Porozumienie o urlopie- pomocy

Pracownik do 29 lutego pracuje. za 2019 rok ma 12 dni urlopu ( wykorzystał 14), oraz bieżący 26...od 2 marca zatrudniamy go na nowo jako emeryt. Czy w porozumieniu o wykorzystaniu urlopu wypoczynkowego
w trakcie kolejnego zatrudnienia wpisuję ze wykorzysta te 12 dni? czy tylko ten z 2020 ?
NIE możesz spisać porozumienia=jest przerwa w zatrudnieniu
art.171kp
Wypłacasz ekwiwalent za I-II + zaległy, jesli kolejne zatrudnienie od 2.03
Art. 171 kp
§ 3.
Pracodawca nie ma obowiązku wypłacenia ekwiwalentu pieniężnego, o którym mowa w § 1, w przypadku gdy strony postanowią o wykorzystaniu urlopu w czasie pozostawania pracownika w stosunku pracy na podstawie kolejnej umowy o pracę zawartej z tym samym pracodawcą BEZPOŚREDNIO po rozwiązaniu lub wygaśnięciu poprzedniej umowy o pracę z tym pracodawcą.

Tu nie ma umowy zwartej bezpośrednio po poprzedniej - jest 1 dzień przerwy.
Przepraszam, zle napisałam. Koniec 29. a przyjecie od 1go
A kto w porozumieniu wpisuje ilość dni?
Własnie się zastanawiam, czy taki zapis jest ok?


W związku z wygaśnięciem umowy o pracę z dniem : 29.02.2020r.

Pracodawca .


i Pracownik p. ………………….. zawierają następujące porozumienie:
(imię i nazwisko pracownika)
• Pracownik oświadcza, że wyraża zgodę na niewypłacenie mu ekwiwalentu za urlop wypoczynkowy, do którego nabył prawo w związku z rozwiązaniem umowy w dniu 29.02 .2020 r. umowy o pracę na nieokreślony.
• uprawnienie do urlopu nabyte przez Pracownika w wymiarze: 12 dni zostanie zrealizowane w naturze w trakcie kontynuowanego zatrudnienia na podstawie umowy o pracę zawartej w dniu 01.03.2020 .
Agnes- masz link w kom 6
Na podstawie umowy o pracę zawartej w dniu 01.03.2020 . ?? przyjdziesz w niedzielę do pracy i sporządzisz umowę??
To jak to zrobić aby nie było przerwy, pomóżcie dziewczyny
Jeśli soboty nie pracujecie, musisz zawrzec umowe np 28.02 z data rozpoczęcnia pracy 1.03
10> przecież umowę możesz zawrzeć wcześniej, z dniem rozpocz. pracy 1/03
Czy porozumienie pisze, ale nie wskazuję dni urlopu... ??
Widziałaś podany link z kom 6
Widziała, w tym wzorze trzeba podać okres , i dni urlopu
Czyli NIE widziałaś bo piszesz głupoty
Otwórz sobie ten link, i przeczytaj!!! są trzy wzory:)
Trzeba podać przepracowany okres, oraz dni urlopu
Rób jak chcesz z dniami, bez dni
Dzieki EdithA
;)
+ Dodaj komentarz
Uwaga: Zgodnie z § 2 pkt 2 Regulaminu Forum Dyskusyjnego GOFIN dodając wypowiedzi na łamach Serwisu Forum.Gofin.pl, Użytkownik potwierdza, że zapoznał się z Regulaminem tego Serwisu oraz akceptuje jego postanowienia.
* Przepisz kod z obrazka:
Captcha
* - pole obowiązkowe
Wydawnictwo Podatkowe GOFIN sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za treści tematów i komentarzy umieszczanych na łamach FORUM DYSKUSYJNEGO. Dodanie tematu lub komentarza jest równoznaczne z akceptacją REGULAMINU FORUM DYSKUSYJNEGO (kliknij aby zapoznać się z regulaminem).
Wydawnictwo Podatkowe GOFIN
Szanowny Użytkowniku !
Prosimy o zapoznanie się z poniższymi informacjami oraz wyrażenie dobrowolnej zgody poprzez kliknięcie przycisku "Zgadzam się".
Pamiętaj, że zawsze możesz wycofać zgodę.

