Urlop-ile dni?

Pracownik z przysługującym wymiarem urlopu 26 dni był zatrudniony od 01.06 do 16.07 .
Nie jest to jego pierwsza praca.
Ile dni urlopu przysługiwało mu za ten okres?
Wiem, pytanie banalne ale nie znam się na tym kompletnie ...
Pytasz jako KTO?
A ma to jakiś wpływ na wyliczenia ?
Szef kazał mi to policzyć bo kadrowej nie ma a jego zdaniem policzyła źle....
I nie przyjmuje do wiadomości że ja się wypłatami nie zajmuję
I żeby uprzedzić kolejne pytanie nie wiem ile naliczyła kadrowa tego urlopu, że szefowi wydaje się za dużo ....
ZA MAŁO danych żeby ci pomóc - co robił do 31.05. ? ile wykorzystał urlopu BEZ tego ani,ani...............
Skoro zatrudnienia do 16.07. to pracownik otrzymał św. pracy z wpisanym URLOPEM
Świadectwo pracy ma szef i właśnie dlatego drąży czy dobrze wykazana jest ilość dni urlopu ....
Pracownik w styczniu nie pracował a od lutego do kwietnia był u nas na stażu finansowanym ze środków unijnych (tu wszystkie sprawy związane z zatrudnieniem w tym urlopami rozliczała firma pośrednicząca - my jako jedna ze stron umowy trójstronnej tylko dawaliśmy miejsce pracy nie ponosząc żadnych kosztów zatrunienia). w maju był zatrudniony na pół etatu u nas i wykorzystał 2 dni urlopu
Na JAK - to od kiedy zatrudniony od maja,czerwca? na stażu i ma 26 dni urlopu?
Z tego co wiem to jest osoba po studiach magisterskich która ma kilkuletni (co najmniej 4 lata)staż pracy . Najpierw miała umowę na 1 msc na pół etatu (urlop- dwa dni wykorzystany) po zakończonej umowie wystawione świadectwo pracy. druga umowa od 01.06 już na cały etat...
5dni tj 40h
+ Dodaj komentarz
Uwaga: Zgodnie z § 2 pkt 2 Regulaminu Forum Dyskusyjnego GOFIN dodając wypowiedzi na łamach Serwisu Forum.Gofin.pl, Użytkownik potwierdza, że zapoznał się z Regulaminem tego Serwisu oraz akceptuje jego postanowienia.
* Przepisz kod z obrazka:
Captcha
* - pole obowiązkowe
Wydawnictwo Podatkowe GOFIN sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za treści tematów i komentarzy umieszczanych na łamach FORUM DYSKUSYJNEGO. Dodanie tematu lub komentarza jest równoznaczne z akceptacją REGULAMINU FORUM DYSKUSYJNEGO (kliknij aby zapoznać się z regulaminem).
Wydawnictwo Podatkowe GOFIN
Szanowny Użytkowniku !
Prosimy o zapoznanie się z poniższymi informacjami oraz wyrażenie dobrowolnej zgody poprzez kliknięcie przycisku "Zgadzam się".
Pamiętaj, że zawsze możesz wycofać zgodę.

Serwis internetowy, z którego Pani/Pan korzysta używa plików cookies w celu:

  • zapewnienia prawidłowego działania serwisów (utrzymania sesji),

  • analizy statystyk ruchu i reklam w serwisach,

  • zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu wyświetlenia reklam produktów własnych.

Pliki cookies

Są to pliki instalowane w urządzeniach końcowych osób korzystających z serwisu, w celu administrowania serwisem, dostosowania treści serwisu do preferencji użytkownika, utrzymania sesji użytkownika oraz dla celów statystycznych i targetowania reklamy (dostosowania treści reklamy do indywidualnych potrzeb użytkownika). Informujemy, że istnieje możliwość określenia przez użytkownika serwisu warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do informacji zawartych w plikach cookies za pomocą ustawień przeglądarki lub konfiguracji usługi. Szczegółowe informacje na ten temat dostępne są u producenta przeglądarki, u dostawcy usługi dostępu do internetu oraz w Polityce prywatności i plików cookies.

Administratorzy

Administratorem Pana/Pani danych osobowych w związku z korzystaniem z serwisu internetowego i jego usług jest Wydawnictwo Podatkowe GOFIN sp. z o.o. Administratorem danych osobowych w plikach cookies w związku z wyświetleniem analizy statystyk i wyświetlaniem spersonalizowanych reklam są partnerzy Wydawnictwa Podatkowego GOFIN sp. z o.o., Google Inc, Facebook Inc, Gemius S.A.

Jakie ma Pani/Pan prawa w stosunku do swoich danych osobowych?

Wobec swoich danych mają Pan/Pani prawo do żądania dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, prawo do cofnięcia zgody.

Podstawy prawne przetwarzania Pani/Pana danych osobowych

  • Niezbędność przetwarzania danych w związku z wykonaniem umowy

    Umowa w naszym przypadku oznacza akceptację regulaminu naszych usług. Jeśli zatem akceptuje Pani/Pan umowę na realizację danej usługi, to możemy przetwarzać Pani/Pana dane w zakresie niezbędnym do realizacji tej umowy.

  • Niezbędność przetwarzania danych w związku z prawnie uzasadnionym interesem administratora

    Dotyczy sytuacji, gdy przetwarzanie danych jest uzasadnione z uwagi na usprawiedliwione potrzeby administratora, tj. dokonanie pomiarów statystycznych, ulepszania naszych usług, jak również prowadzenie marketingu i promocji własnych usług administratora.

  • Dobrowolna zgoda

    Aby móc wyświetlać spersonalizowane reklamy dopasowane do Pani/Pana zainteresowań w związku z odwiedzaniem niniejszego serwisu internetowego partnerzy Wydawnictwa Podatkowego Gofin sp. z o.o. muszą mieć możliwość przetwarzania Pani/Pana danych. Udzielenie takiej zgody jest całkowicie dobrowolne (nie ma obowiązku jej udzielenia).

Zgoda

W związku z powyższymi wyjaśnieniami prosimy o wyrażenie dobrowolnej zgody na przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych w związku z możliwością wyświetlenia reklam dopasowanych do Pani/Pana zainteresowań poprzez kliknięcie w przycisk „Zgadzam się” lub „Nie teraz” w przypadku braku zgody.