Badania a zla

Pracownik wykonał badania okresowe w czasie zwolnienia lekarskiego a ja nie wiem jak to "ugryzc"
No, ale dlaczego skierowaliście go na badania w trakcie jego choroby? Przecież bez tego skierowania badań by nie wykonał.
Skierowanie dostał w grudniu i zaczał chorować po otrzymaniu skierowania . nie moge wszystkiego przewidziec, poinformowany został ze ma wykonac po zakonczeniu l4
Jak długo chorował? Minęło 30 dni? Jeżeli nie to nie przejmowałbym się tym, że badania zostały zrobione w trakcie choroby.
Teraz nie jestem pewna ile dokładnie to dni ale jakoś na granicy 30 dni w pon. sprawdze .dzieki
No to możliwe, że będzie trzeba zrobić znowu badania (jeżeli okres niezdolności przekroczy 30 dni).
+ Dodaj komentarz
Uwaga: Zgodnie z § 2 pkt 2 Regulaminu Forum Dyskusyjnego GOFIN dodając wypowiedzi na łamach Serwisu Forum.Gofin.pl, Użytkownik potwierdza, że zapoznał się z Regulaminem tego Serwisu oraz akceptuje jego postanowienia.
Wydawnictwo Podatkowe GOFIN sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za treści tematów i komentarzy umieszczanych na łamach FORUM DYSKUSYJNEGO. Dodanie tematu lub komentarza jest równoznaczne z akceptacją REGULAMINU FORUM DYSKUSYJNEGO (kliknij aby zapoznać się z regulaminem).
An Error Occurred: Internal Server Error

Oops! An Error Occurred

The server returned a "500 Internal Server Error".

Something is broken. Please let us know what you were doing when this error occurred. We will fix it as soon as possible. Sorry for any inconvenience caused.