Serwis internetowy, z którego Pani/Pan korzysta używa plików cookies w celu:

  • zapewnienia prawidłowego działania serwisów (utrzymania sesji),

  • analizy statystyk ruchu i reklam w serwisach,

  • zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu wyświetlenia personalizowanych reklam.

Pliki cookies

Są to pliki instalowane w urządzeniach końcowych osób korzystających z serwisu, w celu administrowania serwisem, dostosowania treści serwisu do preferencji użytkownika, utrzymania sesji użytkownika oraz dla celów statystycznych i targetowania behawioralnego reklamy (dostosowania treści reklamy do indywidualnych potrzeb użytkownika). Informujemy, że istnieje możliwość określenia przez użytkownika serwisu warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do informacji zawartych w plikach cookies za pomocą ustawień przeglądarki lub konfiguracji usługi. Szczegółowe informacje na ten temat dostępne są u producenta przeglądarki, u dostawcy usługi dostępu do internetu oraz w Polityce prywatności i plików cookies.

Administratorzy

Administratorem Pana/Pani danych osobowych w związku z korzystaniem z serwisu internetowego i jego usług jest Wydawnictwo Podatkowe GOFIN sp. z o.o.

Administratorem danych osobowych w plikach cookies w związku z wyświetleniem analizy statystyk i wyświetlaniem spersonalizowanych reklam jest partner Wydawnictwa Podatkowego GOFIN sp. z o.o., Stroer Digital Operations sp. z o.o. (SDO). Odbiorcą informacji z plików cookies są Netsprint S.A., Google LLC oraz spółki zlecające SDO realizację kampanii reklamowej, a także podmioty badające i zliczające tę kampanię. Dane te mogą ponadto zostać udostępnione na rzecz partnerów handlowych SDO.

Jakie ma Pani/Pan prawa w stosunku do swoich danych osobowych?

Wobec swoich danych mają Pan/Pani prawo do żądania dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, prawo do cofnięcia zgody.

Podstawy prawne przetwarzania Pani/Pana danych osobowych

  • Niezbędność przetwarzania danych w związku z wykonaniem umowy

    Umowa w naszym przypadku oznacza akceptację regulaminu naszych usług. Jeśli zatem akceptuje Pani/Pan umowę na realizację danej usługi, to możemy przetwarzać Pani/Pana dane w zakresie niezbędnym do realizacji tej umowy.

  • Niezbędność przetwarzania danych w związku z prawnie uzasadnionym interesem administratora

    Dotyczy sytuacji, gdy przetwarzanie danych jest uzasadnione z uwagi na usprawiedliwione potrzeby administratora, tj. dokonanie pomiarów statystycznych, ulepszania naszych usług, jak również prowadzenie marketingu i promocji własnych usług administratora w serwisie internetowym.

  • Dobrowolna zgoda

    Aby móc wyświetlać spersonalizowane reklamy dopasowane do Pani/Pana zainteresowań, partner Wydawnictwa Podatkowego GOFIN sp. z o.o., Stroer Digital Operations sp. z o.o. musi mieć możliwość przetwarzania Pani/Pana danych. Udzielenie takiej zgody jest całkowicie dobrowolne (nie ma obowiązku jej udzielenia).

Zgoda

W związku z powyższymi wyjaśnieniami prosimy o wyrażenie dobrowolnej zgody na przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych w związku z możliwością wyświetlenia reklam dopasowanych do Pani/Pana zainteresowań poprzez kliknięcie w przycisk „Zgadzam się” lub „Nie teraz” w przypadku braku zgody.