Wniosek wychowawczy złe daty

Co należałoby zrobić ? pracownica złożyła wniosek o urlop wychow. i wpisała 35 m-cy od 08.lipca do 8 maja 2022r. a 35 miesięcy to winno być do 8 czerwca 2022r. Nie dzwoni aby zapytać się o przyznany urlop . Czy jest zobowiązana napisać pismo aby poprawiła wniosek ??? i czy w ogóle mam obowiązek pisemnie wyrazić zgodę na urlop wych, chyba nie? to jej się po prostu należy.
Złożyła wniosek i NIKT nie sprawdził jak przyjmował? - zadzwoń do kobiety/napisz
1. pasuje ustalić czy chce całe 35 mcy czy do 8 maja
2. albo możesz napisać pismo, że urlop jest udzielony i wpisać wyraźnie daty, wysłać pocztą, jak nie będzie jej pasowało, to się odezwie
I 35 m-cy NIE do 8.06.2022 TYLKO do 7.06.2022
Wniosek wysłała pocztą a więc nikt nie sprawdził. mam pytanie czy mam obowiązek wysłać zgodę na urlop ?? gdyby był napisany prawidłowo - miałabym taki obowiązek ??? a pytam dlatego, że pracowała tylko kilka m-cy i zawsze wykazywała lekceważący stosunek do pracy .
Wykazywała lekceważący stosunek do pracy . -należało ją zwolnić

napisz jej kartę urlopową - z takimi datami jak napisała 08.lipca do 8 maja 2022
Nie mam doświadczenia w tym temacie ale zwolnić pracownika to nie takie proste, zlikwidować dział.gosp. tak, ale zwolnić to nie tak prosto, tym bardziej, że po paru miesiącach ciąża ??? ale czy muszę jej cokolwiek wysyłać (kartę urlopową ???), będę wykazywała do zus do 7 maja 2022 r włącznie i tyle ??? wróci do pracy albo pójdzie na urlop wypoczynkowy i wtedy zobaczymy co dalej. myślę, że chyba tak może być ??? dobrze ????
Wyślij jej kartę urlopwą
Jeżeli tak lekceważąco podchodziła do pracodawcy i pracy, że kontakt ograniczyła do przesłania wniosku pocztą, to nie spodziewaj się, że w 2022 coś się zmieni (do kiedy ma umowę??)
obstawiam kolejną ciążę i wysłanie pisma o rezygnacji z wychowawczego i ZLA
ja również wysłałabym informację o udzieleniu url.wych. na wnioskowany okres - teraz, choć to nie jest obowiązkowe
Właśnie ma umowę na czas nieokreślony (mój błąd a za błędy się niestety płaci) , tez myślę, że może kolejna ciąża. zrobię tak jak piszesz, wyśle pismo informacyjne o udzieleniu urlopu wychowawczego - takie daty jak napisała od 08 lipca 2019 do 07 maja 2022 r. włącznie (napisała do 8 maja ) i tyle.
Możesz udzielić i napisać do 8 maja, nie przekroczy "limitu"
Fakt - nie przekroczy limitu i bardzo dziękuję.
+ Dodaj komentarz
Uwaga: Zgodnie z § 2 pkt 2 Regulaminu Forum Dyskusyjnego GOFIN dodając wypowiedzi na łamach Serwisu Forum.Gofin.pl, Użytkownik potwierdza, że zapoznał się z Regulaminem tego Serwisu oraz akceptuje jego postanowienia.
Wydawnictwo Podatkowe GOFIN sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za treści tematów i komentarzy umieszczanych na łamach FORUM DYSKUSYJNEGO. Dodanie tematu lub komentarza jest równoznaczne z akceptacją REGULAMINU FORUM DYSKUSYJNEGO (kliknij aby zapoznać się z regulaminem).
Wydawnictwo Podatkowe GOFIN
Szanowny Użytkowniku !
Prosimy o zapoznanie się z poniższymi informacjami oraz wyrażenie dobrowolnej zgody poprzez kliknięcie przycisku "Zgadzam się".
Pamiętaj, że zawsze możesz wycofać zgodę.

Serwis internetowy, z którego Pani/Pan korzysta używa plików cookies w celu:

  • zapewnienia prawidłowego działania serwisów (utrzymania sesji),

  • analizy statystyk ruchu i reklam w serwisach,

  • zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu wyświetlenia personalizowanych reklam.

Pliki cookies

Są to pliki instalowane w urządzeniach końcowych osób korzystających z serwisu, w celu administrowania serwisem, dostosowania treści serwisu do preferencji użytkownika, utrzymania sesji użytkownika oraz dla celów statystycznych i targetowania behawioralnego reklamy (dostosowania treści reklamy do indywidualnych potrzeb użytkownika). Informujemy, że istnieje możliwość określenia przez użytkownika serwisu warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do informacji zawartych w plikach cookies za pomocą ustawień przeglądarki lub konfiguracji usługi. Szczegółowe informacje na ten temat dostępne są u producenta przeglądarki, u dostawcy usługi dostępu do internetu oraz w Polityce prywatności i plików cookies.

Administratorzy

Administratorem Pana/Pani danych osobowych w związku z korzystaniem z serwisu internetowego i jego usług jest Wydawnictwo Podatkowe GOFIN sp. z o.o.

Administratorem danych osobowych w plikach cookies w związku z wyświetleniem analizy statystyk i wyświetlaniem spersonalizowanych reklam jest partner Wydawnictwa Podatkowego GOFIN sp. z o.o., Stroer Digital Operations sp. z o.o. (SDO). Odbiorcą informacji z plików cookies są Netsprint S.A., Google LLC oraz spółki zlecające SDO realizację kampanii reklamowej, a także podmioty badające i zliczające tę kampanię. Dane te mogą ponadto zostać udostępnione na rzecz partnerów handlowych SDO.

Jakie ma Pani/Pan prawa w stosunku do swoich danych osobowych?

Wobec swoich danych mają Pan/Pani prawo do żądania dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, prawo do cofnięcia zgody.

Podstawy prawne przetwarzania Pani/Pana danych osobowych

  • Niezbędność przetwarzania danych w związku z wykonaniem umowy

    Umowa w naszym przypadku oznacza akceptację regulaminu naszych usług. Jeśli zatem akceptuje Pani/Pan umowę na realizację danej usługi, to możemy przetwarzać Pani/Pana dane w zakresie niezbędnym do realizacji tej umowy.

  • Niezbędność przetwarzania danych w związku z prawnie uzasadnionym interesem administratora

    Dotyczy sytuacji, gdy przetwarzanie danych jest uzasadnione z uwagi na usprawiedliwione potrzeby administratora, tj. dokonanie pomiarów statystycznych, ulepszania naszych usług, jak również prowadzenie marketingu i promocji własnych usług administratora w serwisie internetowym.

  • Dobrowolna zgoda

    Aby móc wyświetlać spersonalizowane reklamy dopasowane do Pani/Pana zainteresowań, partner Wydawnictwa Podatkowego GOFIN sp. z o.o., Stroer Digital Operations sp. z o.o. musi mieć możliwość przetwarzania Pani/Pana danych. Udzielenie takiej zgody jest całkowicie dobrowolne (nie ma obowiązku jej udzielenia).

Zgoda

W związku z powyższymi wyjaśnieniami prosimy o wyrażenie dobrowolnej zgody na przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych w związku z możliwością wyświetlenia reklam dopasowanych do Pani/Pana zainteresowań poprzez kliknięcie w przycisk „Zgadzam się” lub „Nie teraz” w przypadku braku zgody.