Zakup okularów dla pracownicy czy odliczamy vat

Pracownica poszła na badania okresowe nigdy nie nosiła okularów . Okulista podczas badania stwierdził ,ze musi pracować w okularach . Pracuje przy komputerze ponad 4 godz . Przyniosła fakturę na firmę na 540 zł brutto. Mam podłączone zaświadczenie od okulisty z badań okresowych. Czy mogę odliczyć vat i dac w koszty cała kwotę. Szef zgodził się na zwrot całej kwoty
Vat nie odliczysz , brutto w kup
Czemu nie odliczymy faktura jest wystawiona na firme
Bo on ich nie nabył, tylko pracownik. wrzuć temat w google bo to popularny temat
Http://www.rp.pl/Podatek-dochodowy/304179972-Okulary-dla-pracownika-w-kosztach-podatkowych.html
Nie ma znaczenia na kogo jest wystawiona faktura, vat-u nie odliczysz
To temat rzeka jedni odliczają ale chyba lepiej nie odliczyć, a w takim razie ten wydatek tez nie będzie kosztem podatkowym
żyjesz świętami czy czytać nie umiesz??
Dzięki . Bez komentarza
+ Dodaj komentarz
Uwaga: Zgodnie z § 2 pkt 2 Regulaminu Forum Dyskusyjnego GOFIN dodając wypowiedzi na łamach Serwisu Forum.Gofin.pl, Użytkownik potwierdza, że zapoznał się z Regulaminem tego Serwisu oraz akceptuje jego postanowienia.
Wydawnictwo Podatkowe GOFIN sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za treści tematów i komentarzy umieszczanych na łamach FORUM DYSKUSYJNEGO. Dodanie tematu lub komentarza jest równoznaczne z akceptacją REGULAMINU FORUM DYSKUSYJNEGO (kliknij aby zapoznać się z regulaminem).
An Error Occurred: Internal Server Error

Oops! An Error Occurred

The server returned a "500 Internal Server Error".

Something is broken. Please let us know what you were doing when this error occurred. We will fix it as soon as possible. Sorry for any inconvenience caused.