Umowa o dzieło czy trzeba wykazywać godziny

Czy do umowy o dzieło powinna być załączona lista z godzinami tak jak przy zleceniu?
Umowa o dzieło to umowa rezultatu i tu jest efektem dzieło a nie praca w godzinach, ja tak uwazam.
OK, dzięki ;)
A z ciekawości... co to za dzieło?
Sporządzeniu protokołu z dokumentacją fotograficzną z kontroli okresowej rocznej stanu technicznego budynku
Okay, nie wygląda na typowe zlecenie :))
Mam nadzieję ;)
I teraz mam kwotę brutto 800 zł, pobieram od niej 18 % podatku, który wpłacam do US, netto wypłacam zleceniobiorcy, a na koniec roku wystawiam mu PIT?
Jeszce koszty uzyskania odliczasz przed oblizceniem podatku
20%?
Tak
Dziekuję bardzo:)
+ Dodaj komentarz
Uwaga: Zgodnie z § 2 pkt 2 Regulaminu Forum Dyskusyjnego GOFIN dodając wypowiedzi na łamach Serwisu Forum.Gofin.pl, Użytkownik potwierdza, że zapoznał się z Regulaminem tego Serwisu oraz akceptuje jego postanowienia.
Wydawnictwo Podatkowe GOFIN sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za treści tematów i komentarzy umieszczanych na łamach FORUM DYSKUSYJNEGO. Dodanie tematu lub komentarza jest równoznaczne z akceptacją REGULAMINU FORUM DYSKUSYJNEGO (kliknij aby zapoznać się z regulaminem).