Delegacja a polecenie pracodawcy

Czy mogę nie rozliczyć delegacji dwóm pracownikom, którzy bez zgody pracodawcy pojechali do innego miasta w ramach pracy swoim prywatnym samochodem zamiast autokarem, który został podstawiony i opłacony specjalnie dla pracowników. Proszę o pomoc....
Zapłać tak jak wszystkim- za autobus
Delegację rozliczasz tylko wtedy jeśli PRZED wyjazdem taki sposób rozliczenia zaakceptuje pracodawca, wyrazi zgodę
Pracodawca nie wyraża zgody, aby pracownicy jeździli swoimi prywatnymi autami, co zdarza się to notorycznie.
Dlatego moje pytanie jest takie, czy pracodawca może nie rozliczyć delegacji pracownika, który samowolnie wybrał sobie środek transportu (samochód prywatny) ??
Czy pracodawca może nie rozliczyć delegacji pracownika, który samowolnie wybrał sobie środek transportu .? Tylko w części kosztów dojazdu, pozostałą delegację musi rozliczyć.
Dziękuję za informację
Jeżeli nie ma zgody pracodawcy na jazdy prywatnymi sam, to nie rozliczasz
Dfg a co z dietą, bo wyjdzie? Mam nie wypłacać?
Jeżeli pracodawca ich tam wysłał to wypłacasz diety
Moim zdaniem dieta powinna być tak samo rozliczona jak pracownikom z autokaru.
Pojechali samowolnie przecież wiec nie mogą generować innych (większych) kosztów niz ci z autokaru
*Anylka20 A co pracownicy robili w tym innym mieście do którego pojechali. Zwiedzali tylko?
Pracowali ;) wypłacimy im dietę
No właśnie skoro realizowali zadania pracodawcy macie prawo tylko nie rozliczać samowolnych kosztów dojazdu
+ Dodaj komentarz
Uwaga: Zgodnie z § 2 pkt 2 Regulaminu Forum Dyskusyjnego GOFIN dodając wypowiedzi na łamach Serwisu Forum.Gofin.pl, Użytkownik potwierdza, że zapoznał się z Regulaminem tego Serwisu oraz akceptuje jego postanowienia.
Wydawnictwo Podatkowe GOFIN sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za treści tematów i komentarzy umieszczanych na łamach FORUM DYSKUSYJNEGO. Dodanie tematu lub komentarza jest równoznaczne z akceptacją REGULAMINU FORUM DYSKUSYJNEGO (kliknij aby zapoznać się z regulaminem).