Tarcza a rozwiązanie umowy

Wiem, że pracodawca nie może rozwiązać ze mną umowy o pracę, gdy korzystał z tarczy w celu utrzymania miejsc pracy. Czy ja w takim razie mogę rozwiązać pracę bez wypowiedzenia? Pracodawca cały czas szuka na mnie haka i chce zwolnić mnie dyscyplinarnie, bo wiem że inaczej nie może. Ratuje go chyba tylko to. Jakie ja mam w takim razie wyjście, aby do tego nie doszło, gdy miejsce pracy jest zamknięte a warunki i nowe miejsce proponowanej pracy mi nie odpowiadają.
Gdy miejsce pracy jest zamknięte a warunki i nowe miejsce proponowanej pracy mi nie odpowiadają - dostałeś wypowiedzenie zmieniające
Nie dostałam żadnego wypowiedzenia
To nie rozumiem stwierdzenia miejsce pracy jest zamknięte a warunki i nowe miejsce proponowanej pracy mi nie odpowiadają
Pracodawca chce, abym przeszła na stanowisko w innej jego placówce, ale nie może mi zapewnić warunków z obecnej umowy a ja muszę liczyć się z dodatkowymi kosztami za przejazd.
Interesuje mnie czy pracodawca może rozwiązać ze mną pracę za porozumieniem stron bez żadnych konsekwencji dla niego ani dla mnie?
Za porozumieniem stron potrzebna jest zgoda pracownika i pracodawcy
tu pracodawca może Ci wręczyć wypowiedzenie zmieniające, jak nie przyjmiesz warunków to zmieni się ono w wypowiedzenie definitywne
Czy mogę się nie zgodzić na przeniesienie do innej placówki pracodawcy, jeśli na umowie mam zaznaczony dokładny adres obecnego miejsca pracy, gdy pracodawca nie przedłożył mi wypowiedzenia zmieniającego? Czy pracodawca wtedy musi dalej zapewnić mi pracę w dotychczasowym miejscu pracy, gdy to na obecną chwilę jest zamknięte, tzn. nie ma tam żadnych obrotów czy może jednak mnie bez żadnego wypowiedzenia zmieniającego tak po prostu przenieść.
+ Dodaj komentarz
Uwaga: Zgodnie z § 2 pkt 2 Regulaminu Forum Dyskusyjnego GOFIN dodając wypowiedzi na łamach Serwisu Forum.Gofin.pl, Użytkownik potwierdza, że zapoznał się z Regulaminem tego Serwisu oraz akceptuje jego postanowienia.
* Przepisz kod z obrazka:
Captcha
* - pole obowiązkowe
Wydawnictwo Podatkowe GOFIN sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za treści tematów i komentarzy umieszczanych na łamach FORUM DYSKUSYJNEGO. Dodanie tematu lub komentarza jest równoznaczne z akceptacją REGULAMINU FORUM DYSKUSYJNEGO (kliknij aby zapoznać się z regulaminem).
Wydawnictwo Podatkowe GOFIN
Szanowny Użytkowniku !
Prosimy o zapoznanie się z poniższymi informacjami oraz wyrażenie dobrowolnej zgody poprzez kliknięcie przycisku "Zgadzam się".
Pamiętaj, że zawsze możesz wycofać zgodę.

Serwis internetowy, z którego Pani/Pan korzysta używa plików cookies w celu:

  • zapewnienia prawidłowego działania serwisów (utrzymania sesji),

  • analizy statystyk ruchu i reklam w serwisach,

  • zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu wyświetlenia reklam produktów własnych.

Pliki cookies

Są to pliki instalowane w urządzeniach końcowych osób korzystających z serwisu, w celu administrowania serwisem, dostosowania treści serwisu do preferencji użytkownika, utrzymania sesji użytkownika oraz dla celów statystycznych i targetowania reklamy (dostosowania treści reklamy do indywidualnych potrzeb użytkownika). Informujemy, że istnieje możliwość określenia przez użytkownika serwisu warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do informacji zawartych w plikach cookies za pomocą ustawień przeglądarki lub konfiguracji usługi. Szczegółowe informacje na ten temat dostępne są u producenta przeglądarki, u dostawcy usługi dostępu do internetu oraz w Polityce prywatności i plików cookies.

Administratorzy

Administratorem Pana/Pani danych osobowych w związku z korzystaniem z serwisu internetowego i jego usług jest Wydawnictwo Podatkowe GOFIN sp. z o.o. Administratorem danych osobowych w plikach cookies w związku z wyświetleniem analizy statystyk i wyświetlaniem spersonalizowanych reklam są partnerzy Wydawnictwa Podatkowego GOFIN sp. z o.o., Google Inc, Facebook Inc, Gemius S.A.

Jakie ma Pani/Pan prawa w stosunku do swoich danych osobowych?

Wobec swoich danych mają Pan/Pani prawo do żądania dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, prawo do cofnięcia zgody.

Podstawy prawne przetwarzania Pani/Pana danych osobowych

  • Niezbędność przetwarzania danych w związku z wykonaniem umowy

    Umowa w naszym przypadku oznacza akceptację regulaminu naszych usług. Jeśli zatem akceptuje Pani/Pan umowę na realizację danej usługi, to możemy przetwarzać Pani/Pana dane w zakresie niezbędnym do realizacji tej umowy.

  • Niezbędność przetwarzania danych w związku z prawnie uzasadnionym interesem administratora

    Dotyczy sytuacji, gdy przetwarzanie danych jest uzasadnione z uwagi na usprawiedliwione potrzeby administratora, tj. dokonanie pomiarów statystycznych, ulepszania naszych usług, jak również prowadzenie marketingu i promocji własnych usług administratora.

  • Dobrowolna zgoda

    Aby móc wyświetlać spersonalizowane reklamy dopasowane do Pani/Pana zainteresowań w związku z odwiedzaniem niniejszego serwisu internetowego partnerzy Wydawnictwa Podatkowego Gofin sp. z o.o. muszą mieć możliwość przetwarzania Pani/Pana danych. Udzielenie takiej zgody jest całkowicie dobrowolne (nie ma obowiązku jej udzielenia).

Zgoda

W związku z powyższymi wyjaśnieniami prosimy o wyrażenie dobrowolnej zgody na przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych w związku z możliwością wyświetlenia reklam dopasowanych do Pani/Pana zainteresowań poprzez kliknięcie w przycisk „Zgadzam się” lub „Nie teraz” w przypadku braku zgody.