Wniosek o czesc spadku

Dzien dobry mam pytanko wraz w moim bratem mielismu nabycie spadku w sadzie oraz podzial spadku w sadzie .Dostalam pewna czesc i mam pytanko jaki wniosek musze zlozyc aby miec potwierdzenie ze ta czesc juz jest moja bo u notariusza to mam akt dziedziczenia a w sadzie jaki wniosek musze zlozyc aby miec takie potwierdzenie ? to bardzo wazne bo chce ta czesc juz sprzedac ale musze miec potwierdzenie ze ta czesc jest juz moja i nie wiem jaki wniosek?
Nie dostałaś nic z sądu? nie występowałaś do sądu o wydanie postanowienia?
Nie piszesz czego jest to część. Oby nie księżyca., bo będzie problem ze zdobyciem potwierdzenia.
jeśli jest to część mebli, to raczej żadnego potwierdzenia nie będzie. Dogadaj się z bratem co jest Twoje. i możesz sprzedać
Czesc ziemi i chce ja sprzedac ale musze miec potwierdzenie ze jest juz moja ale musze zlozyc wniosek o potwierdzenie nabycia spadku czy jaki inny mam zlozyc ?
Czy musze zlozyc wniosek o wydanie postanowienia sdu ze ta czesc jest juz moja i tylko chce wiedziec jaki wniosek zlozyc ?
Tylko chce wiedziec jaki wniosek zlozyc zeby miec to potwierzenie?
Ty jednak jesteś niepoważna - znów nowy temat i pytania, które powinnaś zadać komu innemu, na przykład w sądzie.
Bardzo prosze o omoc to bardzo wazne i nie mam czasu chodzic po sadach i sie o to spytac bo chce to jak naszybciej sprzedac to jaki wniosek mam zlozyc ?
A kto ci każe chodzić. Zadzwoń do sądu to ci powiedzą jaki wniosek, a wzór jest pewnie na stronie sądu. Wypełniasz, płacisz pewnie jakąś opłatę za wydanie odpisu postanowienia, wysyłasz epuapem do sądu i czekasz na pismo. Oczywiście o ile postanowienie sądu już jest prawomocne, bo tylko takie sąd może ci wysłać.
Aha czyli do musi byc wnniosek o odpis postanowienia sadu tak ?
Sad juz jest zamkniety a chcialabym tylko to wiedziec czy to taki wniosek jaki napislam na gorze ?
Wniosek postanowienia nabycia spadku tak ?
Prosze o pomoc
+ Dodaj komentarz

Uwaga:
Autor Tematu umożliwił zamieszczanie komentarzy tylko użytkownikom zalogowanym

Rejestracja użytkownika

Uwaga: Zgodnie z § 2 pkt 2 Regulaminu Forum Dyskusyjnego GOFIN dodając wypowiedzi na łamach Serwisu Forum.Gofin.pl, Użytkownik potwierdza, że zapoznał się z Regulaminem tego Serwisu oraz akceptuje jego postanowienia.
Wydawnictwo Podatkowe GOFIN sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za treści tematów i komentarzy umieszczanych na łamach FORUM DYSKUSYJNEGO. Dodanie tematu lub komentarza jest równoznaczne z akceptacją REGULAMINU FORUM DYSKUSYJNEGO (kliknij aby zapoznać się z regulaminem).
Wydawnictwo Podatkowe GOFIN
Szanowny Użytkowniku !
Prosimy o zapoznanie się z poniższymi informacjami oraz wyrażenie dobrowolnej zgody poprzez kliknięcie przycisku "Zgadzam się".
Pamiętaj, że zawsze możesz wycofać zgodę.

Serwis internetowy, z którego Pani/Pan korzysta używa plików cookies w celu:

  • zapewnienia prawidłowego działania serwisów (utrzymania sesji),

  • analizy statystyk ruchu i reklam w serwisach,

  • zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu wyświetlenia personalizowanych reklam.

Pliki cookies

Są to pliki instalowane w urządzeniach końcowych osób korzystających z serwisu, w celu administrowania serwisem, dostosowania treści serwisu do preferencji użytkownika, utrzymania sesji użytkownika oraz dla celów statystycznych i targetowania behawioralnego reklamy (dostosowania treści reklamy do indywidualnych potrzeb użytkownika). Informujemy, że istnieje możliwość określenia przez użytkownika serwisu warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do informacji zawartych w plikach cookies za pomocą ustawień przeglądarki lub konfiguracji usługi. Szczegółowe informacje na ten temat dostępne są u producenta przeglądarki, u dostawcy usługi dostępu do internetu oraz w Polityce prywatności i plików cookies.

Administratorzy

Administratorem Pana/Pani danych osobowych w związku z korzystaniem z serwisu internetowego i jego usług jest Wydawnictwo Podatkowe GOFIN sp. z o.o.

Administratorem danych osobowych w plikach cookies w związku z wyświetleniem analizy statystyk i wyświetlaniem spersonalizowanych reklam jest partner Wydawnictwa Podatkowego GOFIN sp. z o.o., Stroer Digital Operations sp. z o.o. (SDO). Odbiorcą informacji z plików cookies są Netsprint S.A., Google LLC oraz spółki zlecające SDO realizację kampanii reklamowej, a także podmioty badające i zliczające tę kampanię. Dane te mogą ponadto zostać udostępnione na rzecz partnerów handlowych SDO.

Jakie ma Pani/Pan prawa w stosunku do swoich danych osobowych?

Wobec swoich danych mają Pan/Pani prawo do żądania dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, prawo do cofnięcia zgody.

Podstawy prawne przetwarzania Pani/Pana danych osobowych

  • Niezbędność przetwarzania danych w związku z wykonaniem umowy

    Umowa w naszym przypadku oznacza akceptację regulaminu naszych usług. Jeśli zatem akceptuje Pani/Pan umowę na realizację danej usługi, to możemy przetwarzać Pani/Pana dane w zakresie niezbędnym do realizacji tej umowy.

  • Niezbędność przetwarzania danych w związku z prawnie uzasadnionym interesem administratora

    Dotyczy sytuacji, gdy przetwarzanie danych jest uzasadnione z uwagi na usprawiedliwione potrzeby administratora, tj. dokonanie pomiarów statystycznych, ulepszania naszych usług, jak również prowadzenie marketingu i promocji własnych usług administratora w serwisie internetowym.

  • Dobrowolna zgoda

    Aby móc wyświetlać spersonalizowane reklamy dopasowane do Pani/Pana zainteresowań, partner Wydawnictwa Podatkowego GOFIN sp. z o.o., Stroer Digital Operations sp. z o.o. musi mieć możliwość przetwarzania Pani/Pana danych. Udzielenie takiej zgody jest całkowicie dobrowolne (nie ma obowiązku jej udzielenia).

Zgoda

W związku z powyższymi wyjaśnieniami prosimy o wyrażenie dobrowolnej zgody na przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych w związku z możliwością wyświetlenia reklam dopasowanych do Pani/Pana zainteresowań poprzez kliknięcie w przycisk „Zgadzam się” lub „Nie teraz” w przypadku braku zgody.