Umowa czasowa czy na czas nieokreślony?

Jest pracownik etatowy chorujący przewlekle na czas leczenia znika na długo celem uzupełnienia składu zatrudniono osobę na zastępstwo etatowego więcej nie było niż był, ten na zastępstwo miał kilka umów terminowych na zastępstwo (w sumie mówimy o latach ciągłej pracy) teraz dostał umowę już nie na zastępstwo ale na czas określony, dobiega końca będzie podpisana kolejna umowa - może być na czas określony znów? pewnie tak bo pewnie te umowy na zastępstwo nie wliczają się i ta pierwsza, która się kończy dopiero będzie 1 z 3 na czas określony, dobrze myślę?
Masz limit umów na czas określony max 3 umowy na max 33 m-ce. Um na zast. nie wchodzą do limitu
Dziękuję
+ Dodaj komentarz
Uwaga: Zgodnie z § 2 pkt 2 Regulaminu Forum Dyskusyjnego GOFIN dodając wypowiedzi na łamach Serwisu Forum.Gofin.pl, Użytkownik potwierdza, że zapoznał się z Regulaminem tego Serwisu oraz akceptuje jego postanowienia.
Wydawnictwo Podatkowe GOFIN sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za treści tematów i komentarzy umieszczanych na łamach FORUM DYSKUSYJNEGO. Dodanie tematu lub komentarza jest równoznaczne z akceptacją REGULAMINU FORUM DYSKUSYJNEGO (kliknij aby zapoznać się z regulaminem).
An Error Occurred: Internal Server Error

Oops! An Error Occurred

The server returned a "500 Internal Server Error".

Something is broken. Please let us know what you were doing when this error occurred. We will fix it as soon as possible. Sorry for any inconvenience caused.