Pit 36L część L czy muszę zaznaczyć kwadrat 17?

Jednoosobowa działalność gosp. na pełnych księgach od początku istnienia firmy jakieś 20 lat. Nie przekraczamy limitu w walucie polskiej kwoty określonej w euro w przepisach o rachunkowości.
Przepraszam cześć C dodatkowe informacje
Nic tam nie zaznaczyłam, a prowadzę kh już kilkanaście lat, kurczę nie zaznaczyłam też, że płacę zal.uproszczone...

Czy to trzeba korygować?
Przepraszam Cie mariaem ale4 nie doradzę Ci czy trzeba czy to jest aż tak istotna inforacja że trzeba by było korygować...
Sama się zastanawiam nad kwadratem 17 ale myśle że nie muszę ... może ktoś nam tu jeszcze podpowie ;-)
Liczę, że ktoś się włączy w dyskusję...
Mariaem jak Cie tu już mam to zapytam w części J poz. 89 tam wpisujemy zaliczę na podatek za mc XII i ta pozycja jest taka sama jak w części D poz 24 prawda?
Ja mam uproszczone zaliczki i cały rok płacę w jednakowej wysokości.
Aha , ok . dzięki ;-)
Pkt. 17 - tak

Ja bym nie korygował
Dziękuję Ci bardzo za odp, jeśli dotyczy też Ciebie pit 36L to czy podpowiesz mi również do kom. 6 ?
9

pytałam w moim us i tak też mi powiedzieli, nie korygować, chyba, że będą wzywać, to wtedy.
@6

89 - zaliczka należna za 12'2019

poz 24 = 90
No właśnie poz 90 program sam sumuje i mi zsumował należne zaliczki od X do XII bo podatek tylko w tych mc wystąpił. i poz 90 nie równa mi się poz. 24 dlatego program mnie informuje tak że Pozycja 89 - kwota musi być równa różnicy kwoty zaliczek wykazanych w poz. 24 i sumy należnych zaliczek wykazanych od I do XI w sekcji J.
Zrobiłam tak usunełam należne zaliczki z X , XI a zostawiłam zaliczkę w XII wtedy poz 89= poz 90=24 i co tak to mam zostawić , dziwne dlaczego tak...
W 90 masz sumę X-XII?
Tak, dziwie się że tak program mi zsumował
Darku dziękuje Ci bardzo za pomoc ja złe kwoty wpisywałam jako zaliczki należne teraz mnie olśniło.... już wszystko ok ;-)
+ Dodaj komentarz
Uwaga: Zgodnie z § 2 pkt 2 Regulaminu Forum Dyskusyjnego GOFIN dodając wypowiedzi na łamach Serwisu Forum.Gofin.pl, Użytkownik potwierdza, że zapoznał się z Regulaminem tego Serwisu oraz akceptuje jego postanowienia.
* Przepisz kod z obrazka:
Captcha
* - pole obowiązkowe
Wydawnictwo Podatkowe GOFIN sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za treści tematów i komentarzy umieszczanych na łamach FORUM DYSKUSYJNEGO. Dodanie tematu lub komentarza jest równoznaczne z akceptacją REGULAMINU FORUM DYSKUSYJNEGO (kliknij aby zapoznać się z regulaminem).
Wydawnictwo Podatkowe GOFIN
Szanowny Użytkowniku !
Prosimy o zapoznanie się z poniższymi informacjami oraz wyrażenie dobrowolnej zgody poprzez kliknięcie przycisku "Zgadzam się".
Pamiętaj, że zawsze możesz wycofać zgodę.

Serwis internetowy, z którego Pani/Pan korzysta używa plików cookies w celu:

  • zapewnienia prawidłowego działania serwisów (utrzymania sesji),

  • analizy statystyk ruchu i reklam w serwisach,

  • zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu wyświetlenia personalizowanych reklam.

Pliki cookies

Są to pliki instalowane w urządzeniach końcowych osób korzystających z serwisu, w celu administrowania serwisem, dostosowania treści serwisu do preferencji użytkownika, utrzymania sesji użytkownika oraz dla celów statystycznych i targetowania behawioralnego reklamy (dostosowania treści reklamy do indywidualnych potrzeb użytkownika). Informujemy, że istnieje możliwość określenia przez użytkownika serwisu warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do informacji zawartych w plikach cookies za pomocą ustawień przeglądarki lub konfiguracji usługi. Szczegółowe informacje na ten temat dostępne są u producenta przeglądarki, u dostawcy usługi dostępu do internetu oraz w Polityce prywatności i plików cookies.

Administratorzy

Administratorem Pana/Pani danych osobowych w związku z korzystaniem z serwisu internetowego i jego usług jest Wydawnictwo Podatkowe GOFIN sp. z o.o.

Administratorem danych osobowych w plikach cookies w związku z wyświetleniem analizy statystyk i wyświetlaniem spersonalizowanych reklam jest partner Wydawnictwa Podatkowego GOFIN sp. z o.o., Stroer Digital Operations sp. z o.o. (SDO). Odbiorcą informacji z plików cookies są Netsprint S.A., Google LLC oraz spółki zlecające SDO realizację kampanii reklamowej, a także podmioty badające i zliczające tę kampanię. Dane te mogą ponadto zostać udostępnione na rzecz partnerów handlowych SDO.

Jakie ma Pani/Pan prawa w stosunku do swoich danych osobowych?

Wobec swoich danych mają Pan/Pani prawo do żądania dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, prawo do cofnięcia zgody.

Podstawy prawne przetwarzania Pani/Pana danych osobowych

  • Niezbędność przetwarzania danych w związku z wykonaniem umowy

    Umowa w naszym przypadku oznacza akceptację regulaminu naszych usług. Jeśli zatem akceptuje Pani/Pan umowę na realizację danej usługi, to możemy przetwarzać Pani/Pana dane w zakresie niezbędnym do realizacji tej umowy.

  • Niezbędność przetwarzania danych w związku z prawnie uzasadnionym interesem administratora

    Dotyczy sytuacji, gdy przetwarzanie danych jest uzasadnione z uwagi na usprawiedliwione potrzeby administratora, tj. dokonanie pomiarów statystycznych, ulepszania naszych usług, jak również prowadzenie marketingu i promocji własnych usług administratora w serwisie internetowym.

  • Dobrowolna zgoda

    Aby móc wyświetlać spersonalizowane reklamy dopasowane do Pani/Pana zainteresowań, partner Wydawnictwa Podatkowego GOFIN sp. z o.o., Stroer Digital Operations sp. z o.o. musi mieć możliwość przetwarzania Pani/Pana danych. Udzielenie takiej zgody jest całkowicie dobrowolne (nie ma obowiązku jej udzielenia).

Zgoda

W związku z powyższymi wyjaśnieniami prosimy o wyrażenie dobrowolnej zgody na przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych w związku z możliwością wyświetlenia reklam dopasowanych do Pani/Pana zainteresowań poprzez kliknięcie w przycisk „Zgadzam się” lub „Nie teraz” w przypadku braku zgody.