Zasilek macierzynski a zaliczka

Czy pracodawca powinien odprowadzić zaliczke na podatek dochodowy do US za pracownice ktora jest na zasilku macierzynskim? Płatnikiem zasilku jest ZUS. Czy pracodawca powinien odprowadzić zaliczke na podatek dochodowy do US za pracownice ktora jest na zasilku chorobowym? Płatnikiem zasilku jest ZUS.
Co to za pomysły, zaliczki pobiera i przelewa do US ten kto wypłaca zasiłki.
Niby od czego ten pracodawca chce odprowadzać? Kwoty zna?
Oj ludzie skąd wam się to bierze?
+ Dodaj komentarz

Uwaga:
Autor Tematu umożliwił zamieszczanie komentarzy tylko użytkownikom zalogowanym

Rejestracja użytkownika

Uwaga: Zgodnie z § 2 pkt 2 Regulaminu Forum Dyskusyjnego GOFIN dodając wypowiedzi na łamach Serwisu Forum.Gofin.pl, Użytkownik potwierdza, że zapoznał się z Regulaminem tego Serwisu oraz akceptuje jego postanowienia.
Wydawnictwo Podatkowe GOFIN sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za treści tematów i komentarzy umieszczanych na łamach FORUM DYSKUSYJNEGO. Dodanie tematu lub komentarza jest równoznaczne z akceptacją REGULAMINU FORUM DYSKUSYJNEGO (kliknij aby zapoznać się z regulaminem).
An Error Occurred: Internal Server Error

Oops! An Error Occurred

The server returned a "500 Internal Server Error".

Something is broken. Please let us know what you were doing when this error occurred. We will fix it as soon as possible. Sorry for any inconvenience caused.