Badania lek wstępne i bhp

Witam. kiedy należy przeprowadzić badania lek wstępne i bhp pracownika, chcę go zatrudnić jak najszybciej.
Bhp można przez internet i to ma być przed rozpoczęciem pracy? stanowisko brukarz, wiec to mają być jakies specjelistyczne/konkretne? badania lek gdzie bądx czy pracodawca musii miec podpisaną umowę z jakąś jednostkę medycyny pracy? nie może mieć badań od poprzedniego pracodawcy ważnych?
Jak określić miejsce wykonywania pracy, skoro to będą prace na budowach po całej Polsce?
Jeżeli zatrudnienie następuj w terminie do 30 dni od poprzedniego zwolnienia to badania są ważne, oczywiście jeżeli jest to stanowisko, które ma takie same czynniki
potrzebne jest więc też skierowanie na badania
Dłuższa przerwa od poprzedniego zwolnienia... więc co teraz?
Skierowanie wystawia pracodawca?
Od poprzedniego pracodawcy powinno być orzeczenie + skierowanie, wówczas do 30 dni id daty ustania st. pracy są one ważne
w obecnej sytuacji ty wystawiasz skierowanie na badania
Ty jako pracodawca mam na myśli
OK, DZIĘKUJĘ. Może być jakies z internetu-gotowy druk do wypełnienia?
Tak zobacz w linkach powyżej masz wzory dokumentów
Ok, MAM DRUK. Te czynniki szkodliwe na druku zaznacza pracodawca czy juz w medycynie dobiorą skoro ja podam stanowisko pracy?
Wybrałam ten druk:" Skierowanie na badania lekarskie (wstępne/okresowe/kontrolne)'? ok?
WYSTARCZY TAKIE OŚWIADZCENIE O WYPŁĄTĘ W GOTÓWCE ? - "Wniosek o wypłatę wynagrodzenia do rąk własnych
Działając na podstawie art. 86 § 3 Kodeksu pracy, proszę o wypłatę wynagrodzenia za pracę do rąk własnych." ? + Dane firmy i pracownika, data i podpis?
Kom.10 - wstępne - jest ok
oświadczenie również
Dzięuję
Dziękuję
+ Dodaj komentarz
Uwaga: Zgodnie z § 2 pkt 2 Regulaminu Forum Dyskusyjnego GOFIN dodając wypowiedzi na łamach Serwisu Forum.Gofin.pl, Użytkownik potwierdza, że zapoznał się z Regulaminem tego Serwisu oraz akceptuje jego postanowienia.
* Przepisz kod z obrazka:
Captcha
* - pole obowiązkowe
Wydawnictwo Podatkowe GOFIN sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za treści tematów i komentarzy umieszczanych na łamach FORUM DYSKUSYJNEGO. Dodanie tematu lub komentarza jest równoznaczne z akceptacją REGULAMINU FORUM DYSKUSYJNEGO (kliknij aby zapoznać się z regulaminem).
Wydawnictwo Podatkowe GOFIN
Szanowny Użytkowniku !
Prosimy o zapoznanie się z poniższymi informacjami oraz wyrażenie dobrowolnej zgody poprzez kliknięcie przycisku "Zgadzam się".
Pamiętaj, że zawsze możesz wycofać zgodę.

Serwis internetowy, z którego Pani/Pan korzysta używa plików cookies w celu:

  • zapewnienia prawidłowego działania serwisów (utrzymania sesji),

  • analizy statystyk ruchu i reklam w serwisach,

  • zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu wyświetlenia reklam produktów własnych.

Pliki cookies

Są to pliki instalowane w urządzeniach końcowych osób korzystających z serwisu, w celu administrowania serwisem, dostosowania treści serwisu do preferencji użytkownika, utrzymania sesji użytkownika oraz dla celów statystycznych i targetowania reklamy (dostosowania treści reklamy do indywidualnych potrzeb użytkownika). Informujemy, że istnieje możliwość określenia przez użytkownika serwisu warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do informacji zawartych w plikach cookies za pomocą ustawień przeglądarki lub konfiguracji usługi. Szczegółowe informacje na ten temat dostępne są u producenta przeglądarki, u dostawcy usługi dostępu do internetu oraz w Polityce prywatności i plików cookies.

Administratorzy

Administratorem Pana/Pani danych osobowych w związku z korzystaniem z serwisu internetowego i jego usług jest Wydawnictwo Podatkowe GOFIN sp. z o.o. Administratorem danych osobowych w plikach cookies w związku z wyświetleniem analizy statystyk i wyświetlaniem spersonalizowanych reklam są partnerzy Wydawnictwa Podatkowego GOFIN sp. z o.o., Google Inc, Facebook Inc, Gemius S.A.

Jakie ma Pani/Pan prawa w stosunku do swoich danych osobowych?

Wobec swoich danych mają Pan/Pani prawo do żądania dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, prawo do cofnięcia zgody.

Podstawy prawne przetwarzania Pani/Pana danych osobowych

  • Niezbędność przetwarzania danych w związku z wykonaniem umowy

    Umowa w naszym przypadku oznacza akceptację regulaminu naszych usług. Jeśli zatem akceptuje Pani/Pan umowę na realizację danej usługi, to możemy przetwarzać Pani/Pana dane w zakresie niezbędnym do realizacji tej umowy.

  • Niezbędność przetwarzania danych w związku z prawnie uzasadnionym interesem administratora

    Dotyczy sytuacji, gdy przetwarzanie danych jest uzasadnione z uwagi na usprawiedliwione potrzeby administratora, tj. dokonanie pomiarów statystycznych, ulepszania naszych usług, jak również prowadzenie marketingu i promocji własnych usług administratora.

  • Dobrowolna zgoda

    Aby móc wyświetlać spersonalizowane reklamy dopasowane do Pani/Pana zainteresowań w związku z odwiedzaniem niniejszego serwisu internetowego partnerzy Wydawnictwa Podatkowego Gofin sp. z o.o. muszą mieć możliwość przetwarzania Pani/Pana danych. Udzielenie takiej zgody jest całkowicie dobrowolne (nie ma obowiązku jej udzielenia).

Zgoda

W związku z powyższymi wyjaśnieniami prosimy o wyrażenie dobrowolnej zgody na przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych w związku z możliwością wyświetlenia reklam dopasowanych do Pani/Pana zainteresowań poprzez kliknięcie w przycisk „Zgadzam się” lub „Nie teraz” w przypadku braku zgody.