Chorobowe i inne

Czy ujmuję w pit 37 : - odszkodowanie za wypadek przy pracy - wypłatę świadczenia za śmierc rodzica Ponadto w przypadku chorobowego 313 i 314 wypł.przez z-d pracy,czekam na jakis pit z ZUS ?
To co wypłaca zakład pracy ujmuje się w przychodzie czyli w PIT11 z pracy
...Ponadto w przypadku chorobowego 313 i 314 wypł.przez z-d pracy,czekam na jakis pit z ZUS ?

...wypł.przez z-d pracy.. skoro zaklad placił zasilki - to o jakim PIT z ZUSu piszesz?
Dziekuję Wam za odpowiedzi........
Repetku nie wiem na jaki czekam Pit z ZUS ..........na wszelki wypadek zapytałam ,bo sie pogubiłam ( z-d przysłał z PIT 11 jakies rozl. z chorobowym ) z którego jestem tak ''madra'' ,że musiałam zadac to pewnie głupie pytanie.........

Jeszcze raz dzięki......
+ Dodaj komentarz
Uwaga: Zgodnie z § 2 pkt 2 Regulaminu Forum Dyskusyjnego GOFIN dodając wypowiedzi na łamach Serwisu Forum.Gofin.pl, Użytkownik potwierdza, że zapoznał się z Regulaminem tego Serwisu oraz akceptuje jego postanowienia.
Wydawnictwo Podatkowe GOFIN sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za treści tematów i komentarzy umieszczanych na łamach FORUM DYSKUSYJNEGO. Dodanie tematu lub komentarza jest równoznaczne z akceptacją REGULAMINU FORUM DYSKUSYJNEGO (kliknij aby zapoznać się z regulaminem).
An Error Occurred: Internal Server Error

Oops! An Error Occurred

The server returned a "500 Internal Server Error".

Something is broken. Please let us know what you were doing when this error occurred. We will fix it as soon as possible. Sorry for any inconvenience caused.