Refundacja z UP. Czy dobrze myślę.........

Dostaliśmy refundację na pracownika z UP. Pracownik ma 2100 brutto. W umowie zawarty jest zapis że będą zwracać 700 zł oraz składkę na ubezpieczenia społeczne od tej kwoty(do wysokości 18,06%). Czy we wniosku należy wpisać : 700 zł.+ 126,42 składki (licząc 18,06% od tej kwoty). 2. Co jeżeli zdarza się sytuacja, że pracownik był na L4 przed upływem 30 dni ubezpieczenia i nie ma prawa do zasiłku. W liście płac ma nieobecność usprawiedliwoną. Dostaje mniej oczywiście do wypłaty. Czy to ma wpływ na wysokość tych kwot we wniosku. Wydaje mi się, że nie ale prosze o podpowiedzi.
Nas o to nie pytaj są wytyczne danego PUP zasady, instrukcje, umowa i na podstawie tych informacji masz wypełnić
Aha, fajnie Zosia57......nas o to nie pytaj...... po co więc pytam forum. Można chyba zapytać. Takie mam wytyczne jak napisałam.
ZASADY OBLICZANIA REFUNDACJI
CZĘŚCI
KOSZTÓW PONIESIONYCH PRZEZ
PRACODAWCĘ NA WYNAGRODZENIA I SKŁADK

ze strony np. UP w KIELCACH
jest podane jak się pomniejsza za czas nieobecności

https://mupkielce.praca.gov.pl/documents/3539402/6080055/Zasady%20obliczania%20refundacji%20cz%C4%99%C5%9Bci%20koszt%C3%B3w%20poniesionych%20przez%20pracodawc%C4%99%20na%20wynagrodzenia%20i%20sk%C5%82adki/f314eb73-4d67-4edc-b11a-3c4deb834cf8?t=1515049726701
Po co czytać?????
Forum powie, Forum policzy, jak będzie źle to powiem, że to Forum wina......:)))
Już wiesz Małgosia 83 dlaczego " nas o to nie pytaj"?
Lenistwo to paskudna wada
Malgosia - o takie rzeczy to powinnaś dopytac w UP w chwilą otrzymania dotacji
:))
Może Zosiu jestem leniwa, a może po prostu nie rozumiem...... fajnie tak oceniać jak się nie zna, co?
Mam tą instrukcję, ale najzwyczajniej nie rozumiem. Powiedz teraz że jestem głupia, albo jak wolisz mało inteligentna.
Małgosiu nie muszę cię znać, wystarczy, że czytam co piszesz, a do tego wiedza, której nie chcesz zgłębić jest na stronach PUP-u, lub można uzyskać telefonicznie we WŁAŚCIWYM PUP-ie.
I to wystarczy do oceny.
Wyluzuj, to ty masz problem więc odpuść.
Pozostaje ci udac zadzwonic do UP / a najlepiej udac sie osobiście zeby ci na przykladzie pokazali jak wypełnic papiery na dotację

ale w tym linku od eme masz podane przyklady jak liczyc
Kom.8
Skoro takie zdanie masz o sobie....:)
Nie rzucaj się
Do emeeme - dzięki, jaśniej opisane, chodziło mi właśnie o ten okres choroby. Takiej instrukcji nie dostałam a czasem wydusić coś od Pani w okienku urzedu to z cudem graniczy. Dziękuję.
No Zosiu jakie mam zdanie o sobie to moja sprawa, ale publicznie to ty sobie laurkę wystawiłaś. Przecież jak nie chciałaś pomóc lub nie miałaś nic do powiedzenia mogłaś milczeć. Wiesz czym jest milczenie......Na pewno wiesz. Ale i tak dziękuję.
I jeszcze jedno. Jak nastepny razem będe miała jakieś pytanie , to w tytule napiszę "Zosia57 - nie zaglądaj - szkoda czasu na leniwych formuowiczów"
Małgosiu, laurka którą ty sobie wystawiła świat z żadną nie da się porównać.
O co ci chodzi? Czy o to że ktoś ci wytknął.....wiesz dobrze co.
Czy w kom.1 nie napisałam gdzie szukać info?
Nie wiedziałaś? Nie wierzę, że dopiero emeeme musiała ci strony wskazać
Frustrację za brak rozganięcia wyładowujesz na mnie?
Feeee
Szkoda czasu na kontynuację, bo za chwilę odpyskniesz, myśląc, że w ten sposób zostaniesz uznana za "biedną" zasługującą na współczucie
Przeczytałam całość....i w zasadzie masz racje. Trochę się rzucam, nie raz już dostałam tu odpowiedz. Więc Cię przepraszam. Może faktycznie na spokojnie poszukam, bo po całym dniu nerwówki trochę się faktycznie rzucam niepotrzebnie. Więc naprawdę sory.
Jutro na spokojnie się za to wezmę. Przepraszam za to powyżej.
Ok :)
Nie ma problemu :)
Ja też trochę za ostro...:)
No to super.
Plus dla Małgosi
:-)
A kogo to interesuje co o tym myślisz?
Masz jakieś uprawnienia do rozdawania pochwał?
Żałosne
+ Dodaj komentarz
Uwaga: Zgodnie z § 2 pkt 2 Regulaminu Forum Dyskusyjnego GOFIN dodając wypowiedzi na łamach Serwisu Forum.Gofin.pl, Użytkownik potwierdza, że zapoznał się z Regulaminem tego Serwisu oraz akceptuje jego postanowienia.
Wydawnictwo Podatkowe GOFIN sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za treści tematów i komentarzy umieszczanych na łamach FORUM DYSKUSYJNEGO. Dodanie tematu lub komentarza jest równoznaczne z akceptacją REGULAMINU FORUM DYSKUSYJNEGO (kliknij aby zapoznać się z regulaminem).
Wydawnictwo Podatkowe GOFIN
Szanowny Użytkowniku !
Prosimy o zapoznanie się z poniższymi informacjami oraz wyrażenie dobrowolnej zgody poprzez kliknięcie przycisku "Zgadzam się".
Pamiętaj, że zawsze możesz wycofać zgodę.

