych i targetowania reklamy (dostosowania treści reklamy do indywidualnych potrzeb użytkownika). Informujemy, że istnieje możliwość określenia przez użytkownika serwisu warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do informacji zawartych w plikach cookies za pomocą ustawień przeglądarki lub konfiguracji usługi. Szczegółowe informacje na ten temat dostępne są u producenta przeglądarki, u dostawcy usługi dostępu do internetu oraz w Polityce prywatności i plików cookies.

Administratorzy

Administratorem Pana/Pani danych osobowych w związku z korzystaniem z serwisu internetowego i jego usług jest Wydawnictwo Podatkowe GOFIN sp. z o.o. Administratorem danych osobowych w plikach cookies w związku z wyświetleniem analizy statystyk i wyświetlaniem spersonalizowanych reklam są partnerzy Wydawnictwa Podatkowego GOFIN sp. z o.o., Google Inc, Facebook Inc, Gemius S.A.

Jakie ma Pani/Pan prawa w stosunku do swoich danych osobowych?

Wobec swoich danych mają Pan/Pani prawo do żądania dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, prawo do cofnięcia zgody.

Podstawy prawne przetwarzania Pani/Pana danych osobowych

  • Niezbędność przetwarzania danych w związku z wykonaniem umowy

    Umowa w naszym przypadku oznacza akceptację regulaminu naszych usług. Jeśli zatem akceptuje Pani/Pan umowę na realizację danej usługi, to możemy przetwarzać Pani/Pana dane w zakresie niezbędnym do realizacji tej umowy.

  • Niezbędność przetwarzania danych w związku z prawnie uzasadnionym interesem administratora

    Dotyczy sytuacji, gdy przetwarzanie danych jest uzasadnione z uwagi na usprawiedliwione potrzeby administratora, tj. dokonanie pomiarów statystycznych, ulepszania naszych usług, jak również prowadzenie marketingu i promocji własnych usług administratora.

  • Dobrowolna zgoda

    Aby móc wyświetlać spersonalizowane reklamy dopasowane do Pani/Pana zainteresowań w związku z odwiedzaniem niniejszego serwisu internetowego partnerzy Wydawnictwa Podatkowego Gofin sp. z o.o. muszą mieć możliwość przetwarzania Pani/Pana danych. Udzielenie takiej zgody jest całkowicie dobrowolne (nie ma obowiązku jej udzielenia).

Zgoda

W związku z powyższymi wyjaśnieniami prosimy o wyrażenie dobrowolnej zgody na przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych w związku z możliwością wyświetlenia reklam dopasowanych do Pani/Pana zainteresowań poprzez kliknięcie w przycisk „Zgadzam się” lub „Nie teraz” w przypadku braku zgody.