Propozyja umorzenia -

Właśnie dostałam propzycję umorzenia subwencji PFR tarcza 1.0 . czy jeżelni nie prowadzę działaności w/g kodów PKG w ramach 100 % zwolnienia a mam spadek przychodów o 40 % czy mogę mieć 100 % umorzenia subwecji ??? cyt zapis - . kwota umorzenia - beneficjet oświadcza ze wnioskuje o zwolnienie z obowiązku zwrotu subwencji nie więcej niż 36000 .2 kwota subwencji zwolnione z obowiązku zwrotu która została wyliczona na podstawie oświdczeń i danych 36000. i nie wiem czy to jest ok .
Też tak mam.
Pomimo, że nie prowadzę działalności w ramach PKD uprawniającego do umorzenia 100%, wyliczona kwota do zwrotu jest wysokości 100%. Ale w treści oświadczenia jest "nie więcej niż" więc może w trakcie wydawania decyzji zostanie jeszcze zmniejszona.
Ale jest to dziwne i niejednoznaczne?
Może komuś się udało uzyskać jakiś wyjaśnienia?
A może to na etapie kiedy będziemy móc to edytować trzeba będzie wpisać poprawki i koď PKD ja ma też że oswiadczenie o umówieniu napisano nie a wszystko złożyłam w terminie
Ja jestem na etapie, że można edytować. PKD uzupełnione, oświadczenia uzupełnione, a mino to wyliczenie jest na 100.
Ale edytować to można dopiero chyba po 10 dniach roboczych. Tak mówili na szkoleniu.
Edytować to można dopiero chyba po 10 dniach roboczych - absolutnie nie! 10 dni (roboczych) masz na odesłanie wniosku/propozycji od momentu "edytowalności"
Na początku, po otrzymaniu propozycji z Pfr będziesz się mógł z nią tylko zapoznać, co oznacza , że nie będziesz miał możliwości natychmiastowego podpisania tej wstępniak wersji oświadczenia o rozliczeniu i jej złożenia. Możliwość edytowania propozycji PFR uzyskasz dopiero od dnia, w którym została wypłacona ci subwencja finansową. Masz na to 10 dni roboczych. Informacja PFR.
+ Dodaj komentarz
Uwaga: Zgodnie z § 2 pkt 2 Regulaminu Forum Dyskusyjnego GOFIN dodając wypowiedzi na łamach Serwisu Forum.Gofin.pl, Użytkownik potwierdza, że zapoznał się z Regulaminem tego Serwisu oraz akceptuje jego postanowienia.
* Przepisz kod z obrazka:
Captcha
* - pole obowiązkowe
Wydawnictwo Podatkowe GOFIN sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za treści tematów i komentarzy umieszczanych na łamach FORUM DYSKUSYJNEGO. Dodanie tematu lub komentarza jest równoznaczne z akceptacją REGULAMINU FORUM DYSKUSYJNEGO (kliknij aby zapoznać się z regulaminem).
Wydawnictwo Podatkowe GOFIN
Szanowny Użytkowniku !
Prosimy o zapoznanie się z poniższymi informacjami oraz wyrażenie dobrowolnej zgody poprzez kliknięcie przycisku "Zgadzam się".
Pamiętaj, że zawsze możesz wycofać zgodę.

Serwis internetowy, z którego Pani/Pan korzysta używa plików cookies w celu:

  • zapewnienia prawidłowego działania serwisów (utrzymania sesji),

  • analizy statystyk ruchu i reklam w serwisach,

  • zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu wyświetlenia reklam produktów własnych.

Pliki cookies

Są to pliki instalowane w urządzeniach końcowych osób korzystających z serwisu, w celu administrowania serwisem, dostosowania treści serwisu do preferencji użytkownika, utrzymania sesji użytkownika oraz dla celów statystycznych i targetowania reklamy (dostosowania treści reklamy do indywidualnych potrzeb użytkownika). Informujemy, że istnieje możliwość określenia przez użytkownika serwisu warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do informacji zawartych w plikach cookies za pomocą ustawień przeglądarki lub konfiguracji usługi. Szczegółowe informacje na ten temat dostępne są u producenta przeglądarki, u dostawcy usługi dostępu do internetu oraz w Polityce prywatności i plików cookies.

Administratorzy

Administratorem Pana/Pani danych osobowych w związku z korzystaniem z serwisu internetowego i jego usług jest Wydawnictwo Podatkowe GOFIN sp. z o.o. Administratorem danych osobowych w plikach cookies w związku z wyświetleniem analizy statystyk i wyświetlaniem spersonalizowanych reklam są partnerzy Wydawnictwa Podatkowego GOFIN sp. z o.o., Google Inc, Facebook Inc, Gemius S.A.

Jakie ma Pani/Pan prawa w stosunku do swoich danych osobowych?

Wobec swoich danych mają Pan/Pani prawo do żądania dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, prawo do cofnięcia zgody.

Podstawy prawne przetwarzania Pani/Pana danych osobowych

  • Niezbędność przetwarzania danych w związku z wykonaniem umowy

    Umowa w naszym przypadku oznacza akceptację regulaminu naszych usług. Jeśli zatem akceptuje Pani/Pan umowę na realizację danej usługi, to możemy przetwarzać Pani/Pana dane w zakresie niezbędnym do realizacji tej umowy.

  • Niezbędność przetwarzania danych w związku z prawnie uzasadnionym interesem administratora

    Dotyczy sytuacji, gdy przetwarzanie danych jest uzasadnione z uwagi na usprawiedliwione potrzeby administratora, tj. dokonanie pomiarów statystycznych, ulepszania naszych usług, jak również prowadzenie marketingu i promocji własnych usług administratora.

  • Dobrowolna zgoda

    Aby móc wyświetlać spersonalizowane reklamy dopasowane do Pani/Pana zainteresowań w związku z odwiedzaniem niniejszego serwisu internetowego partnerzy Wydawnictwa Podatkowego Gofin sp. z o.o. muszą mieć możliwość przetwarzania Pani/Pana danych. Udzielenie takiej zgody jest całkowicie dobrowolne (nie ma obowiązku jej udzielenia).

Zgoda

W związku z powyższymi wyjaśnieniami prosimy o wyrażenie dobrowolnej zgody na przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych w związku z możliwością wyświetlenia reklam dopasowanych do Pani/Pana zainteresowań poprzez kliknięcie w przycisk „Zgadzam się” lub „Nie teraz” w przypadku braku zgody.