Usługa kateringowa dla pracowników - na jakie konto księgować??

Pracodawca organizował imprezę integrac. dla pracowników. Mam fv za usługę kateringową. Na jakie konto mam ją zaksięgować ? Czy mogę zaksięgować na konto świadczenia rzeczowe w zakresie BHP???
Usługi kateringowe jako wydatki BHP ? :))
Raczej NIE
Proponuje wpisać do PKO.
Znalazłam artykuły z gofinu że powinnam dać to jako 4- ubezpieczenia społeczne i inne świadczenia na rzecz pracowników. Na pewno nie będzie w pko
Poszukałem i poczytałem - masz racje :l
Tylko nie wiem czy mogę jako świadczenia rzeczowe w zakresie bhp?? Czy stworzyć inne konto?
Konto 40x -Świadczenia na rzecz pracowników to powinnaś mieć rozbite (analityki) na 1) - ubezpieczenia rentowe i wypadkowe, 2) emerytalne, 3) FP i FGŚP, 4) świadczenia bhp, 5) świadczenia medyczne, 6) ZFŚS, 7) inne świadczenia. Takie rozbicie ułatwia sporządzenie RZiS , sprawozdawczości GUS jak również kontroli ZUS.
+ Dodaj komentarz
Uwaga: Zgodnie z § 2 pkt 2 Regulaminu Forum Dyskusyjnego GOFIN dodając wypowiedzi na łamach Serwisu Forum.Gofin.pl, Użytkownik potwierdza, że zapoznał się z Regulaminem tego Serwisu oraz akceptuje jego postanowienia.
Wydawnictwo Podatkowe GOFIN sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za treści tematów i komentarzy umieszczanych na łamach FORUM DYSKUSYJNEGO. Dodanie tematu lub komentarza jest równoznaczne z akceptacją REGULAMINU FORUM DYSKUSYJNEGO (kliknij aby zapoznać się z regulaminem).
An Error Occurred: Internal Server Error

Oops! An Error Occurred

The server returned a "500 Internal Server Error".

Something is broken. Please let us know what you were doing when this error occurred. We will fix it as soon as possible. Sorry for any inconvenience caused.