Nadpłata zobowiązania

Czy nadpłatę zobowiązania w kwocie 130zł z 2014r mogę sksiegowac w przychody? czy to będą przychody podatkowe? Po ilu latach przedawniają się nalezności/zobowiązania, po 2 latach?
Możesz wyksięgować w przychody podatkowe.
I to nic, że mineły juz trzy lata?
A w czym to przeszkadza ?
No nie weim cos mi brzęczy tylko nie wiem co? Np czy nie powinnam tego wczesniej spisać np? no ale może mi sie pomyliło z kosztami?
No, ale wcześniej nie spisałaś, więc nie ma nad czym dywagować.
+ Dodaj komentarz
Uwaga: Zgodnie z § 2 pkt 2 Regulaminu Forum Dyskusyjnego GOFIN dodając wypowiedzi na łamach Serwisu Forum.Gofin.pl, Użytkownik potwierdza, że zapoznał się z Regulaminem tego Serwisu oraz akceptuje jego postanowienia.
Wydawnictwo Podatkowe GOFIN sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za treści tematów i komentarzy umieszczanych na łamach FORUM DYSKUSYJNEGO. Dodanie tematu lub komentarza jest równoznaczne z akceptacją REGULAMINU FORUM DYSKUSYJNEGO (kliknij aby zapoznać się z regulaminem).
An Error Occurred: Internal Server Error

Oops! An Error Occurred

The server returned a "500 Internal Server Error".

Something is broken. Please let us know what you were doing when this error occurred. We will fix it as soon as possible. Sorry for any inconvenience caused.