CRBR spółka jawna

Czy zgłaszając 2 wspólników spółki jawnej mam ich zgłosić raz jako beneficjentów i później dodać znowu jako reprezentantów ?
czy wystarczy zgłoszenie jako beneficjentów rzeczywistych
i zastanawiam się co mam wpisać w pole 21. Rodzaj uprzywilejowania - wybrać z listy brak?
Rodzaj uprzywilejowania - wybrać z listy brak?

ja wpisałam "brak"

Zgłosiłam wszystkich jako beneficjentów rzeczywistych i nie chciał mi przyjąć wniosku; więc jednego ze wspólników dodałam też jako reprezentanta.

Czy dobrze - nie wiem.
No właśnie wypełniam i szukam wiadomości jak to wypełnić, bo u mnie wspólnicy się nie zgodzą aby widniał tylko jeden jako reprezentant a drugi jako beneficjent rzeczywisty :(
U mnie wszyscy są beneficjentami rzeczywistymi + 1 z nich jest dodatkowo reprezentantem.
Wpisałam każdego jako beneficjenta i dodałam opcję do obu jako reprezentant - i wysłało bez problemu podpisem kwalifikowanym- uffff
Super.
Jeszcze nie robiłam....a podpis może być tylko jednego wspólnika czy wszyscy się podpisują ?
moi mają tylko e-puap , ja mam podpis kwalifikowany
U nas podpisał jeden ze wspólników.
7
o.k. będę próbować...:)
A co wpisałyście w poz. 20. wartość ? chce jakiejś wartości ?...?
18. rodzaj uprawnień - wspólnik spółki jawnej
19. wyskakuje jednostka miary PLN
Już wiem... jest to określona w umowie spółki wartość wkładów w PLN przez każdego wspólnika
10

tak, dokładnie tak.
A co jeżeli w spółce komandytowej komplementariusz-osoba fizyczna w umnowie nie ma wpisanego umówionego wkładu?
Maria , a może wiesz.....
bo pewnie robiłaś aktualizację do KRS ( chodzi o liczbę wpisów do 10 PKD )
czy jeżeli mam wszystkich 9 wpisów PKD i nie mam tylko wyodrębnionej działalności przeważającej , to muszę to zmienić poprzez aneks do umowy spółki jawnej i zmienić jednolity tekst umowy spółki ?
Oświadczenia o adresie do doręczeń dla wspólników też ?
Maria ,już wiem...:)
trzeba tylko złożyć KRS -Z1 , załącznik KRS-ZM i oświadczenia o adresie do doręczeń i opłata 350 zł
trochę spózniona jestem , no ale cóż...
CZz w spółce jawnej należy zgłosić pracowników na stanowiskach kierowniczych (np. główny księgowy, dyrektor), bo w jakims sensie mogą wywierają wpływ na działania spólki?
Ja nie zgłaszałam
+ Dodaj komentarz
Uwaga: Zgodnie z § 2 pkt 2 Regulaminu Forum Dyskusyjnego GOFIN dodając wypowiedzi na łamach Serwisu Forum.Gofin.pl, Użytkownik potwierdza, że zapoznał się z Regulaminem tego Serwisu oraz akceptuje jego postanowienia.
* Przepisz kod z obrazka:
Captcha
* - pole obowiązkowe
Wydawnictwo Podatkowe GOFIN sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za treści tematów i komentarzy umieszczanych na łamach FORUM DYSKUSYJNEGO. Dodanie tematu lub komentarza jest równoznaczne z akceptacją REGULAMINU FORUM DYSKUSYJNEGO (kliknij aby zapoznać się z regulaminem).
Wydawnictwo Podatkowe GOFIN
Szanowny Użytkowniku !
Prosimy o zapoznanie się z poniższymi informacjami oraz wyrażenie dobrowolnej zgody poprzez kliknięcie przycisku "Zgadzam się".
Pamiętaj, że zawsze możesz wycofać zgodę.

Serwis internetowy, z którego Pani/Pan korzysta używa plików cookies w celu:

  • zapewnienia prawidłowego działania serwisów (utrzymania sesji),

  • analizy statystyk ruchu i reklam w serwisach,

  • zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu wyświetlenia reklam produktów własnych.

Pliki cookies

Są to pliki instalowane w urządzeniach końcowych osób korzystających z serwisu, w celu administrowania serwisem, dostosowania treści serwisu do preferencji użytkownika, utrzymania sesji użytkownika oraz dla celów statystycznych i targetowania reklamy (dostosowania treści reklamy do indywidualnych potrzeb użytkownika). Informujemy, że istnieje możliwość określenia przez użytkownika serwisu warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do informacji zawartych w plikach cookies za pomocą ustawień przeglądarki lub konfiguracji usługi. Szczegółowe informacje na ten temat dostępne są u producenta przeglądarki, u dostawcy usługi dostępu do internetu oraz w Polityce prywatności i plików cookies.

Administratorzy

Administratorem Pana/Pani danych osobowych w związku z korzystaniem z serwisu internetowego i jego usług jest Wydawnictwo Podatkowe GOFIN sp. z o.o. Administratorem danych osobowych w plikach cookies w związku z wyświetleniem analizy statystyk i wyświetlaniem spersonalizowanych reklam są partnerzy Wydawnictwa Podatkowego GOFIN sp. z o.o., Google Inc, Facebook Inc, Gemius S.A.

Jakie ma Pani/Pan prawa w stosunku do swoich danych osobowych?

Wobec swoich danych mają Pan/Pani prawo do żądania dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, prawo do cofnięcia zgody.

Podstawy prawne przetwarzania Pani/Pana danych osobowych

  • Niezbędność przetwarzania danych w związku z wykonaniem umowy

    Umowa w naszym przypadku oznacza akceptację regulaminu naszych usług. Jeśli zatem akceptuje Pani/Pan umowę na realizację danej usługi, to możemy przetwarzać Pani/Pana dane w zakresie niezbędnym do realizacji tej umowy.

  • Niezbędność przetwarzania danych w związku z prawnie uzasadnionym interesem administratora

    Dotyczy sytuacji, gdy przetwarzanie danych jest uzasadnione z uwagi na usprawiedliwione potrzeby administratora, tj. dokonanie pomiarów statystycznych, ulepszania naszych usług, jak również prowadzenie marketingu i promocji własnych usług administratora.

  • Dobrowolna zgoda

    Aby móc wyświetlać spersonalizowane reklamy dopasowane do Pani/Pana zainteresowań w związku z odwiedzaniem niniejszego serwisu internetowego partnerzy Wydawnictwa Podatkowego Gofin sp. z o.o. muszą mieć możliwość przetwarzania Pani/Pana danych. Udzielenie takiej zgody jest całkowicie dobrowolne (nie ma obowiązku jej udzielenia).

Zgoda

W związku z powyższymi wyjaśnieniami prosimy o wyrażenie dobrowolnej zgody na przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych w związku z możliwością wyświetlenia reklam dopasowanych do Pani/Pana zainteresowań poprzez kliknięcie w przycisk „Zgadzam się” lub „Nie teraz” w przypadku braku zgody.