Przepraszam muszę sie wyżalić

Czy Wy też macie takie podobną sytuację w czasie pandemii?
W marcu została ograniczona działalność firmy, w której pracuję na początku kwietnia kazano mi wypisać wniosek o zasiłek opiekuńczy na dziecko i nie przychodzić do pracy, przyszłam w połowie kwietnia i się zaczęło...miałam dwa dni na przygotowanie się do badania bilansu potem biegły miał 1000 pytań, potem przyszedł czas na wystawianie faktur za kwiecień dla naszych klientów razem 500 faktur, na początku maja kazano mi je korygować kolejne 500 szt i jeszcze ten cholerny vat którego trzeba pilnować, następnie wszystko trzeba poksięgować, potem kazali mi składać wnioski o odroczenie zus, UP, do PFR i dofinansowanie do wynagrodzeń, "roboty" co nie miara - już mam tego dość, wynagrodzenie za kwiecień dostałam 50% bo połowę miesiąca byłam na zasiłku, którego do dziś nie otrzymałam z zus. Koszmar z tym wszystkim.
Jużżż lepiej?
Trochę..
Firma była zamknięta, że "kazano wypisac wniosek..." ?
zasiłek to nie obowiązek pracownika ...
my pracujemy bez przerwy, nikt nie korzystał z zasiłków..
Skąd ja to znam, trzymaj się, takie sytuacja pokazują całą prawdę o ludziach
Witch wiem, że zasiłek to nie obowiązek, firma była normalnie otwarta, załoga część pracowała, część na urlopach i tylko ja sama ze względu że mam dziecko do 8 roku życia kazano wypisać wniosek o opiekę, na początku maja dostaliśmy wynagrodzenie i ludzie dostała całość bo byli albo w pracy albo na wypoczynkowym, a ja zasiłku z zusu nie dostałam do dziś, dzwoniłam do zus i powiedzieli mi że dostaną na początku czerwca, czy w waszych firmach zatrudniających do 10 pracowników tez tak postępują z ludźmi, czuję się z tym źle i bezsilnie, człowiek pracuje jak tylko może najlepiej, żeby pracodawca był zadowolony, a po 5 latach pracy wykręca taki numer,
Tragedyja ...............
>5
kasia ale czy Ty musisz się godzić na takie traktowanie?? dlaczego to robisz ?
sorry, ja nie złośliwie, naprawdę chciałabym wiedzieć
pracy dla księgowych nie brakuje, z tego co widzę po ogłoszeniach
Ankaaa, dziękuję za wsparcie.. dojrzewam do tej decyzji.
Kasia, to proponuję dojrzewać odpowiadając na ogłoszenia i umawiając się na rozmowy.
to przecież jeszcze do niczego nie zobowiązuje, a zorientujesz się , jak rynek wygląda i może nabierzesz odwagi
Tak, masz rację, bardzo Ci dziękuję. Tak zrobię.
+ Dodaj komentarz
Uwaga: Zgodnie z § 2 pkt 2 Regulaminu Forum Dyskusyjnego GOFIN dodając wypowiedzi na łamach Serwisu Forum.Gofin.pl, Użytkownik potwierdza, że zapoznał się z Regulaminem tego Serwisu oraz akceptuje jego postanowienia.
* Przepisz kod z obrazka:
Captcha
* - pole obowiązkowe
Wydawnictwo Podatkowe GOFIN sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za treści tematów i komentarzy umieszczanych na łamach FORUM DYSKUSYJNEGO. Dodanie tematu lub komentarza jest równoznaczne z akceptacją REGULAMINU FORUM DYSKUSYJNEGO (kliknij aby zapoznać się z regulaminem).
Wydawnictwo Podatkowe GOFIN
Szanowny Użytkowniku !
Prosimy o zapoznanie się z poniższymi informacjami oraz wyrażenie dobrowolnej zgody poprzez kliknięcie przycisku "Zgadzam się".
Pamiętaj, że zawsze możesz wycofać zgodę.

Serwis internetowy, z którego Pani/Pan korzysta używa plików cookies w celu:

  • zapewnienia prawidłowego działania serwisów (utrzymania sesji),

  • analizy statystyk ruchu i reklam w serwisach,

  • zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu wyświetlenia reklam produktów własnych.

Pliki cookies

Są to pliki instalowane w urządzeniach końcowych osób korzystających z serwisu, w celu administrowania serwisem, dostosowania treści serwisu do preferencji użytkownika, utrzymania sesji użytkownika oraz dla celów statystycznych i targetowania reklamy (dostosowania treści reklamy do indywidualnych potrzeb użytkownika). Informujemy, że istnieje możliwość określenia przez użytkownika serwisu warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do informacji zawartych w plikach cookies za pomocą ustawień przeglądarki lub konfiguracji usługi. Szczegółowe informacje na ten temat dostępne są u producenta przeglądarki, u dostawcy usługi dostępu do internetu oraz w Polityce prywatności i plików cookies.

Administratorzy

Administratorem Pana/Pani danych osobowych w związku z korzystaniem z serwisu internetowego i jego usług jest Wydawnictwo Podatkowe GOFIN sp. z o.o. Administratorem danych osobowych w plikach cookies w związku z wyświetleniem analizy statystyk i wyświetlaniem spersonalizowanych reklam są partnerzy Wydawnictwa Podatkowego GOFIN sp. z o.o., Google Inc, Facebook Inc, Gemius S.A.

Jakie ma Pani/Pan prawa w stosunku do swoich danych osobowych?

Wobec swoich danych mają Pan/Pani prawo do żądania dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, prawo do cofnięcia zgody.

Podstawy prawne przetwarzania Pani/Pana danych osobowych

  • Niezbędność przetwarzania danych w związku z wykonaniem umowy

    Umowa w naszym przypadku oznacza akceptację regulaminu naszych usług. Jeśli zatem akceptuje Pani/Pan umowę na realizację danej usługi, to możemy przetwarzać Pani/Pana dane w zakresie niezbędnym do realizacji tej umowy.

  • Niezbędność przetwarzania danych w związku z prawnie uzasadnionym interesem administratora

    Dotyczy sytuacji, gdy przetwarzanie danych jest uzasadnione z uwagi na usprawiedliwione potrzeby administratora, tj. dokonanie pomiarów statystycznych, ulepszania naszych usług, jak również prowadzenie marketingu i promocji własnych usług administratora.

  • Dobrowolna zgoda

    Aby móc wyświetlać spersonalizowane reklamy dopasowane do Pani/Pana zainteresowań w związku z odwiedzaniem niniejszego serwisu internetowego partnerzy Wydawnictwa Podatkowego Gofin sp. z o.o. muszą mieć możliwość przetwarzania Pani/Pana danych. Udzielenie takiej zgody jest całkowicie dobrowolne (nie ma obowiązku jej udzielenia).

Zgoda

W związku z powyższymi wyjaśnieniami prosimy o wyrażenie dobrowolnej zgody na przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych w związku z możliwością wyświetlenia reklam dopasowanych do Pani/Pana zainteresowań poprzez kliknięcie w przycisk „Zgadzam się” lub „Nie teraz” w przypadku braku zgody.