Repetek, proszę o pomoc,

Wiem, że dość często zamęczam pytaniami ale ta gastronomia jakoś mnie przerasta, szef ma zarejestrowaną firmę PKD 56.10.A bar, dodatkowe PKD 56.21.Z catering , sprzedaje sushi : 1/ sprzedaż z dowozem jest cateringiem, zamówienie sushi na telefon i odbiór osobisty też - prawidłowo ? 2/ klient konsumuje na miejscu , dostaje paragon a później przychodzi, że chce fakturę, na fakturze jest napisane : zestaw sushi tak jak na paragonie, czy można pisać usługa gastronomiczna ? będę wdzięczna
1/ sprzedaż z dowozem jest cateringiem, = tak
zamówienie sushi na telefon i odbiór osobisty = nie / uslugi gastronomiczne -jezeli robicie susji sami

2/ klient konsumuje na miejscu , dostaje paragon a później przychodzi, że chce fakturę, na fakturze jest napisane : zestaw sushi tak jak na paragonie, ..= tak / to usluga gastronomiczna

z wiki
Catering, katering ? usługa polegająca na przygotowywaniu i dostarczaniu na zamówienie gotowych potraw lub na organizacji przyjęć

czyli zeby był catering to
1) potrawe trzeba zrobic samemu
2) samemu trzeba ja dostarczyc pod wskazany adres

zamówienie i odbiór samemu na miejscu - nie jest cateringiem
Bardzo dziękuję, czyli na fakturze mogę pisać usługa gastronomiczna i podpiąć paragon gdzie jest : zestaw sushi i będzie dobrze ?
Będzie ok
Bardzo jestem Ci wdzięczna za wyjaśnienia , pamiętam ,że kiedyś miałam faktury zakupowe i na jednej pisało : zestaw obiadowy a na innej usługa gastronomiczna i teraz zaczęłam się zastanawiać jak prawidłowo pisać na fakturze ale w sumie czy jak napiszę : zestaw sushi czy usługa gastronomiczna to dwie formy są prawidłowe , tak to zrozumiałam.
A właściwie to już nie wiem, może prawidłowo będzie : usługa gastronomiczna - zestaw sushi ?
Obie formy beda prawidłowe

na fv możesz właśnie napisać ..."usługa gastronomiczna - zestaw sushi"
Repetek, bardzo dziękuję :)
+ Dodaj komentarz
Uwaga: Zgodnie z § 2 pkt 2 Regulaminu Forum Dyskusyjnego GOFIN dodając wypowiedzi na łamach Serwisu Forum.Gofin.pl, Użytkownik potwierdza, że zapoznał się z Regulaminem tego Serwisu oraz akceptuje jego postanowienia.
Wydawnictwo Podatkowe GOFIN sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za treści tematów i komentarzy umieszczanych na łamach FORUM DYSKUSYJNEGO. Dodanie tematu lub komentarza jest równoznaczne z akceptacją REGULAMINU FORUM DYSKUSYJNEGO (kliknij aby zapoznać się z regulaminem).
An Error Occurred: Internal Server Error

Oops! An Error Occurred

The server returned a "500 Internal Server Error".

Something is broken. Please let us know what you were doing when this error occurred. We will fix it as soon as possible. Sorry for any inconvenience caused.