PIT40A z ZUS a brak wypłaty świadczenia

Zatrudniamy 4 pracowników. Pracownik był w marcu 14 dni na zwolnieniu (opieka nad dzieckiem) Do ZUS wysłałam Z3 + L4 oraz Z15 wypełniony przez pracownika. Dzisiaj pracownik przyszedł i pokazał że dostał z ZUS PIT 40A z którego wynika że dostał świadczenie za tą opiekę, ale on twierdzi że nigdy na konto ani przekazem pocztowym nie otrzymał żadnych pieniędzy z ZUS Czy to możliwe ? Odesłałam go do ZUS żeby to wyjaśnił skoro tak twierdzi
Niech wyjaśnia w zus
ale jakoś mało prawdopodobne,żeby nie wypłacili a wystawili pit
Tak też mu powiedziałam, ale niech sobie sprawdzi kiedy i w jaki sposób wypłacili.
Jak nie podał konta, to pieniądze zostały przesłane na adres jaki był podany w ZUA lub Z-3. Jeśli listonosz dostarczył to odebrał domownik i może się nie przyznał, że kasę odebrał.
+ Dodaj komentarz
Uwaga: Zgodnie z § 2 pkt 2 Regulaminu Forum Dyskusyjnego GOFIN dodając wypowiedzi na łamach Serwisu Forum.Gofin.pl, Użytkownik potwierdza, że zapoznał się z Regulaminem tego Serwisu oraz akceptuje jego postanowienia.
Wydawnictwo Podatkowe GOFIN sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za treści tematów i komentarzy umieszczanych na łamach FORUM DYSKUSYJNEGO. Dodanie tematu lub komentarza jest równoznaczne z akceptacją REGULAMINU FORUM DYSKUSYJNEGO (kliknij aby zapoznać się z regulaminem).
An Error Occurred: Internal Server Error

Oops! An Error Occurred

The server returned a "500 Internal Server Error".

Something is broken. Please let us know what you were doing when this error occurred. We will fix it as soon as possible. Sorry for any inconvenience caused.