Serwis internetowy, z którego Pani/Pan korzysta używa plików cookies w celu:

  • zapewnienia prawidłowego działania serwisów (utrzymania sesji),

  • analizy statystyk ruchu i reklam w serwisach,

  • zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu wyświetlenia personalizowanych reklam.

Pliki cookies

Są to pliki instalowane w urządzeniach końcowych osób korzystających z serwisu, w celu administrowania serwisem, dostosowania treści serwisu do preferencji użytkownika, utrzymania sesji użytkownika oraz dla celów statystycznych i targetowania behawioralnego reklamy (dostosowania treści reklamy do indywidualnych potrzeb użytkownika). Informujemy, że istnieje możliwość określenia przez użytkownika serwisu warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do informacji zawartych w plikach cookies za pomocą ustawień przeglądarki lub konfiguracji usługi. Szczegółowe informacje na ten temat dostępne są u producenta przeglądarki, u dostawcy usługi dostępu do internetu oraz w Polityce prywatności i plików cookies.

Administratorzy

Administratorem Pana/Pani danych osobowych w związku z korzystaniem z serwisu internetowego i jego usług jest Wydawnictwo Podatkowe GOFIN sp. z o.o.

Administratorem danych osobowych w plikach cookies w związku z wyświetleniem analizy statystyk i wyświetlaniem spersonalizowanych reklam jest partner Wydawnictwa Podatkowego GOFIN sp. z o.o., Stroer Digital Operations sp. z o.o. (SDO). Odbiorcą informacji z plików cookies są Netsprint S.A., Google LLC oraz spółki zlecające SDO realizację kampanii reklamowej, a także podmioty badające i zliczające tę kampanię. Dane te mogą ponadto zostać udostępnione na rzecz partnerów handlowych SDO.

Jakie ma Pani/Pan prawa w stosunku do swoich danych osobowych?

Wobec swoich danych mają Pan/Pani prawo do żądania dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, prawo do cofnięcia zgody.

Podstawy prawne przetwarzania Pani/Pana danych osobowych

  • Niezbędność przetwarzania danych w związku z wykonaniem umowy

    Umowa w naszym przypadku oznacza akceptację regulaminu naszych usług. Jeśli zatem akceptuje Pani/Pan umowę na realizację danej usługi, to możemy przetwarzać Pani/Pana dane w zakresie niezbędnym do realizacji tej umowy.

  • Niezbędność przetwarzania danych w związku z prawnie uzasadnionym interesem administratora

    Dotyczy sytuacji, gdy przetwarzanie danych jest uzasadnione z uwagi na usprawiedliwione potrzeby administratora, tj. dokonanie pomiarów statystycznych, ulepszania naszych usług, jak również prowadzenie marketingu i promocji własnych usług administratora w serwisie internetowym.

  • Dobrowolna zgoda

    Aby móc wyświetlać spersonalizowane reklamy dopasowane do Pani/Pana zainteresowań, partner Wydawnictwa Podatkowego GOFIN sp. z o.o., Stroer Digital Operations sp. z o.o. musi mieć możliwość przetwarzania Pani/Pana danych. Udzielenie takiej zgody jest całkowicie dobrowolne (nie ma obowiązku jej udzielenia).

Zgoda

W związku z powyższymi wyjaśnieniami prosimy o wyrażenie dobrowolnej zgody na przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych w związku z możliwością wyświetlenia reklam dopasowanych do Pani/Pana zainteresowań poprzez kliknięcie w przycisk „Zgadzam się” lub „Nie teraz” w przypadku braku zgody.