Wniosek o dofinansowanie części kosztów

Z up...
Do kiedy można składać?
Jeśli złożę jutro to jakie miesiące mam porównać? Mogę kwiecień-maj?
Najlepiej wybrać 2 następujące po sobie miesiące o najniższych przychodach w okresie styczeń-maj 2020 (czyli np: marzec-kwiecień 2020 -bo chyba wtedy firmy wyhamowały) i porównać je do marzec-kwiecień 2019. Formularz sam wyliczy procent spadku i oznaczy kwoty wsparcia.
Musisz porównywać analogiczne okresy 2019 r. i 2020 r., i nie muszą to być to 2 pełne miesiące kalendarzowe czyli możesz porównać np: okres od 5 marca plus 60 dni w 2019 r. i taki sam okres tj 5 marca plus 60 dni 2020 r.(jeżeli nie zaczynasz okresu porównawczego od pierwszego dnia miesiąca, każdy miesiąc musisz liczyć jako 30 dni). Okres porównawczy nie może kończyć się później niż w dniu poprzedzającym dzień złożenia wniosku.
Możesz oczywiście kwiecień i maj. I ważne w okresach porównawczych 2019 i 2020 r, nie możesz mieć zawieszonej działalności.
Dziękuję bardzo za pomoc
A czy to że cały czerwiec miałam zamknięte-taka branża, i dochód z tego miesiąca jest zerowy ma jakieś znaczenie?
Czerwiec 2020 r? W dniu składania wniosku nie możesz mieć zawieszonej działalności, więc jeżeli ,miałaś zamknięte,ale nie zawiesiłaś działalności to wszystko w porządku.
Jeszcze ostatnie pytanie:
Moje koszty to czynsz i ZUS, na pokrycie ich w lipcu i sierpniu mam jeszcze z bezzwrotnej pożyczki.
Czy za dofinansowanie mogę robić opłaty od września?
Kompletnie tego nie czaję...
Możesz, nie ma ograniczenia czasowego wydatkowania środków otrzymanych w ramach dofinansowania.
Złożyłam wniosek o dofinansowanie, czekam na rozpatrzenie i mam wątpliwości...aby na pewno mogę z dofinansowania opłacać zus i czynsz od września (lipiec i sierpień zapłacę z mikropożyczki), skoro nie mogę przeznaczyć dofinansowania na to nas co przeznaczę te 5 tys z pożyczki?
Boję się, że narobię sobie kłopotów...
+ Dodaj komentarz
Uwaga: Zgodnie z § 2 pkt 2 Regulaminu Forum Dyskusyjnego GOFIN dodając wypowiedzi na łamach Serwisu Forum.Gofin.pl, Użytkownik potwierdza, że zapoznał się z Regulaminem tego Serwisu oraz akceptuje jego postanowienia.
* Przepisz kod z obrazka:
Captcha
* - pole obowiązkowe
Wydawnictwo Podatkowe GOFIN sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za treści tematów i komentarzy umieszczanych na łamach FORUM DYSKUSYJNEGO. Dodanie tematu lub komentarza jest równoznaczne z akceptacją REGULAMINU FORUM DYSKUSYJNEGO (kliknij aby zapoznać się z regulaminem).
Wydawnictwo Podatkowe GOFIN
Szanowny Użytkowniku !
Prosimy o zapoznanie się z poniższymi informacjami oraz wyrażenie dobrowolnej zgody poprzez kliknięcie przycisku "Zgadzam się".
Pamiętaj, że zawsze możesz wycofać zgodę.

Serwis internetowy, z którego Pani/Pan korzysta używa plików cookies w celu:

  • zapewnienia prawidłowego działania serwisów (utrzymania sesji),

  • analizy statystyk ruchu i reklam w serwisach,

  • zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu wyświetlenia reklam produktów własnych.

Pliki cookies

Są to pliki instalowane w urządzeniach końcowych osób korzystających z serwisu, w celu administrowania serwisem, dostosowania treści serwisu do preferencji użytkownika, utrzymania sesji użytkownika oraz dla celów statystycznych i targetowania reklamy (dostosowania treści reklamy do indywidualnych potrzeb użytkownika). Informujemy, że istnieje możliwość określenia przez użytkownika serwisu warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do informacji zawartych w plikach cookies za pomocą ustawień przeglądarki lub konfiguracji usługi. Szczegółowe informacje na ten temat dostępne są u producenta przeglądarki, u dostawcy usługi dostępu do internetu oraz w Polityce prywatności i plików cookies.

Administratorzy

Administratorem Pana/Pani danych osobowych w związku z korzystaniem z serwisu internetowego i jego usług jest Wydawnictwo Podatkowe GOFIN sp. z o.o. Administratorem danych osobowych w plikach cookies w związku z wyświetleniem analizy statystyk i wyświetlaniem spersonalizowanych reklam są partnerzy Wydawnictwa Podatkowego GOFIN sp. z o.o., Google Inc, Facebook Inc, Gemius S.A.

Jakie ma Pani/Pan prawa w stosunku do swoich danych osobowych?

Wobec swoich danych mają Pan/Pani prawo do żądania dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, prawo do cofnięcia zgody.

Podstawy prawne przetwarzania Pani/Pana danych osobowych

  • Niezbędność przetwarzania danych w związku z wykonaniem umowy

    Umowa w naszym przypadku oznacza akceptację regulaminu naszych usług. Jeśli zatem akceptuje Pani/Pan umowę na realizację danej usługi, to możemy przetwarzać Pani/Pana dane w zakresie niezbędnym do realizacji tej umowy.

  • Niezbędność przetwarzania danych w związku z prawnie uzasadnionym interesem administratora

    Dotyczy sytuacji, gdy przetwarzanie danych jest uzasadnione z uwagi na usprawiedliwione potrzeby administratora, tj. dokonanie pomiarów statystycznych, ulepszania naszych usług, jak również prowadzenie marketingu i promocji własnych usług administratora.

  • Dobrowolna zgoda

    Aby móc wyświetlać spersonalizowane reklamy dopasowane do Pani/Pana zainteresowań w związku z odwiedzaniem niniejszego serwisu internetowego partnerzy Wydawnictwa Podatkowego Gofin sp. z o.o. muszą mieć możliwość przetwarzania Pani/Pana danych. Udzielenie takiej zgody jest całkowicie dobrowolne (nie ma obowiązku jej udzielenia).

Zgoda

W związku z powyższymi wyjaśnieniami prosimy o wyrażenie dobrowolnej zgody na przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych w związku z możliwością wyświetlenia reklam dopasowanych do Pani/Pana zainteresowań poprzez kliknięcie w przycisk „Zgadzam się” lub „Nie teraz” w przypadku braku zgody.