Urlopowe z z-3

Proszę o pomoc w której pozycji należy wykazać wynagrodzenie urlopowe (stałe + zmienne składniki) na druku z-3
Kol.7
Jako skladniki pomniejszane proporcjonalnie? Prosze o wytlumaczenie
W kolumnie premie i inne składniki przyjmowane w kwocie faktycznej
i nie stałe+ zmienne składniki
tylko wynagrodzenie ze składników zmiennych.
w kol. 6 podajesz przeciez stałe wynagrodzenie z umowy o pracę . w nim zawiera sie również wynagrodzenie urlopowe stałe
Tylko ze u mnie wynagrodzenie urlopowe wyliczane jest ze składników stałych i zmiennych z trzech miesięcy dlatego pojawila sie u mnie wątpliwość.
Już znalazłam: Przy ustalaniu podstawy wymiaru wynagrodzenia chorobowego (także zasiłków) dni urlopu wypoczynkowego traktuje się tak jak dni przepracowane. W okresie urlopu wypoczynkowego pracownik uzyskuje takie wynagrodzenie, jakie by otrzymał, gdyby w tym czasie pracował (art. 172 K.p.). Dlatego też wynagrodzenie urlopowe (mimo że zawiera średnią kwotę premii niewliczanej do podstawy wymiaru zasiłków) należy uwzględnić w podstawie wymiaru zasiłku wraz z wynagrodzeniem uzyskanym za dni przepracowane w kwocie faktycznie uzyskanej za ten miesiąc. Tak wynika z art. 3 pkt 3 i art. 36 ustawy zasiłkowej (por. ust. 155 komentarza ZUS do ustawy zasiłkowej dostępnego na stronie internetowej www.zus.pl). http://www.kalkulatorywynagrodzen.com.pl/artykul,5139,obliczanie-zasiłków-z-uwzględnieniem-wynagrodzenia-za-urlop.html . Jeśli właścicwie to interpretuje to wynagrodzenie urlopowe wynikające ze składników stałych i zmiennych(premie) ujmuje się w kolumnie 6.
+ Dodaj komentarz
Uwaga: Zgodnie z § 2 pkt 2 Regulaminu Forum Dyskusyjnego GOFIN dodając wypowiedzi na łamach Serwisu Forum.Gofin.pl, Użytkownik potwierdza, że zapoznał się z Regulaminem tego Serwisu oraz akceptuje jego postanowienia.
Wydawnictwo Podatkowe GOFIN sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za treści tematów i komentarzy umieszczanych na łamach FORUM DYSKUSYJNEGO. Dodanie tematu lub komentarza jest równoznaczne z akceptacją REGULAMINU FORUM DYSKUSYJNEGO (kliknij aby zapoznać się z regulaminem).
An Error Occurred: Internal Server Error

Oops! An Error Occurred

The server returned a "500 Internal Server Error".

Something is broken. Please let us know what you were doing when this error occurred. We will fix it as soon as possible. Sorry for any inconvenience caused.