Korekta-wniosek RDZ PUE

Błędnie wpisany przychód, wniosek wysłany. Co w takiej sytuacji?
Podbijam, zamiast kwotę netto wpisałem kwotę brutto (wciąż mieszczę się w przedziale, ale wolałbym to poprawić, zeby nie wzbudzać żadnych wątpliwości)
Otrzymałem na infolinii informację, aby w takiej sytuacji złożyć nowy wniosek z załącznikiem w którym będzie informacja o korekcie.
Wysyłając ponownie wniosek nie da się dopiąć załącznika z wyjaśnieniem (funkcja niedostępna) czy wiecie co w tej sytuacji?
Podbijam, jak skorygować wniosek (właściwie załącznik w xls do niego) ?
Pomyliłam się w wysokości przychodu, ale moja pomyłka nic nie zmienia (nadal mieszczę się w przedziale do zwolnienia). Wniosek składałam przez PUE. Dodzwoniłam się na infolinię, pani powiedziała mi, żeby albo nic nie robić (skoro pomyłka nic nie zmienia), albo pocztą wysłać do ZUSu wyjaśnienie (na spokojnie, jak będę miała czas). Nie wiem, czy można temu zaufać, wydaje mi zbyt łatwe i logiczne... Chyba napiszę maila do Zusu przez PUE, żeby mieć odpowiedź na piśmie.
Ja próbowałam się kontaktować mailem i przez infolinię, na infolinii powiedzieli że nie ma opracowanych wytycznych w tym przypadku i żeby wyslac ponownie, z kolei Pani mailem pisała o wspomnianym załączniku (którego nie da się dołączyć), natomiast inny Pan mailem napisał żeby wysłać wniosek ponownie i jeśli będą mieli pytania to po prostu zadzwonią i tyle. Ale ja wysyłałam wniosek ponownie i wysłałam skan pisma wyjaśniającego do zusu przez pue, podając w treści numery tych wniosków żeby mogli odkopać. Pozdrawiam
Do wniosku RDZ da się dołączyć załącznik
...a w jaki sposób Mr. ROBERT?
+ Dodaj komentarz
Uwaga: Zgodnie z § 2 pkt 2 Regulaminu Forum Dyskusyjnego GOFIN dodając wypowiedzi na łamach Serwisu Forum.Gofin.pl, Użytkownik potwierdza, że zapoznał się z Regulaminem tego Serwisu oraz akceptuje jego postanowienia.
* Przepisz kod z obrazka:
Captcha
* - pole obowiązkowe
Wydawnictwo Podatkowe GOFIN sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za treści tematów i komentarzy umieszczanych na łamach FORUM DYSKUSYJNEGO. Dodanie tematu lub komentarza jest równoznaczne z akceptacją REGULAMINU FORUM DYSKUSYJNEGO (kliknij aby zapoznać się z regulaminem).
Wydawnictwo Podatkowe GOFIN
Szanowny Użytkowniku !
Prosimy o zapoznanie się z poniższymi informacjami oraz wyrażenie dobrowolnej zgody poprzez kliknięcie przycisku "Zgadzam się".
Pamiętaj, że zawsze możesz wycofać zgodę.

Serwis internetowy, z którego Pani/Pan korzysta używa plików cookies w celu:

  • zapewnienia prawidłowego działania serwisów (utrzymania sesji),

  • analizy statystyk ruchu i reklam w serwisach,

  • zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu wyświetlenia reklam produktów własnych.

Pliki cookies

Są to pliki instalowane w urządzeniach końcowych osób korzystających z serwisu, w celu administrowania serwisem, dostosowania treści serwisu do preferencji użytkownika, utrzymania sesji użytkownika oraz dla celów statystycznych i targetowania reklamy (dostosowania treści reklamy do indywidualnych potrzeb użytkownika). Informujemy, że istnieje możliwość określenia przez użytkownika serwisu warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do informacji zawartych w plikach cookies za pomocą ustawień przeglądarki lub konfiguracji usługi. Szczegółowe informacje na ten temat dostępne są u producenta przeglądarki, u dostawcy usługi dostępu do internetu oraz w Polityce prywatności i plików cookies.

Administratorzy

Administratorem Pana/Pani danych osobowych w związku z korzystaniem z serwisu internetowego i jego usług jest Wydawnictwo Podatkowe GOFIN sp. z o.o. Administratorem danych osobowych w plikach cookies w związku z wyświetleniem analizy statystyk i wyświetlaniem spersonalizowanych reklam są partnerzy Wydawnictwa Podatkowego GOFIN sp. z o.o., Google Inc, Facebook Inc, Gemius S.A.

Jakie ma Pani/Pan prawa w stosunku do swoich danych osobowych?

Wobec swoich danych mają Pan/Pani prawo do żądania dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, prawo do cofnięcia zgody.

Podstawy prawne przetwarzania Pani/Pana danych osobowych

  • Niezbędność przetwarzania danych w związku z wykonaniem umowy

    Umowa w naszym przypadku oznacza akceptację regulaminu naszych usług. Jeśli zatem akceptuje Pani/Pan umowę na realizację danej usługi, to możemy przetwarzać Pani/Pana dane w zakresie niezbędnym do realizacji tej umowy.

  • Niezbędność przetwarzania danych w związku z prawnie uzasadnionym interesem administratora

    Dotyczy sytuacji, gdy przetwarzanie danych jest uzasadnione z uwagi na usprawiedliwione potrzeby administratora, tj. dokonanie pomiarów statystycznych, ulepszania naszych usług, jak również prowadzenie marketingu i promocji własnych usług administratora.

  • Dobrowolna zgoda

    Aby móc wyświetlać spersonalizowane reklamy dopasowane do Pani/Pana zainteresowań w związku z odwiedzaniem niniejszego serwisu internetowego partnerzy Wydawnictwa Podatkowego Gofin sp. z o.o. muszą mieć możliwość przetwarzania Pani/Pana danych. Udzielenie takiej zgody jest całkowicie dobrowolne (nie ma obowiązku jej udzielenia).

Zgoda

W związku z powyższymi wyjaśnieniami prosimy o wyrażenie dobrowolnej zgody na przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych w związku z możliwością wyświetlenia reklam dopasowanych do Pani/Pana zainteresowań poprzez kliknięcie w przycisk „Zgadzam się” lub „Nie teraz” w przypadku braku zgody.