Powołanie do zawodowej służby wojskowej, a wypłata wynagrodzenia.

Witam. Może ktoś miał podobny przypadek. Dostaliśmy zawiadomienie z WKU o powołaniu pracownika z dniem 19.11.2018 do ZAWODOWEJ służby wojskowej. Czy w takim przypadku mam mu naliczyć wynagrodzenie za cały listopad, zgodnie z art 18, pkt 1 Ustawy z dnia 11 09 2003 r. o służbie wojskowej żołnierzy zawodowych? Jeśli tak, to za część miesiąca ( 20.11.2018-30.11.2018) wyliczać jakby pracował cały miesiąc, czy wyliczać jak do ekwiwalentu za urlop? Czy np. zastosować paragraf 5 ust. 2 rozporządzenia o wynagrodzeniu i wyliczyć jak za urlop okolicznościowy? Będę wdzięczna za pomoc.
Wypłacasz pełne wynagrodzenie za ten m-c
Przecież masz jasno napisane, po co tworzyć trudności. Otrzymuje NORMALNE wynagrodzenie
1.
Pracownik powołany do zawodowej służby wojskowej zachowuje prawo do ostatnio pobieranego wynagrodzenia od pracodawcy do końca miesiąca kalendarzowego, w którym jest obowiązany stawić się do pełnienia tej służby.
Rozumiem, ale jaki przyjąć sposób wyliczania?
O co ty pytasz? masz napisane wyżej przecież
To proszę przeczytać moje pytanie ze zrozumieniem.

Wiem, że ma prawo do wynagrodzenia za cały miesiąc. Z tym, że od 20.11.2018 nie będzie świadczył pracy, bo idzie na służbę. Więc pytam, jak wyliczyć za nieprzepracowaną część miesiąca?
Policzyć stawkę godzinową plus premie, tak jakby był w pracy, czy liczyć wg zasad ustalania ekwiwalentu, bądź urlopu wypoczynkowego za dany miesiąc.
Słuchaj, ja to czytam ze zrozumieniem, ale chyba to ty masz problem z czytaniem.
Kom.6
O zesz i w kółko to samo
"Policzyć stawkę godzinową plus premie, tak jakby był w pracy" TAK!!!!

masz tu:Wypłacasz pełne wynagrodzenie za ten m-c
masz tu:Pracownik powołany do zawodowej służby wojskowej zachowuje prawo do ostatnio pobieranego wynagrodzenia

co jeszcze kombinujesz
Dziękuję bardzo za pomocne komentarze. Aczkolwiek trochę kultury jeszcze nikomu nie zaszkodziło. Pozdrawiam i życzę miłego dnia :)
Również pozdrawiam i dodam : przy takiej sztuce kultura może kuleć :)
+ Dodaj komentarz
Uwaga: Zgodnie z § 2 pkt 2 Regulaminu Forum Dyskusyjnego GOFIN dodając wypowiedzi na łamach Serwisu Forum.Gofin.pl, Użytkownik potwierdza, że zapoznał się z Regulaminem tego Serwisu oraz akceptuje jego postanowienia.
Wydawnictwo Podatkowe GOFIN sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za treści tematów i komentarzy umieszczanych na łamach FORUM DYSKUSYJNEGO. Dodanie tematu lub komentarza jest równoznaczne z akceptacją REGULAMINU FORUM DYSKUSYJNEGO (kliknij aby zapoznać się z regulaminem).
Wydawnictwo Podatkowe GOFIN
Szanowny Użytkowniku !
Prosimy o zapoznanie się z poniższymi informacjami oraz wyrażenie dobrowolnej zgody poprzez kliknięcie przycisku "Zgadzam się".
Pamiętaj, że zawsze możesz wycofać zgodę.

Serwis internetowy, z którego Pani/Pan korzysta używa plików cookies w celu:

  • zapewnienia prawidłowego działania serwisów (utrzymania sesji),

  • analizy statystyk ruchu i reklam w serwisach,

  • zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu wyświetlenia personalizowanych reklam.

Pliki cookies

Są to pliki instalowane w urządzeniach końcowych osób korzystających z serwisu, w celu administrowania serwisem, dostosowania treści serwisu do preferencji użytkownika, utrzymania sesji użytkownika oraz dla celów statystycznych i targetowania behawioralnego reklamy (dostosowania treści reklamy do indywidualnych potrzeb użytkownika). Informujemy, że istnieje możliwość określenia przez użytkownika serwisu warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do informacji zawartych w plikach cookies za pomocą ustawień przeglądarki lub konfiguracji usługi. Szczegółowe informacje na ten temat dostępne są u producenta przeglądarki, u dostawcy usługi dostępu do internetu oraz w Polityce prywatności i plików cookies.

Administratorzy

Administratorem Pana/Pani danych osobowych w związku z korzystaniem z serwisu internetowego i jego usług jest Wydawnictwo Podatkowe GOFIN sp. z o.o.

Administratorem danych osobowych w plikach cookies w związku z wyświetleniem analizy statystyk i wyświetlaniem spersonalizowanych reklam jest partner Wydawnictwa Podatkowego GOFIN sp. z o.o., Stroer Digital Operations sp. z o.o. (SDO). Odbiorcą informacji z plików cookies są Netsprint S.A., Google LLC oraz spółki zlecające SDO realizację kampanii reklamowej, a także podmioty badające i zliczające tę kampanię. Dane te mogą ponadto zostać udostępnione na rzecz partnerów handlowych SDO.

Jakie ma Pani/Pan prawa w stosunku do swoich danych osobowych?

Wobec swoich danych mają Pan/Pani prawo do żądania dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, prawo do cofnięcia zgody.

Podstawy prawne przetwarzania Pani/Pana danych osobowych

  • Niezbędność przetwarzania danych w związku z wykonaniem umowy

    Umowa w naszym przypadku oznacza akceptację regulaminu naszych usług. Jeśli zatem akceptuje Pani/Pan umowę na realizację danej usługi, to możemy przetwarzać Pani/Pana dane w zakresie niezbędnym do realizacji tej umowy.

  • Niezbędność przetwarzania danych w związku z prawnie uzasadnionym interesem administratora

    Dotyczy sytuacji, gdy przetwarzanie danych jest uzasadnione z uwagi na usprawiedliwione potrzeby administratora, tj. dokonanie pomiarów statystycznych, ulepszania naszych usług, jak również prowadzenie marketingu i promocji własnych usług administratora w serwisie internetowym.

  • Dobrowolna zgoda

    Aby móc wyświetlać spersonalizowane reklamy dopasowane do Pani/Pana zainteresowań, partner Wydawnictwa Podatkowego GOFIN sp. z o.o., Stroer Digital Operations sp. z o.o. musi mieć możliwość przetwarzania Pani/Pana danych. Udzielenie takiej zgody jest całkowicie dobrowolne (nie ma obowiązku jej udzielenia).

Zgoda

W związku z powyższymi wyjaśnieniami prosimy o wyrażenie dobrowolnej zgody na przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych w związku z możliwością wyświetlenia reklam dopasowanych do Pani/Pana zainteresowań poprzez kliknięcie w przycisk „Zgadzam się” lub „Nie teraz” w przypadku braku zgody.